"2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 маусымдағы № 25-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 маусымда № 2242 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2077 болып тіркелген, 2013 жылғы 28 желтоқсанда № 167-168 «Ақ жол» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«173 883 784» сандары «174 430 102» сандарымен ауыстырылсын;
«155 252 056» сандары «155 798 374» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«173 272 764» сандары «173 519 082» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«2 128 905» сандары «2 148 905» сандарымен ауыстырылсын;
«620 902» сандары «600 902» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«668 246» сандары «968 246» сандарымен ауыстырылсын;
«669 234» сандары «969 234» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-2 186 131» сандары «-2 206 131» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«2 186 131» сандары «2 206 131» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 20-3 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Жамбылского областного маслихата от 12 июня 2014 года № 25-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 июня 2014 года № 2242
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 20-3 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2077, опубликованное в газете «Знамя труда» от 28 декабря 2013 года № 156) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «173 883 784» заменить цифрами «174 430 102»;
цифры «155 252 056» заменить цифрами «155 798 374»;
в подпункте 2):
цифры «173 272 764» заменить цифрами «173 519 082»;
в подпункте 3):
цифры «2 128 905» заменить цифрами «2 148 905»;
цифры «620 902» заменить цифрами «600 902»;
в подпункте 4):
цифры «668 246» заменить цифрами «968 246»;
цифры «669 234» заменить цифрами «969 234»
в подпункте 5):
цифры «- 2 186 131» заменить цифрами «-2 206 131»;
в подпункте 6):
цифры « 2 186 131» заменить цифрами «2 206 131».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау бесінші шақырылған облыстық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат                          Облыстық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Т. Құлжабаев                               Б. Қарашолақов
Жамбыл облыстық мәслихатының
2014 жылғы 12 маусымдағы
№ 25-2 шешіміне қосымша
Жамбыл облыстық мәслихатының
2013 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 20-3 шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию пятого созыва областного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Секретарь
областного маслихата                       областного маслихата
Т. Кулжабаев                               Б. Карашолаков
Приложение к решению
Жамбылского областного маслихата
№ 25-2 от 12 июня 2014 года
Приложение 1 к решению
Жамбылского областного маслихата
№ 20-3 от 18 декабря 2013 года
Областной бюджет на 2014 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

626 119
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 208 841
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
9 738 342
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
7 026 749
011
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 711 593
05
Денсаулық сақтау
37 609 922
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
306 482
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
306 482
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
948 749
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
555 015
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
224 301
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
168 254
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 179
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
9 535 369
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5 302 888
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
234 967
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
482 607
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
185 095
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
326 765
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
333 126
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
1 367 210
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
60 273
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 242 438
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
17 682 298
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету

626 119
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 208 841
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
9 738 342
009
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
7 026 749
011
Строительство и реконструкция объектов образования
2 711 593
05
Здравоохранение
37 609 922
253
Управление здравоохранения области
306 482
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
306 482
253
Управление здравоохранения области
948 749
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
555 015
006
Услуги по охране материнства и детства
224 301
007
Пропаганда здорового образа жизни
168 254
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 179
253
Управление здравоохранения области
9 535 369
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5 302 888
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
234 967
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
482 607
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
185 095
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
326 765
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
333 126
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 367 210
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
60 273
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 242 438
253
Управление здравоохранения области
17 682 298
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне

704 149
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
224 723
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
16 275 801
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
477 625
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 300 379
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 257 368
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
43 011
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 063 171
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
140 895
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
49 312
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
22 155
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
63 343
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
19 200
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстау
13 556
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
3 000
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 661 160
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
90 550
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 773 474
013
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
5 738 676
083
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салу
34 798
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 096 007
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 454 372
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
573 606
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
445 618
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

704 149
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
224 723
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
16 275 801
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
477 625
253
Управление здравоохранения области
1 300 379
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 257 368
029
Областные базы спецмедснабжения
43 011
253
Управление здравоохранения области
2 063 171
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
140 895
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
49 312
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
22 155
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
63 343
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
19 200
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
13 556
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
3 000
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 661 160
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
90 550
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 773 474
013
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
5 738 676
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
34 798
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 096 007
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 454 372
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
573 606
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
445 618
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах

180 620
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
254 528
261
Облыстың білім басқармасы
436 792
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
389 997
037
Әлеуметтік сауықтандыру
46 795
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 505 189
014
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 505 189
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
554 728
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
304 868
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
189 686
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
60 174
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 043 414
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
118 973
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15 309
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
54 158
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
37 486
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 836
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
765 641
048
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
1 035
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
46 976
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
36 574
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
36 574
270
Облыстық еңбек инспекциясы басқармасы
46 653
001
Жергілікті деңгейде балалар құқығын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 625
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 028
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
18 285
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

180 620
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
254 528
261
Управление образования области
436 792
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
389 997
037
Социальная реабилитация
46 795
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 505 189
014
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 505 189
256
Управление координации занятости и социальных программ области
554 728
003
Социальная поддержка инвалидов
304 868
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
189 686
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
60 174
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 043 414
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
118 973
007
Капитальные расходы государственного органа
15 309
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
54 158
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
37 486
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 836
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
765 641
048
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
1 035
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
46 976
263
Управление внутренней политики области
36 574
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
36 574
270
Управление по инспекции труда области
46 653
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
42 625
003
Капитальные расходы государственного органа
4 028
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
18 285
076
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

18 285
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
14 461 156
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
388 496
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
388 496
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
35 102
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
35 102
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 385
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
6 385
261
Облыстың білім басқармасы
272 016
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
245 078
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
26 938
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
112 709
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде калаларды және елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
112 709
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 824 242
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 897 920
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 897 784
074
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
28 538
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
96 710
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
96 710
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 459 011
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 882
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 591
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

18 285
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
14 461 156
251
Управление земельных отношений области
388 496
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
388 496
253
Управление здравоохранения области
35 102
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
35 102
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 385
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6 385
261
Управление образования области
272 016
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
245 078
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
26 938
273
Управление культуры, архивов и документации области
112 709
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
112 709
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 824 242
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 897 920
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 897 784
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
28 538
285
Управление физической культуры и спорта области
96 710
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
96 710
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 459 011
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
52 882
005
Капитальные расходы государственного органа
1 591
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения

15 000
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
19 796
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарың, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
415 432
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
55 231
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
55 231
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 799
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындар
634
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
31 798
12
Көлiк және коммуникация
3 151 316
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 872 648
038
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
517 973
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
372 648
082
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 982 027
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
278 668
043
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
278 668
13
Басқалар
9 282 623
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық басқармасы
34 400
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
34 400
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 521 201
012
Облыстық жергілікті атқарушы органның резервi
320 000
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 201 201
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
50 102
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
50 102
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық дамыту басқармасы
1 679 028
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
161 969
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 270
005
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау

15 000
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
19 796
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
415 432
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
55 231
272
Управление архитектуры и градостроительства области
55 231
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
22 799
004
Капитальные расходы государственного органа
634
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
31 798
12
Транспорт и коммуникации
3 151 316
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 872 648
038
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
517 973
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
372 648
082
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 982 027
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
278 668
043
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
278 668
13
Прочие
9 282 623
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
34 400
008
Поддержка предпринимательской деятельности
34 400
257
Управление финансов области
2 521 201
012
Резерв местного исполнительного органа области
320 000
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2 201 201
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
50 102
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
50 102
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 679 028
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
161 969
003
Капитальные расходы государственного органа
9 270
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»

20 000
010
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 258 624
011
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
50 000
012
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
79 665
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
99 500
269
Облыстың дін істері басқармасы
66 292
001
Жергілікті деңгейде дін саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 779
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 795
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4 067
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
30 651
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 042 515
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
749 513
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
603 945
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1 545 380
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
446 818
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
696 859
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
889 085
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
119 751
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
122 506
058
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
627 359
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
19 469
15
Трансферттер
51 249 627
257
Облыстың қаржы басқармасы
51 249 627
007
Субвенциялар
50 949 393
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
300 234
3. Таза бюджеттік кредит беру
2 148 905
Бюджеттік кредиттер

20 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
1 258 624
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
50 000
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
79 665
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
99 500
269
Управление по делам религий области
66 292
001
Услуги по реализации государственной политики в области в сфере религиозной деятельности на местном уровне
23 779
003
Капитальные расходы государственного органа
7 795
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 067
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
30 651
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 042 515
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
749 513
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
603 945
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
1 545 380
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на решение вопросов обустройства моногородов
446 818
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
696 859
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
889 085
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства, транспорта и коммуникаций
119 751
003
Капитальные расходы государственного органа
122 506
058
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
627 359
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
19 469
15
Трансферты
51 249 627
257
Управление финансов области
51 249 627
007
Субвенции
50 949 393
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
300 234
3. Чистое бюджетное кредитование
2 148 905
Бюджетные кредиты