"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 10 қарашадағы № 485 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 27 қарашада № 9909 тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9756 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшада:
бюджет түсiмдерiнiң сыныптамасында:
2 «Салықтық емес түсiмдер» санатында:
04 «Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар» сыныбының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«04 Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар»;
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 «Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер» функционалдық тобында:
2 «Қаржылық қызмет» функционалдық кіші тобында:
217 «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiг» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
003 «Тарату және банкроттық рәсiмдердi жүргiзу» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«003 Тарату және банкроттық рәсiмдерін жүргiзу»;
025 «Оқу-әдiстемелiк орталығының қызметтері» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«025 Оқу-әдiстемелiк орталықтың қызметтері»;
072 «Салық әкімшілігін жүргізу жүйесін реформалау» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«072 Салық әкімшілігі жүйесін реформалау»;
3 «Сыртқы саяси қызмет» функционалдық кіші тобында:
204 «Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
003 «Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекараны делимитациялау және демаркациялау» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«003 Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын делимитациялау және демаркациялау»;
4 «Iргелi ғылыми зерттеулер» функционалдық кіші тобында:
225 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
014 «Мемлекеттік сыйлықтар және стипендиялар» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«014 Мемлекеттік сыйақылар және стипендиялар»;
6 «Жалпы кадрлық мәселелер» функционалдық кіші тобында:
622 «Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
008 «Мемлекеттік қызмет саласындағы өңірлік хабты қолдау» бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 006 және 018 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«006 Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен 018 Грант есебінен»;
9 «Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер» функционалдық кіші тобында:
201 «Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiг» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 «Қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету, қылмыстық-атқару жүйесін төтенше табиғи және техногендік сипаттағы жағдайлардың алдын алу және оларды жою саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«001 Қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету, қылмыстық-атқару жүйесі, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру жөніндегі қызметтер»;
217 «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Бюджеттік жоспарлау, мемлекеттік бюджеттің атқарылуын және орындауды қамтамасыз ету және экономикалық және қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтарға іс-қимыл жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«001 Бюджеттік жоспарлау, мемлекеттік бюджеттің атқарылуын және орындалуын қамтамасыз ету және экономикалық және қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл жөніндегі қызметтер»;
241 «Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 «Энергетика, атом энергиясы, мұнай, газ және мұнай-химия өнеркәсібі және қоршаған ортаны қорғау саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«001 Энергетика, атом энергиясы, мұнай-газ және мұнай-химия өнеркәсібі және қоршаған ортаны қорғау саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер»;
243 «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
003 «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«003 Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары»;

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 10 ноября 2014 года № 485. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 ноября 2014 года № 9909
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 «Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9756) следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному приказу:
в классификации поступлений бюджета:
в категории 2 «Неналоговые поступления»:
в наименовании класса 04 «Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан» внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 «Государственные услуги общего характера»:
в функциональной подгруппе 2 «Финансовая деятельность»:
по администратору бюджетных программ 217 «Министерство финансов Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 003 «Проведение процедур ликвидации и банкротства» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 025 «Услуги учебно-методического центра» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 072 «Реформирование системы налогового администрирования» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 3 «Внешнеполитическая деятельность»:
по администратору бюджетных программ 204 «Министерство иностранных дел Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 003 «Делимитация и демаркация Государственной границы Республики Казахстан» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 4 «Фундаментальные научные исследования»:
по администратору бюджетных программ 225 «Министерство образования и науки Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 014 «Государственные премии и стипендии» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 6 «Общие кадровые вопросы»:
по администратору бюджетных программ 622 «Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции»:
бюджетную программу 008 «Поддержка регионального хаба в сфере государственной службы»:
дополнить бюджетными подпрограммами 006 и 018 следующего содержания:
«006 За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018 За счет гранта»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие государственные услуги общего характера»:
по администратору бюджетных программ 201 «Министерство внутренних дел Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 001 «Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области охраны общественного порядка и обеспечения общественной безопасности, уголовно-исполнительной системы, предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 217 «Министерство финансов Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 001 «Услуги по обеспечению бюджетного планирования, исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета и противодействию экономическим и финансовым преступлениям и правонарушениям» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 241 «Министерство энергетики Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 001 «Услуги по координации деятельности в сфере энергетики, атомной энергии, нефтегазовой и нефтехимической промышленности и охраны окружающей среды» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 243 «Министерство национальной экономики Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 003 «Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций Министерства национальной экономики Республики Казахстан» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 001 және 003 бюджеттік бағдарламалары бар 720 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«720 Облыстың ішкі саясат және дін істері басқармасы
001 Жергілікті деңгейде мемлекеттік, ішкі саясатты және діни қызметті іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
003 Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 004, 005, 032, 100, 102, 103, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 121, 123, 124, 125 және 126 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«004 Ақпараттық жүйелер құру
005 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
102 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
103 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
106 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
113 Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114 Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
116 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
121 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
125 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
126 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер»;

дополнить администратором бюджетных программ 720 с бюджетными программами 001 и 003 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«720 Управление внутренней политики и по делам религий области
001 Услуги по реализации государственной, внутренней политики и религиозной деятельности на местном уровне
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
003 Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетными программами 004, 005, 032, 100, 102, 103, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 121, 123, 124, 125 и 126 следующего содержания:
«004 Создание информационных систем
005 Капитальные расходы государственного органа
032 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций»;
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
113 Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114 Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
116 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
121 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
125 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
126 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы»;

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 021 және 022 бюджеттік бағдарламалары бар 367 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«367 Астана қаласының коммуналдық шаруашылық басқармасы
021 Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
022 Астананың аумақтық қорғанысын дайындау және аумақтық қорғаныс
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
2 «Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру» функционалдық кіші тобында:
201 «Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiг» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
065 «Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«065 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 023 және 024 бюджеттік бағдарламалары бар 367 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«367 Астана қаласының коммуналдық шаруашылық басқармасы
023 Жұмылдыру дайындығы және астананы жұмылдыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
024 Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және техногенді сипаттағы төтенше жағдайлардан инженерлік қорғау жөнінде жұмыстар өткізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
03 «Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі» функционалдық тобында:
1 «Құқық қорғау қызметi» функционалдық кіші тобында:
201 «Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiг» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
018 «Ақы төлеуден босатылғандарға адамдарға адвокаттар көрсететін заңгерлік көмекке ақы төлеу» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«018 Ақы төлеуден босатылған адамдарға адвокаттар көрсететін заңгерлік көмекке ақы төлеу»;
024 «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ведомстволық бағынысты мекемелерінің күрделі шығыстары» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«024 Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ведомстволық бағыныстағы мекемелерінің күрделі шығыстары»;
2 «Құқықтық қызмет» функционалдық кіші тобында:
217 «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойыншы:
092 «Тәркіленген және тыйым салынған мүлікті бағалау, сақтау және сату» бюджеттік бағдарламасы келесі редакцияда жазылсын:
«092 Тәркіленген мүлікті бағалау, сақтау және сату»;
9 «Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер» функционалдық кіші тобында:
221 «Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 «Мемлекеттің қызметін құқықтық қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«001 Мемлекет қызметін құқықтық қамтамасыз ету»;
04 «Бiлiм беру» функционалдық тобында:
1 «Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту» функционалдық кіші тобында:

дополнить администратором бюджетных программ 367 с бюджетными программами 021 и 022 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«367 Управление коммунального хозяйства города Астаны
021 Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
022 Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона столицы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 2 «Организация работы по чрезвычайным ситуациям»:
по администратору бюджетных программ 201 «Министерство внутренних дел Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 065 «Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
дополнить администратором бюджетных программ 367 с бюджетными программами 023 и 024 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«367 Управление коммунального хозяйства города Астаны
023 Мобилизационная подготовка и мобилизация столицы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
024 Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территорий от природных стихийных бедствий
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной группе 03 «Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность»:
в функциональной подгруппе 1 «Правоохранительная деятельность»:
по администратору бюджетных программ 201 «Министерство внутренних дел Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 018 «Оплата юридической помощи, оказываемой адвокатами лицам, освобожденным от ее оплаты» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 024 «Капитальные расходы подведомственных учреждений Министерства внутренних дел Республики Казахстан» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 2 «Правовая деятельность»:
по администратору бюджетных программ 217 «Министерство финансов Республики Казахстан»:
бюджетную программу 092 «Оценка, хранение и реализация конфискованного и арестованного имущества» изложить в следующей редакции:
«092 Оценка, хранение и реализация конфискованного имущества»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности»:
по администратору бюджетных программ 221 «Министерство юстиции Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 001 «Правовое обеспечение деятельности государства» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной группе 04 «Образование»:
в функциональной подгруппе 1 «Дошкольное воспитание и обучение»:

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 027 бюджеттік бағдарламасы бар 721 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«721 Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы
027 Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
2 «Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 003, 006, 048, 053 пен 061 бюджеттік бағдарламалары бар 721 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«721 Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы
003 Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
006 Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
048 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
053 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
061 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
4 «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру» функционалдық кіші тобында:
240 «Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
006 «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«006 Техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 024 және 25 бюджеттік бағдарламалары бар 721 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«721 Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы
024 Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
025 Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
5 «Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру» функционалдық кіші тобында:
225 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
068 «Назарбаев Университеті» ДБҰ базасында Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарының басшыларын (топ-менеджерлерін) даярлау және біліктіліктерін арттыру» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«068 «Назарбаев Университеті» ДБҰ базасында Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарының басшыларын (топ-менеджерлерін) даярлау және біліктілігін арттыру»;
239 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
005 «Денсаулық мемлекеттік ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«005 Денсаулық сақтау мемлекеттік ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау»;
240 «Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
007 «Мәдениет және спорт саласындағы кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«007 Мәдениет және спорт саласында кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау»;
242 «Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
048 «Ғарыш саласындағы, техникалық реттеу және метрология саласында кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«048 Техникалық реттеу және метрология саласында, ғарыш саласында кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау»;
243 «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
017 «Тұтынушылардың құқықтарын қорғау және санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылық саласындағы кәсіпкерлік және тұрғын үй шаруашылық саласындағы кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«017 Тұтынушылардың құқықтарын қорғау және санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылық саласындағы, кәсіпкерлік, тұрғын үй шаруашылығы саласындағы кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау»;

дополнить администратором бюджетных программ 721 с бюджетной программой 027 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«721 Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области
027 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 2 «Начальное, основное среднее и общее среднее образование»:
дополнить администратором бюджетных программ 721 с бюджетными программами 003, 006, 048, 053 и 061 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«721 Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области
003 Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
006 Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
048 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
053 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
061 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 4 «Техническое и профессиональное, послесреднее образование»:
по администратору бюджетных программ 240 «Министерство культуры и спорта Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 006 «Подготовка специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказания социальной поддержки обучающимся» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
дополнить администратором бюджетных программ 721 с бюджетными программами 024 и 025 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«721 Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области
024 Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
025 Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 5 «Переподготовка и повышение квалификации специалистов»:
по администратору бюджетных программ 225 «Министерство образования и науки Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 068 «Подготовка и повышение квалификации руководителей (топ-менеджеров) вузов Республики Казахстан на базе АОО «Назарбаев Университет» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 239 «Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 005 «Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций здравоохранения» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 240 «Министерство культуры и спорта Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 007 «Повышение квалификации и переподготовка кадров в области культуры и спорта» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 242 «Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 048 «Переподготовка и повышение квалификации кадров в области технического регулирования и метрологии, в космической отрасли» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 243 «Министерство национальной экономики Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 017 «Повышение квалификации и переподготовка кадров в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия, в сфере предпринимательства, жилищного хозяйства» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;

мынадай мазмұндағы 010 мен 029 бюджеттік бағдарламалары бар 721 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«721 Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы
010 Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
029 Кадрларды даярлау және қайта даярлау»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 052 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«052 Жұмыспен қамту 2020 жол картасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
9 «Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
201 «Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiг» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
021 «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мамандарын оқыту, біліктілігін жоғарлату және қайта даярлау» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«021 Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мамандарын оқыту, біліктілігін арттыру және қайта даярлау»;
225 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 «Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«001 Білім және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру»;
008 «Ғылым және білім беру салаларында әдіснамалық қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«008 Білім және ғылым саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету»;
084 «Астана қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің құрылыстарына жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«084 Астана қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің құрылысына жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
239 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
008 «Денсаулық сақтау жүйесіндегі мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«008 Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 001 бюджеттік бағдарламасы бар 721 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«721 Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы
001 Жергілікті деңгейде білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;

дополнить администратором бюджетных программ 721 с бюджетными программами 010 и 029 следующего содержания:
«721 Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров
029 Подготовка и переподготовка кадров»;
дополнить бюджетной программой 052 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«052 Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Дорожной карты занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области образования»:
по администратору бюджетных программ 201 «Министерство внутренних дел Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 021 «Обучение, повышение квалификации и переподготовка кадров Министерства внутренних дел Республики Казахстан» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 225 «Министерство образования и науки Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 001 «Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 008 «Методологическое обеспечение в области образования и науки» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 084 «Целевые текущие трансферты бюджету города Астаны на изъятие земельных участков под строительство объектов образования» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 239 «Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 008 «Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
дополнить администратором бюджетных программ 721 с бюджетной программой 001 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«721 Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, молодежной политики и по развитию языков
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;

мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бағдарламалары бар 028 бюджеттік бағдарламасы бар 721 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«721 Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы
028 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасының 2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» денсаулық сақтауды дамытудың Мемлекеттік бағдарламасын іске асыру аясында іс-шаралар өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
9 «Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
239 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
013 «Денсаулық сақтау саласында қолданбалы ғылыми зерттеулер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«013 Денсаулық сақтау саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер»;
016 «Республикалық деңгейде мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«016 Республикалық деңгейдегі мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары»;
018 «Сот-медицина сараптамасы жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«018 Сот-медицина сараптамасы жөніндегі көрсетілетін қызметтер»;
023 «Денсаулық сақтау саласындағы акционерлік қоғамдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту» бюджеттік бағдарламасының атауы мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
694 «Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
016 «Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының медициналық ұйымдарының күрделі шығындары» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«016 Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары»;
06 «Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру» функционалдық тобында:
1 «Әлеуметтiк қамсыздандыру» функционалдық кіші тобында:
239 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша 050 бюджеттік бағдарламасы келесі мазмұнмен толықтырылсын:
«050 Жамбыл облысының облыстық бюджетіне жаңадан іске қосылатын әлеуметтік қамсыздандыру объектісін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
мынадай мазмұндағы 011, 100, 101, 102, 103 және 104 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 015 бюджеттік бағдарламасы бар 721 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«721 Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы
015 Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
100 Балалар үйлері
101 Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
102 Кәмелетке толмаған балалар үшін баспана
103 Отбасы түріндегі балалар ауылдары
104 Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу»;

дополнить администратором бюджетных программ 721 с бюджетной программой 028 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«721 Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области
028 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области здравоохранения»:
по администратору бюджетных программ 239 «Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 013 «Прикладные научные исследования в области здравоохранения» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 016 «Капитальные расходы государственных организаций здравоохранения на республиканском уровне» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 018 «Услуги по судебно-медицинской экспертизе» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
бюджетную программу 023 «Увеличение уставных капиталов акционерных обществ в области зравоохранения» изложить в следующей редакции:
«023 Увеличение уставных капиталов акционерных обществ в области здравоохранения»;
по администратору бюджетных программ 694 «Управление делами Президента Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 016 «Капитальные расходы медицинских организаций Управления делами Президента Республики Казахстан» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной группе 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение»:
в функциональной подгруппе 1 «Социальное обеспечение»:
по администратору бюджетных программ 239 «Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан» дополнить бюджетной программой 050 следующего содержания:
«050 Целевые текущие трансферты областному бюджету Жамбылской области на содержание вновь вводимого объекта социального обеспечения»;
дополнить администратором бюджетных программ 721 с бюджетной программой 015 и с бюджетными подпрограммами 011, 100, 101, 102, 103 и 104 следующего содержания:
«721 Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области
015 Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
100 Детские дома
101 Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
102 Приют для несовершеннолетних детей
103 Детские деревни семейного типа
104 Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям»;

