Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 қыркүйектегі № 279 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 қарашада № 2361 болып тіркелді. Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 336 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 31.12.2015 № 336 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына, "Медициналық қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 141 және "Фармацевтикалық қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 142 қаулыларына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 30.07.2015 № 172 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
2) Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 30.07.2015 № 173 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
3) Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 30.07.2015 № 173 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е. Манжуовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2014 жылғы "25" қыркүйектегі
№ 279 қаулысымен бекiтiлген
"Фармацевтикалық қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере здравоохранения
Постановление акимата Жамбылской области от 25 сентября 2014 года № 279. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 ноября 2014 года № 2361. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 31 декабря 2015 № 336
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 31.12.2015 № 336.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", постановлениями Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 141 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере медицинской деятельности" и от 24 февраля 2014 года № 142 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере фармацевтической деятельности" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Утратил силу постановлением акимата Жамбылской области от 30.07.2015 № 172 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
2) Утратил силу постановлением акимата Жамбылской области от 30.07.2015 № 173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
3) Утратил силу постановлением акимата Жамбылской области от 30.07.2015 № 173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление здравоохранения акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе Акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Е. Манжуова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев
Утвержден постановлением
акимата Жамбылской области
от "25" сентября 2014 года № 279
Регламент государственной услуги
"Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на фармацевтическую деятельность"

Ескерту. Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 30.07.2015 № 172 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Жамбыл облысы әкімдігінің
2014 жылғы "25" қыркүйектегі
№ 279 қаулысымен бекiтiлген
"Денсаулық сақтау саласындағы есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымына байланысты қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 30.07.2015 № 173 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Жамбыл облысы әкімдігінің
2014 жылғы "25" қыркүйектегі
№ 279 қаулысымен бекiтiлген
"Медициналық қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 30.07.2015 № 173 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Утратил силу постановлением акимата Жамбылской области от 30.07.2015 № 172 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Утвержден постановлением
акимата Жамбылской области
от "25" сентября 2014 года № 279
Регламент государственной услуги
"Выдача лицензий, переоформление, выдача дубликатов лицензии на деятельность, связанную с оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в области здравоохранения"
Сноска. Утратил силу постановлением акимата Жамбылской области от 30.07.2015 № 173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден постановлением
акимата Жамбылской области
от "25" сентября 2014 года № 279
Регламент государственной услуги
"Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность"
Сноска. Утратил силу постановлением акимата Жамбылской области от 30.07.2015 № 173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).