Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 116 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет .департаментінде 2014 жылғы 29 мамырда № 2230 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 370 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 29.12.2014 № 370 қаулысымен (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымға бекіту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) "Дәрігердің қабылдауына жазылу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
3) "Дәрігерді үйге шақыру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
4) "АИТВ-инфекциясының бар-жоғына ерікті түрде жасырын және міндетті түрде құпия медициналық зерттеліп-қаралу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
5) "Туберкулез диспансерінен анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
6) "Психоневрологиялық диспансерден анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
7) "Наркологиялық диспансерден анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. "Электрондық мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2013 жылғы 4 наурыздағы № 63 қаулысының (Нормативтiк құқықтық актiлердiң мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiне № 1939 болып тiркелген, 2013 жылдың 2 шілдесінде № 84 (17772) "Ақ жол" және № 77 (17793) "Знамя труда" газеттерiнде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е.Манжуовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2014 жылғы 14 сәуірдегі
№ 116 қаулысымен бекітілді
"Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымға тіркеу" мемлекеттік қызмет регламенті 1. Жалпы ережелер
1. "Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымға тіркеу" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 253 қаулысымен бекітілген "Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымға тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі - Стандарт) сәйкес Жамбыл облысының медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Құжаттарды қабылдау және мемлекеттiк қызметті көрсетудің нәтижелерін беру:

Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения
Постановление акимата Жамбылской области от 14 апреля 2014 года № 116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 мая 2014 года № 2230. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 29 декабря 2014 года № 370.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 29.12.2014 № 370 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Прикрепление к медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь";
2) регламент государственной услуги "Запись на прием к врачу";
3) регламент государственной услуги "Вызов врача на дом";
4) регламент государственной услуги "Добровольное анонимное и обязательное конфиденциальное медицинское обследование на наличие ВИЧ-инфекции";
5) регламент государственной услуги "Выдача справки с туберкулезного диспансера";
6) регламент государственной услуги "Выдача справки с психоневрологического диспансера";
7) регламент государственной услуги "Выдача справки с наркологического диспансера".
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление здравоохранения акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылской области от 4 марта 2013 года № 63 "Об утверждении регламентов электронных государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1939, опубликовано 2 июля 2013 года в газетах "Ақ жол" № 84(17772) и "Знамя труда" № 77 (17793)).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Е. Манжуова.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев
Утвержден постановлением
акимата Жамбылской области
от 14 апреля 2014 года № 116
Регламент государственной услуги "Прикрепление к медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь" 1. Общие положения
1. Государственная услуга "Прикрепление к медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь" (далее – государственная услуга) оказывается медицинскими организациями Жамбылской области, оказывающими первичную медико-санитарную помощь (далее – услугодатель) оказывается в соответствии со стандартом государственной услуги "Прикрепление к медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 253 (далее – стандарт).
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:

1) көрсетілетін қызметті беруші;
2) www.e.gov.kz "электрондық үкiмет" веб-порталы (бұдан әрi – портал) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: электрондық және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі:
1) көрсетілетін қызметті берушіде – тіркелгені туралы ауызша жауап;
2) порталда – Стандартының 1-қосымшаға сәйкес көрсетілетін қызметті берушінің электрондық-цифрлық қолтаңбасы қойылған қағаз түріндегі (еркін нысанда) немесе электрондық құжат нысанындағы тіркеу туралы анықтама (талон).
2. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) мемлекеттік қызметті көрсету процесіндегі іс-қимылдар тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімдерді (әрекеттерді) бастау үшін негіз көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттарын (бұдан әрі – өтініш) көрсетілетін қызметті берушінің алуы болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (әрекеттердің) мазмұны, оны орындау ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері отыз минут ішінде "Тұрғындарды тіркеу регистрі" порталында көрсетілетін қызметті алушыны тіркеуге сұраныс жасайды;
2) көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасының сканерленген нұсқасы "Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Жамбыл облыстық филиалының электронды поштасына түскеннен кейін бір жұмыс күні ішінде аталған мекеменің жауапты қызметкерімен өңделеді;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері сұраныс нәтижесін бақылап отырады, және көрсетілетін қызметті алушыға жауабын айтады.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (әрекеттің) нәтижесі мынадай рәсімді (әрекетті) орындауды бастау үшін негіз болады:
1) көрсетілетін қызметті алушының өтінішін көрсетілетін қызмет берушінің жауапты қызметкерімен тіркеуі;
2) "Тұрғындарды тіркеу регистрі" порталында көрсетілетін қызметті алушыны тіркеуге сұраныс жасауы;
3) "Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Жамбыл облыстық филиалының электронды поштасына түскеннен кейін, аталған мекеменің жауапты қызметкерімен өңделуі.
3. Көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) мемлекеттік қызметті көрсету процесіндегі өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:

1) услугодателя;
2) веб-портал "электронного правительства" www.e.gov.kz (далее – портал).
2. Форма оказания государственной услуги: электронная и (или) бумажная.
3. Результат государственной услуги:
1) у услугодателя – устный ответ о прикреплении;
2) на портале – справка (талон) о прикреплении в бумажном виде (в произвольной форме) или в форме электронного документа, подписанной электронной цифровой подписью услугодателя, согласно приложению 1 к стандарту.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная и (или) бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является получение услугодателем документов услугополучателя, необходимых для оказания государственной услуги (далее – заявление).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) ответственный работник услугодателя в течении тридцати минут формирует запрос на прикрепление в портале "Регистр прикрепленного населения";
2) Запрос обрабатывается в течении одного рабочего дня ответственным работником государственного казенного предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылский областной филиал Республиканского центра электронного здравоохранения" при условии направления на электронную почту выше указанной организации сканированных вариантов предоставленных услугополучателем документов согласно пункту 9 Стандарта государственной услуги;
3) ответственный работник услугодателя просматривает результаты обработки запроса и предоставляет ответ услугополучателю.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) регистрация заявления услугополучателя, необходимых для оказания государственной услуги в ответственным работником;
2) формирование запроса на прикрепление в портале "Регистр прикрепленного населения";
3) обработка запроса ответственным работником государственного казенного предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылский областной филиал Республиканского центра электронного здравоохранения".
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (сотрудников) услугодателя, в процессе оказания
государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:

1) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері;
2) "Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Жамбыл облыстық филиалының электронды поштасына түскеннен кейін, аталған мекеменің жауапты қызметкері;
8. Көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелері арасындағы рәсімдердің (әрекеттердің) дәйектілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері отыз минут ішінде "Тұрғындарды тіркеу регистрі" порталында көрсетілетін қызметті алушыны тіркеуге сұраныс жасайды;
2) көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасының сканерленген нұсқасы "Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Жамбыл облыстық филиалының электронды поштасына түскеннен кейін бір жұмыс күні ішінде аталған мекеменің жауапты қызметкерімен өңделеді;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері сұраныс нәтижесін бақылап отырады, және көрсетілетін қызметті алушыға жауабын айтады.
Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібінің сипаты осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес блок-схемада келтірілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде ақпараттық
жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. "Электрондық үкімет" веб-порталы арқылы мемлекеттік қызметтерді көрсету кезінде көрсетілетін қызметті берушінің және көрсетілетін қызметті алушының жүгіну тәртібін және рәсімдерінің (әрекеттерінің) кезеңділігін сипаттау:
портал арқылы электрондық сұрау салу кезінде көрсетілетін қызметті алушының жеке "кабинетінде" мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін алу күнін көрсету арқылы мемлекеттік қызметті көрсету үшін сұрау салуды қабылдау туралы мәртебе көрсетіледі.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті адамының электрондық-цифрлық қолтаңбасы қойылған электрондық құжат нысанында көрсетілетін қызметті алушының жолданады.
Портал арқылы ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимылдың блок-схемасы осы регламентке 2-қосымшада келтірілген.
Медициналық-санитариялық
алғашқы көмек көрсететін
медициналық ұйымға тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентінің 1-қосымшасы
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу схемасы
Көрсетілетін қызметті берушіге жүгіну кезінде
Медициналық-санитариялық
алғашқы көмек көрсететін
медициналық ұйымға тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентінің 2-қосымшасы
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу схемасы "электронды үкімет" веб-порталы арқылы
Жамбыл облысы әкімдігінің
2014 жылғы 14 сәуірдегі
№ 116 қаулысымен бекітілді
"Дәрігердің қабылдауына жазылу" мемлекеттік қызмет регламенті 1. Жалпы ережелер
1. "Дәрігердің қабылдауына жазылу" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 253 қаулысымен бекітілген "Дәрігердің қабылдауына жазылу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (Стандарт) сәйкес Жамбыл облысының медициналық санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Құжаттарды қабылдау және мемлекеттiк қызметті көрсетудің нәтижелерін беру:

1) ответственный работник услугодателя;
2) ответственный работник государственного казенного предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылский областной филиал Республиканского центра электронного здравоохранения";
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями услугодателя:
1) ответственный работник услугодателя в течении тридцати минут формирует запрос на прикрепление в портале "Регистр прикрепленного населения";
2) Запрос обрабатывается в течении одного рабочего дня ответственным работником государственного казенного предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылский областной филиал Республиканского центра электронного здравоохранения" при условии направления на электронную почту выше указанной организации сканированных вариантов предоставленных услугополучателем документов согласно пункту 9 Стандарта государственной услуги;
3) ответственный работник услугодателя просматривает результаты обработки запроса и предоставляет ответ услугополучателю.
Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (сотрудников) услугодателя, в процессе оказания государственной услуги приведено в блок-схеме согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия информационных
систем в процессе оказания государственной услуги
9. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственных услуг через веб-портал "электронного правительства":
при подаче электронного запроса посредством портала в "личном кабинете" услугополучателя отображается статус о принятии запроса для оказания государственной услуги с указанием даты получения результата государственной услуги.
Выдача результата оказания государственной услуги направляется услугодателем услугополучателю в "личный кабинет" в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью уполномоченного лица услугодателя.
Блок-схема функционального взаимодействия информационных систем через портал, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Прикрепление к
медицинской организации,
оказывающей первичную
медико-санитарную помощь"
Схема получения государственной услуги при
обращении к услугодателю
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Прикрепление к
медицинской организации,
оказывающей первичную
медико-санитарную помощь"
Схема получения государственной услуги через веб-портал "электронного правительства"
Утвержден постановлением
акимата Жамбылской области
от 14 апреля 2014 года № 116
Регламент государственной услуги "Запись на прием к врачу"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Запись на прием к врачу" (далее – государственная услуга) оказывается медицинскими организациями Жамбылской области, оказывающими первичную медико-санитарную помощь (далее – услугодатель) оказывается в соответствии со стандартом государственной услуги "Запись на прием к врачу", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 253 (далее – стандарт).
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:

1) көрсетілетін қызметті беруші;
2) www.e.gov.kz "электрондық үкiмет" веб-порталы (бұдан әрi – портал) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: электрондық және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі:
1) көрсетілетін қызметті берушіде– дәрігердің қабылдау күні мен уақыты жазылған талон беру;
2) порталда – Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша электрондық түрде көрсетілетін қызметті берушінің электрондық-цифрлық қолтаңбасы қойылған дәрігердің қабылдауына жазылу туралы анықтама беру.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру нысаны: электрондық және (немесе) қағаз түрінде.
2. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) мемлекеттік қызметті көрсету процесіндегі іс-қимылдар тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімдерді (әрекеттерді) бастау үшін негіз көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттарын (бұдан әрі – өтініш) көрсетілетін қызметті берушінің алуы болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (әрекеттердің) мазмұны, оны орындау ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің тіркеу бөлімінің жауапты қызметкері он минут ішінде дәрігердің қабылдауына жазылу журналына көрсетілетін қызметті алушының мәліметтерін жазады және сол мәліметтерді дәрігерге (учаскелік терапевт, учаскелік педиатр, жалпы тәжірибедегі дәрігер) ұсынады;
2) дәрігер (учаскелік терапевт, учаскелік педиатр, жалпы тәжірибедегі дәрігер) дәрігердің қабылдауына жазылу журналынан мәліметтерді алып, қабылдау уақытында көрсетілетін қызметті алушыны қабылдайды.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (әрекеттің) нәтижесі мынадай рәсімді (әрекетті) орындауды бастау үшін негіз болады:
1) көрсетілетін қызметті алушының өтінішін көрсетілетін қызмет берушінің тіркеу бөлімінде тіркеу және оларды дәрігерге (учаскелік терапевт, учаскелік педиатр, жалпы тәжірибедегі дәрігер) беру;
2) дәрігердің (учаскелік терапевт, учаскелік педиатр, жалпы тәжірибедегі дәрігер) дәрігердің қабылдауына жазылу журналынан мәліметтерді алуы.
3. Көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) мемлекеттік қызметті көрсету
процесіндегі өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің тіркеу бөлімінің жауапты қызметкері;
2) Дәрігер (учаскелік терапевт, учаскелік педиатр, жалпы тәжірибедегі дәрігер);