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 037 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«037 Әлеуметтік сауықтандыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
9 «Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
239 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
034 «Еңбекті қорғау саласында қолданбалы ғылыми зерттеулер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«034 Еңбекті қорғау саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер»;
035 «Республикалық деңгейде әлеуметтік қорғау ұйымдарының күрделі шығыстары» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«035 Республикалық деңгейдегі әлеуметтік қорғау ұйымдарының күрделі шығыстары»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 077 бюджеттік бағдарламасы бар 720 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«720 Облыстың ішкі саясат және дін істері басқармасы
077 Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 044 бюджеттік бағдарламасы бар 722 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«722 Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
044 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 013 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 006 бюджеттік бағдарламасы бар 723 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«723 Облыстың кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы
006 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
013 Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 013 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«013 Жұмыспен қамту 2020 жол картасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
07 «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» функционалдық тобында:
1 «Тұрғын үй шаруашылығы» функционалдық кіші тобында:
243 «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
060 «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы» АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«060 Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту»;
271 «Облыстың құрылыс басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
066 «Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияларға тұрғын үй салуға кредит беру» бюджеттік бағдарлама бойынша:
011 «Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен» бюджеттік кіші бағдарламасы алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 013 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«013 Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен»;
281 «Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
092 «Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияларға тұрғын үй салуға кредит беру» бюджеттік бағдарлама бойынша:
011 «Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен» бюджеттік кіші бағдарламасы алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 013 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«013 Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен»;

дополнить бюджетной программой 037 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«037 Социальная реабилитация
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения»:
по администратору бюджетных программ 239 «Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 034 «Прикладные научные исследования в области охраны труда» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 035 «Капитальные расходы организаций социальной защиты на республиканском уровне» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
дополнить администратором бюджетных программ 720 с бюджетной программой 077 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«720 Управление внутренней политики и по делам религий области
077 Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 722 с бюджетной программой 044 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«722 Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
044 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 723 с бюджетной программой 006 и с бюджетными подпрограммами 013 и 015 следующего содержания:
«723 Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма области
006 Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
013 За счет кредитов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетной программой 013 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
013 Обучение предпринимательству участников Дорожной карты занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной группе 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство»:
в функциональной подгруппе 1 «Жилищное хозяйство»:
по администратору бюджетных программ 243 «Министерство национальной экономики Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 060 «Увеличение уставного капитала АО «Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 271 «Управление строительства области»:
по бюджетной программе 066 «Кредитование социально-предпринимательских корпораций на строительство жилья»:
бюджетную подпрограмму 011 «За счет трансфертов из республиканского бюджета» исключить;
дополнить бюджетной подпрограммой 013 следующего содержания:
«013 За счет кредитов из республиканского бюджета»;
по администратору бюджетных программ 281 «Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области»:
по бюджетной программе 092 «Кредитование социально-предпринимательских корпораций на строительство жилья»:
бюджетную подпрограмму 011 «За счет трансфертов из республиканского бюджета» исключить;
дополнить бюджетной подпрограммой 013 следующего содержания:
«013 За счет кредитов из республиканского бюджета»;

288 «Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы» және 373 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
066 «Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияларға тұрғын үй салуға кредит беру» бюджеттік бағдарлама бойынша:
011 «Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен» бюджеттік кіші бағдарламасы алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 013 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«013 Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 062 және 064 бюджеттік бағдарламасы бар 721 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«721 Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы
062 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
064 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 008 және 021 бюджеттік бағдарламалары бар 722 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«722 Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
008 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
021 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 026 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«026 Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу»;
мынадай мазмұндағы 011 мен 015 кіші бағдарламалары бар 045 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«045 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
2 «Коммуналдық шаруашылық» функционалдық кіші тобында:

по администраторам бюджетных программ 288 «Управление строительства, архитектуры и градостроительства области» и 373 «Управление строительства города республиканского значения, столицы»:
по бюджетной программе 066 «Кредитование социально-предпринимательских корпораций на строительство жилья»:
бюджетную подпрограмму 011 «За счет трансфертов из республиканского бюджета» исключить;
дополнить бюджетной подпрограммой 013 следующего содержания:
«013 За счет кредитов из республиканского бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 721 с бюджетными программами 062 и 064 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«721 Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области
062 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
064 Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 722 с бюджетными программами 008 и 021 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«722 Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
008 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
021 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетной программой 026 следующего содержания:
«026 Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов»;
дополнить бюджетной программой 045 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«045 Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 2 «Коммунальное хозяйство»:

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 005 бюджеттік бағдарламасы бар 386 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«386 Астана қаласының энергетика басқармасы
005 Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 004 бюджеттік бағдарламасы бар 722 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«722 Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
«004 Елдi мекендердi газдандыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 006 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«006 Коммуналдық шаруашылықты дамыту үшін кредит беру»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 010, 014, 030 және 38 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«010 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
014 Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
030 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
038 Коммуналдық шаруашылығын дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
08 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк» функционалдық тобында:
3 «Ақпараттық кеңiстiк» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 007 бюджеттік бағдарламасы бар 720 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«720 Облыстың ішкі саясат және дін істері басқармасы
007 Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 008 бюджеттік бағдарламасы бар 721 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«721 Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы
008 Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халықтарының басқа да тiлдерін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
4 «Туризм» функционалдық кіші тобында:

дополнить администратором бюджетных программ 386 с бюджетной программой 005 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«386 Управление энергетики города Астаны
005 Развитие объектов коммунального хозяйства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 722 с бюджетной программой 004 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«722 Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
004 Газификация населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетной программой 006 следующего содержания:
«006 Кредитование для развития коммунального хозяйства»;
дополнить бюджетными программами 010, 014, 030 и 038 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«010 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
014 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
030 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
038 Развитие коммунального хозяйства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной группе 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство»:
в функциональной подгруппе 3 «Информационное пространство»:
дополнить администратором бюджетных программ 720 с бюджетной программой 007 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«720 Управление внутренней политики и по делам религий области
007 Услуги по проведению государственной информационной политики
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 721 с бюджетной программой 008 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«721 Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области
008 Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 4 «Туризм»:

мынадай мазмұндағы 021 бюджеттік бағдарламасы бар 723 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«723 Облыстың кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы
021 Туристік қызметті реттеу»;
9 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
225 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
040 «Жастар саясаты және азаматтарды патриоттық тәрбиелеу жөнінде іс-шаралар жүргізу» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«040 Жастар саясаты және азаматтарды патриоттық тәрбиелеу жөнінде іс-шаралар өткізу»;
694 «Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
015 «Щучье-Бурабай курорттық аймағының инфрақұрылымын дамыту» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«015 Щучинск-Бурабай курорттық аймағының инфрақұрылымын дамыту»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 009 бюджеттік бағдарламасы бар 721 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«721 Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы
009 Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
09 «Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану» функционалдық тобында:
1 «Отын және энергетика» функционалдық кіші тобында:
242 «Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
054 «Минералдық-шикізат базасы мен жер қойнауын пайдалану, жер асты сулары және қауіпті геологиялық процестер мониторингi» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«054 Минералдық-шикізат базасы мен жер қойнауын пайдалану, жерасты сулары және қауіпті геологиялық процестер мониторингi»;
9 «Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 007, 011, 070 және 071 бюджеттік бағдарламалары бар 722 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«722 Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
007 Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
011 Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
070 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
071 Газ тасымалдау жүйесін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
10 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» функционалдық тобында:
1 «Ауыл шаруашылығы функционалдық кіші тобында»:
212 «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
023 «Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қолдау жөніндегі іс-шараларды жүргізу үшін «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» АҚ-на кредит беру» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«023 Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қолдау жөніндегі іс-шараларды жүргізу үшін «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» АҚ кредит беру»;
212 «Агроөнеркәсіптік кешен және табиғатты пайдалану саласындағы ғылыми зерттеулер мен іс-шаралар және табиғатты пайдалану» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«212 Агроөнеркәсіптік кешен және табиғатты пайдалану саласындағы ғылыми зерттеулер мен іс-шаралар»;
2 «Су шаруашылығы» функционалдық кіші тобында:
212 «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
224 «Суармалы жерлердің мелиоративтік жағдайының мониторингісі және оны бағалау» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«224 Суармалы жерлердің мелиоративтік жай-күйінің мониторингісі және оны бағалау»;
255 «Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

дополнить администратором бюджетных программ 723 с бюджетной программой 021 следующего содержания:
«723 Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма области
021 Регулирование туристской деятельности»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства»:
по администратору бюджетных программ 225 «Министерство образования и науки Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 040 «Проведение мероприятий по молодежной политике и патриотическому воспитанию граждан» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 694 «Управление делами Президента Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 015 «Развитие инфраструктуры Щучинско-Боровской курортной зоны» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
дополнить администратором бюджетных программ 721 с бюджетной программой 009 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«721 Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области
009 Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной группе 09 «Топливно-энергетический комплекс и недропользование»:
в функциональной подгруппе 1 «Топливо и энергетика»:
по администратору бюджетных программ 242 «Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 054 «Мониторинг минерально-сырьевой базы и недропользования, подземных вод и опасных геологических процессов» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования»:
дополнить администратором бюджетных программ 722 с бюджетными программами 007, 011, 070 и 071 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«722 Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
007 Развитие теплоэнергетической системы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
011 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
070 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
071 Развитие газотранспортной системы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения»:
в функциональной подгруппе 1 «Сельское хозяйство»:
по администратору бюджетных программ 212 «Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 023 «Кредитование АО «Национальный управляющий холдинг «КазАгро» для проведения мероприятий по поддержке субъектов агропромышленного комплекса» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 212 «Научные исследования и мероприятия в области агропромышленного комплекса и природопользования» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 2 «Водное хозяйство»:
по администратору бюджетных программ 212 «Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 224 «Мониторинг и оценка мелиоративного состояния орошаемых земель» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 255 «Управление сельского хозяйства области»:

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 068 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«068 Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 069 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«069 Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 032 бюджеттік бағдарламасы бар 722 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«722 Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
032 Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
4 «Балық шаруашылығы» функционалдық кіші тобында:
212 «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
239 «Балық ресурстарын және басқа да су жануарларын сақтау және молайту» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«239 Балық ресурстарын және басқа да су жануарларын сақтау және өсімін молайту»;
5 «Қоршаған ортаны қорғау» функционалдық кіші тобында:
241 «Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
022 «Авиациялық метеорологиялық станцияларды жаңғырту және техникалық қайта жарақтандыру үшін «Қазаэросервис» АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«022 Авиациялық метеорологиялық станцияларды жаңғырту және техникалық қайта жарақтандыру үшін «Қазаэросервис» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту»;
694 «Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
007 «Ормандар мен жануарлар дүниесін күзету, қорғау, молайту» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«007 Ормандар мен жануарлар дүниесін күзету, қорғау, өсімін молайту»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 027 бюджеттік бағдарламасы бар 722 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«722 Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
027 Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
функционалдық кіші тобында 6 «Жер қатынастары»:
243 «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
037 «Топография-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«037 Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету»;
функционалдық кіші тобында 9 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер»:
212 «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
231 «Қазақстан Республикасында пилотты ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биологиялық әртүрлілік мониторингі бойынша ақпараттық жүйе әзірлеу және енгізу» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«231 Қазақстан Республикасында пилоттық ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биологиялық әртүрлілік мониторингі бойынша ақпараттық жүйе әзірлеу және енгізу»;
233 «Табиғат ресурстарын жоспарлау, мониторинг, сақтау және тиімді пайдалану жүйесін жетілдіру» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«233 Табиғи ресурстарды жоспарлау, мониторингтеу, сақтау және тиімді пайдалану жүйесін жетілдіру»;
279 «Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
028 «Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдану» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«028 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер»;

дополнить бюджетной программой 068 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«068 Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетной программой 069 следующего содержания:
«069 Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем»;
дополнить администратором бюджетных программ 722 с бюджетной программой 032 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«722 Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
032 Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 4 «Рыбное хозяйство»:
по администратору бюджетных программ 212 «Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 239 «Сохранение и воспроизводство рыбных ресурсов и других водных животных» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 5 «Охрана окружающей среды»:
по администратору бюджетных программ 241 «Министерство энергетики Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 022 «Увеличение уставного капитала АО «Казаэросервис» для модернизации и технического переоснащения авиационных метеорологических станций» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 694 «Управление делами Президента Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 007 «Охрана, защита, воспроизводство лесов и животного мира» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
дополнить администратором бюджетных программ 722 с бюджетной программой 027 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«722 Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
027 Развитие объектов охраны окружающей среды
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 6 «Земельные отношения»:
по администратору бюджетных программ 243 «Министерство национальной экономики Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 037 «Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений»:
по администратору бюджетных программ 212 «Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 231 «Разработка и внедрение информационной системы по мониторингу биоразнообразия в пилотных особо охраняемых природных территориях Республики Казахстан» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 233 «Совершенствование системы планирования, мониторинга, сохранения и эффективного использования природных ресурсов» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 279 «Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области»:
бюджетную программу 028 «Поддержка использования возобновляемых источников энергии» изложить в следующей редакции:
«028 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на поддержку использования возобновляемых источников энергии»;

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 028 бюджеттік бағдарламасы бар 293 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«293 Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы басқармасы
028 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
294 «Облыстың энергетика басқармасы» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
028 «Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдану» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«028 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 052 бюджеттік бағдарламасы бар 458 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«458 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
052 Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдану
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 061 бюджеттік бағдарламасы бар 483 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«483 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
061 Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдану
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 052 бюджеттік бағдарламасы бар 487, 490, 492, 495, 496 және 497 бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен толықтырылсын:
«487 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
052 Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдану
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
490 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
052 Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдану
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
492 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
052 Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдану
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
495 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
052 Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдану
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
496 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі
052 Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдану
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
497 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі
052 Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдану
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;

дополнить администратором бюджетных программ 293 с бюджетной программой 028 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«293 Управление жилищно-коммунального хозяйства области
028 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на поддержку использования возобновляемых источников энергии
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 294 «Управление энергетики области»:
бюджетную программу 028 «Поддержка использования возобновляемых источников энергии» изложить в следующей редакции:
«028 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на поддержку использования возобновляемых источников энергии»;
дополнить администратором бюджетных программ 458 с бюджетной программой 052 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«458 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
052 Поддержка использования возобновляемых источников энергии
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 483 с бюджетной программой 061 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«483 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
061 Поддержка использования возобновляемых источников энергии
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администраторами бюджетных программ 487, 490, 492, 495, 496 и 497 с бюджетной программой 052 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«487 Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
052 Поддержка использования возобновляемых источников энергии
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
490 Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
052 Поддержка использования возобновляемых источников энергии
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
492 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
052 Поддержка использования возобновляемых источников энергии
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
495 Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
052 Поддержка использования возобновляемых источников энергии
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
496 Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)
052 Поддержка использования возобновляемых источников энергии
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
497 Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
052 Поддержка использования возобновляемых источников энергии
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 028 бюджеттік бағдарламасы бар 722 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«722 Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
028 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 035 бюджеттік бағдарламасы бар 723 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«723 Облыстың кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы
035 Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру»;
11 «Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі» функционалдық тобында:
1 «Өнеркәсiп» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 016 бюджеттік бағдарламасы бар 723 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«723 Облыстың кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы
016 «Оңтүстік» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамыту»;
12 «Көлiк және коммуникация» функционалдық тобында:
1 «Автомобиль көлiгi» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 002 бюджеттік бағдарламасы бар 722 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«722 Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
002 Көлік инфрақұрылымын дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 003 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«003 Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 013 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«013 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 025 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«025 Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу»;
2 «Байланыс жүйелерi» функцияда функционалдық кіші тобында:
242 «Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
033 «Ауылдағы байланыс операторларының әмбебап байланыс қызметтерiн ұсыну жөнiндегi залалдарын субсидиялау» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«033 Ауылдағы байланыс операторларының әмбебап байланыс қызметтерiн ұсыну бойынша залалдарын субсидиялау»;
038 «Қазақстан Республикасының орбиталдық-жиiлiк ресурсын халықаралық-құқықтық қорғау және үйлестiру» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«038 Қазақстан Республикасының орбиталық-жиiлiк ресурсын халықаралық-құқықтық қорғау және үйлестiру»;
3 «Су көлiгi» функцияда функционалдық кіші тобында:
242 «Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
008 «Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді күтіп ұстау» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«008 Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді күтіп-ұстау»;
4 «Әуе көлiгi» функцияда функционалдық кіші тобында:

дополнить администратором бюджетных программ 722 с бюджетной программой 028 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«722 Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
028 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на поддержку использования возобновляемых источников энергии
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 723 с бюджетной программой 035 следующего содержания:
«723 Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма области
035 Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров»;
в функциональной группе 11 «Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность»:
в функциональной подгруппе 1 «Промышленность»:
дополнить администратором бюджетных программ 723 с бюджетной программой 016 следующего содержания:
«723 Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма области
016 Развитие инфраструктуры специальной экономической зоны «Оңтүстік»;
в функциональной группе 12 «Транспорт и коммуникации»:
в функциональной подгруппе 1 «Автомобильный транспорт»:
дополнить администратором бюджетных программ 722 с бюджетной программой 002 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«722 Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
002 Развитие транспортной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетной программой 003 следующего содержания:
«003 Обеспечение функционирования автомобильных дорог»;
дополнить бюджетной программой 013 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«013 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетной программой 025 следующего содержания:
«025 Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов»;
в функциональной подгруппе 2 «Системы связи»:
по администратору бюджетных программ 242 «Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 033 «Субсидирование убытков операторов сельской связи по предоставлению универсальных услуг связи» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 038 «Международно-правовая защита и координация орбитально-частотного ресурса Республики Казахстан» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 3 «Водный транспорт»:
по администратору бюджетных программ 242 «Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 008 «Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 4 «Воздушный транспорт»:

мынадай мазмұндағы 009 бюджеттік бағдарламасы бар 722 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«722 Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
009 Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуетасымалдарды субсидиялау»;
9 «Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
242 «Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
023 «Жеке және заңды тұлғаларға «жалғыз терезе» қағидаты бойынша мемлекеттiк қызмет көрсету жөнiндегi халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметiн ұйымдастыру» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«023 Халыққа қызмет көрсету орталықтарының жеке және заңды тұлғаларға «жалғыз терезе» қағидаты бойынша мемлекеттiк қызмет көрсету жөнiндегi қызметiн ұйымдастыру»;
026 «Орталық мемлекеттiк және жергiлiктi атқарушы органдар қызметiнiң ақпараттық технологияларды қолдану тиiмдiлiгiн бағалауды жүргiзу жөнiндегi қызметтерi» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«026 Орталық мемлекеттiк және жергiлiктi атқарушы органдардың ақпараттық технологияларды қолдану қызметiнiң тиiмдiлiгiне бағалау жүргiзу жөнiнде қызметтер көрсету»;
028 «Электрондық үкiмет» дамыту» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«028 «Электрондық үкiметті» дамыту»;
042 «Байқоңыр» кешеніндегі Ресей Федерациясының жалдау құрамына кірмейтін объектілерді кәдеге жаратуды, қайта құнарландыруды және жөндеуді ұйымдастыру» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«042 «Байқоңыр» кешенінің Ресей Федерациясының жалдайтын құрамда кірмейтін объектілерін кәдеге жаратуды, қайта құнарландыруды және жөндеуді ұйымдастыру»;
046 «Ресей Федерациясының жалдау құрамына кірмеген және құрамынан шығарылған «Байқоңыр» кешені объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«046 «Байқоңыр» кешенінің Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмеген және құрамынан шығарылған объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету»;
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламасы бар 722 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«722 Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
005 Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 015 және 016 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«015 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
016 Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
13 «Басқалар» функционалдық тобында:
1 «Экономикалық қызметтерді реттеу» функционалдық кіші тобында:
241 «Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
030 «Энегетика саласындағы зерттеулер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«030 Энергетика саласындағы зерттеулер»;
242 «Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
061 «Техникалық реттеу және метрология саласындағы қызметтер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«061 Техникалық реттеу және метрология саласындағы көрсетілетін қызметтер»;
243 «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
040 «Халықаралық имидждік көрмелерді ұйымдастыру бойынша қызметтер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«040 Халықаралық имидждік көрмелерді ұйымдастыру бойынша көрсетілетін қызметтер»;
3 «Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау» функционалдық кіші тобында:
243 «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
044 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде оператор мен қаржылық агент көрсететін қызметтерді төлеу» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«044 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде оператор мен қаржылық агент көрсететін қызметтерге ақы төлеу»;

дополнить администратором бюджетных программ 722 с бюджетной программой 009 следующего содержания:
«722 Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
009 Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций»:
по администратору бюджетных программ 242 «Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 023 «Организация деятельности центров обслуживания населения по предоставлению государственных услуг физическим и юридическим лицам по принципу «одного окна» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 026 «Услуги по проведению оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов по применению информационных технологий» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 028 «Развитие «электронного правительства» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 042 «Организация утилизации, рекультивации и ремонта объектов комплекса «Байконур», не входящих в состав арендуемых Российской Федерацией» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 046 «Обеспечение сохранности объектов комплекса «Байконур», не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
дополнить администратором бюджетных программ 722 с бюджетной программой 005 следующего содержания:
«722 Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
005 Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям»;
дополнить бюджетными программами 015 и 016 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«015 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
016 Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной группе 13 «Прочие»:
в функциональной подгруппе 1 «Регулирование экономической деятельности»:
по администратору бюджетных программ 241 «Министерство энергетики Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 030 «Исследования в области энергетики» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 242 «Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 061 «Услуги в сфере технического регулирования и метрологии» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 243 «Министерство национальной экономики Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 040 «Услуги по организации международных имиджевых выставок» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 3 «Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции»:
по администратору бюджетных программ 243 «Министерство национальной экономики Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 044 «Оплата услуг оператора и финансового агента, оказываемых в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;

