Ұйғыр аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 тамыздағы № 36-2 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 13 тамызда № 2813 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы № 43-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 09.02.2015 № 43-5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылдың 04 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-1 шешіміне (2013 жылғы 31 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2550 тіркелген, "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінің 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 2(54), 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 3(55) жарияланған), 2014 жылғы 10 ақпандағы Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 28-1 шешіміне (2014 жылғы 21 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2594 нөмірімен тіркелген, "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 9 (61) жарияланған), 2014 жылғы 04 сәуірдегі Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 31-1 шешіміне (2014 жылғы 15 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2667 тіркелген, "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінің 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 17 (69) жарияланған), 2014 жылғы 05 мамырдағы Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 33-1 шешіміне (2014 жылғы 19 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2718 тіркелген, "Қарадала тынысы–Қарадала нәпәси" газетінің 2014 жылғы 30 мамырдағы № 22 (74) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Ұйғыр ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12, және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылы келесі көлемде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 27-1 "О районном бюджете Уйгурского района на 2014-2016 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 05 августа 2014 года № 36-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 августа 2014 года № 2813. Утратило силу решением Уйгурского районного маслихата Алматинской от 09 февраля 2015 № 43-5
Сноска. Утратило силу решением Уйгурского районного маслихата Алматинской от 09.02.2015 № 43-5.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 27-1 "О районном бюджете Уйгурского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 декабря 2013 года № 2550, опубликованного в газете "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" № 2 (54) от 10 января 2014 года, № 3 (55) от 17 января 2014 года), в решение Уйгурского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 28-1 "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 27-1 "О районном бюджете Уйгурского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 21 февраля 2014 года № 2594, опубликованного в газете "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" № 9 (61) от 28 февраля 2014 года), в решение Уйгурского районного маслихата от 04 апреля 2014 года № 31-1 "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 27-1 "О районном бюджете Уйгурского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 апреля 2014 года № 2667, опубликованного в газете "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" № 17 (69) от 25 апреля 2014 года), в решение Уйгурского районного маслихата от 05 мая 2014 года № 33-1 "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 27-1 "О районном бюджете Уйгурского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 мая 2014 года № 2718, опубликованного в газете "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" № 22 (74) от 30 мая 2014 года), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1.Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:

1) кірістер 5455934 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 625642 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 5000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 25191 мың теңге;
трансферттердің түсімі 4800101 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1221887 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 950874 мың теңге;
субвенциялар 2627340 мың теңге;
2) шығындар 5494111 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу 57685 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 66672 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8987 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (–)95861 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 95861 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, өнеркәсіп, транспорт, құрылыс, байланыс, экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Б.Атагелдиев
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Н.Есжанов
КЕЛІСІЛДІ
“Ұйғыр ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі” мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Исмаилов Мырзалим Муталимович
05 тамыз 2014 жыл
Ұйғыр аудандық мәслихатының
2014 жылғы 05 тамыздағы "Ұйғыр
аудандық мәслихатының 2013 жылғы
20 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданның
2014-2016 жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" № 27-1 шешіміне өзгерістер

1) доходы 5455934 тысячи тенге; в том числе:
налоговые поступления 625642 тысячи тенге;
неналоговые поступления 5000 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 25191 тысячи тенге;
поступления трансфертов 4800101 тысячи тенге; в том числе;
целевые текущие трансферты 1221887 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 950874 тысячи тенге;
субвенции 2627340 тысячи тенге;
2) затраты 5494111 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 57685 тысячи тенге; в том числе;
бюджетное кредиты 66672 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 8987 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)95861 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 95861 тысячи тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По бюджету, социально-экономическому развитию, промышленности, транспорта, строительству, связи, экологии и эффективному использованию природных ресурсов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Б.Атагелдиев
Секретарь районного
маслихата                                  Н.Есжанов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования Уйгурского
района"                                    Исмаилов Мырзалим Муталимович
05 августа 2014года.
Приложение 1
к решению Уйгурского районного
маслихата от 05 августа 2014 года