1) услугодателя;
2) веб-портал "электронного правительства" www.e.gov.kz (далее – портал).
2. Форма оказания государственной услуги: электронная и (или) бумажная.
3. Результат государственной услуги:
1) у услугодателя – выдача талона с указанием даты и времени приема врача;
2) на портале – выдача справки о записи на прием к врачу в электронном виде по форме, согласно приложению к стандарту.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная и (или) бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является получение услугодателем документов услугополучателя, необходимых для оказания государственной услуги (далее – заявление).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) ответственный работник регистратуры услугодателя в течении десяти минут производит запись в журнале предварительной записи на прием к врачу, и передает его врачу;
2) врач (участковый терапевт/ участковый педиатр/ врач общей практики) принимает данные о услугополучателе из журнала предварительной записи на прием к врачу и обслуживает услугополучателя на приеме.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) регистрация заявления услугополучателя, необходимых для оказания государственной услуги в регистратуре услугодателя и передача их врачу(участковый терапевт/ участковый педиатр/ врач общей практики);
2) принятие данных врачом о услугополучателе из журнала регистрации предварительной записи услугодателя.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (сотрудников) услугодателя, в процессе оказания
государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) ответственный работник регистратуры услугодателя;
2) врач (участковый терапевт/ участковый педиатр/ врач общей практики);

1) көрсетілетін қызметті беруші;
2) www.e.gov.kz "электрондық үкiмет" веб-порталы (бұдан әрi – портал) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: электрондық және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі:
1) көрсетілетін қызметті берушіде – дәрігердің үйде қарау уақытын ауызша айту;
2) порталда – Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша электрондық түрде көрсетілетін қызметті берушінің электрондық-цифрлық қолтаңбасы қойылған дәрігерді үйге шақырту туралы анықтама беру.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру нысаны: электрондық және (немесе) қағаз түрінде.
2. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) мемлекеттік қызметті көрсету
процесіндегі іс-қимылдар тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімдерді (әрекеттерді) бастау үшін негіз көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттарын (бұдан әрі – өтініш) көрсетілетін қызметті берушінің алуы болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (әрекеттердің) мазмұны, оны орындау ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің тіркеу бөлімінің жауапты қызметкері он минут ішінде шақыртуларды тіркеу журналына көрсетілетін қызметті алушының мәліметтерін жазады және сол мәліметтерді дәрігерге (учаскелік терапевт, учаскелік педиатр, жалпы тәжірибедегі дәрігер) ұсынады;
2) дәрігер (учаскелік терапевт, учаскелік педиатр, жалпы тәжірибедегі дәрігер) шақыртуларды тіркеу журналынан мәліметтерді алып, көрсетілетін қызметті алушыға жұмыс күні ішінде белгіленген уақытта үйде медициналық көмек көрсетеді.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (әрекеттің) нәтижесі мынадай рәсімді (әрекетті) орындауды бастау үшін негіз болады:
1) көрсетілетін қызметті алушының өтінішін көрсетілетін қызмет берушінің тіркеу бөлімінде тіркеу және оларды дәрігерге (учаскелік терапевт, учаскелік педиатр, жалпы тәжірибедегі дәрігер) беру;
2) дәрігердің (учаскелік терапевт, учаскелік педиатр, жалпы тәжірибедегі дәрігер) шақыртуларды тіркеу журналынан мәліметтерді алуы.
3. Көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) мемлекеттік қызметті көрсету
процесіндегі өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің тіркеу бөлімінің жауапты қызметкері;
2) Дәрігер (учаскелік терапевт, учаскелік педиатр, жалпы тәжірибедегі дәрігер);

1) услугодателя;
2) веб-портал "электронного правительства" www.e.gov.kz (далее – портал).
2. Форма оказания государственной услуги: электронная и (или) бумажная.
3. Результат государственной услуги:
1) у услугодателя – устный ответ о времени и даты приема врача;
2) на портале – выдача справки о вызове врача на дом в электронном виде по форме, согласно приложению к стандарту.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная и (или) бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является получение услугодателем документов услугополучателя, необходимых для оказания государственной услуги (далее – заявление).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) ответственный работник регистратуры услугодателя в течении десяти минут производит запись в журнале регистрации вызовов, и передает его врачу;
2) врач (участковый терапевт/ участковый педиатр/ врач общей практики) принимает данные о услугополучателе из журнала регистрации вызовов и обслуживает услугополучателя на дому в течении дня.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) регистрация заявления услугополучателя, необходимых для оказания государственной услуги в регистратуре услугодателя и передача их врачу (участковый терапевт/ участковый педиатр/ врач общей практики);
2) принятие данных врачом о услугополучателе из журнала регистрации вызовов услугодателя.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (сотрудников) услугодателя, в процессе оказания
государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) ответственный работник регистратуры услугодателя;
2) врач(участковый терапевт/ участковый педиатр/ врач общей практики);

8. Көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелері арасындағы рәсімдердің (әрекеттердің) дәйектілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті берушінің тіркеу бөлімінің жауапты қызметкері он минут ішінде шақыртуларды тіркеу журналына көрсетілетін қызметті алушының мәліметтерін жазады және сол мәліметтерді дәрігерге (учаскелік терапевт, учаскелік педиатр, жалпы тәжірибедегі дәрігер) ұсынады;
2) дәрігер (учаскелік терапевт, учаскелік педиатр, жалпы тәжірибедегі дәрігер) шақыртуларды тіркеу журналынан мәліметтерді алып, көрсетілетін қызметті алушыға жұмыс күні ішінде белгіленген уақытта үйде медициналық көмек көрсетеді.
Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібінің сипаты осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес блок-схемада келтірілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде ақпараттық
жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. "Электрондық үкімет" веб-порталы арқылы мемлекеттік қызметтерді көрсету кезінде көрсетілетін қызметті берушінің және көрсетілетін қызметті алушының жүгіну тәртібін және рәсімдерінің (әрекеттерінің) кезеңділігін сипаттау:
портал арқылы электрондық сұрау салу кезінде көрсетілетін қызметті алушының жеке "кабинетінде" мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін алу күнін көрсету арқылы мемлекеттік қызметті көрсету үшін сұрау салуды қабылдау туралы мәртебе көрсетіледі.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті адамының электрондық-цифрлық қолтаңбасы қойылған электрондық құжат нысанында көрсетілетін қызметті алушының жолданады.
Портал арқылы ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимылдың блок-схемасы осы регламентке 2-қосымшада келтірілген.
"Дәрiгердi үйге шақыру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентiне 1-қосымша
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу схемасы
Көрсетілетін қызметті берушіге жүгіну кезінде
"Дәрiгердi үйге шақыру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентiне 2-қосымша
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу схемасы
"электронды үкімет" веб-порталы арқылы
Жамбыл облысы әкімдігінің
2014 жылғы 14 сәуір
№ 116 қаулысымен бекітілген
"АИТВ-инфекциясының бар-жоғына ерікті түрде жасырын және міндетті түрде құпия медициналық зерттеліп-қаралу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті 1. Жалпы ережелер
1. "АИТВ-инфекциясының бар-жоғына ерікті түрде жасырын және міндетті түрде құпия медициналық зерттеліп-қаралу" мемлекеттік көрсетілетін қызметті Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 253 қаулысымен бекітілген "АИТВ-инфекциясының бар-жоғына ерікті түрде жасырын және міндетті түрде құпия медициналық зерттеліп-қаралу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі - Стандарт) сәйкес Жамбыл облысының медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдары мен "Жамбыл облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының Жамбыл облыстық ЖИТС-тың алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі орталығы" мемлекеттік коммуналдық мекемесімен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Өтініштерді қабылдауды және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беруді көрсетілетін қызметті беруші жүзеге асырады.