мынадай мазмұндағы 007, 008 және 009 бюджеттік бағдарламалары бар 723 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«723 Облыстың кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы
007 Мемлекеттік инвестициялық саясаты іске асыруға «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қоры» АҚ-ға кредит беру
008 Кәсіпкерлік қызметті қолдау
009 Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл тұрғындарына микро кредит беру үшін «ҚазАгро» Ұлттық басқарушы холдингі» АҚ-ның еншілес ұйымдарына кредит беру»;
9 «Басқалар» функционалдық кіші тобында:
217 «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
045 «Қазақстан Республикасының «ЕврАзЭҚ Дағдарысқа қарсы қорына» бастапқы жарнасын төлеу» бастапқы жарнасын төлеу» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«045 ЕурАзЭҚ-тың Дағдарысқа қарсы қорына» Қазақстан Республикасының бастапқы жарнасын төлеу»;
046 «Дағдарыстан кейін қалпына келтіру бағдарламасын (бәсекеге қабілетті кәсіпорындарды сауықтыру)» қатысушыларының сауықтыру жоспарларын іске асыру мониторингі» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«046 Дағдарыстан кейін қалпына келтіру бағдарламасына (бәсекеге қабілетті кәсіпорындарды сауықтыру)» қатысушыларды сауықтыру жоспарларын іске асыру мониторингі»;
мынадай мазмұндағы 078 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«078 Проблемалық кредиттер қоры» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту»;
243 «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
055 «Қазақстандық ипотекалық компания» ипотекалық ұйымы» АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«055 Қазақстандық ипотекалық компания» ипотекалық ұйымы» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту»;
058 «Атырау облысының бюджетіне Қазақстан мен Ресей арасындағы ХІ аймақаралық ынтымақтастық форумының шеңберінде жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«058 Атырау облысының бюджетіне Қазақстан мен Ресейдің өңіраралық ынтымақтастығының ХІ форумының шеңберінде жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері»;
062 «Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«062 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу»;
065 «Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы» АҚ-на нысаналы салым» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«065 «Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы» АҚ нысаналы салым»;

дополнить администратором бюджетных программ 723 с бюджетными программами 007, 008 и 009 следующего содержания:
«723 Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма области
007 Кредитование АО «Фонд развития предпринимательства «Даму» на реализацию государственной инвестиционной политики
008 Поддержка предпринимательской деятельности
009 Кредитование дочерних организаций АО «Национальный управляющий холдинг «КазАгро» для финансирования малого и среднего бизнеса и микрокредитования сельского населения»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие»:
по администратору бюджетных программ 217 «Министерство финансов Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 045 «Оплата первоначального взноса Республики Казахстан в «Антикризисный фонд ЕврАзЭС» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 046 «Мониторинг реализации планов оздоровлений участников «Программы посткризисного восстановления (оздоровление конкурентоспособных предприятий)» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
дополнить бюджетной программой 078 следующего содержания:
«078 Увеличение уставного капитала АО «Фонд проблемных кредитов»;
по администратору бюджетных программ 243 «Министерство национальной экономики Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 055 «Увеличение уставного капитала АО «Ипотечная организация «Казахстанская ипотечная компания» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 058 «Целевые трансферты на развитие бюджету Атырауской области на реализацию проектов в рамках XI Форума межрегионального сотрудничества Казахстана и России» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 062 «Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 065 «Целевой вклад в АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;

мынадай мазмұндағы 065 және 096 бюджеттік бағдарламалары бар 720 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«720 Облыстың ішкі саясат және дін істері басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау»;
мынадай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламасы бар 721 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«721 Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 066 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«066 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 096 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 024, 033, 035, 036, 037 және 039 бюджеттік бағдарламалары бар 722 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«722 Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
024 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033 Мамандандырылған өңірлік ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
035 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
036 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
037 Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
039 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;

дополнить администратором бюджетных программ 720 с бюджетными программами 065 и 096 следующего содержания:
«720 Управление внутренней политики и по делам религий области
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных концессионных обязательств»;
дополнить администратором бюджетных программ 721 с бюджетной программой 065 следующего содержания:
«721 Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц»;
дополнить бюджетной программой 066 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«066 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетной программой 096 следующего содержания:
«096 Выполнение государственных концессионных обязательств»;
дополнить администратором бюджетных программ 722 с бюджетными программами 024, 033, 035, 036, 037 и 039 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«722 Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
024 Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
033 Увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
035 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
036 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
037 Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
039 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
дополнить бюджетной программой 065 следующего содержания:
«065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц»;

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 084 және 085 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«084 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
085 Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 096 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 004, 005, 010, 011, 012 және 014 бюджеттік бағдарламалары бар 723 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«723 Облыстың кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы
004 Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
005 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
010 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
011 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
012 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
014 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 013 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 015 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«015 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредиттер беру
013 Республикалық бюджеттен берілетіне кредиттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;

дополнить бюджетными программами 084 и 085 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«084 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
085 Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетной программой 096 следующего содержания:
«096 Выполнение государственных концессионных обязательств»;
дополнить администратором бюджетных программ 723 бюджетными программами 004, 005, 010, 011, 012 и 014 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«723 Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма области
004 Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
005 Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
010 Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
011 Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
012 Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
014 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на поддержку частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020»
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетной программой 015 с бюджетными подпрограммами 013 и 015 следующего содержания:
«015 Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на содействие развитию предпринимательства в моногородах
013 За счет кредитов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 038 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«038 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 065 және 096 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау».
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджеттік жоспарлау және болжамдау департаменті (Т.М.Савельева) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануға жіберілуін;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Министр                                              Б.Сұлтанов

дополнить бюджетной программой 038 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«038 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетными программами 065 и 096 следующего содержания:
«065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных концессионных обязательств».
2. Департаменту бюджетного планирования и прогнозирования Министерства финансов Республики Казахстан (Савельева Т.М.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Министр                                     Б. Султанов