2014 жылғы 3 тоқсанға арналған кедейлік шегін анықтау туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2014 жылғы 17 маусымдағы № 267-ө бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 26 маусымда № 9539 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2014 жылғы 11 қыркүйектегі № 73 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 11.09.2014 № 73 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 8 сәуірдегі № 537 қаулысымен бекітілген Кедейлік шегін анықтау тәртібінің 4-тармағына сәйкес атаулы әлеуметтік көмектің мөлшерін анықтау үшін Қазақстан Республикасының күнкөрісі төмен азаматтарына әлеуметтік көмек корсету критерийін белгілеу мақсатында БҰЙЫРAМЫН:
1. Қазақстан Республикасы бойынша 2014 жылғы 3 тоқсанға кедейлік шегі Қазақстан Республикасының Статистика агенттігі өткен тоқсанға есептеген ең төменгі күнкөріс деңгейінің 40 пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің «2014 жылғы 2 тоқсанға арналған кедейлік шегін анықтау туралы» 2014 жылғы 18 наурыздағы № 103-Ө бұйрығының (Нормативтік-құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде № 9283 тіркелген және 2014 жылғы 5 сәуірдегі № 66 (27687) «Казахстанская правда» газетінде, 2014 жылғы 5 сәуірдегі № 66 (28290) газетінде «Егемен Қазақстан» жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Әлеуметтік көмек департаменті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күннің ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықты облыстық, Aстана және Aлматы қалаларының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармаларының назарына жеткізуді қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі С. Қ. Жақыповаға жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 шілдеден бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Мининстр                                   Т.Дүйсенова

Об определении черты бедности на 3 квартал 2014 года
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 17 июня 2014 года № 267-Ө. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 июня 2014 года № 9539. Утратил силу приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 11 сентября 2014 года № 73
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения и социального развития РК от 11.09.2014 № 73 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п.5
В целях установления критерия оказания социальной помощи малообеспеченным гражданам Республики Казахстан для определения размера адресной социальной помощи в соответствии с пунктом 4 Правил определения черты бедности, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2000 года № 537, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Определить черту бедности на 3 квартал 2014 года по Республике Казахстан в размере 40 процентов от прожиточного минимума, рассчитанного за истекший квартал Агентством Республики Казахстан по статистике.
2. Признать утратившим силу приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 18 марта 2014 года № 103-Ө «Об определении черты бедности на 2 квартал 2014 года» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9283 и опубликованный 5 апреля 2014 года № 66 (27687) в газете «Казахстанская правда»; 5 апреля 2014 года № 66 (28290) в газете «Егемен Қазақстан».
3. Департаменту социальной помощи обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) доведение настоящего приказа до областных, гг. Астана и Алматы управлений координации занятости и социальных программ.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Жакупову С.К.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 июля 2014 года.
Министр                                    Т. Дуйсенова