"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 541 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 12 желтоқсанда № 9956 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 18 сәуірдегі № 180 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 18.04.2025 № 180 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 наурыздағы № 403 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде№ 9756 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшада:
бюджет түсімдерінің сыныптамасында:
1 "Салықтық түсімдер" санатында:
08 "Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер" сыныбының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"08 Заңдық маңызы бар әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер";
2 "Салықтық емес түсiмдер" санатында:
01 "Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер" сыныбында:
4 "Мемлекет меншігіндегі, заңды тұлғалардағы қатысу үлесіне кірістер" кіші сыныбының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"4 Мемлекет меншігінде тұрған, заңды тұлғалардағы қатысу үлесіне кірістер";
04 "Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар" сыныбының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"04 Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар";
06 "Өзге де салықтық емес түсiмдер" сыныбының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"06 Басқа да салықтық емес түсiмдер";
1 "Өзге де салықтық емес түсiмдер" кіші сыныбының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"1 Басқа да салықтық емес түсiмдер";
4 "Трансферттердің түсімдері" санатында:
01 "Төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан алынатын трансферттер" сыныбының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"01 Төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер";
1 "Облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерінен алынатын трансферттер" кіші сыныбының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"1 Облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерінен трансферттер";
мынадай мазмұндағы 11 - ерекшелікпен толықтырылсын:
"11 Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерды қайтару";
2 "Аудандық (қалалық) бюджеттерден трансферттер" кіші сыныбында:
мынадай мазмұндағы 05 - ерекшелікпен толықтырылсын:
"05 Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерды қайтару";
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасы осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 5 декабря 2014 года № 541. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 декабря 2014 года № 9956. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 18 апреля 2025 года № 180.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 18.04.2025 № 180 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п.6
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9756), следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному приказу:
в классификации поступлений бюджета:
в категории 1 "Налоговые поступления":
в наименование класса 08 "Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в категории 2 "Неналоговые поступления":
в классе 01 "Доходы от государственной собственности":
в наименование подкласса 4 "Доходы на доли участия в юридических лицах, находящиеся в государственной собственности" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в наименование класса 04 "Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в наименование класса 06 "Прочие неналоговые поступления" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в наименование подкласса 1 "Прочие неналоговые поступления" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в категории 4 "Поступления трансфертов":
в наименование класса 01 "Трансферты из нижестоящих органов государственного управления" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в наименование подкласса 1 "Трансферты из областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
дополнить спецификой 11 следующего содержания:
"11 Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством";
в подклассе 2 "Трансферты из районных (городских) бюджетов":
дополнить спецификой 05 следующего содержания:
"05 Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством";
функциональную классификацию расходов бюджета изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.

2. Бюджеттік жоспарлау және болжамдау департаменті (Т. М. Савельева) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жариялануға жіберілуін;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

2. Департаменту бюджетного планирования и прогнозирования (Савельева Т.М.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.

112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
118
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
01
1
120
Облыс әкімінің аппараты
001
Облыс әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
006
Қазақстан Республикасы Президентінің "Байқоңыр" кешеніндегі арнаулы өкілінің аппараты
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
007
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
009
Аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің әкімдерін сайлауды қамтамасыз ету және өткізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
013
Облыс Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
103
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер

112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
002
Создание информационных систем
003
Капитальные расходы государственного органа
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
118
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
120
Аппарат акима области
001
Услуги по обеспечению деятельности акима области
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
002
Создание информационных систем
004
Капитальные расходы государственного органа
006
Аппарат специального представителя Президента Республики Казахстан на комплексе "Байконур"
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
007
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
009
Обеспечение и проведение выборов акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
013
Обеспечение деятельности Ассамблеи народа Казахстана области
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты

106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
117
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
118
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
121
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу

106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
117
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
118
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
121
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы

239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
131
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
01
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
006
Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын жобаларды зерттеулердің іске асырылуын қамтамасыз ету
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
007
Өңірлердің бәсекеге қабілеттілігін арттыру және мемлекеттік басқаруды жетілдіру
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
008
Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі қызметтер
009
Бюджеттік инвестициялар және концессия мәселелері бойынша құжаттаманы, мемлекеттік кепілдіктер беру үшін инвестициялық жобаларды сараптау және бағалау
010
Қазақстан Республикасының егемен кредиттік рейтингін қайта қарау мәселелері бойынша халықаралық рейтингтік агенттіктерімен өзара іс-қимыл
012
Астана экономикалық форумын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
013
Экономика, мемлекеттік жоспарлау және талдау саласындағы ақпараттық жүйелерді дамыту
014
Статистикалық деректерді жинау, өңдеу және тарату жөніндегі қызметтер
015
Қазақстан Республикасының ұлттық статистика жүйесін нығайту
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
01
5
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
01
5
258
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
01
5
258
002
Ақпараттық жүйелер құру
01
5
258
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
01
5
258
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
061
Бюджеттік инвестициялар және концессия мәселелері бойынша құжаттаманы сараптау және бағалау, бюджеттік инвестициялардың іске асырылуына бағалау жүргізу
01
5
258

239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
131
Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
5
Планирование и статистическая деятельность
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
006
Обеспечение реализации исследований проектов, осуществляемых совместно с международными организациями
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
007
Повышение конкурентоспособности регионов и совершенствование государственного управления
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
008
Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации
009
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и концессии, инвестиционных проектов для предоставления государственных гарантий
010
Взаимодействие с международными рейтинговыми агентствами по вопросам пересмотра суверенного кредитного рейтинга Республики Казахстан
012
Услуги по обеспечению проведения Астанинского экономического форума
013
Развитие информационных систем в сфере экономики, государственного планирования и анализа
014
Услуги по сбору, обработке и распространению статистических данных
015
Укрепление национальной статистической системы Республики Казахстан
004
За счет внешнего займа
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
002
Создание информационных систем
005
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и концессии, проведение оценки реализации бюджетных инвестиций

124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
01
5
258
125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
01
5
258
126
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау, қалыптастыру мен дамыту жүйесін, бюджетті атқару, облыстың коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
061
Бюджеттік инвестициялар және концессия мәселелері бойынша құжаттаманы сараптау және бағалау, бюджеттік инвестициялардың іске асырылуына бағалау жүргізу
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
103
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер

124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
126
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
299
Управление экономики и финансов области
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования, исполнения бюджета, управления коммунальной собственностью области
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
002
Создание информационных систем
003
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и концессии, проведение оценки реализации бюджетных инвестиций
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты

622
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі
006
"Е-қызмет" персоналды басқарудың интеграцияланған ақпараттық жүйесін құру
007
Ғылыми зерттеулер жүргізу және ғылыми-қолданбалы әдістемелер әзірлеу
008
Мемлекеттік қызмет саласындағы өңірлік хабты институционалдық қолдау және қызметтік этика, меритократияны қорғау және сыбайлас жемқорлықтың алдын алу саласында мемлекеттік қызмет реформасын қолдау
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
012
Республиканың мемлекеттiк қызмет кадрларын тестілеу жөніндегі қызметтер
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
001
Қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету, қылмыстық-атқару жүйесі, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
100
Қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласында мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
101
Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін реттеу жөніндегі қызметтер
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
105
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою жөніндегі қызметтер
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
01
9
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
001
Бюджеттік жоспарлау, мемлекеттік бюджеттің атқарылуын және орындалуын қамтамасыз ету және экономикалық және қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл жөніндегі қызметтер

622
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
006
Создание интегрированной информационной системы управления персоналом "Е-қызмет"
007
Проведение научных исследований и разработка научно-прикладных методик
008
Институциональная поддержка регионального хаба в сфере государственной службы и поддержка реформы государственной службы в области служебной этики, защиты меритократии и предупреждения коррупции
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
012
Услуги по тестированию кадров государственной службы республики
9
Прочие государственные услуги общего характера
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
001
Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области охраны общественного порядка и обеспечения общественной безопасности, уголовно-исполнительной системы, предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по определению и организации реализации государственной политики в области охраны общественного порядка и обеспечения общественной безопасности
101
Услуги по координации деятельности уголовно-исполнительной системы
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
105
Услуги по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
217
Министерство финансов Республики Казахстан
001
Услуги по обеспечению бюджетного планирования, исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета и противодействию экономическим и финансовым преступлениям и правонарушениям

100
Бюджеттік жоспарлау, мемлекеттік бюджеттің атқарылуын орындау мен бақылау және экономикалық және қаржылық қылмыстар мен бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл саласында уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
103
Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
021
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінің күрделі шығыстары
01
9
217
067
Саяси партияларды қаржыландыру
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
001
Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
100
Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
103
Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
105
Денсаулық сақтау жүйесін реформалауды қолдау
002
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу

100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области бюджетного планирования, исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета и противодействию экономическим и финансовым преступлениям и правонарушениям
103
Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
021
Капитальные расходы Министерства финансов Республики Казахстан
067
Финансирование политических партий
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
001
Формирование государственной политики в области здравоохранения и социального развития
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области здравоохранения и социального развития
103
Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственных органов
105
Поддержка реформирования системы здравоохранения
002
Капитальные расходы Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов

109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
001
Мәдениет, спорт және дін саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
100
Мәдениет, спорт және дін саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
103
Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтерін көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
002
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің күрделі шығыстары
003
Мәдениет, спорт, дін және мұрағат ісі саласындағы мемлекеттік ұйымдардың күрделі шығыстары
004
Діни қызмет саласындағы халықаралық ынтымақтастықты дамыту, діни қызмет саласындағы әлеуметтанушылық, ғылыми-зерттеу және талдау қызметтерін жүргізу
100
Діни сенім бостандығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру
101
Дін мәселелері бойынша ғылыми-зерттеу және талдау қызметтері
102
Дін саласында халықаралық ынтымақтастықты дамытуға жәрдемдесу
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
104
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
001
Энергетика, атом энергиясы, мұнай-газ және мұнай-химия өнеркәсібі және қоршаған ортаны қорғау саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер

109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
001
Формирование государственной политики в сфере культуры, спорта и религий
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области культуры, спорта и религий
103
Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
002
Капитальные расходы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан
003
Капитальные расходы государственных организаций в области культуры, спорта, религий и архивного дела
004
Развитие международного сотрудничества в сфере религиозной деятельности, проведение социологических, научно-исследовательских и аналитических услуг в сфере религиозной деятельности
100
Реализация государственной политики в сфере свободы и вероисповедания
101
Научно-исследовательские и аналитические услуги по религиозным вопросам
102
Содействие развитию международного сотрудничества в области религий
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
104
Борьба с наркоманией и наркобизнесом
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
001
Услуги по координации деятельности в сфере энергетики, атомной энергии, нефтегазовой и нефтехимической промышленности и охраны окружающей среды

100
Энергетика, атом энергиясы, мұнай, газ және мұнай-химия өнеркәсібі және қоршаған ортаны қорғау саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
101
Халықаралық келісімдерді, конвенцияларды және хаттамаларды іске асыру шеңберінде іс-шараларды жүзеге асыру жөніндегі қызметтер
103
Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
002
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
001
Стандарттау, метрология, өнеркәсіп, инвестициялар тарту, геология, туристік индустрия, индустриалдық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны, байланысты, ақпараттандыруды және ақпаратты дамыту, ғарыш қызметін үйлестіру және бақылау саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
100
Стандарттау, метрология, өнеркәсіп, инвестициялар тарту, геология, туристік индустрия, индустриалдық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны, байланысты, ақпараттандыру және ақпаратты дамыту, ғарыш қызметін үйлестіру және бақылау саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
103
Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету

100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в сфере энергетики, атомной энергии, нефтегазовой и нефтехимической промышленности и охраны окружающей среды
101
Услуги по реализации мероприятий в рамках реализации международных соглашений, конвенций и протоколов
103
Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
002
Капитальные расходы Министерства энергетики Республики Казахстан
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
001
Формирование и реализация политики государства в сфере стандартизации, метрологии, промышленности, привлечения инвестиций, геологии, туристской индустрии, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, связи, информатизации и информации, координации и контроля космической деятельности
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области стандартизации, метрологии, промышленности, привлечения инвестиций, геологии, туристской индустрии, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, связи, информатизации и информации, координации и контроля космической деятельности
103
Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственных органов

075
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің күрделі шығыстары
077
Жоғарғы деңгейдің домендік аттары серверлерінің істен шығуға қарсы тұруын қамтамасыз ету бөлігінде ақпараттық - коммуникациялық желілер мониторингінің ақпараттық жүйесін құру
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
104
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
001
Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
100
Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
101
Шетелдегі сауда өкілдігінің қызметін қамтамасыз ету
102
Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру

075
Капитальные расходы Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
077
Создание информационной системы мониторинга информационно-коммуникационных сетей в части обеспечения отказоустойчивости серверов доменных имен верхнего уровня
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
104
Борьба с наркоманией и наркобизнесом
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
001
Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами
101
Обеспечение деятельности торговых представительств за рубежом
102
Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей

124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
622
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі
001
Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру мен іске асыру және сыбайлас жемқорлық қылмыстарға және құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл
100
Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру және іске асыру және сыбайлас жемқорлық қылмыстарға және құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
101
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасына қоғамдық мониторинг жүргізу бойынша мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты қалыптастыру және іске асыру
103
Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету
104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
002
Қазақстан Республикасы мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізу
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
001
Жергілікті деңгейде жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
622
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
001
Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы и противодействия коррупционным преступлениям и правонарушениям
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по формированию и реализации единой государственной политики в сфере государственной службы и противодействия коррупционным преступлениям и правонарушениям
101
Формирование и реализация государственного социального заказа по проведению общественного мониторинга качества оказания государственных услуг
103
Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
002
Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере недропользования, окружающей среды и водных ресурсов на местном уровне

