Мектепке дейінгі және орта білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 шілдедегі № 199 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 тамызда № 2304 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қазандағы № 251 қаулысымен
Ескертпе. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 22.10.2015 № 251 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 21.05.2015 № 107 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
2) Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 03.06.2015 № 124 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
3) Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 25.06.2015 № 132 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
4) Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 25.06.2015 № 132 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
5) Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 21.05.2015 № 107 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
6) Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 25.06.2015 № 133 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е. Манжуовқа жүктелсін.

Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере дошкольного и среднего образования
Постановление акимата Жамбылской области от 16 июля 2014 года № 199. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 августа 2014 года № 2304. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 22 октября 2015 года № 251
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 22.10.2015 № 251.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Утратил силу постановлением акимата Жамбылской области от 21.05.2015 № 107 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования);
2) Утратил силу постановлением акимата Жамбылской области от 03.06.2015 № 124 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3) Утратил силу постановлением акимата Жамбылской области от 25.06.2015 № 132 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования);
4) Утратил силу постановлением акимата Жамбылской области от 25.06.2015 № 132 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования);
5) Утратил силу постановлением акимата Жамбылской области от 21.05.2015 № 107 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6) Утратил силу постановлением акимата Жамбылской области от 25.06.2015 № 133 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление образования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе Акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Е. Манжуова.

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы Б. Орынбеков
Жамбыл облысы әкімдігінің
2014 жылғы 16 шілдедегі
№ 199 қаулысымен бекiтiлген
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 21.05.2015 № 107 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Жамбыл облысы әкімдігінің
2014 жылғы 16 шілдедегі
№ 199 қаулысымен бекiтiлген
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 03.06.2015 № 124 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Жамбыл облысы әкімдігінің
2014 жылғы 16 шілдедегі
№ 199 қаулысымен бекiтiлген
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік кґрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 25.06.2015 № 132 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Жамбыл облысы әкімдігінің
2014 жылғы 16 шілдедегі
№ 199 қаулысымен бекiтiлген
"Арнайы жалпы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша оқыту үшін мүмкіндіктері шектеулі балалардың құжаттарын қабылдау және арнайы білім беру ұйымдарына қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 25.06.2015 № 132 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Жамбыл облысы әкімдігінің
2014 жылғы 16 шілдедегі
№ 199 қаулысымен бекiтiлген
"Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 21.05.2015 № 107 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Жамбыл облысы әкімдігінің
2014 жылғы 16 шілдедегі
№ 199 қаулысымен бекiтiлген
"Аз қамтылған отбасылардағы балалардың қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттар қабылдау және жолдама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области Б. Орынбеков
Утвержден
постановлением акимата
Жамбылской области
от 16 июля 2014 года № 199
Регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования"
Сноска. Утратил силу постановлением акимата Жамбылской области от 21.05.2015 № 107 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Жамбылской области
от июля 16 2014 года № 199
Регламент государственной услуги
"Прием документов и зачисление в организации образования, независимо от ведомственной подчиненности, для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования"
Сноска. Утратил силу постановлением акимата Жамбылской области от 03.06.2015 № 124 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Жамбылской области
от июля 16 2014 года № 199
Регламент государственной услуги
"Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования"
Сноска. Утратил силу постановлением акимата Жамбылской области от 25.06.2015 № 132 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Жамбылской области
от 16 июля 2014 года № 199
Регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление в специальные организации образования детей с ограниченными возможностями для обучения по специальным общеобразовательным учебным программам"
Сноска. Утратил силу постановлением акимата Жамбылской области от 25.06.2015 № 132 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Жамбылской области
от 16 июля 2014 года № 199
Регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования"
Сноска. Утратил силу постановлением акимата Жамбылской области от 21.05.2015 № 107 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Жамбылской области
от 16 июля 2014 года № 199
Регламент государственной услуги "Прием документов и выдача направлений на предоставление отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях"