Салықтық өтініштердің нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 604 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 3 ақпанда № 10175 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 12 ақпандағы № 160 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 12.02.2018 № 160 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 75-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған салықтық өтініштердің нысандары бекітілсін:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес құжаттық тексеру жүргізу туралы;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес қызметті тоқтату туралы;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес салық төлеушінің (салық агентінің) салық есептілігін кері қайтарып алу туралы;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес салық есептілігін табыс етуді тоқтата тұру (ұзарту, қайта бастау) туралы;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес қосарланған салық салуды болдырмау туралы халықаралық шарттың негізінде төленген табыс салығын бюджеттен немесе шартты банк салымынан қайтаруға;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес салық резиденттігін растауды алуға;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасындағы көздерден алынған табыстардың және ұсталған (төленген) салықтардың сомалары туралы анықтаманы алуға;
8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес тіркеу есебіне қою туралы;
9) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес тіркеу есебінен шығару туралы;
10) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес жеке нотариусты, жеке сот орындаушысын, адвокатты, кәсіби медиаторды тіркеу есебі туралы;
11) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебі туралы;
12) осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес электрондық салық төлеушінің тіркеу есебі туралы;
13) алып тасталды – ҚР Қаржы министрінің 29.12.2016 № 700 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
14) алып тасталды – ҚР Қаржы министрінің 29.12.2016 № 700 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
15) алып тасталды - ҚР Қаржы министрінің м.а. 14.07.2016 № 371 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.

Об утверждении форм налоговых заявлений
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 604. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 февраля 2015 года № 10175. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 12 февраля 2018 года № 160.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 12.02.2018 № 160 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 75 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые формы налоговых заявлений:
1) о проведении документальной проверки согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) о прекращении деятельности согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) налогоплательщика (налогового агента) об отзыве налоговой отчетности согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) о приостановлении (продлении, возобновлении) представления налоговой отчетности согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) на возврат уплаченного подоходного налога из бюджета или условного банковского вклада на основании международного договора об избежании двойного налогообложения согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) на получение подтверждения налогового резидентства согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) на получение справки о суммах полученных доходов из источников в Республике Казахстан и удержанных (уплаченных) налогов согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) о постановке на регистрационный учет согласно приложению 8 к настоящему приказу;
9) о снятии с регистрационного учета согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) о регистрационном учете частного нотариуса, частного судебного исполнителя, адвоката, профессионального медиатора согласно приложению 10 к настоящему приказу;
11) о регистрационном учете по налогу на добавленную стоимость согласно приложению 11 к настоящему приказу;
12) о регистрационном учете электронного налогоплательщика согласно приложению 12 к настоящему приказу;
13) исключен приказом Министра финансов РК от 29.12.2016 № 700 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования);
14) исключен приказом Министра финансов РК от 29.12.2016 № 700 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования);
15) исключен приказом и.о. Министра финансов РК от 14.07.2016 № 371 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);

16) осы бұйрыққа 16-қосымшаға сәйкес ойын бизнесі қызметін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде тіркеу есебі туралы;
17) осы бұйрыққа 17-қосымшаға сәйкес ұтыссыз ойын автоматтарын, ойынға арналған жеке компьютерлерді, ойын жолдарын, карталарды, бильярд үстелдерін пайдалана отырып көрсетілетін қызметтер - қызметін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде тіркеу есебі туралы;
18) осы бұйрыққа 18-қосымшаға сәйкес грант қаражаттары есебінен сатып алынатын тауарлар, жұмыстар, қызмет көрсетулер бойынша төленген қосылған құн салығын қайтару туралы;
19) осы бұйрыққа 19-қосымшаға сәйкес салық міндеттемесін, сондай-ақ міндетті зейнетақы жарналарын, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын есептеу, ұстау және аудару, әлеуметтік аударымдарды есептеу және төлеу бойынша міндеттемелерді орындау бойынша бюджетпен есеп айырысудың жай-күйі туралы жеке шоттан үзінді көшірме алуға;
20) осы бұйрыққа 20-қосымшаға сәйкес салықтарды, басқа да міндетті төлемдерді, кедендік төлемдерді, өсімпұлдар мен айыппұлдарды есепке жатқызу және (немесе) қайтару жүргізуге;
21) осы бұйрыққа 21-қосымшаға сәйкес бақылау-касса машинасын салық органдарында есепке қою туралы;
22) осы бұйрыққа 22-қосымшаға сәйкес бақылау-касса машинасын есептен шығару туралы;
23) осы бұйрыққа 23-қосымшаға сәйкес бақылау-касса машинасын пайдалану кезінде туындайтын міндеттемелердің орындалуы туралы;
24) осы бұйрыққа 24-қосымшаға сәйкес бақылау-касса машинасының моделін мемлекеттік тізілімге енгізу туралы;
25) осы бұйрыққа 25-қосымшаға сәйкес акцизделетін тауарларды өндіру, жинау (жинақтау) жөніндегі қызметті жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде тіркеу есебі туралы.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 28.11.2016 № 618 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.12.2016 № 700 бұйрықтарымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (Д.Е. Ерғожин) заңнамада бекітілген тәртіппен мыналарды:
1) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді;

16) о регистрационном учете в качестве налогоплательщика, осуществляющего деятельность - игорный бизнес, согласно приложению 16 к настоящему приказу;
17) о регистрационном учете в качестве налогоплательщика, осуществляющего деятельность - услуги с использованием игровых автоматов без выигрыша, персональных компьютеров для игр, игровых дорожек, картов, бильярдных столов согласно приложению 17 к настоящему приказу;
18) о возврате налога на добавленную стоимость, уплаченного по товарам, работам, услугам, приобретаемым за счет средств гранта, согласно приложению 18 к настоящему приказу;
19) на получение выписки из лицевого счета о состоянии расчетов с бюджетом по исполнению налогового обязательства, а также обязательств по исчислению, удержанию и перечислению обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов, исчислению и уплате социальных отчислений согласно приложению 19 к настоящему приказу;
20) на проведение зачета и (или) возврата налогов, других обязательных платежей, таможенных платежей, пеней и штрафов согласно приложению 20 к настоящему приказу;
21) о постановке контрольно-кассовой машины на учет в налоговом органе согласно приложению 21 к настоящему приказу;
22) о снятии с учета контрольно-кассовой машины согласно приложению 22 к настоящему приказу;
23) об исполнении обязательств, возникающих при эксплуатации контрольно-кассовой машины согласно приложению 23 к настоящему приказу;
24) о включении модели контрольно-кассовой машины в государственный реестр согласно приложению 24 к настоящему приказу;
25) о регистрационном учете в качестве налогоплательщика, осуществляющего деятельность по производству, сборке (комплектации) подакцизных товаров согласно приложению 26 к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными приказом и.о. Министра финансов РК от 14.07.2016 № 371 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 28.11.2016 № 618 (вводится в действие с 01.01.2017); от 29.12.2016 № 700 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";

3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 604 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 604 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 604 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 604 бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 604 бұйрығына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 604 бұйрығына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 604 бұйрығына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 604 бұйрығына
8-қосымша
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 18.12.2015 № 660 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
нысан
Тіркеу есебіне қою
туралы салықтық өтінішке
1 қосымша
Тіркеу есебіне қою
туралы салықтық өтінішке
2 қосымша
Тіркеу есебіне қою туралы
салықтық өтінішке
3-қосымша
САУАЛНАМА
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер
туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 563 бабының
2-1 тармағымен белгіленге тәртіпте, тіркеу есебіне қою туралы
салықтық өтінішін ұсыну кезінде, резидент заңды тұлғаның, құрылымдық
бөлімшесінің, бейрезидент заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесінің
басшысының өз қолымен толтырылады және келу тәртібімен орналасқан
жері бойынша мемлекеттік кірістер органына ұсынуға жатады.
1. __________________________________________________________________
(Резидент заңды тұлғаның, құрылымдық бөлімшесінің, бейрезидент
заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесінің атауы)
_____________________________________________________________________
2. __________________________________________________________________
(резидент заңды тұлғаның, құрылымдық бөлімшесінің, бейрезидент
заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесінің бизнес-сәйкестендіру
нөмірі (БСН))
3. __________________________________________________________________
(резидент заңды тұлғаның, құрылымдық бөлімшесінің, бейрезидент
заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесінің орналасқан жерінің
мекен-жайы)
4. __________________________________________________________________
(резидент заңды тұлғаның, құрылымдық бөлімшесінің, бейрезидент
заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесінің қосылған құн салығы
бойынша тіркеу есебіне қою туралы (ҚҚС) куәлігінің деректемелері
(қойылу күні, сериясы, нөмірі, берілген күні)

3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 604
форма
приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 604
форма
приложение 3
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 604
форма
приложение 4
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 604
форма
приложение 5
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 604
форма
приложение 6
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 604
форма
приложение 7
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 604
форма
приложение 8
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 604
Сноска. Приложение 8 в редакции приказа Министра финансов РК от 18.12.2015 № 660 (вводится с 01.01.2016).
Приложение 3
к налоговому заявлению о постановке
на регистрационный учет
АНКЕТА
Заполняется собственноручно руководителем юридического лица-резидента, структурного подразделения, структурного подразделения юридического лица-нерезидента и подлежит предоставлению в орган государственных доходов по месту нахождения в явочном порядке при подаче налогового заявления о постановке на регистрационный учет в порядке, установленном пунктом 2-1 статьи 563 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)".
1. __________________________________________________________________
(Наименование юридического лица-резидента, структурного
подразделения, структурного подразделения юридического
лица-нерезидента)
2. __________________________________________________________________
(бизнес-идентификационный номер (БИН) юридического лица-резидента,
структурного подразделения, структурного подразделения
юридического лица-нерезидента)
3. __________________________________________________________________
(адрес места нахождения юридического лица-резидента, структурного
подразделения, структурного подразделения юридического
лица-нерезидента)
4. __________________________________________________________________
(реквизиты свидетельства о постановке на регистрационный учет по
налогу на добавленную стоимость (НДС) юридического лица-резидента,
структурного подразделения юридического лица-нерезидента (дата
постановки, серия, номер, дата выдачи)

5. Резидент заңды тұлғаның, құрылымдық бөлімшесінің, бейрезидент заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесінің бірінші басшысының жеке деректері
Тегі____________________________
Аты_____________________________
Әкесінің
аты_____________________________
(егер ол жеке басын куәландыратын
құжатта көрсетілсе)
ЖСН_____________________________
Азаматтығы______________________
Тіркелу мекен - жайы
________________________________
Нақты тұрғылықты мекен-жайы_____
________________________________
Байланыс телефондары____________
Электрондық поштаның мекен-жайы
________________________________
6. Сіздің (первого руководителя юридического лица- резидента, структурного подразделения, структурного подразделения юридического лица-нерезидента) лауазымыңызды көрсетумен бұрынғы жұмыс орныңыз:
Жұмыс орны _____________________
________________________________
Лауазымы________________________
7. Сіз қылмыстық жауапкершілікке (резидент заңды тұлғаның, құрылымдық бөлімшесінің, бейрезидент заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесінің бірінші басшысы) тартылдыңыз ба?
Жоқ_____________________________
Ия______________________________
(қылмыстық жауапкершілікке
тартылған жағдайда, сотталу
кезеңін, қандай қылмыстарға
екенін көрсету қажет)
8. Соңғы бес жыл ішінде Сіз (резидент заңды тұлғаның, құрылымдық бөлімшесінің, бейрезидент заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесінің бірінші басшысы) әкімшілік жауапкершілікке тартылдыңыз ба?
Жоқ_____________________________
Ия______________________________
(әкімшілік жауапкершілікке
тартылған жағдайда, қандай
бұзушылықтарға екенін көрсету
қажет)
9. Сіз (резидент заңды тұлғаның, құрылымдық бөлімшесінің, бейрезидент заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесінің бірінші басшысы) келесі ауруларға байланысты диспансерлік есепте тұрсыз ба: онкологиялық, психикалық, АҚТҚ/ЖҚТБ, туберкулез, нашақорлық және токсикомания ауруларымен
Жоқ_____________________________
Ия______________________________
10. 3-тармақта көрсетілген орналасқан жерінің мекен-жайы, резидент заңды тұлғаның, құрылымдық бөлімшесінің, бейрезидент заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесінің: Адрес места нахождения, указанный в пункте 3, находится у юридического лица-резидента, структурного подразделения, структурного подразделения юридического лица- нерезидента, на праве:
меншігінде______________________
уақытша иелену және қолдану құқығында бар___________________
уақытша иелену және қолдану мерзімінін көрсету:

5. Персональные данные первого руководителя юридического лица-резидента, структурного подразделения, структурного подразделения юридического лица-нерезидента
Фамилия _________________________________
Имя _____________________________________
Отчество ________________________________
(если оно указано в документе,
удостоверяющем личность)
ИИН _____________________________________
Гражданство _____________________________
Адрес
прописки ________________________________
Адрес фактического проживания ___________
_________________________________________
Контактные телефоны _____________________
Адрес электронной почты _________________
6. Ваше (первого руководителя юридического лица-резидента, структурного подразделения, структурного подразделения юридического лица-нерезидента)
прежнее место работы с указанием должности:
Место
работы __________________________________
_________________________________________
Должность _______________________________
*Приложение 3 заполняется в случае указания ячейки "В" пункта 1 раздела "Налогового заявления" ввиду изменения сведений, указанных в разделе "Информация о руководителе юридического лица"
7. Привлекались ли Вы (первый руководитель юридического лица-резидента, структурного подразделения, структурного подразделения юридического лица-нерезидента) к уголовной ответственности?
Нет _____________________________________
Да ______________________________________
(в случае привлечения к уголовной
ответственности, указать за какие
преступления, период судимости)
8. Привлекались ли Вы (первый руководитель юридического лица-резидента, структурного подразделения, структурного подразделения юридического лица-нерезидента) в течение последних пяти лет к административной ответственности?
Нет _____________________________________
Да ______________________________________
(в случае привлечения к административной
ответственности, указать за какие
нарушения)
9. Состоите ли Вы (первый руководитель юридического лица-резидента, структурного подразделения, структурного подразделения юридического лица-нерезидента) на диспансерном учете в связи со следующими заболеваниями: онкологическими, психическими заболеваниями, ВИЧ/СПИД, туберкулез, наркоманией и токсикоманией
Нет _____________________________________
Да ______________________________________
10. Адрес места нахождения, указанный в пункте 3, находится у юридического лица-резидента, структурного подразделения, структурного подразделения юридического лица-нерезидента, на праве:
собственности ___________________________
временного владения и
пользования _____________________________
указать срок временного владения и пользования:

1-ден 4 айға дейін______________
4-тен 12 айға дейін_____________
12 айдан және астам_____________
11. 3-тармақта көрсетілген орналасқан жерінің мекен-жайы, резидент заңды тұлғаның, құрылымдық бөлімшесінің, бейрезидент заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесінің бірінші басшысының немесе құрылтайшысының (қатысушы) меншігі болып табылады:
Жоқ_____________________________
Ия______________________________
12. Сіздің меншік құқығыңызда (резидент заңды тұлғаның, құрылымдық бөлімшесінің, бейрезидент заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесінің бірінші басшысының) жылжымайтын (жылжитын) мүлік бар ма:
Жоқ_____________________________
Ия______________________________
Қазақстан Республикасының Қылмыстық кодексінің 215 "Жалға
кәсіпкерлік" және 216 "Іс жүзінде жұмыстар орындалмай, қызметтер
көрсетілмей, тауарлар тиеп-жөнелтілмей шот-фактура жазу бойынша
әрекеттер жасау" баптарымен қарастырылған қылмыстық жауапкершілік
жөнінде ескертілгенімді, заңды тұлғаның басшысы болып
тағайындалатынымды және бизнес қызметіне міндетті болатынымды
растаймын.
Мен осы сауалнамада келтірілген мәліметтердің дұрыстығы мен
толықтығы үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес
жауапкершілікте боламын.
Мен, Салық кодексінің 563 бабының 2-1 <npa:K080000099_#4592> белгіленген
тәртіпте ұсынылған тіркеу есебіне қою туралы салықтық өтініші
шеңберінде көрсетілген мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті дербес
___________________________ __________________________
Бірінші басшының А. Ж. Т. (қолы)
___________________________ М.О.
(берілген күні)
*3 - қосымша "Заңды тұлға туралы ақпарат" бөлімінде көрсетілген мәліметтердің өзгеруіне байланысты "Салықтық өтініш" бөлімінің 1 тармағындағы "В" торкөзі көрсетілген жағдайда толтырылады
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 604 бұйрығына
9-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 604 бұйрығына
10-қосымша
нысан
Ескерту. 10-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 28.11.2016 № 618 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 604 бұйрығына
11-қосымша
Ескерту. 11-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 29.03.2017 № 200 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 604 бұйрығына
12-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 604 бұйрығына 13-қосымша
нысан
Ескерту. Алып тасталды – ҚР Қаржы министрінің 29.12.2016 № 700 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 604 бұйрығына
14-қосымша
Ескерту. Алып тасталды – ҚР Қаржы министрінің 29.12.2016 № 700 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 604 бұйрығына
15-қосымша
Ескерту. Алып тасталды - ҚР Қаржы министрінің м.а. 14.07.2016 № 371 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 604 бұйрығына
16-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 604 бұйрығына
17-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 604 бұйрығына
18-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 604 бұйрығына
19-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 604 бұйрығына
20-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 604 бұйрығына
21-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 604 бұйрығына
22-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 604 бұйрығына
23-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 604 бұйрығына
24-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 604 бұйрығына
25-қосымша

от 1 до 4-х месяцев ______________________
от 4-х до 12-ти месяцев __________________
от 12-ти месяцев и более _________________
11. Адрес места нахождения, указанный в пункте 3, является собственностью первого руководителя либо учредителя (участника) юридического лица-резидента, структурного подразделения, структурного подразделения юридического лица-нерезидента:
Нет _____________________________________
Да ______________________________________
12. Имеется ли у Вас (первого руководителя юридического лица-резидента, структурного подразделения, структурного подразделения юридического лица-нерезидента) на праве собственности недвижимое (движимое) имущество:
Нет _____________________________________
Да ______________________________________
Настоящим подтверждаю, что назначаюсь руководителем юридического лица и несу персональные обязательства за деятельность бизнеса, предупрежден об уголовной ответственности, предусмотренными статьями 215 "Лжепредпринимательство" и 216 "Совершение действий по выписке счета-фактуры без фактического выполнения работ, оказания услуг, отгрузки товаров" Уголовного кодекса Республики Казахстан.
Я несу ответственность в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан за достоверность и полноту сведений, приведенных в настоящей анкете.
Я даю согласие на сбор и обработку персональных данных, необходимых для получения государственной услуги, оказываемой в рамках налогового заявления о постановке на регистрационный учет, представленного в порядке, установленном пунктом 2-1 статьи 563 Налогового кодекса.
____________________________ __________________________
Ф.И.О. первого руководителя (подпись)
____________________________
(дата подачи) М.П.
*Приложение 3 заполняется в случае указания ячейки "В" пункта 1 раздела "Налогового заявления" ввиду изменения сведений, указанных в разделе "Информация о руководителе юридического лица"
приложение 9
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 604
форма
приложение 10
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 604
Сноска. Приложение 10 в редакции приказа Министра финансов РК от 28.11.2016 № 618 (вводится в действие с 01.01.2017).
Приложение 11
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 604
форма
Сноска. Приложение 11 в редакции приказа Министра финансов РК от 29.03.2017 № 200 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
приложение 12
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 604
форма
Приложение 13
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 604
Сноска. Приложение 13 исключено приказом Министра финансов РК от 29.12.2016 № 700 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
приложение 14
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 604
Сноска. Приложение 14 исключено приказом Министра финансов РК от 29.12.2016 № 700 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
приложение 15
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 604
Сноска. Приложение 15 исключено приказом и.о. Министра финансов РК от 14.07.2016 № 371 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
приложение 16
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 604
форма
приложение 17
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 604
форма
приложение 18
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 604
форма
приложение 19
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 604
форма
приложение 20
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 604
форма
приложение 21
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 604
форма
приложение 22
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 604
форма
приложение 23
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 604
форма
приложение 24
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 604
форма
приложение 25
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 604
форма