124
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
125
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
126
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
701
Облыстың кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, сауданы және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
103
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу

124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
126
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
701
Управление предпринимательства, торговли и туризма области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, торговли и туризма
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
002
Создание информационных систем
003
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты

125
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
126
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
02
Қорғаныс
02
1
Әскери мұқтаждар
120
Облыс әкімінің аппараты
010
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
011
Аумақтық қорғанысты даярлау және облыс ауқымдағы аумақтық қорғаныс
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
010
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
011
Аумақтық қорғанысты даярлау және республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумақтық қорғанысы
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
02
1
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
02
1
122
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
02
1
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
02
1
208
001
Қорғанысты және Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және іске асыру жөніндегі қызметтер
02
1
208
001
100
Қорғанысты және Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және іске асыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
02
1
208
001
103
Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсету
02
1
208
001

125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
126
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
02
Оборона
1
Военные нужды
120
Аппарат акима области
010
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
011
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
010
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
011
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона города республиканского значения, столицы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
208
Министерство обороны Республики Казахстан
001
Услуги по определению и реализации государственной политики в области организации обороны и Вооруженных Сил Республики Казахстан
100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по определению и реализации государственной политики в области организации обороны и Вооруженных Сил Республики Казахстан
103
Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг

104
Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
02
1
208
002
Қарулы Күштердің автоматтандырылған басқару жүйесін құру
02
1
208
004
Қарулы Күштердің объектілерін салу
02
1
208
016
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің күрделі шығыстары
100
Қорғаныс министрлігінің және ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
101
Қару-жарақ, әскери және өзге де техниканы, әскери мақсаттағы жабдықтарды және байланыс жүйелерін жаңғырту, қалпына келтіру және сатып алу
102
Әскери қызметшілерді тұрғын үймен қамтамасыз ету
028
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің жауынгерлік қабілетін арттыру
100
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің жауынгерлік әзірлігін арттыру
101
Қарулы Күштерді тылдық қамтамасыз ету
102
Әскерге шақыру жасына дейінгілерді әскери-техникалық мамандықтар бойынша даярлау
103
Қорғаныс саласындағы зерттеулер
044
"Қазақжарылысөнеркәсіп" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
02
1
208
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
02
1
208
101
Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
02
1
208
105
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
02
1
208
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
02
1
208
114
Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
250
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
250
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстық ауқымдағы аумақтық қорғанысы
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
296
Облыстың жұмылдыру дайындығы басқармасы
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстық ауқымдағы аумақтық қорғанысы
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
367
Астана қаласының коммуналдық шаруашылық басқармасы
021
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар

104
Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
002
Создание автоматизированной системы управления Вооруженных Сил
004
Строительство объектов Вооруженных Сил
016
Капитальные расходы Вооруженных Сил Республики Казахстан
100
Капитальные расходы Министерства обороны и подведомственных государственных учреждений
101
Модернизация, восстановление и приобретение вооружения, военной и иной техники, оборудования военного назначения и систем связи
102
Обеспечение жильем военнослужащих
028
Повышение боеспособности Вооруженных Сил Республики Казахстан
100
Повышение боевой готовности Вооруженных Сил Республики Казахстан
101
Тыловое обеспечение Вооруженных Сил
102
Подготовка допризывников по военно-техническим специальностям
103
Исследования в области обороны
044
Увеличение уставного капитала АО "Казахвзрывпром"
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101
Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
105
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114
Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
296
Управление по мобилизационной подготовке области
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
367
Управление коммунального хозяйства города Астаны
021
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
022
Астананың аумақтық қорғанысын дайындау және аумақтық қорғаныс
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
02
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
120
Облыс әкімінің аппараты
012
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
014
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
012
Жұмылдыру дайындығы және республикалық маңызы бар қаланы, астананы жұмылдыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
014
Республикалық маңызы бар қалалар, астана ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
015
Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау бойынша жұмыстар жүргізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
02
2
122
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
02
2
122
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
065
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
066
Төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
067
Өрт қауіпсіздігі саласындағы стандарттарды әзірлеу
068
Төтенше жағдайлар жөніндегі мекемелердің және органдардың күрделі шығыстары
069
Төтенше жағдайлар саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
070
Төтенше жағдайлар және азаматтық қорғаныс корпоративтік ақпараттық-коммуникациялық жүйесін құру
071
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне халықты, объектілер мен аумақтарды дүлей табиғи зілзалалардан инженерлік қорғау жөніндегі жұмыстарды жүргізуге берілетін нысаналы даму трансферттері

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
022
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона столицы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
120
Аппарат акима области
012
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
014
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
012
Мобилизационная подготовка и мобилизация города республиканского значения, столицы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
014
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба города республиканского значения, столицы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
015
Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территорий от природных стихийных бедствий
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
065
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
066
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций
067
Разработка стандартов в области пожарной безопасности
068
Капитальные расходы органов и учреждений по чрезвычайным ситуациям
069
Прикладные научные исследования в области чрезвычайных ситуаций
070
Создание корпоративной информационно - коммуникационной системы чрезвычайных ситуаций и гражданской обороны
071
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территорий от природных стихийных бедствий

017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
721
Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
04
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
04
4
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
04
4
208
017
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
04
4
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
04
4
225
002
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
04
4
225
033
Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу
04
4
225
033
100
Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау (Казтест)
04
4
225
033
101
Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу
04
4
225
045
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарының оқу-өндірістік шеберханаларын, зертханаларын жаңартуға және қайта жабдықтауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
04
4
225
057
"Кәсіпқор" холдингі" АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
085
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
093
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
721
Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
208
Министерство обороны Республики Казахстан
017
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
002
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся
033
Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования
100
Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан (Казтест)
101
Проведение внешней оценки качества образования
045
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
057
Услуги по обеспечению деятельности АО "Холдинг "Кәсіпқор"
085
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования
093
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального образования

007
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
721
Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
04
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
04
5
104
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
04
5
104
008
Шетелдік мамандарды тарта отырып, біліктілікті арттыру үшін мемлекеттік қызметшілерді оқыту бойынша қызметтер көрсету
221
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
060
Сот-сараптама кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
04
5
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
04
5
225
023
Мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
068
"Назарбаев Университеті" ДБҰ базасында Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарының басшыларын (топ-менеджерлерін) даярлау және біліктілігін арттыру
04
5
225
129
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыруға, даярлауға және қайта даярлауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
005
Денсаулық сақтау мемлекеттік ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
007
Мәдениет және спорт саласында кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
048
Техникалық реттеу және метрология саласында, ғарыш саласында кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
017
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау және санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылық саласындағы, кәсіпкерлік, тұрғын үй шаруашылығы саласындағы кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
04
5
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
04
5
252
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
04
5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
04
5
253
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау

007
Организация профессионального обучения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
721
Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
104
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
008
Услуги по обучению государственных служащих для повышения квалификации с привлечением зарубежных специалистов
221
Министерство юстиции Республики Казахстан
060
Повышение квалификации и переподготовка судебно-экспертных кадров
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
023
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций образования
068
Подготовка и повышение квалификации руководителей (топ-менеджеров) вузов Республики Казахстан на базе АОО "Назарбаев Университет"
129
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках реализации Дорожной карты занятости 2020
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
005
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций здравоохранения
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров в области культуры и спорта
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
048
Переподготовка и повышение квалификации кадров в области технического регулирования и метрологии, в космической отрасли
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
017
Повышение квалификации и переподготовка кадров в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия, в сфере предпринимательства, жилищного хозяйства
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
253
Управление здравоохранения области
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров

111
Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру аясында іс-шараларды жүргізу
127
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
111
Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру аясында іс-шараларды жүргізу
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
111
Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру аясында іс-шараларды жүргізу
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
018
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығын қамтамасыз ету
019
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне халықтың иммундық профилактикасын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
063
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
066
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
111
Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру аясында іс-шараларды жүргізу
05
2
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
05
2
253
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
05
2
253
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
05
2
253
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
05
2
253
012
2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарламасы аясында бас бостандығын айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ- инфекциясының алдын алуға арналған әлеуметтік жобаларды іске асыру
05
2
253
012
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
05
2
253
012
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
05
2
253
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
05
2
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
05
2
353
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
05
2
353
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
05
2
353
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
05
2
353
012
2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарламасы аясында бас бостандығын айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ- инфекциясының алдын алуға арналған әлеуметтік жобаларды іске асыру
05
2
353
012
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
05
2
353
012
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
05
2
353
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
05
2

111
Проведение мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
127
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
111
Проведение мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
111
Проведение мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
018
Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения
019
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение иммунопрофилактики населения
063
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
066
Прикладные научные исследования в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения
111
Проведение мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
253
Управление здравоохранения области
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
006
Услуги по охране материнства и детства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
007
Пропаганда здорового образа жизни
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
006
Услуги по охране материнства и детства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
007
Пропаганда здорового образа жизни
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора

002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
05
9
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
014
Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу және төтенше жағдай кезінде зардап шеккендерге медициналық көмек көрсету жөніндегі қызметтер
074
"Апаттар медицинасының теміржол госпитальдары" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
012
Алматы қаласының бюджетіне сейсмикалық күшейтілетін денсаулық сақтау объектілерін күрделі жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
013
Денсаулық сақтау саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
014
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейтуге берілетін нысаналы даму трансферттерi
016
Республикалық деңгейдегі мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
017
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
019
Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерін құру
020
Денсаулық сақтау жүйесін реформалау
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
021
Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу
022
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергiлiктi деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
023
Денсаулық сақтау саласындағы акционерлік қоғамдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
024
"Назарбаев Университеті" ДБҰ-на нысаналы салым
104
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
129
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
05
9
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
05
9
253
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
05
9
253
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
05
9
253
008
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
05
9
253
008
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
05
9
253

002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
014
Услуги по лечению военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов и членов их семей и оказанию медицинской помощи пострадавшим от чрезвычайных ситуаций
074
Увеличение уставного капитала АО "Железнодорожные госпитали медицины катастроф"
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
012
Целевые текущие трансферты бюджету города Алматы на капитальный ремонт сейсмоусиляемых объектов здравоохранения
013
Прикладные научные исследования в области здравоохранения
014
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения
016
Капитальные расходы государственных организаций здравоохранения на республиканском уровне
017
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
019
Создание информационных систем здравоохранения
020
Реформирование системы здравоохранения
004
За счет внешних займов
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
021
Внедрение международных стандартов в области больничного управления
022
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
023
Увеличение уставных капиталов акционерных обществ в области здравоохранения
024
Целевой вклад в АОО "Назарбаев Университет"
104
Борьба с наркоманией и наркобизнесом
129
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
253
Управление здравоохранения области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета

003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
029
Арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
100
ҰОС мүгедектері
101
ҰОС қатысушылары
102
ҰОС мүгедектеріне теңестірілген адамдар
103
ҰОС қатысушыларына теңестірілген адамдар
104
ҰОС қаза болған жауынгерлердің жесірлері
105
Қайтыс болған ҰОС мүгедектерінің әйелдері (күйеулері)
106
Кеңес Одағының батырлары, Социалистік Еңбек ерлері, үш дәрежелі Даңқ, үш дәрежелі Еңбек Даңқы ордендерінің иегерлері
107
ЧАЭС оқиғасында апат салдарын жою кезінде қаза болған (қайтыс болған, хабар ошарсыз кеткен), әскери қызметкерлерінің, ішкі істер органдары қызметкерлерінің және қаза болған адамдардың отбасылары
108
Ұлы Отан соғысы жылдарындағы тыл еңбекшілері
109
Көшіру күні құрсақта болған балаларды қоса алғанда Қазақстан Республикасына шеттету және қоныс аудару аймағынан көшірілген ЧАЭС
110
I және II топтағы мүгедектер
111
III топтағы мүгедектер
112
16 жасқа дейінгі мүгедек балалар
113
"Алтын алқа", "Күміс алқа" белгілерімен марапатталған немесе бұрын "Батыр-ана" атағын алған және "Ана даңқы" орденімен марапатталған көп балалы аналар
114
Төрт немесе одан да көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы отбасылар
115
Мүгедектігі бар немесе зейнеткер болып табылатын жаппай саяси қуғын-сүргін құрбандары
116
Қазақстан Республикасы алдында ерекше еңбек сіңіргені үшін зейнетақы тағайындалған тұлғалар
030
Азаматтардың жекелеген санаттарына біржолғы мемлекеттік ақшалай өтемақылар
101
Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтардың зейнетақыларына үстемеақылар
102
Ақталған азаматтарға - жаппай саяси қуғын-сүргін құрбандарына бiржолғы ақшалай өтемақы
031
Балалы отбасыларға берiлетiн мемлекеттiк жәрдемақылар
100
Бала тууға байланысты біржолғы мемлекеттік жәрдемақылар
101
Бiр жасқа дейiнгі баланы күту үшін төленетін мемлекеттік жәрдемақылар
102
Мүгедек балаларды тәрбиелеуші ата-аналарға, қамқоршыларға жәрдемақы
032
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
033
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
049
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
06
2
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
06
2
256

003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
029
Специальные государственные пособия
100
Инвалиды ВОВ
101
Участники ВОВ
102
Лица, приравненные к инвалидам ВОВ
103
Лица, приравненные к участникам ВОВ
104
Вдовы воинов, погибших в ВОВ
105
Жены (мужья) умерших инвалидов ВОВ
106
Герои Советского Союза, Герои Социалистического труда, кавалеры орденов Славы трех степеней, Трудовой Славы трех степеней
107
Семьи погибших (умерших, пропавших без вести) военнослужащих, сотрудников органов внутренних дел и лиц, погибших при ликвидации последствий катастрофы на ЧАЭС
108
Труженики тыла в годы Великой Отечественной войны
109
Участники ликвидации последствий катастрофы на ЧАЭС, эвакуированных из зон отчуждения и отселения в Республику Казахстан, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии
110
Инвалиды I и II групп
111
Инвалиды III группы
112
Дети-инвалиды до 16 лет
113
Многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алка", "Кумис алка" или получившие ранее звание "Мать-героиня" и награжденные орденом "Материнская слава"
114
Многодетные семьи, имеющие четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
115
Жертвы политических репрессий, имеющие инвалидность или являющиеся пенсионерами
116
Лица, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан
030
Единовременные государственные денежные компенсации отдельным категориям граждан
101
Единовременные государственные денежные компенсации, гражданам, пострадавшим вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне
102
Единовременная денежная компенсация реабилитированным гражданам - жертвам массовых политических репрессий
031
Государственные пособия семьям, имеющим детей
100
Единовременные государственные пособия в связи с рождением ребенка
101
Государственные пособия по уходу за ребенком до одного года
102
Пособие родителям, опекунам, воспитывающим детей- инвалидов
032
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату государственной адресной социальной помощи
033
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
049
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
256
Управление координации занятости и социальных программ области

052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
06
2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
06
2
464
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
06
2
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
06
2
471
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында және тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
06
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
146
Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
146
Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
221
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
146
Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
146
Кәсіби стандарттарды әзірлеуді қамтамасыз ету
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
034
Еңбекті қорғау саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
035
Республикалық деңгейдегі әлеуметтік қорғау ұйымдарының күрделі шығыстары
036
Әлеуметтік-еңбек саласы кадрларының біліктілігін арттыру жөніндегі қызметтер
037
Жұмыспен қамту және кедейшілік базасы бойынша ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
038
Зейнетақылар мен жәрдемақылар төлеуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
039
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылда кәсіпкерліктің дамуына жәрдемдесуге кредит беру
042
Республикалық деңгейде протездік-ортопедиялық және сурдологиялық көмек көрсету
100
Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша методологиялық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек беру
101
Еліміздің өңірлері бойынша нашар еститін және құлағының мүкісі бар адамдарды анықтау жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру, консультативтік көмек көрсету
102
Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту
043
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне халықты әлеуметтiк қорғауға және оған көмек көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
464
Отдел образования района (города областного значения)
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
146
Обеспечение разработки профессиональных стандартов
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
146
Обеспечение разработки профессиональных стандартов
221
Министерство юстиции Республики Казахстан
146
Обеспечение разработки профессиональных стандартов
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
146
Обеспечение разработки профессиональных стандартов
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
034
Прикладные научные исследования в области охраны труда
035
Капитальные расходы организаций социальной защиты на республиканском уровне
036
Услуги по повышению квалификации кадров социально-трудовой сферы
037
Услуги по информационно-аналитическому обеспечению по базе занятости и бедности
038
Услуги по обеспечению выплаты пенсий и пособий
039
Кредитование областных бюджетов на содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
042
Оказание протезно-ортопедической и сурдологической помощи на республиканском уровне
100
Методологическое обеспечение по оказанию инвалидам протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи
101
Организация работы по выявлению cлабослышащих и тугоухих лиц, оказание консультативной помощи по регионам страны
102
Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации
043
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на оказание социальной защиты и помощи населению

126
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
06
9
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
06
9
265
009
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
06
9
265
009
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
06
9
265
009
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
06
9
265
018
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
06
9
265
018
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
06
9
265
018
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
006
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
013
Жұмыспен қамту 2020 жол картасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу

126
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
263
Управление внутренней политики области
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
265
Управление предпринимательства и промышленности области
009
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
018
Обучение предпринимательству участников Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
006
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
013
Обучение предпринимательству участников Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
270
Управление по инспекции труда области
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
002
Создание информационных систем
003
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
07
1
123
027
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
021
Облыстық бюджеттерге мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алып қоюға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
020
Әлеуметтік саладағы және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы саласындағы объектілерінде энергия үнемдеу бойынша іс-шаралар жүргізу
023
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
030
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
061
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
071
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға ағымдағы нысаналы трансферттері
072
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға кредит беру
074
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін жаңғыртуды жүргізу үшін "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы" АҚ-ға кредит беру
075
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
125
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды және жастарға арналған жатақханаларды сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
126
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
127
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
129
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым объектілерін дамытуға және/немесе салуға берілетін нысаналы даму трансферттері

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
021
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на изъятие земельных участков для государственных нужд
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
020
Проведение мероприятий по энергосбережению объектов социальной сферы и жилищно-коммунального хозяйства
023
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
030
За счет средств республиканского бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
061
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
071
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на приобретение жилья коммунального жилищного фонда
072
Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на проектирование и (или) строительство жилья
074
Кредитование АО "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства" для проведения модернизации систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
075
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
125
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на приобретение служебного жилища, инженерно-коммуникационной инфраструктуры и общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
126
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройку общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
127
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
129
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020

201
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде қатысушылар іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
286
Облыстың туризм және сыртқы байланыстар басқармасы
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
013
Республикалық бюджеттен берілетін кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
066
Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияларға тұрғын үй салуға кредит беру
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен

201
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение оборудования для проектов, реализуемых участниками в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
285
Управление физической культуры и спорта области
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
286
Управление туризма и внешних связей области
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство жилья
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
066
Кредитование социально-предпринимательских корпораций на строительство жилья
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета

072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
074
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және/немесе салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
090
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды және жастарға арналған жатақханаларды сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
091
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде қатысушылар іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
098
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
291
Облыстың қоршаған ортаны қорғау басқармасы
042
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді абаттандыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
293
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы

072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройку общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
090
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение служебного жилища, инженерно-коммуникационной инфраструктуры и общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
091
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение оборудования для проектов, реализуемых участниками в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
098
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение жилья коммунального жилищного фонда
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
289
Управление предпринимательства и туризма области
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
291
Управление охраны окружающей среды области
042
Благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
293
Управление жилищно-коммунального хозяйства области

008
Қазақстан Республикасының сейсмоқауіпті өңірлерінде орналасқан тұрғын үйлердің сейсмотұрақтылығын қолдауға бағытталған іс-шаралар
009
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
010
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебін
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
011
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
041
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
050
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
051
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есеб
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
052
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
053
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
060
Мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
090
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды және жастарға арналған жатақханаларды сатып алу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
091
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде қатысушылар іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алу