8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями услугодателя:
1) ответственный работник регистратуры услугодателя в течении десяти минут производит запись в журнале регистрации вызовов, и передает его врачу;
2) врач (участковый терапевт/ участковый педиатр/ врач общей практики) принимает данные о услугополучателе из журнала регистрации вызовов и обслуживает услугополучателя на дому в течении дня.
Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (сотрудников) услугодателя, в процессе оказания государственной услуги приведено в блок-схеме согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия информационныхсистем в процессе оказания государственной услуги
9. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственных услуг через веб-портал "электронного правительства":
при подаче электронного запроса посредством портала в "личном кабинете" услугополучателя отображается статус о принятии запроса для оказания государственной услуги с указанием даты получения результата государственной услуги.
Выдача результата оказания государственной услуги направляется услугодателем услугополучателю в "личный кабинет" в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью уполномоченного лица услугодателя.
Блок-схема функционального взаимодействия информационных систем через портал, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Вызов врача на дом"
Схема получения государственной услуги при
обращении к услугодателю
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Вызов врача на дом"
Схема получения государственной услуги через веб-портал "электронного правительства"
Утвержден постановлением
акимата Жамбылской области
от 14 апреля 2014 года №116
Регламент государственной услуги
"Добровольное анонимное и обязательное конфиденциальное медицинское обследование на наличие ВИЧ-инфекции"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Добровольное анонимное и обязательное конфиденциальное медицинское обследование на наличие ВИЧ-инфекции" (далее – государственная услуга) оказывается в соответствии со стандартом государственной услуги "Добровольное анонимное и обязательное конфиденциальное медицинское обследование на наличие ВИЧ-инфекции", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 253 (далее - Стандарт) коммунальным государственным учреждением "Жамбылский областной центр по профилактике и борьбе со СПИД Управления здравоохранения акимата Жамбылской области" и медицинскими организациями Жамбылской области, оказывающими первичную медико-санитарную помощь (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются услугодателем.

2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушыға Стандарт қосымшасына сәйкес мемлекеттік көрсетілетін қызметтің теріс нәтижелерін растайтын анықтама-сертификатын беру.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде құрылымдық
бөлімшелер (қызметкерлер) мен көрсетілетін қызметті
берушінің іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімдерді (әрекеттерді) бастау үшін негіз көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттарын (бұдан әрі – өтініш) көрсетілетін қызметті берушінің алуы болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (әрекеттердің) мазмұны, оны орындау ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызмет берушінің жауапты қызметкері өтінішті алған сәттен бастап отыз минут ішінде тіркейтін журналда тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің емшара кабинетіне қан сынамасын алуға жолдайды;
2) қан алу алпыс минут ішінде көрсетілетін қызметті берушінің емшаралық кабинеттерінде бөлгіш гелі бар вакутейнерге жүргізіледі.
Қан сынамаларына белгіленген үлгідегі (жеке 1 данада, тізімдік 2 данада) ілеспе жолдамалар бірге беріліп және "Жамбыл облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының Жамбыл облыстық ЖИТС-тың алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі орталығы" мемлекеттік коммуналдық мекемесінің зертханасына жіберіледі;
3) қызметтің нәтижесін беру көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге өтініш тапсырған сәттен бастап – зерттеп-қараудың теріс нәтижесінде – 3 (үш) жұмыс күні; зерттеп-қараудың оң нәтижесінде – 20 (жиырма) жұмыс күні;
6. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (әрекеттің) нәтижесі мынадай рәсімді (әрекетті) орындауды бастау үшін негіз болады:
1) көрсетілетін қызметті алушыны журналға тіркеген нөмірі бойынша талон беру;
2) вакутейнерге тіркеу нөмірін беру;
3) көрсетілетін қызметті беруші басшысына көрсетілетін қызмет нәтижесін қол қоюға жолдау және көрсетілетін қызметті беруші емшара бөлмесіне көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін ұсыну.
3. Көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) мемлекеттік қызметті көрсету
процесіндегі өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің емшара бөлмесінің қызметкері;

2. Форма оказания государственной услуги – бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – выдача услугополучателю справка-сертификат, подтверждающая отрицательные результаты государственной услуги, согласно приложению к Стандарту.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является получение услугодателем документов услугополучателя, необходимых для оказания государственной услуги (далее – заявление).
5. Процедуры (действия) процесса оказания государственной услуги:
1) ответственный работник услугодателя в течении тридцати минут с момента поступления заявления регистрирует его в журнале регистрации, и направляет в процедурный кабинет услугодателя для забора крови;
2) забор крови проводится в процедурных кабинетах услугодателя течении 60 (шестьдесят) минут в вакутейнеры с разделительным гелем.
Пробы крови сопровождаются направлением (в произвольной форме) на исследование (индивидуальное в 1 экземпляре, списочное в 2 экземплярах) и направляются в лабораторию коммунального государственного учреждения "Жамбылский областной центр по профилактике и борьбе со СПИД Управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
3) выдача результата с момента сдачи услугополучателем заявления услугодателю – отрицательного результата обследования – 3 (три) рабочих дня; положительного результата обследования – 20 (двадцать) рабочих дней.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) выдача талона с регистрацией в соответствующем журнале с присвоением номера;
2) присвоение номера вакутейнеру;
3) оформление результата государственной услуги и передача для подписания руководством услугодателя и передача результата государственной услуги в процедурный кабинет услугодателя для выдачи услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) ответственный работник услугодателя;
2) работник процедурного кабинета;

3) көрсетілетін қызметті беруші зертханасының қызметкері;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы.
8. Көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелері арасындағы рәсімдердің (әрекеттердің) дәйектілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызмет берушінің жауапты қызметкері өтінішті алған сәттен бастап отыз минут ішінде тіркейтін журналда тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің емшара кабинетіне қан сынамасын алуға жолдайды;
2) қан сынамасын алуды көрсетілетін қызметті берушінің емшара бөлмесінің қызметкері жүргізеді, көрсетілетін қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 60 (алпыс) минуттан аспайды.
3) көрсетілетін қызметті беруші зертханасының қызметкері көрсетілетін қызметті алушының қанында АИТВ-инфекциясының бар-жоғына сынама жүргізеді, көрсетілетін қызметті берушіге өтініш тапсырған сәттен бастап – зерттеп-қараудың теріс нәтижесінде – 3 (үш) жұмыс күні; зерттеп-қараудың оң нәтижесінде – 20 (жиырма) жұмыс күні.
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысына көрсетілетін қызмет нәтижесін растап, қол қоюға дайындау.
Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібінің сипаты осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес блок схемада келтірілген.
"АИТВ-инфекциясының
бар-жоғына ерікті
түрде жасырын және міндетті
түрде құпия медициналық
зерттеліп-қаралу"
мемлекеттiк қызмет көрсету
регламентiне қосымша
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу схемасы
Жамбыл облысы әкімдігінің
2014 жылғы 14 сәуір № 116
қаулысымен бекітілген
"Туберкулез диспансерінен анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті 1. Жалпы ережелер
1. "Туберкулез диспансерінен анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметті Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 253 қаулысымен бекітілген "Туберкулез диспансерінен анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес Жамбыл облысының медициналық ұйымдары (аумақтық туберкулезге қарсы диспансерлер, ауруханалар, туберкулезге қарсы кабинеттер) (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдауды және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беруді көрсетілетін қызметті беруші жүзеге асырады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушыға Стандартына 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қағаз түріндегі туберкулез диспансерінен анықтама беру.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде құрылымдық
бөлімшелер (қызметкерлер) мен көрсетілетін қызметті
берушінің іс-қимыл тәртібін сипаттау

3) ответственный работник лаборатории услугодателя;
4) руководство услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями услугодателя:
1) ответственный работник услугодателя в течении тридцати минут с момента поступления заявления проводит регистрацию данных услугополучателя в журнал;
2) работник процедурного кабинета в максимально допустимое время обслуживания услугополучателя – не более 60 (шестьдесят) минут проводит забор крови услугополучателя для исследования на наличие антител к ВИЧ –инфекции;
3) ответственный работник лаборатории услугодателя проводит исследование крови услугополучателя на наличие антител к ВИЧ –инфекции - с момента сдачи услугополучателем заявления услугодателю – отрицательного результата обследования – 3 (три) рабочих дня; положительного результата обследования – 20 (двадцать) рабочих дней;
4) оформление результата государственной услуги и передача для подписания руководством услугодателя.
Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (сотрудников) услугодателя, в процессе оказания государственной услуги приведено в блок схеме согласно приложению к настоящему Регламенту.
Приложение
к регламенту государственной
услуги "Добровольное
анонимное и обязательное
конфиденциальное медицинское
обследование на наличие
ВИЧ-инфекции"
Схема получения государственной услуги при обращении к услугодателю
Утвержден постановлением
акимата Жамбылской области
от 14 апреля 2014 года № 116
Регламент государственной услуги
"Выдача справки с противотуберкулезного диспансера"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача справки с противотуберкулезного диспансера" (далее – государственная услуга) оказывается в соответствии со стандартом государственной услуги "Выдача справки с противотуберкулезного диспансера", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 253 (далее - Стандарт) медицинскими организациями Жамбылской области (территориальными противотуберкулезными диспансерами, больницами, противотуберкулезными кабинетами) (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются услугодателем.
2. Форма оказания государственной услуги – бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – выдача услугополучателю справки согласно приложению 2 к Стандарту.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги

4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімдерді (әрекеттерді) бастау үшін негіз көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттарын (бұдан әрі – өтініш) көрсетілетін қызметті берушінің алуы болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (әрекеттердің) мазмұны, оны орындау ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері отыз минут ішінде көрсетілетін қызметті алушының ұсынған құжаттарының толықтығы мен дұрыстығын тексеріп, идентификация жүргізіп, "Туберкулез науқастарының Ұлттық Регистры" базасында бар/жоқтығын тексереді. Нәтиже теріс болған жағдайда, көрсетілетін қызметті алушының мәліметтері жазылған анықтама қағазын беріледі;
2) Дәрігер-фтизиатр отыз минут ішінде рентген немесе флюорографиялық суреттерді тексеріп, нәтиже теріс болған жағдайда көрсетілетін қызметті берушінің анықтама беруге жауапты қызметкерінің қолы қойылған анықтама қағазын өз қолы мен дәрігерлік жеке мөрімен куәландырады.
3) көрсетілетін қызметті беруші басшылығы он минут ішінде дәрігер-фтизиатр мен медициналық тіркеушінің қойылған қолын идентификация жасайды, осыдан кейін көрсетілетін қызметті беруші басшылығы қолы қойылған және көрсетілетін қызметті берушінің мөрімен куәландырылған анықтама ұсынылады.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (әрекеттің) нәтижесі мынадай рәсімді (әрекетті) орындауды бастау үшін негіз болады: 1) көрсетілетін қызметті алушының өтінішін көрсетілетін қызмет берушінің тіркеу бөлімінде тіркеу және оларды көрсетілетін қызметті берушінің дәрігер-фтизиатрға беру;
2) дәрігер-фтизиатрдың рентген немесе флюорографиялық суреттерді тексеруі;
3) көрсетілетін қызметті беруші басшысылығына қол қояға дайындау және көрсетілетін қызметті алушыға ұсыну.
3. Көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) мемлекеттік қызметті көрсету
процесіндегі өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті беруші тіркеу бөлімінің жауапты қызметкері;
2) дәрігер-фтизиатр;
3) көрсетілетін қызметті беруші басшылығы.
8. Көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелері арасындағы рәсімдердің (әрекеттердің) дәйектілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері отыз минут ішінде көрсетілетін қызметті алушының ұсынған құжаттарының толықтығы мен дұрыстығын тексеріп, идентификация жүргізіп, "Туберкулез науқастарының Ұлттық Регистры" базасында бар/жоқтығын тексереді. Нәтиже теріс болған жағдайда, көрсетілетін қызметті алушының мәліметтері жазылған анықтама қағазын беріледі;

4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является получение услугодателем документов услугополучателя, необходимых для оказания государственной услуги (далее – заявление).
5. Процедуры (действия) процесса оказания государственной услуги:
1) Ответственный работник за выдачу справок услугодателя в течении тридцати минут осуществляет проверку полноты и достоверности предоставленных документов и проводит идентификацию личности по данным удостоверения личности на наличие в базе данных "Национальный регистр больных туберкулезом". При отрицательном результате данные услугополучателя регистрируются в журнале и выдается бланк справки, и направляет к врачу-фтизиатру;
2) врач-фтизиатр в течении тридцати минут проводит осмотр рентген или флюорографического снимка и при отрицательном результате выдается справка, подписанная ответственным работником за выдачу справок услугодателя, врачом-фтизиатром и заверенная личной врачебной печатью;
3) руководство услугодателя в двадцати минут проводит индентификацию подлинности подписи ответственного работника регистратуры и врача нарколога, личной печати врача-фтизиатра и услугополучателю выдается справка, заверенная подписью руководства и печатью услугодателя.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) регистрация заявления, необходимых для оказания государственной услуги в регистратуре услугодателя и передача их врачу-психиатру;
2) осмотр рентген или флюорографического снимка врачом-фтизиатром;
3) оформление результата государственной услуги и передача для подписания руководством услугодателя и выдача услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) Ответственный работник регистратуры услугодателя;
2) Врач-фтизиатр;
3) руководство услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями услугодателя:
1) Ответственный работник за выдачу справок услугодателя в течении тридцати минут осуществляет проверку полноты и достоверности предоставленных документов и проводит идентификацию личности по данным удостоверения личности на наличие в базе данных "Национальный регистр больных туберкулезом". При отрицательном результате данные услугополучателя регистрируются в журнале и выдается бланк справки, и направляет к врачу-фтизиатру;

2) Дәрігер-фтизиатр отыз минут ішінде рентген немесе флюорографиялық суреттерді тексеріп, нәтиже теріс болған жағдайда көрсетілетін қызметті берушінің анықтама беруге жауапты қызметкерінің қолы қойылған анықтама қағазын өз қолы мен дәрігерлік жеке мөрімен куәландырады.
3) көрсетілетін қызметті беруші басшылығы он минут ішінде дәрігер-фтизиатр мен медициналық тіркеушінің қойылған қолын идентификация жасайды, осыдан кейін көрсетілетін қызметті беруші басшылығы қолы қойылған және көрсетілетін қызметті берушінің мөрімен куәландырылған анықтама ұсынылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібінің сипаты осы регламентке қосымшаға сәйкес блок схемада келтірілген.
"Туберкулез диспансерінен
анықтама беру" мемлекеттiк
қызмет көрсету
регламентiне қосымша
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу схемасы
Жамбыл облысы әкімдігінің
2014 жылғы 14 сәуір № 116
қаулысымен бекітілген
"Психоневрологиялық диспансерден анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті 1. Жалпы ережелер
1. "Психоневрологиялық диспансерден анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметті Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 253 қаулысымен бекітілген "Психоневрологиялық диспансерден анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес (ары қарай - Стандарт) штат кестесі бойынша психиатр-дәрігер көзделген Жамбыл облысының медициналық ұйымдарына (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) тікелей жүгінген кезде көрсетіледі.
Өтініштерді қабылдауды және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беруді көрсетілетін қызметті беруші жүзеге асырады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушыға (алушыларға) оралман куәлігін (куәліктерін) беру.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде құрылымдық
бөлімшелер (қызметкерлер) мен көрсетілетін қызметті
берушінің іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімдерді (әрекеттерді) бастау үшін негіз көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттарын (бұдан әрі – өтініш) көрсетілетін қызметті берушінің алуы болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (әрекеттердің) мазмұны, оны орындау ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызмет беруші медициналық тіркеушісі жиырма минут ішінде жеке куәлігі бойынша идентификация жүргізеді, тұлғаны тұрғылықты тұратын жері бойынша психиатриялық ұйымда динамикалық бақылауда болуы/болмауы туралы дерекқордан тексереді. Нәтиже теріс болған жағдайда, тиісті журналға тіркеумен, көрсетілетін қызметті берушінің медициналық тіркеушісінің қолы қойылған анықтама қағазы беріліп, дәрігер-психиатрға жолданады;

2) врач-фтизиатр в течении тридцати минут проводит осмотр рентген или флюорографического снимка и при отрицательном результате выдается справка, подписанная ответственным работником за выдачу справок услугодателя, врачом-фтизиатром и заверенная личной врачебной печатью;
3) руководство услугодателя в двадцати минут проводит индентификацию подлинности подписи ответственного работника регистратуры и врача нарколога, личной печати врача-фтизиатра и услугополучателю выдается справка, заверенная подписью руководства и печатью услугодателя.
Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (сотрудников) услугодателя, в процессе оказания государственной услуги приведено в блок схеме согласно приложению к настоящему Регламенту.
Приложение
к Регламенту государственной
услуги "Выдача справки с
противотуберкулезного диспансера"
Схема получения государственной услуги при
обращении к услугодателю
Утвержден постановлением
акимата Жамбылской области
от 14 апреля 2014 года № 116
Регламент государственной услуги
"Выдача справки с психоневрологического диспансера"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача справки с психоневрологического диспансера" (далее – государственная услуга) оказывается в соответствии со стандартом государственной услуги "Выдача справки с психоневрологического диспансера", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 253 (далее - Стандарт) медицинскими организациями Жамбылской области, где по штатному расписанию предусмотрен врач-психиатр (далее – услугодатель) при непосредственном обращении услугополучателя к услугодателю.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются услугодателем.
2. Форма оказания государственной услуги – бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – выдача услугополучателю справки с психоневрологического диспансера согласно приложению 1 к Стандарту.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является получение услугодателем документов услугополучателя, необходимых для оказания государственной услуги (далее – заявление).
5. Процедуры (действия) процесса оказания государственной услуги:
1) Ответственный работник регистратуры услугодателя в течении двадцати минут с момента поступления заявления проводит идентификацию личности по данным удостоверение личности по регистру прикрепленного населения и по базе данных о наличии/отсутствии на динамическом наблюдении в психиатрической организации по месту жительства. При отрицательном результате выдается бланк справки с регистрацией в соответствующем журнале подписанный медицинским регистратором услугодателя регистрирует его в журнале регистрации согласно приложению 2 к Стандарту и направляет к врачу-психиатру;

2) Дәрігер-психиатр көрсетілетін қызметті алушыға екі сағат ішінде медициналық куәландыру жүргізеді. Нәтиже теріс болған жағдайда (психикалық бұзылулар болмаса) дәрігер-психиатр, медициналық тіркеушінің қолы мен дәрігер-психиатрдың жеке мөрі қойылған анықтама ұсынылады.
Психикалық бұзылуларға күдік болған кезде, көрсетілетін қызметті алушы "Жамбыл облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының Жамбыл облыстық психикалық аурулар диспансері" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны базасында жасалынатын комиссиялық психиатриялық куәландыруға жолданады;
3) көрсетілетін қызметті беруші басшылығы жиырма минут ішінде дәрігер-психиатр мен медициналық тіркеушінің қойылған қолын идентификация жасайды, осыдан кейін көрсетілетін қызметті беруші басшылығы қолы қойылған және көрсетілетін қызметті берушінің мөрімен куәландырылған анықтама ұсынылады.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (әрекеттің) нәтижесі мынадай рәсімді (әрекетті) орындауды бастау үшін негіз болады:
1) көрсетілетін қызметті алушының өтінішін көрсетілетін қызмет берушінің тіркеу бөлімінде тіркеу және оларды көрсетілетін қызметті берушінің дәрігер-психиатрға беру;
2) дәрігер-психиатрдың медициналық тексеру жүргізуі;
3) көрсетілетін қызметті беруші басшысылығына қол қояға дайындау.
3. Көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) мемлекеттік қызметті көрсету
процесіндегі өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті беруші тіркеу бөлімінің жауапты қызметкері;
2) дәрігер-психиатр;
3) көрсетілетін қызметті беруші басшылығы.
8. Көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелері арасындағы рәсімдердің (әрекеттердің) дәйектілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызмет беруші медициналық тіркеушісі жиырма минут ішінде жеке куәлігі бойынша идентификация жүргізеді, тұлғаны тұрғылықты тұратын жері бойынша психиатриялық ұйымда динамикалық бақылауда болуы/болмауы туралы дерекқордан тексереді. Нәтиже теріс болған жағдайда, тиісті журналға тіркеумен, көрсетілетін қызметті берушінің медициналық тіркеушісінің қолы қойылған анықтама қағазы беріліп, дәрігер-психиатрға жолданады;
2) Дәрігер-психиатр көрсетілетін қызметті алушыға екі сағат ішінде медициналық куәландыру жүргізеді. Нәтиже теріс болған жағдайда (психикалық бұзылулар болмаса) дәрігер-психиатр, медициналық тіркеушінің қолы мен дәрігер-психиатрдың жеке мөрі қойылған анықтама ұсынылады.
Психикалық бұзылуларға күдік болған кезде, көрсетілетін қызметті алушы "Жамбыл облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының Жамбыл облыстық психикалық аурулар диспансері" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны базасында жасалынатын комиссиялық психиатриялық куәландыруға жолданады;

2) врач – психиатр проводит психиатрическое освидетельствование в течении двух часов и при отрицательном результате (отсутствие психических расстройств) выдает справку подписанная врачом-психиатром и медицинским регистратором, выдавшими справку, и заверенная печатью врача.
При подозрении на наличие психических отклонений, услугополучатель направляется на комиссионное психиатрическое освидительствование на базе Государственного казенного коммунального предприятия "Областной психоневрологический диспансер Управления здравоохранения акимата Жамбылской области", для подтверждения или опровержения заключения;
3) руководство услугодателя в двадцати минут проводит индентификацию подлинности подписи ответственного работника регистратуры и врача нарколога, личной печати врача-психиатра и услугополучателю выдается справка, заверенная подписью заместителя главного врача и печатью услугодателя.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) регистрация заявления, необходимых для оказания государственной услуги в регистратуре услугодателя и передача их врачу-психиатру;
2) медицинский осмотр врача-психиатра;
3) оформление результата государственной услуги и передача для подписания руководством услугодателя.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) Ответственный работник регистратуры услугодателя;
2) Врач-психиатр;
3) руководство услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями услугодателя:
1) Ответственный работник регистратуры услугодателя в течении двадцати минут с момента поступления заявления проводит идентификацию личности по данным удостоверение личности по регистру прикрепленного населения и по базе данных о наличии/отсутствии на динамическом наблюдении в психиатрической организации по месту жительства. При отрицательном результате выдается бланк справки с регистрацией в соответствующем журнале подписанный медицинским регистратором услугодателя регистрирует его в журнале регистрации оказания государственной услуги, согласно приложению 2 к Стандарту и направляет к врачу-психиатру;
2) врач – психиатр проводит психиатрическое освидетельствование в течении двух часов и при отрицательном результате (отсутствие психических расстройств) выдает справку подписанная врачом-психиатром и медицинским регистратором, выдавшими справку, и заверенная печатью врача.
При подозрении на наличие психических отклонений, услугополучатель направляется на комиссионное психиатрическое освидительствование на базе Государственного казенного коммунального предприятия "Областной психоневрологический диспансер Управления здравоохранения акимата Жамбылской области", для подтверждения или опровержения заключения;

3) көрсетілетін қызметті беруші басшылығы жиырма минут ішінде дәрігер-психиатр мен медициналық тіркеушінің қойылған қолын идентификация жасайды, осыдан кейін көрсетілетін қызметті беруші басшылығы қолы қойылған және көрсетілетін қызметті берушінің мөрімен куәландырылған анықтама ұсынылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібінің сипаты осы регламентке қосымшаға сәйкес блок схемада келтірілген.
"Психоневрологиялық
диспансерден анықтама беру"
мемлекеттiк көрсетілетін қызмет
регламентiне қосымша
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу схемасы
Жамбыл облысы әкімдігінің
2014 жылғы 14 сәуір № 116
қаулысымен бекітілген
"Наркологиялық диспансерден анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті 1. Жалпы ережелер
1. "Наркологиялық диспансерден анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметті Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 253 қаулысымен бекітілген "Наркологиялық диспансерден анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (ары қарай - Стандарт) сәйкес штат кестесі бойынша нарколог-дәрігер көзделген Жамбыл облысының медициналық ұйымдарына (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) тікелей өтініш берген кезде көрсетеді.
Өтініштерді қабылдауды және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беруді көрсетілетін қызметті беруші жүзеге асырады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушыға Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес наркологиялық диспансердің анықтамасын беру.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде құрылымдық
бөлімшелер (қызметкерлер) мен көрсетілетін қызметті
берушінің іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімдерді (әрекеттерді) бастау үшін негіз көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттарын (бұдан әрі – өтініш) көрсетілетін қызметті берушінің алуы болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (әрекеттердің) мазмұны, оны орындау ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызмет беруші тіркеу бөлімінің жауапты қызметкері өтінішті алған сәттен бастап жиырма минут ішінде оны Стандарт 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетуді тіркеу журналында тіркейді және анықтама қағазына қол қойып, көрсетілетін қызметті алушыны дәрігер-наркологқа жолдайды;
2) Дәрігер-нарколог медициналық тексеру жүргізеді. Медициналық көрсеткіштер бойынша сараптама бөлмесінде биоортаны (зәрді) психологиялық белсенді заттың бар болуын анықтау үшін алады. Нәтиже теріс болған жағдайда, анықтама қағазына қолы мен жеке мөрін қойяды. Көрсетілетін қызметтің алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 2 (екі) сағаттан аспайды;

3) руководство услугодателя в двадцати минут проводит индентификацию подлинности подписи ответственного работника регистратуры и врача нарколога, личной печати врача-психиатра и услугополучателю выдается справка, заверенная подписью заместителя главного врача и печатью услугодателя.
Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (сотрудников) услугодателя, в процессе оказания государственной услуги приведено в блок схеме согласно приложению к настоящему Регламенту.
Приложение
к Регламенту государственной
услуги "Выдача справки с
психоневрологического
диспансера"
Схема получения государственной услуги при
обращении к услугодателю
Утвержден постановлением
акимата Жамбылской области
от 14 апреля 2014 года № 116
Регламент государственной услуги
"Выдача справки с наркологического диспансера"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача справки с наркологического диспансера" (далее – государственная услуга) оказывается в соответствии со стандартом государственной услуги "Выдача справки с наркологического диспансера", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 253 (далее - Стандарт) медицинскими организациями Жамбылской области, где по штатному расписанию предусмотрен врач-нарколог (далее – услугодатель) при непосредственном обращении услугополучателя к услугодателю.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются услугодателем.
2. Форма оказания государственной услуги – бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – выдача услугополучателю справки с наркологического диспансера по утвержденной форме, согласно приложению 1 к Стандарту.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является получение услугодателем документов услугополучателя, необходимых для оказания государственной услуги (далее – заявление).
5. Процедуры (действия) процесса оказания государственной услуги:
1) Ответственный работник регистратуры услугодателя в течении двадцати минут с момента поступления заявления регистрирует его в журнале регистрации согласно приложению 2 к Стандарту, и направляет к врачу-наркологу;
2) Врач-нарколог проводит медицинский осмотр. По медицинским показаниям проводится забор биосреды (мочи) в кабинете экспертизы, на определения наличия в ней психоактивных веществ. При отрицательном результате бланк справки заверяется личной подписью врача нарколога. Максимально допустимое время обслуживания услугополучателя – не более 2 (два) часов;

3) көрсетілетін қызметті беруші басшылығы дәрігер-нарколог пен медициналық тіркеушінің қойылған қолын идентификация жасайды, осыдан кейін дәрігер-нарколог, медициналық тіркеушінің қолы және дәрігер-наркологтың жеке мөрі мен бас дәрігердің орынбасарының қолы қойылған және көрсетілетін қызметті берушінің мөрімен куәландырылған анықтама ұсынылады.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (әрекеттің) нәтижесі мынадай рәсімді (әрекетті) орындауды бастау үшін негіз болады:
1) көрсетілетін қызметті алушының өтінішін көрсетілетін қызмет берушінің тіркеу бөлімінде тіркеу және оларды көрсетілетін қызметті берушінің дәрігер-наркологқа беру;
2) дәрігер-наркологтың медициналық тексеру жүргізуі;
3) көрсетілетін қызметті беруші басшысылығына қол қояға дайындау.
3. Көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) мемлекеттік қызметті көрсету
процесіндегі өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті беруші тіркеу бөлімінің жауапты қызметкері;
2) дәрігер-нарколог;
3) көрсетілетін қызметті беруші басшысылығы.
8. Көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелері арасындағы рәсімдердің (әрекеттердің) дәйектілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызмет беруші тіркеу бөлімінің жауапты қызметкері өтінішті алған сәттен бастап жиырма минут ішінде оны Стандарт 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетуді тіркеу журналында тіркейді және анықтама қағазына қол қойып, көрсетілетін қызметті алушыны дәрігер-наркологқа жолдайды;
2) Дәрігер-нарколог екі сағат ішінде медициналық тексеру жүргізеді. Медициналық көрсеткіштер бойынша сараптама бөлмесінде биоортаны (зәрді) психологиялық белсенді заттың бар болуын анықтау үшін алады. Нәтиже теріс болған жағдайда, анықтама қағазына қолы мен жеке мөрін қояды;
3) көрсетілетін қызметті беруші басшылығы жиырма минут ішінде дәрігер-нарколог пен медициналық тіркеушінің қойылған қолын идентификация жасайды, осыдан кейін дәрігер-нарколог, медициналық тіркеушінің қолы және дәрігер-наркологтың жеке мөрі мен қызмет беруші басшылығының қолы қойылған және көрсетілетін қызметті берушінің мөрімен куәландырылған анықтама ұсынылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібінің сипаты осы регламентке қосымшаға сәйкес блок схемада келтірілген.
"Наркологиялық диспансерден
анықтама беру" мемлекеттiк
қызмет көрсету регламентiне
қосымша
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу схемасы

3) руководство услугодателя в двадцати минут проводит индентификацию подлинности подписи ответственного работника регистратуры и врача нарколога, личной печати врача-нарколога и услугополучателю выдается справка, заверенная подписью руководства и печатью услугодателя.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) регистрация заявления, необходимых для оказания государственной услуги в регистратуре услугодателя и передача их врачу-наркологу;
2) медицинский осмотр врача-нарколога;
3) оформление результата государственной услуги и передача для подписания руководством услугодателя.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) Ответственный работник регистратуры услугодателя;
2) Врач-нарколог;
3) руководство услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями услугодателя:
1) Ответственный работник регистратуры услугодателя в течении двадцати минут с момента поступления заявления регистрирует его в журнале регистрации согласно приложению 2 к Стандарту, и направляет к врачу-наркологу;
2) Врач-нарколог проводит медицинский осмотр. По медицинским показаниям проводится забор биосреды (мочи) в кабинете экспертизы, на определения наличия в ней психоактивных веществ. При отрицательном результате бланк справки заверяется личной подписью врача нарколога. Максимально допустимое время обслуживания услугополучателя – не более 2 (два) часов;
3) руководство услугодателя в двадцати минут проводит индентификацию подлинности подписи ответственного работника регистратуры и врача нарколога, личной печати врача-нарколога и услугополучателю выдается справка, заверенная подписью руководство и печатью услугодателя.
Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (сотрудников) услугодателя, в процессе оказания государственной услуги приведено в блок схеме согласно приложению к настоящему Регламенту.
Приложение
к регламенту государственной
услуги "Выдача справки с
наркологического диспансера"
Схема получения государственной услуги при
обращении к услугодателю