008
Мероприятия, направленные на поддержание сейсмоустойчивости жилых зданий, расположенных в сейсмоопасных регионах Республики Казахстан
009
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
010
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
011
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
041
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
050
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
051
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
052
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
053
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
055
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
060
Увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
090
Приобретение служебного жилища, инженерно-коммуникационной инфраструктуры и общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
091
Приобретение оборудования для проектов, реализуемых участниками в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
490
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
013
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
014
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
015
Шағын қалаларды үздіксіз жылумен жабдықтауды қамтамасыз ету
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
490
Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
013
Развитие коммунального хозяйства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
014
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
015
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
08
9
015
Щучинск-Бурабай курорттық аймағының инфрақұрылымын дамыту
721
Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы
009
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
09
1
Отын және энергетика
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
005
Пайдалану құқығы мұнай-газ жобалары жөніндегі мердігерлерге берілуге тиіс мемлекеттік мүлікті есепке алуды жүргізуді қамтамасыз ету
006
Уран кеніштерін консервациялау және жою, техногендік қалдықтарды көму
007
Қарағанды көмiр бассейнi шахталарының жабылуын қамтамасыз ету
008
Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
051
Қазақстан Республикасында өндіру салалары қызметінің ашықтығы бастамасын іске асыру
052
Геологиялық ақпаратты қалыптастыру
053
Өңірлік жұмыстар, геологиялық түсіру, іздестіру-бағалау және іздестіру-барлау жұмыстары
054
Минералдық-шикізат базасы мен жер қойнауын пайдалану, жерасты сулары және қауіпті геологиялық процестер мониторингi
055
Мұнай-газ ұңғымаларын жою және консервациялау
294
Облыстың энергетика басқармасы
001
Жергілікті деңгейді энергетика саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
103
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу

694
Управление делами Президента Республики Казахстан
015
Развитие инфраструктуры Щучинско-Боровской курортной зоны
721
Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области
009
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1
Топливо и энергетика
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
005
Обеспечение ведения учета государственного имущества, право пользования которым подлежит передаче подрядчикам по нефтегазовым проектам
006
Консервация и ликвидация урановых рудников, захоронение техногенных отходов
007
Обеспечение закрытия шахт Карагандинского угольного бассейна
008
Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
051
Реализация инициативы прозрачности деятельности добывающих отраслей в Республике Казахстан
052
Формирование геологической информации
053
Региональные, геолого-съемочные, поисково-оценочные и поисково-разведочные работы
054
Мониторинг минерально-сырьевой базы и недропользования, подземных вод и опасных геологических процессов
055
Ликвидация и консервация нефтегазовых скважин
294
Управление энергетики области
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере энергетики на местном уровне
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
002
Создание информационных систем
003
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов

030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
10
1
255
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
10
1
255
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10
1
255
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
10
1
255
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
10
1
255
103
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
10
1
255
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
10
1
255

030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера

115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
118
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
10
1
375
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
10
1
375
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
389
Алматы қаласының кәсіпкерлік, индустриялық- инновациялық даму және ауыл шаруашылығы басқармасы
008
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
009
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
011
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
012
Мал қорымдарының (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
014
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
021
Ауыл шаруашылық жануарларын, сәйкестендіруді жүргізу үшін мақсаттағы ветеринарлық бұйымдарын және атрибуттарды, жануарға арналған ветеринарлық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды тасымалдау (жеткізу)
023
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау

115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
118
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
389
Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и сельского хозяйства города Алматы
008
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
009
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
011
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
012
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
014
Организация санитарного убоя больных животных
021
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка)
023
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки

125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
126
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
10
2
Су шаруашылығы
10
2
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
224
Суармалы жерлердің мелиоративтік жай-күйінің мониторингі және оны бағалау
234
Жамбыл облысының облыстық бюджетіне Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы бойында Шу өзенінде жағалауды нығайту жұмыстарына берілетін нысаналы даму трансферттері
235
Сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
005
Ішкі көздер есебінен
236
Өскемен қаласында жерасты суларын қорғау және өнеркәсіп ағындыларын тазарту объектілерін дамыту
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
237
Шаруашылықаралық арналар мен гидромелиоративтік құрылыстардың аса апатты учаскелерін күрделі жөндеу және қалпына келтіру
238
Су қорын пайдалану мен қорғауды реттеу, су шаруашылығы жүйелері мен құрылғыларының қызметін қамтамасыз ету
101
Су берумен байланысы жоқ трансшекаралық және республикалық су шаруашылығы объектілерін пайдалану және олардың техникалық жағдайына мониторинг жасау
102
Табиғат қорғауға су жіберуді жүргізу
103
Су ресурстарын қорғау және ұтымды пайдалану
240
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
241
"Қазсушар" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайту
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
035
Облыстық бюджеттерге баламасыз ауызсумен жабдықтау көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды жергілікті жүйелерінен ауызсу беру жөнінде көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
10
2
254

125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
126
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столиц
2
Водное хозяйство
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
224
Мониторинг и оценка мелиоративного состояния орошаемых земель
234
Целевые трансферты на развитие областному бюджету Жамбылской области на берегоукрепительные работы на реке Шу вдоль Государственной границы Республики Казахстан
235
Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений
005
За счет внутренних источников
236
Развитие объектов охраны подземных вод и очистки промышленных стоков в городе Усть-Каменогорске
004
За счет внешних займов
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
018
За счет гранта
237
Капитальный ремонт и восстановление особо аварийных участков межхозяйственных каналов и гидромелиоративных сооружений
238
Регулирование использования и охраны водного фонда, обеспечение функционирования водохозяйственных систем и сооружений
101
Эксплуатация трансграничных и республиканских водохозяйственных объектов, не связанных с подачей воды и мониторинг за их техническим состоянием
102
Проведение природоохранных попусков
103
Охрана и рациональное использование водных ресурсов
240
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение водности поверхностных водных ресурсов
241
Увеличение уставного капитала Республиканского государственного предприятия "Казводхоз"
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
035
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области

102
Ветеринариядағы мониторинг, референция, зертханалық диагностика
103
Тағам қауіпсіздігін қамтамасыз ету
220
Ветеринария саласында объектілер салу
233
Табиғи ресурстарды жоспарлау, мониторингтеу, сақтау және тиімді пайдалану жүйесін жетілдіру
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018
Грант есебінен
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
025
Қазақстан Республикасының аумағын климаттық ерекшеліктер бойынша аудандастыру
026
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10
9
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
10
9
255
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
10
9
255
022
Агроөнеркәсiптiк кешен өнiмiнің саудасы бойынша көтерме базарлар ұйымдастыру
10
9
255
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша көрсетілетін қызметтер
10
9
255
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
10
9
255
038
Жануарлар ауруларының диагностикасы, профилактикасы, жануарларды емдеу, өңдеу үшін қолданылатын ветеринариялық және зоогигиеналық мақсаттағы атрибуттарды және бұйымдарды сатып алу, сақтау және тасымалдау
10
9
255
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкерлердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
10
9
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
10
9
258
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
10
9
265
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
028
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдануға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
293
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы басқармасы

102
Мониторинг, референция, лабораторная диагностика в ветеринарии
103
Обеспечение пищевой безопасности
220
Строительство объектов в сфере ветеринарии
233
Совершенствование системы планирования, мониторинга, сохранения и эффективного использования природных ресурсов
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018
За счет гранта
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
025
Районирование территории Казахстана по климатическим характеристикам
026
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку использования возобновляемых источников энергии
255
Управление сельского хозяйства области
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
022
Организация оптовых рынков по торговле продукцией агропромышленного комплекса
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
038
Приобретение, хранение и перемещение изделий и атрибутов ветеринарного и зоогигиенического назначения, используемых для профилактики, лечения, обработки животных, диагностики заболеваний животных
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов , техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
265
Управление предпринимательства и промышленности области
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
275
Управление предпринимательства области
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
278
Управление предпринимательства и торговли области
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
028
Целевые текущие трансферты бюджету района (города областного значения) на поддержку использования возобновляемых источников энергии
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
289
Управление предпринимательства и туризма области
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
293
Управление жилищно-коммунального хозяйства области

015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
496
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі
052
Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі
052
Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
498
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары және ауыл шаруашылығы бөлімі
012
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар өткізу
701
Облыстың кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
719
Облыстың ветеринария басқармасы
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша көрсетілетін қызметтер
038
Жануарлар ауруларының диагностикасы, профилактикасы, жануарларды емдеу, өңдеу үшін қолданылатын ветеринариялық және зоогигиеналық мақсаттағы атрибуттарды және бұйымдарды сатып алу, сақтау және тасымалдау
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін қызметкелердің жеке қорғану заттарың аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
722
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
028
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдануға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
723
Облыстың кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11
1
Өнеркәсiп
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
027
"Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі" арнайы экономикалық аймағына инвестициялар тарту, оның жұмыс істеуі және оны дамыту жөніндегі қызметтер
028
Атырау облысында "Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі" арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын салу және аумағын қоршау
029
Технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
057
Өнеркәсіп саласындағы технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
11
1
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
11
1
265

015
За счет средств местного бюджета
496
Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)
052
Поддержка использования возобновляемых источников энергии
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
052
Поддержка использования возобновляемых источников энергии
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
498
Отдел земельных отношений и сельского хозяйства района (города областного значения)
012
Проведение противоэпизоотических мероприятий
701
Управление предпринимательства, торговли и туризма области
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
719
Управление ветеринарии области
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
038
Приобретение, хранение и перемещение изделий и атрибутов ветеринарного и зоогигиенического назначения, используемых для профилактики, лечения, обработки животных, диагностики заболеваний животных
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
722
Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
028
Целевые текущие трансферты бюджету района (города областного значения) на поддержку использования возобновляемых источников энергии
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
723
Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма области
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1
Промышленность
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
027
Услуги по привлечению инвестиций, функционированию и развитию специальной экономической зоны "Национальный индустриальный нефтехимический технопарк"
028
Строительство инфраструктуры и ограждений территорий специальной экономической зоны "Национальный индустриальный нефтехимический технопарк" в Атырауской области
029
Прикладные научные исследования технологического характера
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
057
Прикладные научные исcледования технологического характера в области промышленности
265
Управление предпринимательства и промышленности области

123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
11
2
472
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
004
Аудан аумағының қала құрылысын дамыту және елді мекендердің бас жоспарларының схемаларын әзірлеу
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
005
Аудан аумағының қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
11
9
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы басқа да қызметтер
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
058
Ақпаратты сақтауды қамтамасыз ету
059
"Өнімділік-2020" бағыты шеңберінде жаңа өндірістерді құруды, жұмыс істеп тұрғандарын жаңғырту мен сауықтыруды қолдау
060
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
271
Облыстың құрылыс басқармасы
11
9
271
040
Индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту
11
9
271
040
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
11
9
271
040
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
277
Облыстың өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
001
Жергілікті деңгейде өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
004
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
005
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
9
Прочие услуги в сфере промышленности, архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
058
Обеспечение хранения информации
059
Поддержка создания новых, модернизация и оздоровление действующих производств в рамках направления "Производительность-2020"
060
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для развития индустриально-инновационной инфраструктуры
271
Управление строительства области
040
Развитие индустриально-инновационной инфраструктуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
277
Управление промышленности и индустриально-инновационного развития области
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере промышленности и индустриально-инновационного развития на местном уровне
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
002
Создание информационных систем
003
Капитальные расходы государственного органа
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
12
1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12
1
458
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
12
1
458
022
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
12
1
458
022
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
12
1
458
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
12
1
458
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
026
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
027
Көлік инфрақұрылымын дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
490
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
020
Көлік инфрақұрылымын дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу

124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
026
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
027
Развитие транспортной инфраструктуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
028
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
490
Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
020
Развитие транспортной инфраструктуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов

495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
722
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
12
2
Байланыс жүйелерi
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
033
Ауылдағы байланыс операторларының әмбебап байланыс қызметтерiн ұсыну бойынша залалдарын субсидиялау
034
Радиожиiлiк спектрiнiң және радиоэлектрондық құралдардың мониторингi жүйесiн техникалық сүйемелдеу
036
Байланыс операторларының басқару жүйесiн және желiлердiң мониторингiн сүйемелдеу
037
Қазақстан Республикасының радиожиiлiк спектрi мониторингi жүйесiн жаңғырту
038
Қазақстан Республикасының орбиталық-жиiлiк ресурсын халықаралық-құқықтық қорғау және үйлестiру
12
3
Су көлiгi
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
008
Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді күтіп-ұстау
009
Ішкi суларда жүзетiн "өзен-теңiз" кемелерiн жіктеуді және олардың техникалық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету
010
Су көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
354
Астана қаласының Табиғат ресурстары және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
020
Астана қаласының әкімшілік-аумақтық, шекарасы шегінде Есіл өзенінің кеме қатынасы учаскесінде су жолы жұмыстарын жүргізуді қамтамасыз ету
12
4
Әуе көлiгi
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
012
Әуе көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
013
Жүйелі ішкі авиатасымалдарды субсидиялау
014
Ұшқыштарды бастапқы даярлауды қамтамасыз ету
079
"Астана халықаралық әуежайы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
12
4
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
12
4
268
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуе тасымалдарды субсидиялау
12
4
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
12
4
281

495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
722
Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
002
Развитие транспортной инфраструктуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
2
Системы связи
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
033
Субсидирование убытков операторов сельской связи по предоставлению универсальных услуг связи
034
Техническое сопровождение системы мониторинга радиочастотного спектра и радиоэлектронных средств
036
Сопровождение системы управления и мониторинга сетей операторов связи
037
Модернизация системы мониторинга радиочастотного спектра Республики Казахстан
038
Международно-правовая защита и координация орбитально-частотного ресурса Республики Казахстан
3
Водный транспорт
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
008
Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов
009
Обеспечение классификации и технической безопасности судов внутреннего водного плавания "река-море"
010
Строительство и реконструкция инфраструктуры водного транспорта
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города Астаны
020
Обеспечение проведения путевых работ на судоходном участке реки Есиль в пределах административно-территориальной границы города Астаны
4
Воздушный транспорт
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
012
Строительство и реконструкция инфраструктуры воздушного транспорта
013
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок
014
Обеспечение первоначальной подготовки пилотов
079
Увеличение уставного капитала АО "Международный аэропорт Астана"
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

041
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуе тасымалдарды субсидиялау
12
4
368
Астана қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
12
4
368
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуе тасымалдарды субсидиялау
722
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
009
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуетасымалдарды субсидиялау
12
5
Темiр жол көлiгi
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
015
Әлеуметтік маңызы бар облысаралық қатынастар бойынша теміржол жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
018
"Transport tower" әкімшілік-технологиялық кешені ғимаратын күтіп - ұстау
12
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
016
Астана қаласының бюджетіне "Жаңа көлік жүйесі" жобасын іске асыру үшін заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
020
Облыстық бюджеттерге көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
022
"Электрондық үкiмет" шеңберiнде халықты оқыту бойынша қызметтер
023
Халыққа қызмет көрсету орталықтарының жеке және заңды тұлғаларға "бір терезе" қағидаты бойынша мемлекеттiк қызмет көрсету жөнiндегi қызметiн ұйымдастыру
024
Ведомствоаралық ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
026
Орталық мемлекеттiк және жергiлiктi атқарушы органдардың ақпараттық технологияларды қолдану қызметiнiң тиiмдiлiгiне бағалау жүргiзу жөнiнде қызметтер көрсету
028
"Электрондық үкiметті" дамыту
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
030
Қазақстан Республикасы мобильдiк Үкiметi ақпараттық жүйесiн құру
039
"Зерде" ұлттық инфокоммуникациялық холдингi" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
040
Байланыс және ақпарат саласында қызметтерді жүзеге асыратын заңды тұлғалардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
041
Ақпараттық-коммуникациялық желiлердiң мониторингi жүйесiн сүйемелдеу
042
"Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясының жалдайтын құрамда кірмейтін объектілерін кәдеге жаратуды, қайта құнарландыруды және жөндеуді ұйымдастыру
043
Нысаналы ғарыш жүйелерін, технологияларды құру және оларды пайдалану, сондай-ақ Құрастырма-сынақ кешенін салу үшін "Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық компаниясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
044
Үкіметаралық келісім шеңберінде бюджеттік кредитке қызмет көрсету бойынша агент банктердің көрсететін қызметтеріне ақы төлеу

041
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
368
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
722
Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
009
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
5
Железнодорожный транспорт
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
015
Субсидирование железнодорожных пассажирских перевозок по социально значимым межобластным сообщениям
018
Содержание здания административно-технологического комплекса "Transport tower"
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
016
Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на увеличение уставного капитала юридических лиц для реализации проекта "Новая транспортная система"
020
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
022
Услуги по обучению населения в рамках "электронного правительства"
023
Организация деятельности центров обслуживания населения по предоставлению государственных услуг физическим и юридическим лицам по принципу "одного окна"
024
Обеспечение функционирования межведомственных информационных систем
026
Услуги по проведению оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов по применению информационных технологий
028
Развитие "электронного правительства"
029
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство специализированных центров обслуживания населения
030
Создание информационной системы мобильного Правительства Республики Казахстан
039
Увеличение уставного капитала АО "Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде"
040
Увеличение уставных капиталов юридических лиц, осуществляющих деятельность в области связи и информации
041
Сопровождение системы мониторинга информационно-коммуникационных сетей
042
Организация утилизации, рекультивации и ремонта объектов комплекса "Байконур", не входящих в состав арендуемых Российской Федерацией
043
Увеличение уставного капитала АО "Национальная компания "Қазақстан Ғарыш Сапары" на создание целевых космических систем, технологий и их использование, а также строительство Сборочно-испытательного комплекса
044
Оплата услуг банкам-агентам по обслуживанию бюджетного кредита в рамках межправительственного соглашения

024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
025
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
034
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
039
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
01
9
466
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
01
9
466
080
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
01
9
466
080
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
722
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
01
9
466
080
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
01
9
466
080
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
016
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
01
9
466
080
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
01
9
466
080
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
13
Басқалар
13
1
Экономикалық қызметті реттеу
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
030
Энергетика саласындағы зерттеулер
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
061
Техникалық реттеу және метрология саласындағы көрсетілетін қызметтер
063
Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық дамуы саласындағы зерттеулер
067
Қазақстан Республикасына инвестициялар тартуға жәрдемдесу
068
Инновациялық гранттар беру
069
"Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағының инвестициялар тартуы, оның жұмыс істеуі және дамуы жөніндегі қызметтер
071
Алматы қаласының бюджетіне "Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы

024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
025
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
034
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
039
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
722
Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
016
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
13
Прочие
1
Регулирование экономической деятельности
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
030
Исследования в области энергетики
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
061
Услуги в сфере технического регулирования и метрологии
063
Исследования в области индустриально-инновационного развития Республики Казахстан
067
Содействие привлечению инвестиций в Республику Казахстан
068
Предоставление инновационных грантов
069
Услуги по привлечению инвестиций, функционированию и развитию специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий"
071
Целевые трансферты на развитие бюджету города Алматы на развитие инфраструктуры специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий"
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы

266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
007
Мемлекеттік инвестициялық саясаты іске асыруға "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ-ға кредит беру
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
009
Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл тұрғындарына микро кредит беру үшін "ҚазАгро" Ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ның еншілес ұйымдарына кредит беру
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
012
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредиттер беру
013
Республикалық бюджеттен берілетін кредиттер есебінен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
008
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен

266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
007
Кредитование АО "Фонд развития предпринимательства "Даму" на реализацию государственной инвестиционной политики
008
Поддержка предпринимательской деятельности
009
Кредитование дочерних организаций АО "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" для финансирования малого и среднего бизнеса и микрокредитования сельского населения
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
014
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
015
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на содействие развитию предпринимательства в моногородах
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
275
Управление предпринимательства области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
002
Создание информационных систем
003
Капитальные расходы государственного органа
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
006
Поддержка предпринимательской деятельности
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета

077
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
078
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
085
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
096
Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096
Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау
290
Облыстың сыртқы байланыстар басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
291
Облыстың қоршаған ортаны қорғау басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096
Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау
292
Облыстың жер қойнауын пайдалану басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096
Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау
293
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен

077
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
078
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
096
Выполнение государственных концессионных обязательств
289
Управление предпринимательства и туризма области
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в моногородах
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096
Выполнение государственных концессионных обязательств
290
Управление внешних связей области
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
291
Управление охраны окружающей среды области
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096
Выполнение государственных концессионных обязательств
292
Управление недропользования области
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096
Выполнение государственных концессионных обязательств
293
Управление жилищно-коммунального хозяйства области
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
031
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета