Сайлау учаскелерін құру туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 8 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 наурызда № 2139 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қалаcы әкімінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № 14 шешімімен
Ескертпе. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 23.11.2015 № 14 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциалық Заңының 23 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабына сәйкес қала әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Жамбыл облыстық аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен Тараз қаласы аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Жандос Сәрсенбайұлы Өмірзақовқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Календеров
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облыстық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
А. Абдуалы 26 ақпан 2014 жыл
Тараз қаласы әкімінің
2014 жылғы 26 ақпандағы
№ 8 шешіміне № 1 қосымша
Ескерту. 1 қосымшаға өзгерістер енгізілді Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 16.10.2015 № 11 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 1 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қарасай алқабы.
№ 2 сайлау учаскесі
Шекарасы: А.Сорокин көшесі, 4-38 (жұп жағы); Талас көшесі 14-148 (жұп жағы), 29-173 (тақ жағы); Құрманғазы көшесі, 14а, 20-32, 36, 40-44, 48-52, 56-62 (жұп жағы); 41-55, 59, 63-89 (тақ жағы); Құрманғазы 2-бұрылысы, 1-3, 5а, 5б, 6, 8, 10, 14; Сельский 1-бұрылысы, 2, 3, 5, 6, 8, 11-17, 19-25; Д.Нүрпейісова көшесі, 2, 6-14, 20, 114, 116/1, 116/2, 118 (жұп жағы), 1-11, 19-35 (тақ жағы); Цветочный көшесі 2-28, 32, 34 (жұп жағы), 1-17, 21-27, 31, 35 (тақ жағы); Цветочный бұрылысы, 2-20, 24 (жұп жағы), 7, 9, 13, 33, 33а (тақ жағы); Ә. Навои көшесі 1-21 (тақ жағы), 22-38 (жұп жағы); Шалғай көшесінің бұрылысы, 19-23 (тақ жағы), 1-6, 8, 10-14, 16 (жұп жағы); Талас бұрылысы, 2/1-4/2, 8/1-16/2, 20, 24-30 (жұп жағы), 1, 3, 7-31, 35-39, 43, 45, 49, 55 (тақ жағы); Шалғай көшесі, 2-10, 14-60, 64, 66 (жұп жағы), 1, 3, 7-11, 15, 17, 19-31, 53-65, 79, 81, 87, 89, 91, 93, 97-101, 103, 107-115, (тақ жағы); А.Сорокин 1-бұрылысы, 1-17 (екі жағы), А.Сорокин 2-бұрылысы, 1-48 (екі жағы), А.Сорокин 3-бұрылысы, 1-100, 107, 109, 110; А.Сорокин 4-бұрылысы, 3-7, 16, 19, 22, 23, 37а; Сельский көшесі, 18-56, 62, 72-80, 84-102, 120, 132, 134, 138-174 (жұп жағы), 3, 9-45, 49-99 (тақ жағы); Ассинский 1-бұрылысы, 1-9, 13/1, 13/2, 38; Ассинский 2-бұрылысы, 2; Ассинский 3-бұрылысы, 1, 3, 5, 9; Ассинский 4-бұрылысы, 2-10 (жұп жағы); Солтүстік шығыс иіні көшесі, 1; Шу көшесі, 11-13, 19а, 20, 23, 33, 36, 38, 39-46, 58, 60; Краснознаменская көшесі, 2-10 (жұп жағы), 3, 7, 13, 15-19, 41-44, 47 (тақ жағы); Бурненский көшесі, 4, 5, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 23, 24, 25, 32; Меркі көшесі, 2, 4-8, 10-12, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 26-28, 30, 36, 38, 40, 42, 48, 50-53, 58, 61; Гончаров көшесі, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Шмидт көшесі, 2-18 (жұп жағы), Фадеев көшесі, 1-33 (екі жағы); Талас 2-бұрылысы, 9, 11, 13; "Барысхан" тұрғын алқабы.
№ 3 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков
Решение акима города Тараз Жамбылской области от 26 февраля 2014 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 марта 2014 года № 2139. Утратило силу решением акима города Тараз Жамбылской области от 23 ноября 2015 года № 14
Сноска. Утратило силу решением акима города Тараз Жамбылской области от 23.11.2015 № 14 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республики Казахстан" статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" аким города РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории города Тараз по согласованию с Жамбылской областной территориальной избирательной комиссией согласно приложению.
2. Исполнение данного решения возложить на руководителя аппарата акима города Тараз Умирзакова Жандоса Сарсенбаевича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Календеров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жамбылской
областной территориальной
избирательной комиссии
А. Абдуалы
26 февраля 2014 год
Приложение № 1
решения акима города Тараз
№ 8 от 26 февраля 2014 года
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными решением акима города Тараз Жамбылской области от 16.10.2015 № 11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 1
В границах: поселок Карасай
Избирательный участок № 2
В границах: улица А.Сорокина 4-38 (четная сторона); улица Таласская, 14-148 (четная сторона), 29-173 (нечетная сторона); улица Курмангазы 14а, 20-32, 36, 40-44, 48-52, 56-62 (четная сторона), 41-55, 59, 63-89 (нечетная сторона); 2 пер Курмангазы 1-3, 5а, 5б, 6, 8, 10, 14; 1 переулок Сельский 2, 3, 5, 6, 8, 11-17, 19-25; улица Д.Нурпеисовой 2, 6-14, 20, 114, 116/1, 116/2, 118 (четная сторона), 1-11, 19-35 (нечетная сторона); улица Цветочная 2-28, 32, 34 (четная сторона), 1-17, 21-27, 31, 35 (нечетная сторона); переулок Цветочная 2-20, 24 (четная сторона); 7, 9, 13, 33, 33а (нечетная сторона); улица А.Навои 1-21 (нечетная сторона), 22-38 (четная сторона), переулок Дальний 19-23 (нечетная сторона), 1-6, 8, 10-14, 16 (четная сторона); переулок Таласская 2/1-4/2, 8/1-16/2, 20, 24-30 (четная сторона), 1, 3, 7-31, 35-39, 43, 45, 49, 55 (нечетная сторона); улица Дальняя 2-10,14-60,64,66 (четная сторона), 1, 3, 7-11, 15, 17, 19-31, 53-65, 79, 81, 87, 89, 91, 93, 97-101, 103, 107-115 (нечетная сторона); 1 переулок А.Сорокина 1-17 (обе стороны); 2 переулок А.Сорокина, 1-48 (обе стороны); 3 переулок А.Сорокина, 1-100, 107, 109, 110; 4 переулок А.Сорокина 3-7, 16, 19, 22, 23, 37а; улица Сельская, 18-56, 62, 72-80, 84-102, 120, 132, 134, 138-174 (четная сторона), 3, 9-45, 49-99 (нечетная сторона); 1 переулок Ассинский 1-9, 13/1, 13/2, 38; 2 переулок Ассинский 2; 3 переулок Ассинский 1, 3, 5, 9; 4 переулок Ассинский, 2-10 (четная сторона); улица Северо-восточный массив 1; улица Чуйская 11-13, 19а, 20, 23, 33, 36, 38, 39-46, 58, 60; улица Краснознаменская 2-10 (четная сторона); 3, 7, 13, 15-19, 41-44, 47 (нечетная сторона); улица Бурненская 4, 5, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 23, 24, 25, 32; улица Меркенская 2, 4-8, 10-12, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 26-28, 30, 36, 38, 40, 42, 48, 50-53, 58, 61; улица Гончарова 11, 13, 15, 17, 19, 21; улица Шмидта 2-18 (четная сторона); улица Фадеева 1-33 (обе стороны); 2 переулок Таласский 9, 11, 13; массив Барысхан.
Избирательный участок № 3

Шекарасы: Өтеген батыр көшесі, 2-6, 10-16 (жұп жағы), 45, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65а; А.Сорокин көшесі, 2а, 2б, 2в, 5а, 5б, 5; Театральный көшесінің бұрылысы 1-11 (екі жағы); Театральная көшесі, 1, 3-5, 7, 8; М.Әуезов көшесі, 2-10 (жұп жағы), 7; Гончаров көшесі, 1-9 (екі жағы), Рафинад көшесінің бұрылысы, 1-3, Рафинад 2-бұрылысы, 2-4 (жұп жағы), Рафинад көшесі 2, 6-16 (жұп жағы), 3-11 (тақ жағы), Жауғаш батыр көшесі, 4, 8-22, 26, (жұп жағы), 43, 47-59, 61-69 (тақ жағы), Жауғаш батыр 2-ші 2, 4, 14, 16, 18, 32, 34; Завод 2-ші 1, 3, 4, 5.
№ 4 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ы. Алтынсарин көшесі, 1, 2, 4, 6, 7, 9, 12-18, 20, 22, 24, 25-37, 40-45, 47-50, 52-59, 61, 65-75; Ы. Алтынсарин тұйығы, 1, 3, 5, 9, 11; Московская көшесі, 1, 2, 4-24 (екі жағы); А.Сорокин көшесі, 5, 7, 11-21, 25-33, 43-51, 97, 98, 99, 103, 106; Құрманғазы көшесі, 1-7, 9, 19, 21-35, 39 (тақ жағы); 2, 4-8, 10, 12-20 (жұп жағы); Құрманғазы 1-бұрылысы, 1а-4, 6-18 (екі жағы), Айнакөл көшесі, 3-10, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 30, 32, 35, 38, 40, 42, 44, 45, 48, 78; Әкім Қортыс көшесі, 1-5, 7, 11-13, 15, 19, 21, 23, 24-29, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42; Талас 2-бұрылысы 2-26 (жұп жағы); Сауытбек ақын көшесі, 1, 2, 4-9, 11-14, 16-27, 29; Заречный 2-ші 1-6, 8-17, 19, 20, 23-26, 28, 30, 32; Горная көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 14, 16, 17, 19, 20, 24, 26, 32, 33, 34, 43, 45- 50, 52-58, 61, 64-73; Ақыртас көшесі, 2-6, 10, 13, 16-19, 21, 23-27, 31-33, 35, 37; М. Жәлел көшесі, 1-12, 14, 15, 17, 19, 20, 23, 25, 26, 28, 29, 31- 44, 41-46, 48-50, 54-56, 59, 60; М. Жәлел бұрылысы, 2, 6, 7, 9, 10, 12, 13; Урицкий көшесі, 4-14 (жұп жағы); 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10а, 11, 11а, 13, 15, 17, 18, 18б, 19, 20-26, 28-33, 35-39, 41, 42, 44, 49, 50, 52а, 54, 55; Урицкий 1-бұрылысы, 3, 9, 11, 12, 13, 14; Урицкий 2 бұрылысы, 3, 5, 17, 18, 20, 40, 45, 47, 51, 51б, 53; Талас көшесі, 1-23 (тақ жағы), Жауғаш батыр көшесі, 1-3, 5-14, 17, 21, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 39б; Жауғаш батыр тұйығы 2, 4, 6; Өтеген батыр көшесі, 1, 7, 9-21, 27-43 (тақ жағы), Өтеген батыр бұрылысы, 2, 4; Ә.Қошмамбетов көшесі, 1, 2, 3, 5-36, 39, 40; Заречный 1-ші, 1-4, 8, 10, 13; Н.Киікбаев көшесі, 1, 2, 4, 6-11, 13, 15, 16, 18, 19, 22-26, 28-34, 37, 39, 41, 45; Ш.Уәлиханов көшесі, 1-131; Ш.Уәлиханов көшесінің 1-бұрылысы, 1-7, 9- 24, 26-33, 35-37, 39-43 (екі жағы), 45, 47, 49, 51, 53; Ш.Уәлиханов көшесінің 2-бұрылысы, 1- 8, 10, 12- 15, 17, 18, 20-28, 30, 32, 35, 38, 40, 44, 46, 48, 50; Ш.Уәлиханов 3-бұрылысы, 2-19, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32-38, 40, 46, 50, 52а, 52б, 54, 56, 56а; Ш.Уәлиханов 4-бұрылысы, 49-63 (тақ жағы), 1-4, 6-13, 14, 16, 18-23, 26-34, 36, 38-42, 44-47; Ш.Уәлиханов көшесінің 5-бұрылысы, 2, 4-9, 10, 11, 12, 15, 18, 20а, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35а, 37, 85; Нұрмамбет көшесі, 1-38 (екі жағы), Шевченко көшесі, Сельская көшесі толығымен екі беті.
№ 5 сайлау учаскесі

В границах: улица Отеген батыра 2-6, 10-16 (четная сторона), 45, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65а; улица А.Сорокина 2а, 2б, 2в, 5а, 5б, 5; переулок Театральный 1-11 (обе стороны), улица Театральная 1,3-5,7,8, улица М.Ауезова 2-10 (четная сторона), 7; улица Гончарова 1-9 (обе стороны); переулок Рафинадный 1-3; 2 переулок Рафинадный 2-4 (четная сторона); улица Рафинадная 2, 6-16 (четная сторона), 3-11 (нечетная сторона); улица Жаугаш батыра 4, 8-22 26, (четная сторона), 43, 47-59, 61-69 (нечетная сторона); 2-ая Жаугаш батыра 2, 4, 14, 16, 18, 32, 34; 2-я Заводская 1, 3, 4, 5.
Избирательный участок № 4
В границах: улица Алтынсарина 1, 2, 4, 6, 7, 9, 12-18, 20, 22, 24, 25-37, 40-45, 47-50, 52-59, 61, 65-75; тупик улица Ы.Алтынсарина 1, 3, 5, 9, 11; улица Московская 1, 2, 4-24 (обе стороны), улица А. Сорокина 5, 7, 11-21, 25-33, 43-51, 97, 98, 99, 103, 106; улица Курмангазы 1-7, 9, 19, 21-35, 39 (нечетная сторона), 2, 4-8 , 10, 12-20 (четная сторона); 1 переулок Курмангазы 1а-4, 6-18 (обе стороны), улица Айнаколь 3-10, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 30, 32, 35, 38, 40, 42, 44, 45, 48, 78; улица Аким Кортыс 1-5, 7, 11-13, 15, 19, 21, 23, 24-29, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42; 2 переулок Таласский 2-26 (четная сторона); улица Сауытбек акына 1, 2, 4-9, 11-14, 16-27, 29; 2-ая Заречная 1-6, 8-17, 19, 20, 23-26, 28, 30, 32; улица Горная 1, 2, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 14, 16, 17, 19, 20, 24, 26, 32, 33, 34, 43, 45- 50, 52-58, 61, 64-73; улица Акыртас 2-6, 10, 13, 16-19, 21, 23-27, 31-33, 35, 37; улица М. Джалиля 1-12, 14, 15, 17, 19, 20, 23, 25, 26, 28, 29, 31- 44, 41-46, 48-50, 54-56, 59, 60; переулок М. Джалиля 2, 6, 7, 9, 10, 12, 13; улица Урицкого 4-14 (четная сторона), 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10а, 11, 11а, 13, 15, 17, 18, 18б, 19, 20-26, 28-33, 35-39, 41, 42, 44, 49, 50, 52а, 54, 55; 1 переулок Урицкого 3, 9, 11, 12, 13, 14; 2 переулок Урицкого 3, 5, 17, 18, 20, 40, 45, 47, 51, 51б, 53, улица Таласская 1-23 (нечетная сторона), улица Жаугаш батыра 1-3, 5-14, 17, 21, 29, 31, 33, 35, 39, 39б; тупик Жаугаш батыра 2, 4, 6; улица Отеген батыра 1, 7, 9-21, 27-43 (нечетная сторона); переулок Отеген батыра 2, 4; улица А.Кошмамбетова 1, 2, 3, 5-36, 39, 40; 1-ая Заречная 1-4, 8, 10, 13, улица Н.Киикбаева 1, 2, 4, 6-11, 13, 15, 16, 18, 19, 22-26, 28-34, 37, 39, 41, 45; улица Ч.Валиханова 1-131; 1 переулок Ч.Валиханова 11-7, 9- 24, 26-33, 35-37, 39-43 (обе стороны), 45, 47, 49, 51, 53; 2 переулок Ч.Валиханова - 8, 10, 12- 15, 17, 18, 20-28, 30, 32, 35, 38, 40, 44, 46, 48, 50; 3 переулок Ч.Валиханова 2-19, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32-38, 40, 46, 50, 52а, 52б, 54, 56, 56а; 4 переулок Ч.Валиханова 49-63 (нечетная сторона), 1-4, 6-13, 14, 16, 18-23, 26-34, 36, 38-42, 44-47; 5 переулок Ч.Валиханова 2, 4-9, 10, 11, 12, 15, 18, 20а, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35а, 37, 85; улица Нурмамбета 1-38 (обе стороны), улица Шевченко и улица Сельская полностью обе стороны.
Избирательный участок № 5

Шекарасы: Байқоразов көшесі, 100-140, 148-166, 170-180 (жұп жағы) 1-17, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 34, 35, 37, 39, 40-55, 57- 61, 63- 65, 68, 70, 74, 77- 79, 81, 83, 86, 88, 89, 90, 92, 98, Строительный 1-бұрылысы, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 19, 19а, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39; Строительный 2-бұрылысы, 1-6, 8-21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 31а; Строительный 3-бұрылысы, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 12, 13, 10, 11, 15, 14, 18, 19, 16, 23, 21; Строительный 4-бұрылысы, 1, 2, 3, 4, 5; Строительный 5-бұрылысы, 23, 25; Строительный 6-бұрылысы, 22, 24, 28, 30, 32; Строительный 7-бұрылысы, 7, 8, 9; Строительный 8-бұрылысы, 14, 37, 38, 39, 40, 42; Строительный 9-бұрылысы, 46, 32, 37, 39, 41, 43, 45, 48, 48а, 49, 50, 51, 53, 55; Хмелевский көшесі, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17а, 19а, 19, 21 а, 25, 27, 29, 29а, 31, 33, 37а, 39, 39в, 43, 45, 47, 53а, 53б, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 99, 103а, 101, 105, 107, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 121, 123, 125, 129, 131, 133, 139, 141, 143, 145, 147, 147а; Хмелевский 1-бұрылысы, 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28; Хмелевский 2-бұрылысы, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7а, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19-2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34; Завод көшесі, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; Завод 2-ші 2-22, 24, 26, 27, 29-33; Завод 3-ші 1-18, 20, 22, 24а, 26, 28, 30, 34, 36; Стариков көшесі, 4, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 45, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 56, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 80, 81, 81а, 83, 84, 85, 87, 87а, 88, 89, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 109, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 132, 134, 140, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 160; Қ. Рысқұлбеков көшесі 2-10, 16, 16а-18, 20, 22, 28-36 (жұп жағы), 1-21 (тақ жағы); Сахзавод көшесі № 73 үй.
№ 6 сайлау учаскесі
Шекарасы: Солнечный поселкесі.
№ 7 сайлау учаскесі
Шекарасы: Жібек жолы көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 63, 69, 71, 73, 77, 79, 81, 85, 87, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 121 (тақ жағы); Жамбыл көшесі, 1-123 (тақ жағы), 24, 26-40, 44-58, 128-138, 146-150, 154-176 (жұп жағы); Жамбыл 1-бұрылысы 3-59 (тақ жағы), 10 – 62 (жұп жағы); Жамбыл 2-бұрылысы, 1-5, 7-10, 12, 13, 14-17, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 48; Жамбыл 3-бұрылысы, 1-7, 9, 10, 11, 12, 16-19, 21-25, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 37-41, 47,48, 50, 52, 54; Жамбыл 4-бұрылысы, 1-53 (тақ жағы), 2-54 (жұп жағы); Жамбыл 5-бұрылысы, 1, 2, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15; Жамбыл 6-бұрылысы, 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 20, 22; Ә.Жангелдин бұрылысы 1-2, 12, 14, 16, 20, 24; Бебел көшесі, 1-6, 8-22, 24-26, 28-43, 46, 48; М.Масанчи көшесі, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 27-41; Талас көшесінің 2-ші бұрылысы 1-27 (тақ жағы), М.Масанчи бұрылысы, 2-6, 8, 10; Тектұрмас көшесі, 1-5, 7, 9-16, 18, 21-24, 26, 30-33, 35-37, 40, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 52-56, 57, 61, 63-77, 79, 82, 83, 86, 87, 88, 89, 94, 100, 104, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124,166; К.Байсейтова көшесі, 2, 4, 8, 10, 12, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 30, 34, 36; К.Байсейтова бұрылысы, 1-16, 18-23, 23а, 23б, 24, 26, 26а, 27, 27а, 29, 30, 51, 53, 55; Ә.Жангелдин көшесі, 1-10, 12, 12а, 13, 14, 20-22, 23-32, 32а; Ұлтанбаев көшесі, 6, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 44, 48, 56, 58, 62, 66, 68, 70; Меңлібаев көшесі, 6,18; Проект көшесі, 4; Алмалы көшесі, 2; Лесхоз 6, 8/1, 8/2, 8/3, 10, 12, 14, 21/1, 23, 25/2, 27, 31/1, 31/2, 34, 36/1, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 57, 61, 63, 65/2.
№ 8 сайлау учаскесі
Шекарасы: Говоров 1-бұрылысы, 1; З.Космодемьянская 1-бұрылысы, 3-30; Б.Хмельницкий 1-бұрылысы, 6, 8; Самарқанд 2-бұрылысы, 1-47 (тақ жағы), 8, 28 (жұп жағы); Б.Хмельницкий 2-бұрылысы 5-12, Жібек жолы 2-тұйығы, 1-35; Космодемьянская 3-бұрылысы, 1, 4, 16; Б.Хмельницкий көшесі, 7, 9, 38, 39, 47, 55, 57, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92; Д. Бедный көшесі, 1-8; Говоров көшесі, 9, 11, 13, 15, 16, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 43, 45, 47, 49; Жібек жолы көшесі, 2-160 (жұп жағы); З.Космодемьянская көшесі 1-47 (тақ жағы); Мельничный көшесі, 1-7, 9, 11-73; Мельничный тұйығы 4-18, Говоров бұрылысы, 1-45, З.Космодемьянская бұрылысы, 8, 16, 27; Самарқанд бұрылысы, 27; А.Тургенев бұрылысы, 1-21; Самарқанд көшесі, 2-86; А.Тургенев көшесі, 1-57; Б.Хмельницкий көшесі, 2-92, 111, 113, 123, 125, 129, 139, 141, 145, 211; Чкалов 1-бұрылысы, 1-35а.
№ 9 сайлау учаскесі

В границах: улица Байкоразова 100-140, 148-166, 170-180 (четная сторона) 1-17, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 34, 35, 37, 39, 40-55, 57- 61, 63- 65, 68, 70, 74, 77- 79, 81, 83, 86, 88, 89, 90, 92, 98; 1 переулок Строительный 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 19, 19а, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39; 2 переулок Строительный 1-6, 8-21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 31а; 3 переулок Строительный 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 12, 13, 10, 11, 15, 14, 18, 19, 16, 23, 21; 4 переулок Строительный 1, 2, 3, 4, 5; 5 переулок Строительный 23, 25; 6 переулок Строительный 22, 24, 28, 30, 32; 7 переулок Строительный 7, 8, 9; 8 переулок Строительный 14, 37, 38, 39, 40, 42; 9 переулок Строительный 46, 32, 37, 39, 41, 43, 45, 48, 48а, 49, 50, 51, 53, 55; улица Хмелевского 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17а, 19а, 19, 21 а, 25, 27, 29, 29а, 31, 33, 37а, 39, 39в, 43, 45, 47, 53а, 53б, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 99, 103а, 101, 105, 107, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 121, 123, 125, 129, 131, 133, 139, 141, 143, 145, 147, 147а; 1-переулок Хмелевского. 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28; 2-переулок Хмелевского 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7а, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19-2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34; улица Заводская 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; 2-ая Заводская 2-22, 24, 26, 27, 29-33; 3-ая Заводская 1-18, 20, 22, 24а, 26, 28, 30, 34, 36; улица Старикова 4, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 45, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 56, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 80, 81, 81а, 83, 84, 85, 87, 87а, 88, 89, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 109, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 132, 134, 140, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 160; улица К. Рыскулбекова 2-10, 16, 16а-18, 20, 22, 28-36 (четная сторона), 1-21 (нечетная сторона), улица Сахзаводская № 73.
Избирательный участок № 6
В границах: поселок Солнечный.
Избирательный участок № 7
В границах: улица Жибек жолы 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 63, 69, 71, 73, 77, 79, 81, 85, 87, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 121 (нечетная сторона); улица Жамбыла 1-123 (нечетная сторона), 24, 26-40, 44-58, 128-138, 146-150, 154-176 (четная сторона); 1 переулок Жамбыла 3-59 (нечетная сторона), 10 – 62 (четная сторона); 2 переулок Жамбыла 1-5, 7-10, 12, 13, 14-17, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 48; 3 пер, Жамбыла 1-7, 9, 10, 11, 12, 16-19, 21-25, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 37-41, 47,48, 50, 52, 54; 4 переулок Жамбыла 1-53 (нечетная сторона), 2-54 (четная сторона); 5 переулок Жамбыла 1, 2, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15; 6 переулок Жамбыла 11, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 20, 22; переулок А. Жангельдина 1-2, 12, 14, 16, 20, 24; улица Бебеля 1-6, 8-22, 24-26, 28-43, 46, 48; улица М. Масанчи 22, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 27-41; 2-я Таласская 1-27 (нечетная сторона), переулок М.Масанчи 2-6, 8, 10; улица Тектурмас 1-5, 7, 9-16, 18, 21-24, 26, 30-33, 35-37, 40, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 52-56, 57, 61, 63-77, 79, 82, 83, 86, 87, 88, 89, 94, 100, 104, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124,166; улица К. Байсеитовой 2, 4, 8, 10, 12, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 30, 34, 36; переулок К. Байсеитовой 1-16, 18-23, 23а, 23б, 24, 26, 26а, 27, 27а, 29, 30, 51, 53, 55; улица А.Жангельдина 1-10, 12, 12а, 13, 14, 20-22, 23-32, 32а; улица Ултанбаева 6, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 44, 48, 56, 58, 62, 66, 68, 70; улица Менлибаева 6,18; улица Проектная 4; улица Алмалы 2; Лесхоз 6, 8/1, 8/2, 8/3, 10, 12, 14, 21/1, 23, 25/2, 27, 31/1, 31/2, 34, 36/1, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 57, 61, 63, 65/2.
Избирательный участок № 8
В границах: 1 переулок Говорова 1; 1 переулок З.Космодемьянской 3-30; 1 переулок Б.Хмельницкого 6, 8; 2 переулок Самаркандский 1-47 (нечетная сторона), 8, 28 (четная сторона); 2 переулок Б.Хмельницкого 5-12; 2 тупик Жибек жолы 1-35; 3 переулок З.Космодемьянской 1, 4, 16; улица Б.Хмельницкого, 9, 38, 39, 47, 55, 57, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92; улица Д. Бедного 1-8; улица Говорова 9, 11, 13, 15, 16, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 43, 45, 47, 49; улица Жибек жолы 2-160 (четная сторона); улица З.Космодемьянской 1- 47 (нечетная сторона), улица Мельничная 1-7, 9, 11-73; тупик Мельничной 4-18; переулок Говорова 1-45; переулок З.Космодемьянской 8, 16, 27; переулок Самаркандский 27; переулок А.Тургенева 1-21, улица Самаркандская 2-86; тупик Мельничный 4, 7, 16, 18; улица А.Тургенева 1-57, улица Б.Хмельницкого, 2-92, 111, 113, 123, 125, 129, 139, 141, 145, 211; 1 переулок Чкалова 1-35а.
Избирательный участок № 9

Шекарасы: Самарқанд 1-бұрылысы, 2-48 (жұп жағы), 1-31 (тақ жағы); Тастандиев 1-бұрылысы, 2-56 (жұп жағы), 23-45 (тақ жағы); ФЗО 1-бұрылысы, 1-30; Чкалов 2-бұрылысы, 3, 5, 7, 11; ФЗО 2-бұрылысы, 1-25; Сыздықов 2-тұйығы, 1-13, 13А; Абай даңғылы, 244-316 (жұп жағы); Бесағаш көшесі, 1, 2, 4, 5, 6, 10-14, 17-20, 22-64; Д. Бедный көшесі, 9-76; Декабристер көшесі, 1-73а; Космедемьянская көшесі, 2-22 (жұп жағы); Пархоменко көшесі, 2-44; Д. Бедный бұрылысы 1-36, 38, 40, 42; Песочный көшесі, 2-42 (жұп жағы); Самарқанд, 31-101 (тақ жағы); Сыздықов көшесі, 1-69 (тақ жағы); Чкалов көшесі, 2-10 (жұп жағы); Мало Бесағаш бұрылысы, 2-16.
№ 10 сайлау учаскесі
Шекарасы: Матросов тұйығы, 2-12 (жұп жағы), 1-5, 5А, 7-21 (тақ жағы); В. Банников көшесі толығымен жұп және тақ жағы 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 2-29; Шаумян көшесі 3-41, 41а; Песчаный 1-бұрылысы 5-53, 57-63 (тақ жағы), 10-26 (жұп жағы); Тастандиев 3-бұрылысы 2-16, 18-25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; Абай даңғылы 366а, 366б, 368, 372а, 372б, 374-378, 380а, 380б, 382, 386-392, 392а, 399, 394, 400, 401, 402б, 404, 406, 410-504 (жұп жағы), 317-579, (тақ жағы); Матросов көшесі, 1-38, 40-79, 79а, 80-86, 86а, 87-105; Чкалов көшесі, 12-22, 26-44, 44а, 46, 46а, 48-104, 108-114, 114а, 116а, 116-124 (жұп жағы), 1, 3, 3а, 5, 7, 11-15, 19-37, 41-55 (тақ жағы); С.Мұқанов 1-бұрылысы, 1-8, 10, 12, 14; С.Мұқанов 3-бұрылысы, 1-39, 41-51, 79, 77, 75, 73, 71, 69, 67, 65, 63, 57, 55, 53; Тастандиев 2-бұрылысы, 1-7, 9-22, 24-31, 31а, 32, 33; Д. Бедный көшесі, 37-71, 71а, 73, 75а, 75, 77-83 (тақ жағы), 78-90, 90а, 94-98, 98а, 100, 100а, 102-120 (жұп жағы); Амангелді көшесі, 1, 3, 4, 4а, 5-13, 15-24, 24а, 26-45, 46, 48, 50; Амангелді бұрылысы 1, 3; Тастандиев 4-бұрылысы, 1-45, 47, 48, 50-52, 52а, 54, 56, 58; Тастандиев көшесі, 2, 2а, 4-38, 42-76 (жұп жағы), 1-11, 11а, 13-33 (тақ жағы); С.Мұқанов көшесі, 1-55, 59, 61 (тақ жағы), 2-38 (жұп жағы); С.Мұқанов 2-бұрылысы, 1-19, 21, 23, 27, 29, 31, 33; Толстой көшесі 1, 3, 5; Песчаный 2-бұрылысы, 12 15, 15а, 16-20, 22-32, 33а, 33б, 33в, 33г, 33, 34-60, 62, 64, 66, 68, 68а, 68а, 68а, 70, 72, 74, 76, 78, 80; Сыздықов 2-бұрылысы, 2-22, 1-33; Сыздықов 3-бұрылысы, 1-33, 2-30.
№ 11 сайлау учаскесі
Шекарасы: Т.Аппаев көшесі, 37-53 (тақ жағы), Пірманов көшесі, 69-79, 83, 83Б, 85, 85А, 87-103, 107-123, 123А-137, 137А-151, 151А-199, 203 (тақ жағы); П. Лумумба 1-бұрылысы, 1-33; П. Лумумба 2-бұрылысы, 1-18, 20; П. Лумумба көшесі, 1-43 (тақ жағы), 58-98 (жұп жағы), Шаумян көшесі, 40-46 (жұп жағы), 46А, 47, 48, 48А, 49; Л.Толстой көшесі 1А-6, 6А, 7-16, 19-25 (тақ жағы), 37, 41; Кутузов 1-бұрылысы, 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2Г, 2Д, 3-24, 24А-42, 44, 46, 48, 50, 51, 55, 57-61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; Кутузов 2-бұрылысы 2, 2А-30, 32, 34, 36, 38, 40; Кутузов 3-бұрылысы 1-10, 10А-12, 12А-29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 55, 57, 65; Қазақ көшесі, 1, 1А, 2, 2А, 2Б-17, 17А, 19, 21, 23, 25-28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; Плеханов көшесі, 2, 2А, 2Б, 6-37, 39, 41, 43; Плеханов 3-бұрылысы, 1, 2, 2Б-45; Мусоргский көшесі, 91-131 (тақ жағы), 144-168 (жұп жағы), Тухачевский көшесі, 2, 4А-16 (жұп жағы); Клубничный көшесі, 2-11, 11А-22; Ягодный көшесі, 1-15; Әзізбеков көшесі, 1-9, 9А-17, 17А-20А; Қ.Сарымолдаев көшесі, 2-4, 4А-19А, 20-23, 25, 27; А. Байтұрсынов көшесі, 70-77, 77А-79А; Ж.Сыздықов көшесі, 16-68, 74А, 74Б, 74В, 76, 76А, 76Б, 78, 78А, 80, 82, 96-166 (жұп жағы), 153-225, 227-277а (тақ жағы).
№ 12 сайлау учаскесі
Шекарасы: Пірманов көшесі, 1, 1А, 1Б, 3-35, 35А-57, 57А-63, 63А-67 (тақ жағы); П. Лумумба көшесі, 2, 2А, 4, 4А, 4Б, 10-56 (жұп жағы), Т.Аппаев көшесі, 1-29, 29А, 30, 30А, 32, 32А, 34, 36; Песочный көшесі, 1-91 (тақ жағы). Ж.Сыздықов көшесі, 2, 4, 4А, 12, 14 (жұп жағы), 71-151 (тақ жағы); Абай даңғылы, 318-364, (жұп жағы), Шаумян көшесі, 2-42 (жұп жағы). Шаумян 1-бұрылысы, 1-82 (жұп жағы); Шаумян бұрылысы, 2-33. Тынышбаев көшесі, 1-3, 5-14, 18, 18А, 20, 22, 28.
№ 13 сайлау учаскесі

В границах: 1 переулок Самаркандский 2-48 (четная сторона), 1-31 (нечетная сторона); 1 переулок Тастандиева 2-56 (четная сторона), 23-45 (нечетная сторона); 1 переулок ФЗО 1-30; 2 переулок Чкалова 3, 5, 7, 11; 2 переулок ФЗО 1-25; 2 тупик Сыздыкова 1-13, 13А; проспект Абая 244-316 (четная сторона); улица Бесагашская 1, 2, 4, 5, 6, 10-14, 17-20, 22-64; улица Д.Бедного 9-76; улица Декабристов 1-73а, улица З.Космодемьянской 2-22 (четная сторона); улица Пархоменко 2-44; переулок Д. Бедного 1-36, 38, 40, 42; улица Песочная 2-42 (четная сторона); улица Самаркандская 31-101 (нечетная сторона); улица Сыздыкова 1-69 (нечетная сторона); улица Чкалова 2-10 (четная сторона); переулок Мало-Бесагаческий 2-16.
Избирательный участок № 10
В границах: тупик Матросова 2-12 (четная сторона); 1-5, 5А, 7-21 (нечетная сторона); улица В.Банникова полностью с обе стороны 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 2-29; улица Шаумяна 3-41, 41а; 1 переулок Песчаный 5-53, 57-63 (нечетная сторона), 10-26 (четная сторона); 3 переулок Тастандиева 2-16, 18-25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, проспект Абая 366а, 366б, 368, 372а, 372б, 374-378, 380а, 380б, 382, 386-392, 392а, 399, 394, 400, 401, 402б, 404, 406, 410-504 (четная сторона), 317-579 (нечетная сторона); улица Матросова 1-38, 40-79, 79а, 80-86, 86а, 87-105; улица Чкалова 12-22, 26-44, 44а, 46, 46а, 48-104, 108-114, 114а, 116а, 116-124 (четная сторона), 1, 3, 3а, 5, 7, 11-15, 19-37, 41-55 (нечетная сторона); 1 переулок С.Муканова 1-8, 10, 12, 14; 3 переулок Муканова 1-39, 41-51, 79, 77, 75, 73, 71, 69, 67, 65, 63, 57, 55, 53; 2 переулок Тастандиева 1-7, 9-22, 24-31, 31а, 32, 33; улица Д.Бедного 37-71, 71а, 73, 75а, 75, 77-83 (нечетная сторона), 78-90, 90а, 94-98, 98а, 100, 100а, 102-120 (четная сторона); улица Амангельды 1, 3, 4, 4а, 5-13, 15-24, 24а, 26-45, 46, 48, 50; переулок Амангельды 1, 3; 4 переулок Тастандиева 1-45, 47, 48, 50-52, 52а, 54, 56, 58; улица Тастандиева 2, 2а, 4-38, 42-76 (четная сторона), 1-11, 11а, 13-33 (нечетная сторона); улица С.Муканова 1-55, 59, 61 (нечетная сторона), 2-38 (четная сторона); 2 переулок С.Муканова 1-19, 21, 23, 27, 29, 31, 33; улица Л.Толстого 1, 3, 5; 2 переулок Песчаный 12, 15, 15а, 16-20, 22-32, 33а, 33б, 33в, 33г, 33, 34-60, 62, 64, 66, 68, 68а, 68а, 68а, 70, 72, 74, 76, 78, 80; 1 переулок Тастандиева 1-22, 24, 26; 2 переулок Сыздыкова 2-22, 1-33; 3 переулок Сыздыкова 1-33, 2-30.
Избирательный участок № 11
В границах: улица Т.Аппаева 37-53 (нечетная сторона); улица Прманова 69-79, 83, 83Б, 85, 85А, 87-103, 107-123, 123А-137, 137А-151, 151 А-199, 203 (нечетная сторона); 1 переулок П. Лумумбы 1-33; 2 переулок П. Лумумбы 1-18, 20; улица П. Лумумбы 1-43 (нечетная сторона), 58-98 (четная сторона); улица Шаумяна 40-46 (четная сторона), 46А, 47, 48, 48А, 49; улица Л.Толстого 1А-6, 6А, 7-16, 19-25 (нечетная сторона), 37, 41; 1переулок Кутузова 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2Г, 2Д, 3-24, 24А-42, 44, 46, 48, 50, 51, 55, 57-61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; 2 переулок Кутузова 2, 2А-30, 32, 34, 36, 38, 40; 3 переулок Кутузова бұрылысы 1-10, 10А-12, 12А-29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 55, 57, 65; улица Казахская 1, 1А, 2, 2А, 2Б-17, 17А, 19, 21, 23, 25-28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; улица Плеханова, 2, 2А, 2Б, 6-37, 39, 41, 43; 3 переулок Плеханова 1, 2, 2Б-45; улица Мусоргского 91-131 (нечетная сторона), 144-168 (четная сторона); улица Тухачевского 2, 4А-16 (четная сторона) улица Клубничная 2-11, 11А-22; улица Ягодная 1-15; улица Азизбекова 1-9, 9А-17, 17А-20А; улица К.Сарымолдаева 2-4, 4А-19А, 20-23, 25, 27; улица А. Байтурсынова 70-77, 77А-79А; улица Ж.Сыздыкова 16-68, 74А, 74Б, 74В, 76, 76А, 76Б, 78, 78А, 80, 82, 96-166 (четная сторона), 153-225, 227-277а (нечетная сторона).
Избирательный участок № 12
В границах: улица Улицаманова 1, 1А, 1Б, 3-35, 35А-57, 57А-63, 63А-67 (нечетная сторона), улица П.Лумумбы 2, 2А, 4, 4А, 4Б, 10-56 (четная сторона), улица Т.Аппаева 1-29, 29А, 30, 30А, 32, 32А, 34, 36; улица Песочная 1-91 (нечетная сторона); улица Ж.Сыздыкова 2, 4, 4А, 12, 14 (четная сторона), 71-151 (нечетная сторона); проспект Абая 318-364, (четная сторона); улица Шаумяна 2-42 (четная сторона); 1 переулок Шаумяна 1-82 (четная сторона); переулок Шаумяна 2-33; улица Тынышбаева -3, 5-14, 18, 18А, 20, 22, 28.
Избирательный участок № 13

Шекарасы: Пірманов көшесі, 2-104 (жұп жағы). Толстой көшесі, 18-70 (жұп жағы), Лұқманов көшесі, 1-33 (тақ жағы). Тынышбаев көшесі, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Локомотивный 1, 2, 4, 6, 8. Жилкооперации, 1, 4, 1А, 6; Түрксіб, 2-62 (жұп жағы), 1-67 (тақ жағы), Түрксіб бұрылысы, 1, 3, 4, 5, 6, 6А; Уездный өткелі 1, 1А, 1Б, 1Г, 2, 2А, 2Б, 4, 6, 7, 10, 12, 15, 16; Ақылбеков көшесі, 1-89А (тақ жағы), 2-118 (жұп жағы), Ақылбеков 1-бұрылысы, 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17; Ақылбеков 2-бұрылысы, 1-123 (тақ жағы), 2-46 (жұп жағы), Т.Аппаев көшесі 38-48 (жұп жағы), 53а-75 (тақ жағы). Т.Аппаев 1-бұрылысы, 4-30 (жұп жағы), 1-9 (тақ жағы), Т.Аппаев 2-бұрылысы, 2-18 (жұп жағы), 1-15 (тақ жағы). С.Ишин көшесі, 1, 3.
№ 14 сайлау учаскесі
Шекарасы: Лұқманов көшесі, 35-167 (тақ жағы); А.Байтұрсынов көшесі, 27, 27А, 28-51, 53-61, 63-68; Космонавт көшесі, 1-21, 2-20; Н.Галунчик көшесі, 1-17, 18, 20, 22; Ғ.Мүсірепов көшесі, 1-14, 16-24,26,28; Тәжібаев көшесі, 1-30, 32, 34-55, 57, 59, 61; Курчатов көшесі, 1-25 (тақ жағы), 2-58 (жұп жағы); Володарский көшесі, 1-18, 20; Петровский көшесі, 1-8, 10, 12, 14, 16; 23-партсъезд КПСС көшесі, 1-9, 11-15, 17, 19, 21, 23; Тәжібаев 1-бұрылысы, 1-7; Тәжібаев 2-бұрылысы, 2-11; Мусоргский 1-бұрылысы, 1, 1А-25 (тақ жағы), 2, 8-10, 14 (жұп жағы); Мусоргский көшесі 58А, 58Б, 89А-103 (тақ жағы), 60-140 (жұп жағы); Мусоргский 2-бұрылысы, 1-51 (тақ жағы), 2-244 (жұп жағы); Плеханов көшесі, 49, 53-97, 101(тақ жағы), 52-60, 66, 70 (жұп жағы); Плеханов 4-бұрылысы, 7, 15-21 (тақ жағы), 26, 28, 32, 34; Плеханов 5-бұрылысы 31-35 (тақ жағы), 38,40 (жұп жағы); Э.Дзержинский көшесі, 1-15, 21-25 (тақ жағы), 2-6, 10-30, 34 (жұп жағы); Қазақ көшесі 29-67 (тақ жағы), 44-100 (жұп жағы); Т.Тындыбеков көшесі 1, 2, 2А, 4-29, 29А-41, 41А-49, 49А-66; Кутузов көшесі, 1-33, 35-58, 60-71, 73-81, 83, 85; Пірманов көшесі 116-186 (жұп жағы); Л.Толстой көшесі 45-115 (тақ жағы); Л.Толстой бұрылысы, 1-13; Кутузов 4-бұрылысы, 2-28 (жұп жағы).
№ 15 сайлау учаскесі
Шекарасы: Лұқманов 1-өткелі, 4/1-30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 34/1, 34/3, 34/4; Лұқманов 2-өткелі, 3/1-31/4; Розыбакиев бұрылысы, 24/1-28/4 (жұп жағы); Яблочный көшесі, 2/1-4/1, 12/1-22/2 (жұп жағы), 23/2; Яблочный 1-бұрылысы, 2/1, 4/1-17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2; Яблочный 2-бұрылысы, 3/1-11/2 (жұп жағы), 8/1-20/2 (жұп жағы); Яблочный 3-бұрылысы, 2/1-12/2 (жұп жағы), 5/1-17/2 (тақ жағы); Яблочный 4-бұрылысы, 6/1, 6/2, 9/1-16/2; Лұқманов көшесі, 110А, 124, 126, 126А, 128-132/16; Центральный көшесі 1-26/2, 29, 31, 51; Центральный 1-бұрылысы, 3/1, 3/2, 7/1, 7/2, 21/1, 21/2, 43/1, 43/2, 49/1, 49/2 (тақ жағы), 10/1-22/2, 26/1, 26/2, 44/1-46/2 (жұп жағы); Центральный 2-бұрылысы, 6/1-7/2, 9/1-15/2; Мелиораторов көшесі, 2-32/2 (жұп жағы), 27/1-29/2, 33/1-35/2 (тақ жағы); Мелиораторов 1-бұрылысы, 1/1-7/2 (тақ жағы); Целиноград өткелі, 1/1-10/2, 12/1, 12/2; Целиноград 1-өткелі 13/1-32/2. Целиноград тұйығы 1/1, 12/2, Высоцкий көшесі 2, 2А, 14, 102 (жұп жағы), 1, 3, 3А, 7А, 9А, 113 (тақ жағы); Целиноград көшесі 1/1-29/2 (тақ жағы), Лұқманов 2-бұрылысы толығымен жұп және тақ жағы; Целиноград 2-бұрылысы, 1/1-3/2, 8/1-26/2; Целиноград 3-бұрылысы, 1/1-18/2, 220/1, 20/2, 22/2, 24/1, 24/2; Целиноград 4-бұрылысы, 1/1-15/2 (тақ жағы); Ы.Молдарбеков көшесі, 1-48, 48А, 48Б-72, 72А-91, 93, 95, 97, 99, 101, 103; Ы.Молдарбеков тұйығы 1, 1А, 1Б-6, 6А-23; Ы. Молдарбеков өткелі 1-10, 12, 14, 16, 18; Ы.Молдарбеков 1-бұрылысы, 23-27 (тақ жағы), 38; Ы.Молдарбеков 2-бұрылысы, 2, 2А, 22-28 (жұп жағы), 3, 13-27, 73 (тақ жағы).
№ 16 сайлау учаскесі

В границах: улица Прманова 2-104 (четная сторона); улица Толстого 18-70 (четная сторона); улица Лукманова 1-33 (нечетная сторона); улица Тынышбаева 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Локомотивная 1, 2, 4, 6, 8; Жилкооперации 1, 4, 1А, 6; Турксибская 2-62 (четная сторона), 1-67 (нечетная сторона); переулок Турксибская 1, 3, 4, 5, 6, 6А; Уездный проезд 1, 1А, 1Б, 1Г, 2, 2А, 2Б, 4, 6, 7, 10, 12, 15, 16; улица Акылбекова 1-89А (нечетная сторона), 2-118 (четная сторона); 1 переулок Акылбекова 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17; 2 переулок Акылбекова 1-123 (нечетная сторона), 2-46 (четная сторона); Т.Аппаева 38-48 (четная сторона), 53а-75 (нечетная сторона), 1 переулок Т.Аппаева 4-30 (четная сторона), 1-9 (нечетная сторона), 2-переулок Т.Аппаева 2-18 (четная сторона), 1-15 (нечетная сторона), улица Ишина, 1, 3.
Избирательный участок № 14
В границах: улица Лукманова 35-167 (нечетная сторона); улица А.Байтурсунова 27, 27А, 28-51, 53-61, 63-68; улица Космонавтов 1-21, 2-20, улица Н.Галунчика 1-17, 18, 20, 22; улица Г.Мусрепова 11-14, 16-24, 26, 28; улица Тажибаева 1-30, 32, 34-55, 57, 59, 61; улица Курчатова 1-25 (нечетная сторона), 2-58 (четная сторона); улица Володарского 1-18, 20, улица Петровского 1-8, 10, 12, 14, 16; улица 23 партсъезда КПСС 1-9, 11-15, 17, 19, 21, 23; 1 переулок Тажибаева 1-7; 2 переулок Тажибаева 2-11; 1 переулок Мусоргского 1,1А-25 (нечетная сторона), 2, 8-10, 14 (четная сторона); улица Мусоргского 58А, 58Б, 89А-103 (нечетная сторона), 60-140 (четная сторона); 2 переулок Мусоргского 1-51 (нечетная сторона), 2-244 (четная сторона); улица Плеханова 49, 53-97, 101 (нечетная сторона), 52-60, 66, 70 (четная сторона); 4 переулок Плеханова 7, 15-21 (нечетная сторона); 26, 28, 32, 34; 5 переулок Плеханова 31-35 (нечетная сторона), 38, 40 (четная сторона); улица Э.Дзержинского 1-15, 21-25 (нечетная сторона), 2-6, 10-30, 34 (четная сторона); улица Казахская 29-67 (нечетная сторона), 44-100 (четная сторона); улица Т. Тындыбекова 1, 2, 2А, 4-29, 29А-41, 41А-49, 49А-66; улица Кутузова 1-33, 35-58, 60-71, 73-81, 83, 85; улица Прманова 116-186 (четная сторона); улица Л.Толстого 45-115 (нечетная сторона); переулок Л.Толстого 1-13, 4 переулок Кутузова 2-28 (четная сторона).
Избирательный участок № 15
В границах: 1 проезд Лукманова 4/1 - 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 34/1, 34/3, 34/4; 2 проезд Лукманова 3/1-31/4; переулок Розыбакиева 24/1-28/4 (четная сторона); улица Яблочная 2/1-4/1, 12/1-22/2 (четная сторона) 23/2; 1 переулок Яблочный, 2/1, 4/1-17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2; 2 переулок Яблочный 3/1-11/2 (четная сторона), 8/1-20/2 (четная сторона); 3 переулок Яблочный 2/1-12/2 (четная сторона), 5/1-17/2 (нечетная сторона); 4 переулок Яблочный 6/1, 6/2, 9/1-16/2; улица Лукманова 110А, 124, 126, 126А, 128-132/16; улица Центральная 1-26/2, 29, 31, 51; 1 переулок Центральный 3/1, 3/2, 7/1, 7/2, 21/1, 21/2, 43/1, 43/2, 49/1, 49/2 (нечетная сторона), 10/1-22/2, 26/1, 26/2, 44/1-46/2 (четная сторона); 2 переулок Центральный 6/1-7/2, 9/1-15/2; улица Мелиораторов 2-32/2 (четная сторона), 27/1 - 29/2, 33/1 - 35/2 (нечетная сторона); 1 переулок Мелиораторов 1/1-7/2 (нечетная сторона); проезд Целиноградский 1/1-10/2, 12/1, 12/2; 1 переулок Целиноградский 13/1-32/2; тупик Целиноградский 1/1, 12/2; улица Высоцкого 2, 2А, 14, 102 (четная сторона), 1, 3, 3А, 7А, 9А, 113 (нечетная сторона); улица Целиноградская 1/1-29/2; 2 переулок Лукманова полностью обе стороны; 2 переулок Целиноградский 1/1-3/2, 8/1-26/2; 3 переулок Целиноградский 1/1-18/2, 220/1, 20/2, 22/2, 24/1, 24/2; 4 переулок Целиноградский 1/1-15/2 (нечетная сторона); улица Ы.Молдарбекова 1-48, 48А, 48Б-72, 72А-91, 93, 95, 97, 99, 101, 103; тупик Ы. Молдарбекова 1, 1А, 1Б-6, 6А-23; проезд Ы.Молдарбекова 1-10, 12, 14, 16, 18; 1 переулок Ы.Молдарбекова 23-27 (нечетная сторона), 38; 2 переулок Ы.Молдарбекова 2, 2А, 22-28 (четная сторона), 3, 13-27, 73 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 16

Шекарасы: Беспалов көшесі, 3, 5, 6, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; Коломейцев көшесі, 1, 2, 2-а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21. Локомотивный көшесі 5-119 жұп және тақ жағы; Мусоргский көшесі, 1-59 (тақ жағы) 2-58 (жұп жағы). Толстой көшесі, 74-88 (жұп жағы), 117-153 (тақ жағы), Лұқманов көшесі, 2-80 (жұп жағы), 2-бұрылысы,Уездный 1-20, 22-28, Уездный 2-ші 1-29, 31, 41, 43, Уездный 1-бұрылысы,1А-13,15 С.Ишин көшесі, 5-73 (тақ жағы) Жилкооперации көшесі, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, Жилкооперации 1-бұрылысы, 1-13, 16-25, Жилкооперации 2-бұрылысы, 2-25, 27, 29, Тепловозная көшесі, 1, 2, 4-19, 21, 23, 24, 25, 27-38, 40-48 (жұп жағы), Тепловозная 1-бұрылысы, 2-12 (тақ жағы), Тепловозная 2-бұрылысы, 1-12, Тепловозная 3-бұрылысы, 1-7, 9-30, Тепловозная 4-бұрылысы, 1-10, Локомотивный бұрылысы, 2, 3, 5а, 6-13, 15-24, 24а, 26-75,77, Лобачевский көшесі, 1-19, 2-20; С. Ковалевская көшесі 1, 4, 5, 8-10, 12, 14, 16, 18, 20, 22-25, Комаров көшесі, 1-60, Байтұрсынов көшесі 2-26.
№ 17 сайлау учаскесі
Шекарасы: Лұқманов көшесі, 84-122 (жұп жағы), С. Ишин көшесі, 2-16, 16а, 18, 18а, 18б, 20-26, 26а, 28, 30, 34-42, 42а, 44, 44а, 46, 50-68, 68а, 72, 74, 74а, 74б, 76, 76а (жұп жағы). Аванесов көшесі, 1-10, 12, 14, 16-20, 22, 24, 26, 28, 30, Аванесов бұрылысы, 1, 3, 5, 7-19. Комарова көшесі, 1-25, 27, 29, 3, 33, 35, 37-41, 43, 45-53, 55, 57, 59, 62-112; Қарасу 1-ші, 1, 2, 4, 6-8, 10-16, 18а, 20-26, 28, 29, 32, 33, 33а, 34, 36, 37, 37а, 38, 41-43, 46, 46а, 47, 51-54, 56, 56а, 58а, 64а, 66, 68, 68а, 70, 72-76, 78, 80, 82а, 86, 88-92, 96, 98, 100, 102-106, 108-112, 114, 116, 118, 120, 122, 124; Карасу 2-ші, 10/1, 10/2, 12/1, 12/9, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/2, 20/2, 22/2, 24/1, 24/2, 26/2, 38/1, 38/2, 40/1, 42/1, 48/1, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2; Карасу 3-ші 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 7/1, 7/2, 7/3, 5/1, 5/2, 9/1, 9/2, 11/1, 1/2, 13/1, 13/2, 13/3, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/2, 21/2, 23/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/2, 52/1, 56/2, 60/1, 60/2; Тынышбаев көшесі, 49, 51, 53, 53а, 57, 59, 59а, 59/1, 57/1, 57/2, 57/3, 57/5, 1, 57/6, 57/8, 58/4, 60, 2, 64/2, 64/3, 66/2, 66/4, 62/3, 62/2, 62/1, 70/1, 70/3, 70/4, 72/1, 76/1, 76/2, 70/1, 70/3, 70/4, 72/1, 76/1, 76/2, 62/1, 62/2, 62/3; Наурыз көшесі, 1, 1/1, 3/1, 3/2, 4/2, 6/1; Наурыз көшесі, 2, 3/2, 2/1, 5/1; Наурыз көшесі, 3. 5/1, 1-7.
№ 18 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қостанай 3-бұрылысы, 2-16; Қостанай тұйығы, 1-23, 31; Қостанай 2-бұрылысы, 1/2, 3/2, 3/1, 4а, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9а, 9а/1, 9а/2, 10/1, 10/2, 11/2, 12/1, 12/2, 17/1, 17/2, 19; Целиноградский көшесі, 4, 6, 12-26, 38-48, 60-70 (жұп жағы); Шалғай Қарасу өткелі, 1-4, 5а, 7, 11, 14-19, 19а, 20-23; Шалғай қарасу бұрылысы, 12, 14, 16а, 16, 18а, 18 (жұп жағы), 3/1, 5/1, 7/1, 7/2, 5/2, 3/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13,17 (тақ жағы); Қостанай 1-бұрылысы, 1-22; Қостанай көшесі, 1-17, 23-33; Шалғай Қарасу көшесі, 1-8, 8а, 9-20, 20а, 21, 22, 22а, 23-31, 31а, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 33г, 34, 35, 35б, 35д, 36, 37, 37а, 38-42, 44, 45-50, 52, 53, 53а, 54, 62, 62а, 63, 63б, 65-67, 67а, 67б, 69, 71-76, 76а, 77, 77а/1, 77а/2, 78, 79, 79а, 80, 81а, 82, 83, 83а, 84, 85, 87, 89, 91, 91а, 91б, 93, 93а, 95, 95А, 95Б, 97, 97А, 99, 100, 100а, 103, 105, 106, 109, 115, 117, 121; Шалғай Қарасу тұйығы 3, 4; Анарбаев көшесі, 12, 16-22, 26, 28 (жұп жағы). 1, 3, 23, 25, 27 (тақ жағы), Қостанай өткелі, 6/2, 6/1, 8/1, 10/1, 10/2, 14/2, 12/1, 12/2, 14/1, 16/1, 16/2, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1 (жұп жағы); Талдықорған көшесі, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2 (тақ жағы), Есенин көшесі, 2-10, 14-34, 42 (жұп жағы), 1, 7, 9, 15, 17, 23-39, 43-59-63 (тақ жағы); Прибалхашский көшесі, 4-24, 26-1, 26-2, 28-1, 28-2, 30-1, 30-2, 32-1, 32-2, 34-1, 34-2, 36-1, 36-2 (жұп жағы), 1-1, 1-2, 3-1, 3-2, 5-1, 5-2, 7-1, 7-2, 9-1, 9-2, 11-1, 11-2, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31-1, 31-2, 33-1, 33-2, 39а-1, 2, 3, 4, 39б, 39в-1, 2, 43-1, 43-2, 45-1, 45-2, 47-1, 47-2, 49-1, 49-2, 51-1, 51-2 (тақ жағы), Ақтөбе көшесі, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2, 12, 14 (жұп жағы), 15-1, 15-2, 17-1, 17-2, 19-1, 19-2, 21-1, 21-2, 23-1, 23-2, 25-1, 25-2 (тақ жағы); Беделбаев көшесі, 4, 6, 8-1, 8-2, 10-18, 20-1, 20-2, 22/1-2, 24/1-2, 28, 30, 36-46, 50/1-2, 52/1-2, 54/1-2, 56/1-2, 58/1-2, 60/1-2 (жұп жағы), 1-21, 23/1-2, 25/1-2, 27/1-2, 29/1-2, 31/1-2, 33/1-2 (тақ жағы); Тараз көшесі, 2а, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 14-26, 28/2, 28, 30/1, 38/1, 38/2, 44/1, 44/2, 46/1, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/2 (жұп жағы), 1/2, 3-17, 19/1, 19/2, 21/2, 23/1, 23/2, 25а, 25б, 25/2, 25/1, 27/2, 27/1, 41/1, 45/1, 45/2, 49/1, 49/2, 51/1, 51/2, 55/1, 55/2, 59/1, 59/2 (тақ жағы), Усть-Каменогорский көшесі, 2 (1/2), 4/2, 6-24, 26, (1, 2, 3, 4, 5, 6), 28, 30, 34(1/2), 38(1/2), 40(1/2), 44(1/2), 48(1/2), 50(1/2), 52 (1/2), 54 (1/2), 56 (1/2), 58 (1/2), 60 (1/2), 62 (1/2) (жұп жағы), 1 (1/2), 3/1, 5 (1/2), 7 (1/2), 9 (1/2), 11, 13 (1/2), 15, 17 (1/2), 19 (1/2), 21 (1/2), 23 (1/2), 25 (1/2), 27 (1/2), 29 (1/2), 31 (1/2), 33 (1/2), 35 (тақ жағы).
№ 19 сайлау учаскесі
Шекарасы: Саңырақ батыр көшесі 12-68 (жұп жағы); Байзақ батыр көшесі 256-374; Баженов көшесі 1-232; Желтовский көшесі 1-26; Желтовский тұйығы 1-16, 16а, 17, 17а; Ықылас Дүкенұлы көшесі, 133-217 (тақ жағы); Менделеев көшесі 33-221 (тақ жағы), 66-114 (жұп жағы), Казаков көшесі 2-220 (жұп жағы), 1-185, 185а (тақ жағы); Т. Әшімбаев көшесі, 2-18; Щусев көшесі, 2-158 (жұп жағы), 1-123 (тақ жағы).
№ 20 сайлау учаскесі

В границах: улица Беспалова 3, 5, 6, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; улица Коломейцева 1, 2, 2-а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; улица Локомотивная 5-119 (обе стороны), улица Мусоргского 1-59 (нечетная сторона), 2-58 (четная сторона); улица Л.Толстого 74-88 (четная сторона), 117-153 (нечетная сторона); улица Лукманова 2-80 (четная сторона); 2-переулок Уездный 1-20, 22-28; 2-я Уездная 1-29, 31, 41, 43; 1-переулок Уездный 1А-13, 15; улица С. Ишина 5-73 (нечетная сторона); улица Жилкооперации 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29; 1-переулок Жилкооперации 1-13, 16-25; 2-переулок Жилкооперации 2-25, 27, 29; улица Тепловозная 1, 2, 4-19, 21, 23, 24, 25, 27-38, 40-48 (четная сторона); 1-переулок Тепловозной 2-12 (нечетная сторона); 2-переулок Тепловозной 1-12; 3-переулок Тепловозной 1-7, 9-30; 4 переулок Тепловозной 1-10; переулок Локомотивная 2, 3, 5а, 6-13, 15-24, 24а, 26-75, 77; улица Лобочевского 1-19, 2-20; улица С.Коволевской 1, 4, 5, 8-10, 12, 14, 16, 18, 20, 22-25; улица Камарова 1-60; улица Байтурсынова 2-26.
Избирательный участок № 17
В границах: улица Лукманова 84-122 (четная сторона); улица С.Ишина 2-16, 16а, 18, 18а, 18б, 20-26, 26а, 28, 30, 34-42, 42а, 44, 44а, 46, 50-68, 68а, 72, 74, 74а, 74б, 76, 76а (четная сторона); улица Аванесова 1-10, 12, 14, 16-20, 22, 24, 26, 28, 30; переулок Аванесова 1, 3, 5, 7-19; улица Комарова 1-25, 27, 29, 3, 33, 35, 37-41, 43, 45-53, 55, 57, 59, 62-112; 1-я Карасу 1, 2, 4, 6-8, 10-16, 18а, 20-26, 28, 29, 32, 33, 33а, 34, 36, 37, 37а, 38, 41-43, 46, 46а, 47, 51-54, 56, 56а, 58а, 64а, 66, 68, 68а, 70, 72-76, 78, 80, 82а, 86, 88-92, 96, 98, 100, 102-106, 108-112, 114, 116, 118, 120, 122, 124; 2-я Карасу 10/1, 10/2, 12/1, 12/9, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/2, 20/2, 22/2, 24/1, 24/2, 26/2, 38/1, 38/2, 40/1, 42/1, 48/1, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2; 3-я Карасу 11/1, 1/2, 3/1, 3/2, 7/1, 7/2, 7/3, 5/1, 5/2, 9/1, 9/2, 11/1, 1/2, 13/1, 13/2, 13/3, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/2, 21/2, 23/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/2, 52/1, 56/2, 60/1, 60/2; улица Тынышбаева 49, 51, 53, 53а, 57, 59, 59а, 59/1, 57/1, 57/2, 57/3, 57/5, 1, 57/6, 57/8, 58/4, 60, 2, 64/2, 64/3, 66/2, 66/4, 62/3, 62/2, 62/1, 70/1, 70/3, 70/4, 72/1, 76/1, 76/2, 70/1, 70/3, 70/4, 72/1, 76/1, 76/2, 62/1, 62/2, 62/3; улица Наурыз 1, 1/1, 3/1, 3/2, 4/2, 6/1; улица Наурыз 2, 3/2, 2/1, 5/1; улица Наурыз 3. 5/1, 1-7.
Избирательный участок № 18
В границах: 3 переулок Кустанайский 2-16; тупик Кустанайский 1-23, 31; 2 переулок Костанайский 1/2, 3/2, 3/1, 4а, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9а, 9а/1, 9а/2, 10/1, 10/2, 11/2, 12/1, 12/2, 17/1, 17/2, 19; улица Целиноградская 4, 6, 12-26, 38-48, 60-70 (четная сторона); проезд Дальняя Карасу 1-4, 5а, 7, 11, 14-19, 19а, 20-23; переулок Дальняя Карасу 12, 14, 16а, 16, 18а, 18 (четная сторона), 3/1, 5/1, 7/1, 7/2, 5/2, 3/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13, 17 (нечетная сторона); 1 переулок Кустанайский 1-22; улица Кустанайская 1-17, 23-33; улица Дальняя Карасу 1-8, 8а, 9-20, 20а, 21, 22, 22а, 23-31, 31а, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 33г, 34, 35, 35б, 35д, 36, 37, 37а, 38-42, 44, 45-50, 52, 53, 53а, 54, 62, 62а, 63, 63б, 65-67, 67а, 67б, 69, 71-76, 76а, 77, 77а/1, 77а/2, 78, 79, 79а, 80, 81а, 82, 83, 83а, 84, 85, 87, 89, 91, 91а, 91б, 93, 93а, 95, 95А, 95Б, 97, 97А, 99, 100, 100а, 103, 105, 106, 109, 115,117, 121; тупик Дальняя Карасу 3, 4; улица Анарбаева 12, 16-22, 26, 28 (четная сторона). 1, 3, 23, 25, 27 (нечетная сторона); проезд Кустанайский 6/2, 6/1, 8/1, 10/1, 10/2, 14/2, 12/1, 12/2, 14/1, 16/1, 16/2, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1 (четная сторона); улица Талдыкурганская 1/1, 1/2, 3/1, 3/2 (нечетная сторона), улица Есенина 2-10, 14-34, 42 (четная сторона). 1, 7, 9, 15, 17, 23-39, 43-59-63 (нечетная сторона), улица Прибалхашская 4-24, 26-1, 26-2, 28-1, 28-2, 30-1, 30-2, 32-1, 32-2, 34-1, 34-2, 36-1, 36-2 (четная сторона), 1-1, 1-2, 3-1, 3-2, 5-1, 5-2, 7-1, 7-2, 9-1, 9-2, 11-1, 11-2, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31-1, 31-2, 33-1, 33-2, 39а-1, 2, 3, 4, 39б, 39в-1, 2, 43-1, 43-2, 45-1, 45-2, 47-1, 47-2, 49-1, 49-2, 51-1, 51-2 (нечетная сторона); улица Актюбинская 8-1, 8-2, 10-1, 10-2, 12, 14 (четная сторона), 15-1, 15-2, 17-1, 17-2, 19-1, 19-2, 21-1, 21-2, 23-1, 23-2, 25-1, 25-2 (нечетная сторона); улица Бедельбаева 4, 6, 8-1, 8-2, 10-18, 20-1, 20-2, 22/1-2, 24/1-2, 28, 30, 36-46, 50/1-2, 52/1-2, 54/1-2, 56/1-2, 58/1-2, 60/1-2 (четная сторона), 1-21, 23/1-2, 25/1-2, 27/1-2, 29/1-2, 31/1-2, 33/1-2 (нечетная сторона); улица Тараза 2а, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 14-26, 28/2, 28, 30/1, 38/1, 38/2, 44/1, 44/2, 46/1, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/2 (четная сторона), 1/2,3-17, 19/1, 19/2, 21/2, 23/1, 23/2, 25а, 25б, 25/2, 25/1, 27/2, 27/1, 41/1, 45/1, 45/2, 49/1, 49/2, 51/1, 51/2, 55/1, 55/2, 59/1, 59/2 (нечетная сторона); улица Усть-Каменогорская 2(1/2), 4/2, 6-24, 26, (1,2,3,4,5,6), 28, 30, 34 (1/2), 38 (1/2), 40 (1/2), 44 (1/2), 48 (1/2), 50 (1/2), 52 (1/2), 54 (1/2), 56 (1/2), 58 (1/2), 60 (1/2), 62 (1/2) (четная сторона), 1 (1/2), 3/1, 5 (1/2), 7 (1/2), 9 (1/2), 11, 13 (1/2), 15, 17 (1/2), 19 (1/2), 21 (1/2), 23 (1/2), 25 (1/2), 27 (1/2), 29 (1/2), 31 (1/2), 33 (1/2), 35 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 19
В границах: улица Санырак батыра 12-68 (четная сторона); улица Байзак Батыра 256-374; улица Баженова 1-232; улица Желтовского 1-26; тупик Желтовского 1-16, 16а, 17, 17а; улица Ыклас Дукенулы 133-217 (нечетная сторона); улица Менделеева 33-221 (нечетная сторона), 60-114 (четная сторона); улица Казакова 2-220 (четная сторона), 1-185, 185а (нечетная сторона); улица Т.Ашимбаева 2-18; улица Щусева 2-158 (четная сторона), 1-123 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 20

Шекарасы: Цеткин көшесі, 2-56 (жұп жағы), 1-39 (тақ жағы); О.Жандосов көшесі, 3-39, 39/1, 39/2; Елібаев көшесі, 1-55; Елібаев өткелі, 1-15 (тақ жағы) 2-38 (жұп жағы); Караванная көшесі, 2-34 (жұп жағы), 1-37 (тақ жағы); Ықылас Дүкенұлы көшесі, 108-218; Крылов көшесі (Жүргенов көшесінен К. Цеткин көшесіне дейінгі аралық тақ және жұп жағы); Қыпшакбаев көшесі, 55-93 (тақ жағы), 54-90 (жұп жағы); Перепелкин көшесі 1-80 (жұп және тақ жағы); Ә.Жаңабаев көшесі, 6-16; Х.Шоқалақов көшесі, 1-60; Студенческий көшесі, 1-57 (тақ жағы), 2-30 (жұп жағы); Салават Юлаев көшесі, 1-58; Дачный көшесі, 2-44 (жұп жағы), 1-23 (тақ жағы); Елюбаев көшесі, 1-69; Ә.Сағынтаев көшесі, 2-60 (жұп жағы), 1-55 (тақ жағы).
№ 21 сайлау учаскесі
Шекарасы: Братский көшесі, 1-59; Елюбаев көшесі, 2-14, 20-24, 28-32, 36, 38, 42, 46, 48, 50, 54, 58, 60, 62; М.Х. Дулати көшесі, 168, 170, 171, 172, 175, 177, 179, 183, 185; Жүргенов көшесі, 2, 6, 7, 8, 9, 11-18, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 48, 49-60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 94, 96, 98, 102, 106, 108, 112; Крылов көшесі (Жүргенов көшесімен Лермонтов көшесінің аралығы жұп және тақ жағы); Кулибин көшесі, 1-12, 14-17, 19-22, 24-36, 38, 40, 41-43, 45-52, 54-72, 76-81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93-97, 99; Қыпшақбаев көшесі, 27, 31, 36, 38, 40-46, 50, 53, 54, 62, 66, 68; Лермонтов көшесі 4, 8-16, 20-28, 34-44, 48, 50, 56, 60, 66, 66, 70, 72, 76, 78, 84, 86, 88-102 (жұп жағы); Опытная көшесі, 47-51, 55, 59, 61; Памирский көшесі, 1-3, 5, 6, 9, 10-13, 15, 18, 19-25, 29, 31, 32, 31-33, 35-39, 41-44, 46-51, 53-60, 66-74, 76, 77, 79, 80, 82, 84, 85-87, 89, 90, 92, Қыпшақбаев бұрылысы, 1, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 13-18, 21-24, 26, 27, 31, 33, 35; Ползунов көшесі, 1-6, 9, 11, 12, 13, 15, 18, 20-29, 31, 32, 34-49, 51, 53, 56-68, 70, 75-78, 81, 83, 85; Ташкент көшесі, 269, 273, 279, 281, 283, 285, 289, 291, 293, 295, 342, 344, 346, 348, 350, 356, 358, 362, Перепелкин тұйығы 1, 2, 7.
№ 22 сайлау учаскесі
Шекарасы: Октябрь батырлары 1-бұрылысы, 1-6 (жұп жағы), 7-11 (тақ жағы); Менделеев 1-бұрылысы, 2-16 (жұп жағы), 1-23 (тақ жағы); Октябрь батырлары 2-бұрылысы, 2, 4, 7; Менделеев 2-бұрылысы, 1, 2, 6, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 3; Менделеев 3-бұрылысы, 1, 2, 3, 5, 9, 10, 13, 15, 25; Менделеев 4-бұрылысы, 2, 3, 7, 9, 11, 17, 21; Элеваторный 4-бұрылысы, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15; Элеваторный 5-бұрылысы, 1, 4, 7, 8; Элеваторный 5-бұр 15; 7- ноябрь көшесі, 5, 6, 7, 10, 11-16, 18; Байзақ батыр көшесі, 240-250 (жұп жағы); Октябрь батырлары көшесі, 2, 4, 6, 8; Кармелюк көшесі (С. Разин мен Байғысиев көшесінің аралығы жұп және тақ жағы); Коммунальный көшесі, 1-10, 12-21, 23, 25-28, 30, 31, 33, 35, 36; Менделеев көшесі (Әшімбаев көшесімен Байғысиев көшесінің аралығы жұп және тақ жағы); Кармелюк бұрылысы, 1, 5; Байғысиев көшесі 1-69 (тақ жағы); Элеваторный 1 бұрылысы 11-54; Менделеев бұрылысы, 1-18; Ықылас Дүкенұлы көшесі, 79а-131 (тақ жағы); Элеваторный 2-бұрылысы, 1-48; С.Разин көшесі, 2-34 (жұп жағы), 1-19(тақ жағы); С.Разин бұрылысы, 1-25 (тақ жағы), 6-22 (жұп жағы); С.Разин 1-бұрылысы, 2-22 (жұп жағы), 3-25 (тақ жағы); С.Разин 2-бұрылысы, 2-26 (жұп жағы), 3-23 (тақ жағы); С.Разин 3-бұрылысы, 2-16 (жұп жағы), 1-23 (тақ жағы); С.Разин 4-бұрылысы, 1-18.
№ 23 сайлау учаскесі
Шекарасы: Гоголь көшесі, 2-38 (жұп жағы), 1-25 (тақ жағы); Гоголь 1-бұрылысы, 1-51 (тақ жағы), 2-44 (жұп жағы); Гоголь 2-бұрылысы, 1-29 (тақ жағы), 2-30 (жұп жағы), Железнодорожный 1-бұрылысы, 1-9 (тақ жағы), 2-10 (жұп жағы), Ықылас Дүкенұлы көшесі, 2-100 (жұп жағы), 1-77 (тақ жағы), Ықылас Дүкенұлы 1-бұрылысы, 1-19; Ықылас Дүкенұлы 2-бұрылысы, 1-49 (тақ жағы), 2-48 (жұп жағы); Ақмолда батыр көшесі, 1-65 (тақ жағы), 2-54 (жұп жағы); Ақмолда батыр 1-бұрылысы, 1-62; Ақмолда батыр 2-бұрылысы, 1-35 (тақ жағы), 2-34 (жұп жағы); Байғысиев көшесі 14-86, 86а (жұп жағы); Элеваторный 2-ші, 1-45, 2-44; Элеваторный 1-бұрылысы, 2-10 (жұп жағы), 1-13 (тақ жағы); Элеваторный 2-бұрылысы, 1-17 (тақ жағы), 2-20 (жұп жағы); Элеваторный 3-бұрылысы, 1-17 (тақ жағы), (жұп жағы); Ташкент 195-265; Байзақ батыр көшесі 202-238 (жұп жағы); Железнодорожный көшесі, 9-45 (тақ жағы), 2-38 (жұп жағы); Железнодорожный бұрылысы, 1-9 (тақ жағы), 2-10 (жұп жағы); Кармелюк көшесі, 1-13 (тақ жағы), 2-20 (жұп жағы); Комратов көшесі, 152-216 (жұп жағы); Менделеев көшесі, 1-9 (тақ жағы), 2-28 (жұп жағы); Народный көшесі, 2-36 (жұп жағы), 1-39 (тақ жағы); Некрасов көшесі, 1-47 (тақ жағы), 2-46 (жұп жағы); Некрасов тұйығы 2-14; Лермонтов көшесі, 135-153 (тақ жағы); Западный көшесі, 1-27 (тақ жағы), 2-20 (жұп жағы); Қалаур әкім 4-бұрылысы, 1-20.
№ 24 сайлау учаскесі
Шекарасы: Байзақ батыр көшесі (Қойкелді батыр көшесінен Некрасов көшесіне дейін жұп және тақ жағы); Сағындықов көшесі 1, 5, 11, 19–37 (тақ жағы); Желтоқсан 4-бұрылысы, 1-33 (тақ жағы), 2-22 (жұп жағы); Желтоқсан көшесі, 198-252 (жұп жағы); Қойгелді батыр көшесі, 360-420 (жұп жағы), 351-403 (тақ жағы); Комратов көшесі, 135-217 (тақ жағы); М. Қашқари көшесі, 2-41; Петров көшесі, 1-36; Бабушкин көшесі, 1-32; 2-ші Бульварный көшесі, 1-33 (тақ жағы), 2-36 (жұп жағы); Желтоқсан 3-бұрылысы, 1-22; 5-ші Бульварный көшесі 1-28; Ташкент көшесі (Желтоқсан көшесімен Комратов көшесінің аралығы тақ жағы); Клубный көшесі, 1, 2А, 2-16; Клубный бұрылысы, 1-69; Фазлаев 3-бұрылысы, 1-23; Ташкент көшесі, 192, 194, 198, 199, 200, 202, 210, 214, 216, 218, 220, 224, 230, 234, 236, 238, 242.
№ 25 сайлау учаскесі

В границах: улица К. Цеткин 2-56 (четная сторона), 1-39 (нечетная сторона); улица О. Джандосова 3-39, 39/1, 39/2; улица Елубаева 1-55; проезд Елубаева 1-15 (нечетная сторона), 2-38 (четная сторона); улица Караванная 2-34 (четная сторона), 1-37 (нечетная сторона); улица Ыкылас Дукенулы 108-218; улица Крылова (от улицы Жургенова до улицы К. Цеткина обе стороны); улица Кыпшакбаева 55-93 (нечетная сторона), 54-90 (четная сторона); улица Перепелкина 1-80; улица А.Жанабаева 6-16; улица Х. Шоколакова 1-60; улица Студенческая 1-57 (нечетная сторона), 2-30 (четная сторона); улица Салавата Юлаева 1-58; улица Дачная 2-44 (четная сторона), 1-23 (нечетная сторона); улица Елюбаева 1-69; улица А.Сагынтаева 2-60 (четная сторона), 1-55 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 21
В границах: улица Братская 1-59; улица Елюбаева 2-14, 20-24, 28-32, 36, 38, 42, 46, 48, 50, 54, 58, 60, 62; улица М.Х. Дулати 168, 170, 171, 172, 175, 177, 179, 183, 185; улица Жургенова 2, 6, 7, 8, 9, 11-18, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 48, 49-60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 94, 96, 98, 102, 106, 108, 112; улица Крылова (от улицы Жургенова до улицы Лермонтова обе стороны); улица Кулибина 1-12, 14-17, 19-22, 24-36, 38, 40, 41-43, 45-52, 54-72, 76-81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93-97, 99; улица Кыпшакбаева 27, 31, 36, 38, 40-46, 50, 53, 54, 62, 66, 68; улица Лермонтова 4, 8-16, 20-28, 34-44, 48, 50, 56, 60, 66, 66, 70, 72, 76, 78, 84, 86, 88-102 (четная сторона); улица Опытная 47-51, 55, 59, 61; улица Памирская 11-3, 5, 6, 9, 10-13, 15, 18, 19-25, 29, 31, 32, 31-33, 35-39, 41-44, 46-51, 53-60, 66-74, 76, 77, 79, 80, 82, 84, 85-87, 89, 90, 92; переулок Кыпшакбаева 1, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 13-18, 21-24, 26, 27, 31, 33, 35; улица Ползунова 1-6, 9, 11, 12, 13, 15, 18, 20-29, 31, 32, 34-49, 51, 53, 56-68, 70, 75-78, 81, 83, 85; улица Ташкентская 269, 273, 279, 281, 283, 285, 289, 291, 293, 295, 342, 344, 346, 348, 350, 356, 358, 362; тупик Перепелкина 1, 2, 7.
Избирательный участок № 22
В границах: 1 переулок Героев Октября 1-6 (четная сторона), 7-11 (нечетная сторона); 1 переулок Менделеева 2-16 (четная сторона), 1-23 (нечетная сторона); 2 переулок Героев Октября 2, 4, 7; 2 переулок Менделеева 1, 2, 6, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 19; 3 переулок Менделеева 1, 2, 3, 5, 9, 10, 13, 15, 25; 4 переулок Менделеева 2, 3, 7, 9, 11, 17, 21; 4 переулок Элеваторный 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15; 5 переулок Элеваторный 15; улица 7 ноября 5, 6, 7, 10, 11-16, 18; улица Байзак батыра 240-250 (четная сторона); улица Героев Октября 2, 4, 6, 8; улица Кармелюка (от улицы С. Разина до улицы Байгисиева обе стороны), улица Коммунальная 1-10, 12-21, 23, 25-28, 30, 31, 33, 35, 36; улица Менделеева (от улица Ашимбаева до улица Байгисиева обе стороны); переулок Кармелюка 1, 5; улица Байгисиева 1-69 (нечетная сторона); 1 пер Элеваторной 11-54; переулок Менделеева 1-18; улица Ыклас Дукенулы, 79а-131 (нечетная сторона); 2 переулок Элеваторный, 1-48; улица С.Разина,2-34 (четная сторона), 1-19 (нечетная сторона); переулок С.Разина1-25 (нечетная сторона), 6-22 (четная сторона); 1 переулок С.Разина 2-22 (четная сторона), 3-25 (нечетная сторона); 2 переулок С.Разина 2-26 (четная сторона), 3-23 (нечетная сторона); 3 переулок С.Разина 2-16 (четная сторона), 1-23 (нечетная сторона); 4 переулок С.Разина 1-18.
Избирательный участок № 23
В границах: улица Гоголя 2-38 (нечетная сторона), 1-25 (четная сторона), 1 переулок Гоголя 1-51 (нечетная сторона), 2-44 (четная сторона), 2 переулок Гоголя 1-29 (нечетная сторона), 2-30 (четная сторона); 1 переулок Железнодорожный 1-9 (нечетная сторона), 2-10 (четная сторона); улица Ыклас Дукен 2-100 (четная сторона), 1-77 (нечетная сторона); 1 пер Ыкылас Дукенулы, 1-19; 2 переулок Ыкылас Дукенулы 1-49 (нечетная сторона), 2-48 (четная сторона); улица Акмолда батыра 1-65 (нечетная сторона), 2-54 (четная сторона); 1 пер Акмолда батыра 1-62; 2 переулок Акмолда батыра 1-35 (нечетная сторона), 2-34 (четная сторона); улица Элеваторный 14-86, 86а (четная сторона); 2-я Элеваторная 1-45 (нечетная сторона), 2-44 (четная сторона); 1 переулок Элеваторный 2-10 (четная сторона), 1-13 (нечетная сторона); 2 переулок Элеваторный 1-17 (нечетная сторона), 2-20 (четная сторона); 3 переулок Элеваторный 1-17 (нечетная сторона), 2-20 (четная сторона); улица Ташкентская 193-265; улица Байзак батыра, 202-238 (четная сторона); улица Железнодорожная 9-45 (нечетная сторона), 2-38 (четная сторона); переулок Железнодорожная 1-9 (нечетная сторона), 2-10 (четная сторона); улица Кармелюка 1-13 (нечетная сторона), 2-20 (четная сторона), улица Комратова 152-216 (четная сторона); улица Менделеева 1-9 (нечетная сторона), 2-28 (четная сторона); улица Народная 2-36 (четная сторона), 1-39 (нечетная сторона), улица Некрасова 1-47 (нечетная сторона), 2-46 (четная сторона); тупик Некрасова 2-14; улица Лермонтова 135-153 (нечетная сторона); улица Западная 1-27 (нечетная сторона), 2-20 (четная сторона); 4 переулок Калауыр акима, 1-20.
Избирательный участок № 24
В границах: улица Байзак батыра (от улицы Койгельды батыра до улицы Некрасова обе стороны); Сагындыкова 1, 5, 11, 19–37 (нечетная сторона); 4 переулок Желтоксан 1-33 (нечетная сторона), 2-22 (четная сторона); улица Желтоксан 196-252 (четная сторона); улица Койгельды батыра 360-420 (четная сторона), 351-403 (нечетная сторона); улица Комратова 135-217 (нечетная сторона); улица М. Кашгари 2-41; улица Петрова 1-36; улица Бабушкина 1-32; улица 2-я Бульварная 1-33 (нечетная сторона), 2-36 (четная сторона); 3 переулок Желтоксан 1-22; 5-я Бульварная 1-28; улица Ташкентская (от улицы Желтоксан до улицы Комратова нечетная сторона); улица Клубная 1, 2А, 2-16; переулок Клубный 1-69; 3 переулок Фазлаева 1-23; улица Ташкентская 192, 194, 198, 199, 200, 202, 210, 214, 216, 218, 220, 224, 230, 234, 236, 238, 242.
Избирательный участок № 25

Шекарасы: Байзақ батыр көшесі, 170, 172, 176, 180-186, 190 (жұп жағы) 193-207, 207б, 209, 213-217 (тақ жағы), Сағындықов көшесі, 4Б, 4А, 6, 8, 36, 38, Сағындықов 1-бұрылысы, 2, 4, 6, 8.
№ 26 сайлау учаскесі
Шекарасы: Бульварный 1-тұйығы, 1, 2, 3; Желтоқсан көшесінің 4-бұрылысы 24-34 (жұп жағы), 37-57 (тақ жағы), Әйтиев көшесі, 80-150 (жұп жағы), 149-181 (тақ жағы), Байзақ батыр көшесі, 164, 168 2-ші Бульварный көшесі, 35-65, 67, 69 Ватутин көшесі, 1-53 (тақ жағы); Ватутин бұрылысы, 1-16,18; Желтоқсан көшесі, 161-237 (тақ жағы); Қашқари көшесі, 27-69 (тақ жағы), 42-112 (жұп жағы); Короленко бұрылысы, 1-21; Петров көшесі, 37- 109 (тақ жағы), 40-102 (жұп жағы), Сағындықов көшесі, 39-51(тақ жағы), 52-67; Ташкент көшесі,123-147 (тақ жағы), 148-170, 178, 180 (жұп жағы); Фазлаев 5-бұрылысы, 1-18, Фазлаев көшесі, 19, 21, 23, 25-48, 50, 52, 54; Черняховский көшесі, 1-78 (екі жағы), Черняховский бұрылысы, 1-13; Бульварный тұйығы 1-47; Больничный тұйығы 1-45; Больничный бұрылысы, 1-33; Абай даңғылы 186-202 (жұп жағы); Сағындықов 4-бұрылысы, 1-42.
№ 27 сайлау учаскесі
Шекарасы: Әйтеке би көшесі, 5-11 (тақ жағы); Жүнісалиев көшесі, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 39, 41, 47, 49; Қонаев көшесі, 10, 12, 16, 21, 25-39, 43, 45, 47а, 59-63; Әйтиев көшесі, 32-38, 42, 46-61а, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78 (жұп жағы); Желтоқсан көшесі, 77, 81, 87-95, 101, 103, 105, 111, 113, 115, 123,125, 131, 133, 135 (тақ жағы), 120, 122, 126, 128, 130-138, 140-152, 154-158, 160, 162, 164 (жұп жағы); Сеченов көшесі, 1-15, 18-24, 26-33, 35,36, 38-42, 44-56, 58-65, 68-70, 1 Қонаев бұрылысы, 9, 11, 12-15, 33; С. Дәненұлы көшесі (Қойкелді батыр көшесінен Әйтиев көшесіне дейін жұп және тақ жағы); Левашов көшесі, 1-7, 9-181 С. Дәненұлы бұрылысы, 1-43 (тақ жағы), М.Х.Дулати көшесі, 45-99 (тақ жағы); Қойгелді батыр көшесі 237-301 (тақ жағы); Дүрімбетов көшесі, 1-5, 7-14а, 16-22, 24, 24а, 27-33; Еспаев көшесі 2-52 (жұп жағы) 1-39 (тақ жағы ); Еспаев бұрылысы, 1, 2, 4-18, 20-37, 39-42, 44, 46; Еспаев 1 бұрылысы, 1-9, 11-35, 37(тақ жағы); 3, 6, 9, 10, 12-16, 18-22, 24а-28, 30-38 (жұп жағы).
№ 28 сайлау учаскесі
Шекарасы: Абай даңғылы, 140-158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, (жұп жағы) Ташкент көшесі, 84-102, 104, 108-144 (жұп жағы), 67-121 (тақ жағы), М.Х.Дулати көшесі, 1А-44а, Пірімқұлов көшесі, 1-49, 49-а, 51, 55, 57-а, 59, 61 Қонаев көшесі, 4, 6, (жұп жағы), 1-А, 1-Б1, 1-Б2, 1В, 3-17 (тақ жағы), Жүнісалиев көшесі, 1,25-35 (тақ жағы), 2 Әйтеке би көшесі, 1, 3, Әйтиев көшесі, 29, 57, 59, 63-81А, 83-89, 93, 97-147 (тақ жағы), Әлімқұлов көшесі, 1-44, Тәкенов 1-бұрылысы 1, 3-22, Тәкенов 2-бұрылысы, 1, 3-14, Тәкенов 3-бұрылысы, 1, 3-14, Тәкенов 4-бұрылысы, 1, 3-14, Тәкенов 5-бұрылысы, 1, 3 - 20, Фазлаев көшесі, 49-79 (тақ жағы), 56-84 (жұп жағы), Ивано-Франко көшесі, 1, 3 - 23, Қашқари көшесі, 71 - 93 (тақ жағы), Т.Жанқоразов көшесі, 1 - 46, Т.Жанқоразов 1-бұрылысы, 1 - 10, Т.Жанқоразов 2-бұрылысы, 1 - 43, Т.Жанқоразов 3-бұрылысы, 1-24.
№ 29 сайлау учаскесі

В границах: улица Байзак батыра 170, 172, 176, 180-186, 190 (четная сторона) 193-207, 207б, 209, 213-217 (нечетная сторона); улица Сагындыкова 4Б, 4А, 6, 8, 36, 38; 1 переулок Сагындыкова 2, 4, 6, 8.
Избирательный участок № 26
В границах: 1 тупик Бульварный 1, 2, 3; 4 переулок Желтоксан 24-34 (четная сторона), 37-57 (нечетная сторона); улица Айтиева 80-150 (четная сторона), 149-181 (нечетная сторона), улица Байзак батыра 164, 168; улица 2-я Бульварная 35-65, 67, 69; улица Ватутина 1-53 (нечетная сторона); переулок Ватутина 1-16, 18; улица Желтоксан 161-237 (нечетная сторона); улица Кашгари 27-69 (нечетная сторона) 42-112 (четная сторона); переулок Короленко 1-21; улица Петрова 37- 109 (нечетная сторона), 40-102 (четная сторона); улица Сагындыкова 39-51 (нечетная сторона), 52-67; улица Ташкентская 123-147 (нечетная сторона), 148-170, 178,180 (четная сторона); 5 переулок Бульварной 1-18; улица Фазлаева 19, 21, 23, 25-48, 50, 52, 54; улица Черняховского 1-78 (обе стороны); переулок Черняховского 1-13; 4-тупик Бульварный 1-47; тупик Больничный 1-45; переулок Больничный 1-33; проспект Абая 186-202 (четная сторона); 4-пер Сагындыкова 1-42.
Избирательный участок № 27
В границах: улица Айтеке би 5-11(нечетная сторона); улица Жунисалиева 28, 30, 32, 34, 36, 37, 39, 41, 47, 49; улица Конаева 10, 12, 16, 21, 25-39, 43, 45, 47а, 59-63; улица Айтиева 32-38, 42, 46-61а, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78 (четная сторона); улица Желтоксан 77, 81, 87 - 95, 101, 103, 105, 111, 113, 115, 123-125, 131, 133, 135 (нечетная сторона), 120, 122, 126, 128-138, 140-152, 154-158, 160, 162, 164 (четная сторона); улица Сеченова 1-15, 18-24, 26-33, 35, 36, 38-42, 44-56, 58-65, 68-701; переулок Конаева 9, 11, 12-15, 33; улица С. Даненулы (от улицы Койгельды батыра до улицы Айтиева обе стороны); улица Левашова 1-7, 9-181; переулок С. Даненулы 1-43 (нечетная сторона); улица М.Х. Дулати 45-99 (нечетная сторона); улица Койгельды батыра 237-301 (нечетная сторона); улица Дуримбетова 1-5, 7-14а, 16-22, 24, 24а, 27-33; улица Еспаева 2-52 (четная сторона), 1-39 (нечетная сторона); переулок Еспаева 1, 2, 4-18, 20-37, 39-42, 44, 46; улица 9 января 1-9, 11-35, 37; пер 9 января 3, 6, 9, 10, 12-16, 18-22, 24а-28, 30-38 (четная сторона).
Избирательный участок № 28
В границах: проспект Абая 140-158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, (четная сторона); улица Ташкентская 84-102, 104, 108-144 (четная сторона), 67-121 (нечетная сторона); улица М.Х. Дулати 1А-44а; улица Примкулова 1-49, 49-а, 51, 55, 57-а, 59, 61; улица Конаева 4,6, (четная сторона),1-А, 1-Б1,1-Б2, 1В, 3-17 (нечетная сторона); улица Жунисалиева 1, 25-35 (нечетная сторона); 2 улица Айтеке би 1, 3; улица Айтиева 29, 57, 59, 63-81А, 83-89, 93, 97-147 (нечетная сторона); улица Алимкулова 1-44; 1 переулок Такенова 1, 3-22; 2-переулок 1, 3-14; 3 переулок Такенова 1,3-14; 4 переулок Такенова 1, 3-14; 5-переулок Такенова 1, 3-20, улица Фазлаева 49-79 (нечетная сторона), 56-84 (четная сторона); улица Ивано-Франко 1, 3-23; улица Кашгари 71-93 (нечетная сторона); улица Т.Жанкоразова 1-46; 1 переулок Жанкоразова 1-10; 2 переулок Жанкоразова 1-43; 3 переулок Жанкоразова 1-24.
Избирательный участок № 29

Шекарасы: Майқы би көшесі, 1-73 (тақ жағы), 2-52 (жұп жағы), Балуан Шолақ көшесі, 182-208, 228, 212-230, (жұп жағы), Восточно-Семафорный көшесі, 4, 8, (жұп жағы). 1-17, 17а, 19-23, 23а, 25-47 (тақ жағы), Желтоқсан көшесі, 243, 243а, 245, 247, 249, 251-260, 262, 264, 266, 268, 270, Паровозный көшесі, 2, 3, 6-21, Привокзальный көшесі, 7-9, 11, 13, 14, Зеленая көшесі (Байзақ батырмен Майқы би көшелерінің аралығы жұп және тақ жағы), Зеленый көшесінің 1-бұрылысы (Желтоқсан мен Зеленая көшелерінің аралығы жұп және тақ жағы), Зеленый 2-бұрылысы, 1-19 (тақ жағы), 1-34 (жұп жағы), Школьный 2-бұрылысы, 1, 3, 5-9, 9а, 10, 11, 11а, 12-21, 21а, 22-24, 24а, 25-30, 30а, 31, 33, 35, Абай даңғылы 208-226, 230-234 (жұп жағы), Байзақ Батыр көшесі, 185-191 (тақ жағы), Школьный 5-бұрылысы, 2, 4.
№ 30 сайлау учаскесі
Шекарасы: Маяковский көшесі, 50-92, Маяковский 1-бұрылысы, 1А-35, 1Б, 3А, 13Б, 26А, Маяковский 2-бұрылысы, 1-22, Абай даңғылы 253-305 (тақ жағы), Есей би көшесі, 62-151, Есей би 1-бұрылысы, 1-57, Есей би 2-бұрылысы, 30-106, Есенберлин көшесі, 2-52, М. Мәметова көшесі, 1-97 (тақ жағы) 2А-84 (жұп жағы), Водопьянов көшесі, 1-47, Нахымов 1-бұрылысы, 1-29, О.Кошевой көшесі, 1-27 (тақ жағы) 2-66А (жұп жағы), Майқы би көшесі, 54-121А, Балуан Шолақ көшесі, 130-172, Байзақ Батыр көшесі, 57-149 (тақ жағы) 56-132 (жұп жағы), Байзақ батыр 3-бұрылысы, 4-78, Громов көшесі, 65-112, Өзбек 2-бұрылысы, 2-92 (жұп жағы). 1-123 (тақ жағы), Өзбек 3-бұрылысы, 1-7 (тақ жағы) 2-24 (жұп жағы), Өзбек 1-бұрылысы, 1-35 (тақ жағы), 2-42 (жұп жағы), Наманганский көшесі, 42-144 (жұп жағы), Есей би 2-бұрылысы, 17-79 (тақ жағы) 36-94 (жұп жағы), Нахымов көшесі, 1-51 (тақ жағы), 2-56 (жұп жағы), Есей би көшесі (Өзбек көшесінің 1-бұрылысынан Водопьянов көшесіне дейін жұп және тақ жағы), Нахимов бұрылысы, 1-29, Нахымов 2-бұрылысы, 1-55 (тақ жағы) 2-54 (жұп жағы). Өзбек көшесі, 40-74 (жұп жағы) 59-97 (тақ жағы).
№ 31 сайлау учаскесі
Шекарасы: Байзақ батыр 1-бұрылысы (Маяковского көшесінен Байзақ батыр көшесіне дейін жұп және тақ жағы), Байзақ батыр 2-бұрылысы (Байзақ батыр көшесінің 1-бұрылысынан Байзақ батыр көшесіне дейін жұп және тақ жағы), Ташкент 4-бұрылысы, 1-5, 7-13, 15, 17, 18, 19, 20-28, 51, 52, 66, 85, Абай даңғылы, 149, 151, 51, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 164; Байзақ батыр көшесі, 1, 5, 56, 59, 64, 66, 70, 72, 76, 78, 80, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 107, 108-132, 146; Громов көшесі, 1-3, 5, 6, 7, 9, 10-18, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33-50, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 82, Маяковский көшесі, 1-30, 32-40, Осипенко көшесі, 1-6, 9, 11-13, 16-18, 25, 39, 56, Маяковский бұрылысы, 6, 14, Ташкент бұрылысы, 13, 18, 47, Байзақ батыр бұрылысы, 77, Талалихин көшесі, 1-45 (тақ жағы), 2-46 (жұп жағы), Ташкент көшесі, 9, 21, 23, 29-61, Серов көшесі, 1, 2, 4, 5, 8, 11, 12, Наманганская көшесі, 1-137 (тақ жағы) 2-40 (жұп жағы), Өзбек көшесі, 1-57 (тақ жағы) 2-38 (жұп жағы), Байзақ батыр көшесі 21-101 (тақ жағы), 56-84 (жұп жағы), Есей би 2-бұрылысы 3-11 (тақ жағы) 2-20 (жұп жағы). Есей би көшесі (Өзбек көшесінің 1-бұрылысынан Қазыбек би көшесіне дейін жұп және тақ жағы).
№ 32 сайлау учаскесі

В границах: улица Майкы би 1-73 (нечетная сторона); 2-52 (четная сторона); улица Балуан Шолак 182-208, 228, 212-230, (четная сторона); улица Восточно-Семафорная 4, 8, (четная сторона); 1-17, 17а, 19-23, 23а, 25-47 (нечетная сторона); улица Желтоксан 243, 243а, 245, 247, 249, 251-260, 262, 264, 266, 268, 270; улица Паровозная 2, 3, 6-21; улица Привокзальная 7-9, 11, 13, 14, улица Зеленая (от улицы Байзак батыра до улицы Майкы би обе стороны); 1 переулок Зеленый (от улицы Желтоксан до улицы Зеленая обе стороны); 2 переулок Зеленый 1-19 (нечетная сторона),1-34 (нечетная сторона); 2 переулок Школьный 1, 3, 5-9, 9а, 10, 11, 11а, 12-21, 21а, 22-24, 24а, 25-30, 30а, 31, 33, 35; проспект Абая 208-226, 230-234 (четная сторона); улица Байзак Батыра 185-191 (нечетная сторона); 5 переулок Школьный 2, 4.
Избирательный участок № 30
В границах: улица Маяковского 50-92; 1 переулок Маяковского 1А-35, 1Б, 3А, 13Б, 26А; 2 переулок Маяковского 1-22; проспект Абая 255-305 (нечетная сторона); улица Есей би 62-151; 1 переулок Есей би 1-57; 2 переулок Есей би, 30-106; улица Есенберлина 2-52, улица М. Маметовой 1-97 (нечетная сторона) 2А-84 (четная сторона); улица Водопьянова 1-47; 1 переулок Нахимова 1-29, улица О.Кошевого 1-27 (нечетная сторона) 2-66А (четная сторона), улица Майкы би 54-121А, улица Балуан Шолака 130-172, улица Байзак Батыра 57-149 (нечетная сторона) 56-132 (четная сторона), 3 переулок Байзак Батыра 4-78, улица Громова 65-112, 2 переулок Узбекский, 2-92 (четная сторона). 1-123 (нечетная сторона), 3 переулок Узбекский 1-7 (нечетная сторона) 2-24 (четная сторона), 1 переулок Узбекский 1-35 (нечетная сторона) 2-42 (четная сторона), улица Наманганская 42-144 (четная сторона), 2 пер Есей би 17-79 (нечетная сторона) 36-94 (четная сторона), улица Нахимова 1-51 (нечетная сторона) 2-56 (четная сторона), улица Есей би (от 1 переулок Узбекской до улицы Водопьянова четные и нечетные стороны), переулок Нахимова 1-29, 2 переулок Нахимова 1-55 (нечетная сторона) 2-54 (четная сторона). улица Узбекская 40-74 (четная сторона) 59-97 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 31
В границах: 1 пер Байзак батыра (от улицы Маяковского до улицы Байзак батыра четные и нечетные стороны), 2 переулок Байзак батыра (от 1 переулка Байзак батыра до улицы Байзак батыра четные и нечетные стороны), 4 переулок Ташкентский 1-5, 7-13, 15, 17, 18, 19, 20-28, 51, 52, 66, 85, проспект Абая 149, 151, 51, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 164, улица Байзак батыра 1, 5, 56, 59, 64, 66, 70, 72,76, 78, 80, 88, 90, 92, 94, 98, 100,102, 104,106,107,108-132, 146, улица Громова 1-3, 5, 6, 7, 9, 10-18, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33-50, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 82, улица Маяковского 1-30, 32-40, улица Осипенко 1-6, 9, 11-13, 16-18, 25, 39, 56, пер Маяковского 6,14, переулок Ташкентский 13,18,47, переулок Байзак батыра 77, улица Талалихина 1-45 (нечетная сторона), 2-46 (четная сторона), улица Ташкентская 9, 21, 23, 29-61, улица Серова 1, 2, 4, 5, 8, 11, 12, улица Наманганская 1-137 (нечетная сторона) 2-40 (четная сторона), улица Узбекская 1-57 (нечетная сторона) 2-38(четная сторона), улица Байзак батыра 21-101(нечетная сторона), 56-84(четная сторона), 2 переулок Есей би 3-11 (нечетная сторона) 2-20 (четная сторона). улица Есей би (от 1 переулок Узбекской до улицы Казыбек би четные и нечетные стороны).
Избирательный участок № 32

Шекарасы: Ташкент көшесі, 38-82 (жұп жағы), 8-10, 10А, 11-13, 14А, 15, 17А, 17Б, 17В, 19А, 19Б, 22, 26, 28, Аққошқар Әулие көшесі, 1-13, 15-52, 54-58, Рысбеков бұрылысы, 1-23, Әйтеке би 1-бұрылысы, 46-54 (жұп жағы), Қазыбек би көшесі, 3-43, 49 (тақ жағы), Қазыбек би 1-бұрылысы, 1-4, 4А, 5-7, 7А, 8, Қазыбек би 2-бұрылысы, 1, 2, 4-11, 13А, 15, 15А, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, Қазыбек би 4-бұрылысы, 1-5, 7-12, Байзақ батыр көшесі, 42-54 (жұп жағы), 53-67 (тақ жағы), Абай даңғылы 127, 127А, 129, 129а, 131, 133, 135, 135Б, 139, 141, 145-149 (тақ жағы).
№ 33 сайлау учаскесі
Шекарасы: Радищева көшесі, 2, 3, 38, 33, 40, 42, 44, 35, 46, 48, 50, 10, 18, 16, 7, 5, 5а, Радишева 1-бұрылысы, 10, 18, 16, 7, 5, 5а, Абай даңғылы, 121, 117, 123, Қазыбек би көшесі, 104, 114, Төле би даңғылы, 39, 45, 47, 51, 43, 53, Әйтеке би 1-бұрылысы, 1, 3, Ленин көшесі, 11, 13а, 15, 15а, 17, Бектұрғанов көшесі, 3, Байзақ батыр көшесі, 4-20, 26, 28, 34, 36 (жұп жағы), Қылышбай ақын көшесі, 40-50,51 (жұп жағы) 39-51 (тақ жағы). Төле би бұрылысы, 1, 5, 7, 7а, 9, 9а, 6, 4, 4а, 2а, 2.
№ 34 сайлау учаскесі
Шекарасы: Первомайский көшесі, 3, 5-7, 9-15, 15а, 16-20, 22-25; Зәуірбеков көшесі, 1, 1а, 2-32, 32а, 33-39, 39а, 40, 42, 44, 46, 46а, 48; Төле би даңғылы, 11Б, 9, 9а, 11а, 3, 7; Е.Өтеулиев көшесі, 30, 1-17, 19-40, 42-46; 8-Март 2-бұрылысы, 28, 30, 39, 41, 43, 36, 34, 32, 34а, 37; Калинин көшесі, 1-88 (екі жағы), Балуан Шолақ көшесі, 1-13, 15-17, 21-24, 26-28, 30-32, 37, 39, 41, 42, 46, 48, 52-4, 52-5, 19, 70; Өтеулиев бұрылысы, 2, 6, 7-15, 17, 19; Мирзоян көшесі, 1-205 (тақ жағы), 20-174 (жұп жағы), Родниковая көшесі, 1-63 (тақ жағы) 2-62 (жұп жағы), Ат Тарази көшесі, 1-125 (тақ жағы); 2-88 (жұп жағы); Ат Тарази 2-бұрылысы, 1-13 (тақ жағы); 2-8 (жұп жағы); Мирзоян 1-бұрылысы, 1-79 (тақ жағы), 2-44 (жұп жағы); Мирзоян 3-бұрылысы, 1-9 (тақ жағы); 2-6 (жұп жағы); Мирзоян 4-бұрылысы 1-9 (тақ жағы), 2-22 (жұп жағы); Мирзоян тұйығы, 3, 4, 9; Канавский бұрылысы, 1-13.
№ 35 сайлау учаскесі
Шекарасы: Рахмати көшесі, 1-21 (тақ жағы), 2-34 (жұп жағы), Бектұрғанов көшесі (Ленин көшесінен Қапал көшесіне дейін тақ жағы толығымен, жұп жағы Пушкин көшесімен Қапал көшесіне дейін); Ленин көшесі, 2, 6, 12, 14, 16, 18; Қапал көшесі, 19-149, Қапал 3-бұрылысы, 1-11, 13, 16, 18, 20; Сухамбаев көшесі, 1-8, 12, 13, 14-28 (жұп жағы); 32, 34, 38, 40, Сухамбаев 1-тұйығы 1А, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22; Қашағанов көшесі, 2, 4, 6, 8, 10-15, 17-24, 26, 27-60, Ақбозов көшесі, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 14, 15, 16, 18, 20, 24, 26; Ақбозов 1-бұрылысы, 1, 3, 10, 11, 14, 24, Ақбозов 2-бұрылысы, 7, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, Ақбозов 3-бұрылысы, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 13, 16, 18, 20, 22, Абай 2-бұрылысы, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, Абай даңғылы, 46-94 (жұп жағы), 33-87 (тақ жағы), Қойгелді батыр тұйығы 1, 1А, 3; Асқаров көшесі, 5-49 (тақ жағы) 2-96 (№ 35, 43-тен басқалары), Асқаров 1-бұрылысы, 1-36, Асқаров 2-бұрылысы, 1-8, 13, 14, 17-21, 24, 26, 28, 30, 32, 34, Қашағанов 3-бұрылысы, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, Пушкин көшесі, 23-31, Қапал 2-бұрылысы, 1, 2, 3, 4,5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 19, Қапал 3-бұрылысы, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18.
№ 36 сайлау учаскесі
Шекарасы: Байзақ батыр көшесі, 3-17, 25-33, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 49а (тақ жағы), Бектұрғанов көшесі (Ленин көшесінен Пушкин көшесіне дейін жұп жағы), Көшеней көшесі, 2-6, 9, 9а, 7а, 11, 11а, 13, 15, 16, 18-21, 23, 27, 29, 31, 33, 37, 35, 36, 39, 43/1, 43/2, 24, 10а, 56, 76, 18, 47, 49, 51, 53, 59, 61, 63(1/2), 65(1/2), 69, 73, 75, 77, 79, 67; Көшеней 1–бұрылысы, 1, 3, 4, 8, 8а, 9, 10а, 11, Көшеней 5-бұрылысы, 1, 1а, 5 (тақ жағы). 2, 2а, 4, 6, 10-16, 20-46, 50, 54-64, 68, 72, 74, 80-90, 94-102 (жұп жағы), Көшеней 6-бұрылысы, 64, 66, Ақмола көшесі, 5, 10, 14, 15, 19, 22, 25, 27; Қылышбай ақын көшесі, 1-37а (тақ жағы), 2-38 (жұп жағы), Қылышбай ақын 1-бұрылысы, 1, 3, 4, 4-б, 5, 7, 7а, 8, 9, 10, 10а, 12, 14; Қылышбай ақын 2-бұрылысы, 2, 3, 5, 7-б, 9-13, 15, 17, 20, 21, 37; Пирогов көшесі, 7, 7а, 9, 11, 15, 17, 17а, 19, 21-29, 37-51, 55, 57, 61, 65-77 (тақ жағы), Пирогов 4-бұрылысы, 1, 2, 4-7, 7а, 8, 9, 10; Қапал көшесі, 1-7, 10, 11, 15, 18-22, 24, 28, 30, 32, 33, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52 Қапал 1-бұрылысы, 1, 2, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 17, Рыночная көшесі, 1-15, 19, 21 (тақ жағы) 12, 12а, 16, 18, 20а, 22-30, 34-40, 46, 48, 52, 52а, 56, 8, 62-72 (жұп жағы), Лысенко көшесі, 2, 2б, 2а, 3, 4, 6, 6а, 8, 10-15, 17а, 18, 21, 31, 33, 34, 41, 49. Қарағанды көшесі, 1, 2, 4, 5, 6, 9, 11, 13-16, 18-24, 24а, 25, 27, 27а, 28-32, 34, Пушкин көшесі, 8, 11, 12; Академик Павлов көшесі, 1, 2, 4, 5, 8, 9, 11-20, Адамбаев көшесі, 1, 2, 4-13, 18-23, 25, 27, 31; Адамбаев бұрылысы, 1, 2, 3, 5-24, 26; Құлжабаев көшесі, 3-11 (тақ жағы), Төле би даңғылы, 13, 15, 16, 17, 30; Мирзоян көшесі, 4, 6, 6-а, 8, 10, 14, Артем көшесі, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 18; Артем 1-бұрылысы, 4, 2; Артем бұрылысы, 1, 5, 6, 10, Қазыбек би көшесі, 2-34 (жұп жағы), Ғ.Байтасов көшесі, (жұп жағы).
№ 37 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шасаидов Т. 1-бұрылысы, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 14-26, 47, 51, 52, 53, 64, 68, 70; Степная 1-өткел, 1, 3, 4, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 13А/1, 13А/213 А/3, 15, 17, Пирогов 2-бұрылысы, 2, 4-9, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 26, 28, 31, 34, 37, 41, 45, 49, 51; Степная 2-өткел, 1, 1А/1, 1А/2, 1А/3, 1А/4, 2, 6; Степная 2-тұйығы, 2, 4, 6, 8; Степная 2-ші 23-57 (тақ жағы),1,3-7,9-21, Пирогов 3-бұрылысы, 1-4, 6, Пирогов 3-бұрылысы, 15, Абай даңғылы 5, Автомобильная көшесі, 30, 33, 34, 35, 44, 45; Арычная көшесі, 87, 99, 110, 114, 116, 117, Құлжабаев көшесі, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 24, 27-30, 34, 36, 38, 40, 42-44, 46-62, 65-71, 73, 77, 79, 83, 85; Лесная көшесі, 48,50, Молодогвардейская көшесі, 17-27 (тақ жағы), Пирогов көшесі, 2, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 28, 56/2, 30, 32, 34, 40, 44, 46, 49, 50, 52/1, 52/4, 56/1, 58, 60, 62, 64, 66, 74, 80, 82, 84, 86, Садовая көшесі, 7,10,12, Сыпатай батыр көшесі, 1, 2 Талас көшесі, 137, 147, 151, 153, 159; Төле би даңғылы, 2, 4, 8, 10 Центральный көшесі, 5, 6, 29; Көшеней көшесі, № 2, 4, 10, 28, 44, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 66, 78 (жұп жағы).
№ 38 сайлау учаскесі

В границах: улица Ташкентская 38-82 (четная сторона), 8-10, 10А, 11-13, 14А, 15, 17А, 17Б, 17В, 19А, 19Б, 22, 26, 28, улица Аккошкар Аулие 1-13, 15-52, 54-58, переулок К. Рысбекова 1-23, 1 переулок Айтеке би 46-54 (четная сторона), улица Казыбек би 3-43, 49 (нечетная сторона), 1 переулок Казыбек би 1-4, 4А, 5-7, 7А, 8, 2 переулок Казыбек би 1, 2, 4-11, 13А, 15, 15А, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 4 переулок Казыбек би 1-5, 7-12, улица Байзак батыра 42-54 (четная сторона), 53-67 (нечетная сторона), проспект Абая 127, 127А, 129, 129а, 131, 133, 135, 135Б, 139, 141, 145-149 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 33
В границах: улица Радищева 2, 3, 38, 33,40, 42, 44, 35, 46, 48, 50, 10, 18, 16, 7, 5, 5а, 1 переулок Радищева 10, 18, 16, 7, 5, 5а, проспект Абая 121, 117, 123, улица Казыбек би 104, 114, проспект Толе би 39, 45, 47, 51, 43, 53, 1 переулок Айтеке би 1, 3, улица Ленина 11, 13а, 15, 15а, 17; улица Бектурганова 3,улица Байзак Батыра 4-20, 26, 28, 34, 36 (четная сторона); улица Кылышбай акына 40-50, 51 (четная сторона),39-51 (нечетная сторона), переулок Толе би 1, 5, 7, 7а, 9, 9а, 6, 4, 4а, 2а, 2.
Избирательный участок № 34
В границах: улица Первомайская 3, 5-7, 9-15, 15а, 16-20, 22-25; улица М.Заурбекова 1, 1а, 2-32, 32а, 33-39, 39а, 40, 42, 44, 46, 46а, 48, проспект Толе би 11Б, 9, 9а, 11а, 3, 7,улица Е.Утеулиева 30, 1-17, 19-40, 42-46 2 переулок 8 Марта 28, 30, 39, 41, 43, 36, 34, 32, 34а, 37.улица Калинина 1-88 (обе стороны), улица Балуан Шолака 1-13, 15-17, 21-24, 26-28, 30-32, 37, 39, 41, 42, 46, 48, 52-4, 52-5, 19, 70. переулок Утеулиева 2, 6, 7-15,17,19. улица Мирзояна 1-205 (нечетная сторона), 20-174 (четная сторона), улица Родниковая 1-63 (нечетная сторона) 2-62 (четная сторона), улица Ат-Тарази 1-125 (нечетная сторона) 2-88 (четная сторона), 2 переулок Ат-Тарази 1-13 (нечетная сторона) 2-8 (четная сторона), 1 переулок Мирзояна 1-79 (нечетная сторона) 2-44 (четная сторона), 3 переулок Мирзояна 1-9 (нечетная сторона) 2-6 (четная сторона), 4 переулок Мирзояна 1-9 (нечетная сторона) 2-22 (четная сторона), тупик Мирзояна 3, 4, 9, переулок Канавский 1-13.
Избирательный участок № 35
В границах: улица Рахмати 1-21 (нечетная сторона), 2-34 (четная сторона), улица Бектурганова (от улицы Ленина до улицы Капал четная сторона полностью, от улицы Пушкина до улицы Капал четная сторона) улица Ленина 2, 6, 12, 14, 16, 18: улица Капал 19-149, 3 переулок Капал 1-11, 13, 16, 18, 20, улица Сухамбаева 1-8, 12, 13, 14-28 (четная сторона), 32, 34, 38, 40, 1 тупик Сухамбаева 1А, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, улица Кашаганова 2, 4, 6, 8, 10-15, 17-24, 26, 27-60, улица Акбозова 1, 3, 4,5, 6, 7, 9, 10, 14, 15, 16, 18, 20, 24, 26, 1 переулок Акбозова 1, 3, 10, 11, 14, 24, 2 переулок Акбозова 7, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 3 переулок Акбозова 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 13, 16, 18, 20, 22, проспект Абая 27-87, 2 переулок Абая 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 4, переулок Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19-28, тупик Койгельды 1, 1А, 3, улица Аскарова 5-49 (нечетная сторона) 2-96 (кроме домов № 35, 43), 1 переулок Аскарова 1-36, 2 переулок Аскарова 1-8, 13, 14, 17-21, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 3 переулок Кашаганова 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, улица Пушкина 23-31, 2 переулок Капал 1, 2, 3, 4,5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 19, 3 переулок Капал 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18.
Избирательный участок № 36
В границах: улица Байзак батыра 3-17, 25-33, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 49а (нечетная сторона), улица Бектурганова 18, 20-24, 26, 26а, 27, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 35, 38, 40, 42, 44, 44а, 50, улица Кошеней 2-6, 9, 9а, 7а, 11, 11а, 13, 15, 16, 18-21, 23, 27, 29, 31, 33, 37, 35, 36, 39, 43/1, 43/2, 24, 10а, 56,76, 18, 47, 49, 51, 53, 59, 61, 63(1/2), 65(1/2), 69, 73, 75, 77, 79, 67, 1 переулок Кошеней 1, 3, 4, 8, 8а, 9, 10а, 11, 5 переулок Кошеней 1, 1а, 5 (нечетная сторона). 2, 2а, 4, 6, 10-16, 20-46, 50, 54-64, 68, 72, 74, 80-90, 94-102 90 (четная сторона), 6 переулок Кошеней 64, 66; улица Акмолинская 5, 10, 14, 15, 19, 22, 25, 27, улица Кылышбай акына 1-37а (нечетная сторона) 2-38 (четная сторона) 1 переулок Кылышбай акына 1, 3, 4, 4-б, 5, 7, 7а, 8, 9, 10, 10а, 12, 14. 2 переулок Кылышбай акына 2, 3, 5, 7-б, 9-13, 15, 17, 20, 21, 37; улица Пирогова 7,7а, 9, 11, 15, 17, 17а, 19, 21-29, 37-51, 55, 57, 61, 65-77 (нечетная сторона), 4 переулок Пирогова 1, 2, 4-7, 7а, 8, 9, 10, улица Капал 1-7, 10, 11, 15, 18-22, 24, 28, 30, 32, 33, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 1 переулок Капал 1, 2, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 17, улица Рыночная 1-15, 19, 21 (нечетная сторона) 12, 12а, 16, 18, 20а, 22-30, 34-40, 46, 48, 52, 52а, 56, 8, 62-72 (четная сторона), улица Лысенко 2, 2б, 2а, 3, 4, 6, 6а, 8, 10-15, 17а, 18, 21, 31, 33, 34, 41, 49; улица Карагандинская 1, 2, 4, 5, 6, 9, 11, 13-16, 18-24, 24а, 25, 27, 27а, 28-32, 34, улица Пушкина 8, 11, 12. улица Академика Павлова 1, 2, 4, 5, 8, 9, 11-20, улица Адамбаева 1, 2, 4-13, 18-23, 25, 27, 31. переулок Адамбаева 1, 2, 3, 5-24, 26, улица Кулжабаева 3-11 (нечетная сторона); проспект Толе би 13, 15, 16, 17, 30, улица Мирзояна 4, 6, 6-а, 8, 10, 14, улица Артема 5, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 18, 1 переулок Артема 4, 2, переулок Артема 1, 5, 6, 10, улица Казыбек би 2-34 (четная сторона), улица Г.Байтасова (четная сторона).
Избирательный участок № 37
В границах: 1 переулок Т. Шасаидова 4, 5, 6, 8, 9, 10, 14-26, 47, 51, 52, 53, 64, 68, 70; 1 проезд Степной 1, 3, 4, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 13А/1, 13А/213А/3, 15, 17, 2 переулок Пирогова 2, 4-9, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 26, 28, 31, 34, 37, 41, 45, 49, 51, 2 проезд Степной 1, 1А/1, 1А/2, 1А/3, 1А/4, 2, 6, 2 тупик Степной 2, 4, 6,8, 2-ая Степная 23-57 (нечетная сторона), 1, 3-7, 9-21, 3 пер Пирогова 1-4, 6, 3 переулок Пирогова 15, проспект Абая 5, улица Автомобильная 30, 33, 34, 35, 44, 45; улица Арычная 87, 99, 110, 114, 116, 117; улица Кулжабаева 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 24, 27-30, 34, 36, 38, 40, 42-44, 46-62, 65-71, 73, 77, 79, 83, 85, улица Молодогвардейская 17-27 (нечетная сторона), улица Пирогова 2, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 28, 56/2, 30, 32, 34, 40, 44, 46, 49, 50, 52/1, 52/4, 56/1, 58, 60, 62, 64, 66, 74, 80, 82, 84, 86, улица Садовая 7, 10, 12; улица Сыпатай батыр 1, 2; улица Таласская 137, 140, 144, 147, 151, 153, 159; проспект Толе би 2, 4, 8, 10, улица Центральная 5, 6, 29, улица Кошеней № 2, 4, 10, 28, 44, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 66, 78 (четная сторона).
Избирательный участок № 38

Шекарасы: Төңкеріс массиві, 5-13, Сеңкібай көшесі, 1-30, Сеңкібай 1-бұрылысы, 1-14, Сеңкібай 2-бұрылысы, 1-14, Сеңкібай 3-бұрылысы, 1-15, Көшеней көшесі, 90-169, Көшеней 3-бұрылысы, 1-38, Көшеней 4-бұрылысы, 1-41, Көшеней 7-бұрылысы, 1-13, Көшеней 8-бұрылысы, 1-9, Қапал көшесі, 88-140 (жұп жағы), Қапал 4-бұрылысы, 1-59, Қапал 5-бұрылысы, 1-37; Қапал 6-бұрылысы, 1-14, Абай даңғылы, 6-42 (жұп жағы), Абай 3-бұрылысы, 1-57, Сыпатай батыр көшесі, 22-83, Жамбыл даңғылы, 1-16, Береговой көшесі, 1-39 Әзербаев көшесі, 2-36 көшесі, Қойгелді батыр көшесі 8-10, Сыпатай батыр көшесі № 24 үй.
№ 39 сайлау учаскесі
Шекарасы: Майкөт ақын көшесі, 33, 37, 37А, 38, 40-52, 54, 56, 57, 58, 62, 64, 68, 72, 76, Қойгелді батыр көшесі, 16-26, 32, 36-42, 44А, 52-62, 68-80, 84-88, 88А, 90, 92, 98-104, 112, 114, (жұп жағы), Жамбыл даңғылы, 11, 17, 17А, 19А, 21, 27, 27А, 33, 37,39, 41А, 43, 43А, 47, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 79, 85, 87, Пушкин көшесі, 48, 50, 51, 52, 54, 59, 61, 66, 70, 75, 74, 76, 80, 81, 83, 84, 85,87, 88, 89, 93, 93А, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101А, 106, 107, 109, 110, 112, 114, 117, 121, 123, 134, 136, 138, Р.Камил 1-бұрылысы, 29, 31, 33, 35, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 55А, 57, 60, 64, 68, 68А, 70, 74 до Жамбыл даңғылы, Сухамбаев 1-бұрылысы, 3-8, 11, Сухамбаев 3-бұрылысы, 7, 11, 13, 15, 17, Сухамбаев көшесі, 55, 57, 59, 63, 65, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87А, 89, 88, 90, 92, 93А, 94, 93, 95, 98, 100, 104, 106А, 108, 110, 112, 114, 116, Сухамбаев 2-бұрылысы, 1-6, 7/1, 7/2, 8-10, 14, 15, 16, 18, 18А, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 48, 50, 54, 58, Ақша батыр көшесі, 33, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 53, 55, 57, 61, 62, 63, 64А, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 93, 94, 96, 98, 101, 105, 107, 109, Бұрыл 3-бұрылысы, 2, 2А, 3,4, 5, 6, 8, 11, 14, 15, 18,19, 20, 21, 22, 30, 32, 34, Асқаров көшесі, 55, 61-83, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 98, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 112, 113, 114Б, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 122Б, 123, 123А, 124, 125, 128, 129, 132, 133, 135, 138, 141, 143-146, 149, 155, 157, 159, 163, 165, 166, Көшек батыр көшесі, 78-90, Т. Тоқтаров көшесі, 1, 2, 4, 6, 8, 11-14, 15А, 17-22, 24-30, ЗОА, 31, 33, 34, 35А, 41, Ленин көшесі 34- 104 (жұп жағы), 35-97 (тақ жағы); Қазиев көшесі, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 13, Желтоқсан 1-бұрылысы, 1-5, 7, 8-13, 15А, 16, 19, 20, 21, 21А, 22, 22Б, 23, 24, 25, 26, 28, 32, 34, 36, Қойгелді батыр көшесі, 16-136 (жұп жағы), 53- 97 (тақ жағы), Желтоқсан көшесі, 2-6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, Колхозный көшесі, 11, 12, 16, 18А, 20, 21, 24, 25, 26, 30, 32, 34А, 36, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 70, Майкөт ақын көшесі, 1-4, 8, 10-20, 23, 25, 26, 28, 30, 32, 34.
№ 40 сайлау учаскесі

В границах: Массив Тонкуруш 5-13, улица Сенкибая 1-30, 1 переулок Сенкибая 1-14, 2 переулок Сенкибая 1-14, 3 переулок Сенкибая 1-15, улица Кошеней 90-169, 3 переулок Кошеней 1-38, 4 переулок Кошеней 1-41, 7 переулок Кошеней 1-13, 8 переулок Кошеней 1-9; улица Капал 88-140 (четная сторона), 4 переулок Капал 1-59, 5 переулок Капал 1-37; 6 переулок Капал 1-14, проспект Абая 6-42 (четная сторона), 3 переулок Абая 1-57, улица Сыпатай Батыра 22-83, проспект Жамбыла 1-16, улица Береговая 1-39 улица К.Азербаева 2-36, улица Койкельды батыра 8-10, Сыпатай батыра 24.
Избирательный участок № 39
В границах: улица Майкот акына 33, 37, 37А, 38, 40-52, 54, 56, 57, 58, 62, 64, 68, 72, 76, улица Койгельды батыра 16-26, 32, 36-42, 44А, 52-62, 68-80, 84-88, 88А, 90, 92, 98-104, 112, 114, (четная сторона), проспект Жамбыла 11, 17, 17А, 19А, 21, 27, 27А, 33, 37, 39, 41А, 43, 43А, 47, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 79, 85, 87, улица Пушкина 48, 50, 51, 52, 54, 59, 61, 66, 70, 75, 74, 76, 80, 81, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 93, 93А, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101А, 106, 107, 109, 110, 112, 114, 117, 121, 123, 134, 136, 138, Р.Камил 29, 31, 33, 35, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 55А, 57, 60, 64, 68, 68А, 70, 74 до проспекта Жамбыла, 1 переулок Сухамбаева 3-8, 11, 3 переулок Сухамбаева 7, 11, 13, 15, 17; улица Сухамбаева 55, 57, 59, 63, 65, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87А, 89, 88, 90, 92, 93А, 94, 93, 95, 98, 100, 104, 106А, 108, 110, 112, 114, 116, 2 переулок Сухамбаева 1-6, 7/1, 7/2, 8-10, 14, 15, 16, 18, 18А, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 48, 50, 54, 58, улица Акша батыра 33, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 53, 55, 57, 61, 62, 63, 64А, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 93, 94, 96, 98, 101, 105, 107, 109, 3 переулок Бурыл 2, 2А, 3,4, 5, 6, 8, 11, 14, 15, 18,19, 20, 21, 22, 30, 32, 34, улица А.Аскарова 55, 61-83, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 98, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 112, 113, 114Б, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 122Б, 123, 123а, 124, 125, 128, 129, 132, 133, 135, 138, 141, 143-146, 149, 155, 157, 159,163, 165, 166, улица Кошек батыра 78-90, улица Т.Тохтарова 1, 2, 4, 6, 8, 11-14, 15А, 17-22, 24-30, 30А,31, 33, 34, 35А, 41, улица Ленина 34-104 (четная сторона); 35-97 (нечетная сторона), улица Казиева 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 13,1 переулок Желтоксан 1-5, 7, 8-3, 15А, 16, 19, 20, 21, 21А, 22, 22Б, 23, 24, 25, 26, 28, 32, 34, 36; улица Койгелды батыра 16-136 (четная сторона),53-97 (нечетная сторона), улица Желтоксан 2-6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, улица Колхозная 11, 12, 16, 18А, 21, 20, 24, 25, 26, 30, 32, 34а, 36, 40, 42, 44, 6, 50, 52, 70; улица Майкот акына 1-4, 8, 10-20, 23, 25, 26, 28, 30, 32, 34.
Избирательный участок № 40

Шекарасы: Телеорталық 1-11, 13, 14, Жамбыл даңғылы, 9А.
№ 41 сайлау учаскесі
Шекарасы: Сәтпаев көшесі, 1-12, 14, 16, 16а, 17а, Жамбыл даңғылы, 16а, 16а/3, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, Сәтпаев көшесі, 8 бойынша ІІМ госпитальі.
№ 42 сайлау учаскесі
Пацаев көшесі, 1-5, 10, 12, 13, 14, 16, 19, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 33, 32, 34, 35, 37, 39, Ровненский көшесі, 1-4, 8, 10, 11, 15, 16, 18, 20, Ровненский бұрылысы, 3, 5, 7, 9,13, 15, 18,20, 30, Мәмбет батыр көшесі, 1-5, 8-12, 14, 15, 18-23, 25, 26, 27, 30-32, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 47, 49, 53, 54, 55, 51, 56, 57, 58, 61, 62, 63, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 77, 79, 80, 81, 84, 87, 89, 91, 94, 133, 134, Мәмбет батыр 1, 2, 3-бұрылыстары, Смайлов көшесі, Жаңасаз көшесі, Сеңкібай көшесі, 144-208 (жұп жағы), 143-197 (тақ жағы), Әулие Ата көшесі, 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12 –17, 20-34, Добровольский көшесі, 3, 5-17, 19, 20, 21, 23, Волков көшесі, 1,2,4,6,8, 9, 12, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 27, 75, Алатау көшесі, 3-10, 12, 14, 17, 18, 19, 2, Алатау тұйығы 9, 10, 11, 14, 16, 18, 20, Алатау 1-бұрылысы, 10, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 32, 34, 38, 40, 179, Пригородный көшесі,1-4, 6-9, 11, 15, 17, 19, Жанболатов көшесі,1, 3, 4, 5, 7,9, 11-15, 18, 19, 21, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 50, 52, 54, 60, 62, 66, 85, 105, 106, 107, 126, 131, 152, 266, "Родничок", "Родничок-1", "Мичурин", "Педагог" саяжай кооперативтері және "Қайнар" алқабы.
№ 43 сайлау учаскесі
Шекарасы: Төңкеріс массиві, 3, 4, көшесі Әзірбаев көшесі 101-157, 151-181(тақ жағы), Сеңкібай 2,4,6-бұрылысы, Рим бұр, Сеңкібай көшесі,32-142 (жұп жағы), 39-141 (тақ жағы) Қапал 6-бұрылысы, 14-46 (жұп жағы), 35-85 (тақ жағы), Жамбыл даңғылы, 10-18, Қапал көшесі, 200-334 (жұп жағы), Жолбарыс хан бұрылысы, Көшеней 8-бұр, Көшеней көшесі, 159-243 (тақ жағы), 176-236 (жұп жағы), Сыпатай батыр көшесі, 85, 89, 92, 96, 97, 99, 105, 111, 112, 113.
№ 44 сайлау учаскесі
Шекарасы: Әсімов көшесі, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 106, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 121, 122,124, 126, 143, 144, 146, 148, 102, 104, 105, 107, 110, 128, 130, 131, 132, 134, 136, 138, 140, 187, 189, 191, 193, Жамбыл даңғылы, 12А, 14А,14Б, көшесі К.Әзірбаев көшесі, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 107, 112, 116, 117, 120, 122, 132, 134, 135, 137, 139, 141, 142, 190, 192, 194, 196, 198, 64, 68, 66, 70, 74, 76,78, 80, 82, 84, 88, 92, 102, 103, 104, 105, 106, 108,109, 110, 111, 113, 114, 115, 118, 119, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128,129, 131, 133, 138, 138А, 143, 144, 146, 147, 148, 149, 151, 152, Абланов көшесі, 2, 4, 6, 22, 32, 42, 44, 1-3,5,7-21, 23—31, 33-36, 38, 40, Төңкеріс массиві, 1,2, Ұлықбек көшесі, 7, 9, 21, 22, 25, 27, 28, 31, 15, 17, 20, 29, 33, Қапал көшесі, 237, 241-255, 259-275, 279, 283-301, 305, 307, 311-325, 329-341, 345-375 (тақ жағы), Е.Олжабаев көшесі, 2-12, 16а, 34, 48, 58, 62, 68, 76, 78, 84, 96, 102, 110а, 8А, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 104, 106, 108, 110, 112, Жылысбаев көшесі, 1-58, 59 60-120, 122, 124, 126, 126а, Әбдібаев көшесі, 7, 9, 10, 11, 12-36, 38-52, 52а, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81.
№ 45 сайлау учаскесі
Шекарасы:Қ.Сәтбаев көшесі, 10, 15, 13, 17, 18, 19, 25А, 26, Красин 2-бұрылысы, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,10, 12, Красин 3- бұрылысы,1, 2, 3, 4, 5, 6,7, 8, Бостандық көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, Красина 1-бұрылысы, 1, 5, 7, Красина 5-бұрылысы, 2, 8, 6, 10, 11, 12, 15, 16, Е.Олжабаев көшесі, 1, 3, Қойбақов көшесі, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, Қойбақов 1-бұрылысы, 1, 3, 9; Красина 2-бұрылысы, 1, 2, 3, 4, 8; Красина 4-бұрылысы, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11; Красина 7-бұрылысы, 4, 5, 6, 7, 9.
№ 46 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қ.Сәтбаев көшесі, 1б, 15, Гамалея көшесі, 14-22, Ж.Баласағұн көшесі, 3, 6-9, 11, 13-16, 20-24, 26-35, 37-39, Сухамбаев көшесі, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 129, 133, 135, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 154, 155, 157, 163,182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, Қ.Көшеков көшесі, 1, 2, 4, 7, 9, 11-14, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 27-31, 33, 34, 38, 41-47, 49, 52, 55, 57, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 81, 83, Жамбыл даңғылы, 20, 30, 34, 36, 40, 42, 46, 48, 52, 58, 60, 62, Асқаров көшесі, 148-292 (жұп жағы), 167-251 (тақ жағы), Б.Қойбақов көшесі, 1-37, И.Мичурин көшесі, 1-67 (екі жағы), Бруно көшесі, 1-5, 7, 9, Я. Коперник көшесі, (екі жағы), Пушкин көшесі, 140-тан соңына дейін (жұп жағы), Алексеев көшесі, (екі жағы), Сухамбаев 3-бұрылысы, 10-72 (жұп тағы), 31-69 (тақ жағы), Қосы батыр көшесі, 1-49 (тақ жағы), 2-66 (жұп жағы), Макаров көшесі 2-18, 20а, 20б, 22а (жұп жағы), 1-37 (тақ жағы), Барбюс көшесі (екі жағы), Барбол к,. 2-8, Синявин (екі жағы), Кольцевой (екі жағы), Лазарев көшесі (екі жағы), Воинская (екі жағы), Крупская көшесі 77, 78, 79, 80, 82, 84, "Бурыл А" алқабы Жүзбаев көшесімен қоса, Петрашевский к,.1-6, Коцюбинский көшесі, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Леси Украинки көшесі, 12-38 (жұп жағы), 13-29 (тақ жағы).
№ 47 сайлау учаскесі

В границах: Телецентр 1-11, 13, 14, проспект Жамбыла 9А.
Избирательный участок № 41
В границах: улица Сатпаева 1-12, 14, 16, 16а, 17а, проспект Жамбыла 16а, 16а/3, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, госпиталь МВД по улице Сатпаева 8.
Избирательный участок № 42
В границах: улица Пацаева 1-5, 10, 12, 13, 14, 16, 19, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 33, 32, 34, 35, 37, 39, улица Ровненская 1-4, 8, 10, 11, 15, 16, 18, 20, переулок Ровненская 3, 5, 7, 9,13, 15, 18,20, 30, улица Мамбет батыра 1-5, 8-12, 14, 15, 18-23, 25, 26, 27, 30-32, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 47, 49, 53, 54, 55, 51, 56, 57, 58, 61, 62, 63, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 77, 79, 80, 81, 84, 87, 89, 91, 94, 133, 134, 1 переулок Мамбет батыра, 2 переулок Мамбет батыра, 3 переулок Мамбет батыра, улица Смаилова, улица Жанасаз, улица Сенкибая 144-208 (четная сторона), 143-197 (нечетная сторона), улица Аулие ата 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12 –17, 20-34, улица Добровольского 3, 5-17, 19, 20, 21, 23, улица Волкова 1,2,4,6,8, 9, 12, 13, 15, 17,19, 20, 21, 23, 27, 75 улица Алатауская 3-10, 12, 14, 17, 18, 19, 2, тупик Алатау 9, 10, 11, 14, 16, 18, 20, 1 переулок Алатау 10, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 32, 34, 38, 40, 179, улица Пригородная 1-4, 6-9, 11, 15, 17, 19, улица Жанболатова 1, 3, 4, 5, 7,9, 11-15, 18, 19, 21, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 50, 52, 54, 60, 62, 66, 85, 105, 106, 107, 126, 131, 152, 266; садоводческие кооперативы "Родничок", "Родничок-1", "Мичуринец", "Педагог" и массив "Кайнар".
Избирательный участок № 43
В границах: массив Тонкуруш 3, 4, улица Азербаева 101-157, 151-181 (нечетная сторона), 2 переулок Рима, улица Сенкибая 32-142 (четная сторона), 39-141 (нечетная сторона), 6 переулок Капал 14-46 (четная сторона), 35-85 (нечетная сторона), проспект Жамбыла 10-18, улица Капал 200-334 (четная сторона), переулок Жолбарыс хана, 8 переулок Кошеней, улица Кошеней 159-243 (нечетная сторона), 176-236 (четная сторона), улица Сыпатай батыра 85, 89, 92, 96, 97, 99, 105, 111, 112, 113.
Избирательный участок № 44
В границах: улица Асимова 22, 24, 26, 27, 28, 29, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 106, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 121, 122,124, 126, 143, 144, 146, 148, 102, 104, 105, 107, 110, 128, 130, 131, 132, 134, 136, 138, 140, 187, 189, 191, 193, проспект Жамбыла 12А, 14А, 14Б, улица К. Азербаева 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 107, 112, 116, 117, 120, 122, 132, 134, 135, 137, 139, 141, 142, 190, 192, 194, 196, 198, 64, 68, 66, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 92, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 118, 119, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 133, 138, 138А, 143, 144, 146, 147, 148, 149, 151, 152, улица Абланова 2, 4, 6, 22, 32, 42, 44, 1-3, 5, 7-21, 23-31, 33-36, 38, 40, массив Тонкуруш 1, 2, улица Улыкбека 7, 9, 21, 22, 25, 27, 28, 31, 15, 17, 20, 29, 33, улица Капал 237, 241-255, 259-275, 279, 283-301, 305, 307, 311-325, 329-341, 345-375 (нечетная сторона), улица Е.Олжабаева 2-12, 16а, 34, 48, 58, 62, 68, 76, 78, 84, 96, 102, 110а, 8А, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 104, 106, 108, 110, 112, улица Жылысбаева 1-58, 59 60-120, 122, 124, 126, 126а, улица Абдыбаева 7, 9, 10, 11, 12-36, 38-52, 52а, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81.
Избирательный участок № 45
В границах: улица К.Сатбаева 10, 15, 13, 17, 18, 19, 25А, 26, 2 переулок Красина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 3 переулок Красина1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, улица Бостандыкская, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 1 переулок Красина 1, 5, 7, 5 переулок Красина 2, 8, 10, 11, 12, 15, 16, улица Е.Олжабаева 1, 3, улица Койбакова, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 4 переулок Красина, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11; 5 переулок Красина, 6; 7 переулок Красина, 4, 5, 6, 7, 9.
Избирательный участок № 46
В границах: улица К.Сатбаева 1б,15, улица Гамалея 14-22, улица Ж.Баласагуна 3, 6-9, 11, 13-16, 20-24, 26-35, 37-39, улица Сухамбаева 97, 99,101, 105, 107, 109, 111, 113,115, 117, 119, 121, 123, 129, 133, 135, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 154, 155, 157, 163,182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, улица К.Кошекова 1, 2, 4, 7, 9, 11-14,17, 18, 20, 21, 22, 24, 27-31, 33, 34, 38, 41-47, 49, 52, 55, 57, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 81, 83, проспект Жамбыла 20, 30, 34, 36, 40, 42, 46, 48, 52, 58, 60, 62, улица Аскарова 148-292 (четная сторона), 167-251 (нечетная сторона), улица Б.Койбакова 1-37, улица И.Мичурина 1-67 (обе стороны), улица Бруно 1-5, 7, 9, улица Я.Коперника (обе стороны), улица Пушкина 140-до конца (четная сторона), улица Алексеева (обе стороны), 3 переулок Сухамбаева 10-72 (четная сторона) 31-69 (нечетная сторона) улица Косы батыра 1-49 (нечетная сторона), 2-66 (четная сторона), улица Макарова 2-18, 20а, 20б, 22, 22а, (четная сторона) 1-37 (нечетная сторона) улица Барбюса (обе стороны), улица Барбола 2-8, улица Синявина (обе стороны); улица Кольцевая, (обе стороны), улица Лазарева (обе стороны), улица Воинская (обе стороны), улица Крупская 77, 78, 79, 80, 82, 84, массив "Бурыл-А" включительно улица Жузбаева, улица Петрашевского 1-6, улица Коцюбинского, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; улица Леси Украинки, 12-38 (четная сторона), 13-29 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 47

Шекарасы: Барбол көшесі, 10-34, Гамалей көшесі, 1-3, 6, 10, 12, А.Асқаров көшесі, 253-309 (тақ жағы), Петрашевский көшесі, 7-35, "Бурыл Б,В" алқаптары.
№ 48 сайлау учаскесі
Шекарасы: Жамбыл даңғылы, 70-102 (жұп жағы), Пушкин көшесі, 129-229 (тақ жағы), Чернышов көшесі, 2-24, 26-30, 32-39, 41,43,44-47, 49, 51, 53, 54, 58-61, 63-69, 71, 73-75, 77, 79-85, 87, 91-92, 94-105, 107, 113, 115, 119, 121, 127, 131, 133, 135, 137, 141, 145, 147, 149, 151, Қосы Батыр көшесі, 49б, 51, 53, 55, 57, 5 9, 61, 68, 70, 72, 76, 78, Р. Әбілқаиров көшесі, 1, 3-14, 16, 18, 20, 24, Қаратау көшесі, 1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 14-18, 20, 22, Яковлев көшесі, 1, 2, 3-32, 34, 36, Бірлесу Еңбек көшесі, 1-7, 9, 11-20, Еңбек бұрылысы, 1-18, 21, 23, 25, Крупская көшесі, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, Ленин 1-бұрылысы 1, 2, 5-9, 11-17, 19, 22-26, 28, 30, 34, 36, 42, 44, 46, 48; Ленин көшесі, 101, 103, 105, 107, 110, 113-116, 118-124, 127-131, 133-135, 137-152, 154, 156, 158, 162-164, 166, Баласағұни 3-бұрылысы, 1-6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20-22, 24-27, 31, 32, 34, 36, 38, 48, 50, 54, 56, Баласағұни көшесі, 43, 45, 47,49, 51, 53, 56, 5 9-61, 63, 65-69, 80, 82, 84, 86, 92, 94, 96, 98, 102, Ш. Руставели көшесі, 1-15, 17, 19-32, 34-37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 54 -56, 59-81, 83-86, 88, 90, 92, 94, 96-105, 107, 113, 115, Ш. Руставели бұрылысы, 7-9, Сырым Датұлы көшесі, 30-33, 35, 37, 39, 41, 42, 42а, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 53, 55, 57, 59, Сырым Датұлы 1-бұрылысы, 1-44 (екі жағы), Тоқбергенов көшесі, 58, 60, 64, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96 Көшек батыр көшесі, 71, 73, 77, 79, 81, 85, 87, 93, 94, 95, Ленин көшесі, 106-152 (жұп жағы), 101-151 (тақ жағы).
№ 49 сайлау учаскесі
Шекарасы: Сүлейменов көшесі, 41, 45-61, 73/1, 73/2, 75/1, 75/2, 79-89, 93-109, 113-127, 133, 137-145, 149-153, 153/1, 155—161, 161/1, 163-173, 177-181, 213-221, 221а, 223, 223а, 225, 225а, 227, 227а, 229-235, (тақ жағы), 102-118, 122, 126—154, 154/1, 156-184, 186, 186/1188, 190, 190/1, 190/2, 192, 194-214, 218, 220, 222, 222/1, 224-234, 238-270 (жұп жағы), Новостройка көшесі, 1/2, 1/3, 3/4, 5/3, 6, 7, 9/2, 9/3, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11/4, 12/1, 12/3, 12/4, Сұлтанбаев көшесі, 10, 12, 13, 6, 17, 22, Қадыралиев көшесі, 2, 5, 8, 11, 14, 33, 38, 43, 47, 53, 56, Сатыбалдиев көшесі, 1, 17, 23, 42, 44, 43, 46, 48, 50, 49, 64, 66, 84, 90, 92, 94, 93, 2, Көшек батыр көшесі, 193-241, 245-283, 287, 291-301 (тақ жағы), Ж.Сабалақов көшесі, 1, 2, 4-8, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 20, 21/1, 21/2, 23-26, 28, 29, 31, 31/132, 32/1, 34, 35, 37, 39, 41, 45, 49, 53, 57, 59, 61, 65, 67, 69, Сүлейменов көшесі, 4-бұрылысы, 1-8, 10-13, 15, 16, 18, 20, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, Ниетқалиев көшесі, 64, 66, 68, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 76/1, 76/2, 78/1, 78/2, 80/1, 80/2, 82/1, 82/2, 84/1, 84/2, 86/1, 86/2, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, Бөлтірік Шешен көшесі, 20, 22, 24, 28,30, 32, 36, 34, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 50/1, 50/2, 43, 45, 47, 47а, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 63/1, 63/2, 65/1, 65/2, 67/1, 67/2, 73/1, 73/2, 75/1, 75/2, 77/1, 77/2, 81/1, 81/2, 83/1, 83/2, Чехов көшесі, 3/1-11/2, 12, 12а, 12б, 12б/1, 12б/2, 12б/3, 12б/4, 13/1, 13/2, 15/1-21/2, Чехов 1 бұрылысы, 1, 3, 5, 10, 12, 16, Чехов 2-бұрылысы, 1-4, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, Ж. Аппасов көшесі, 48/1-80/2 (жұп жағы), 61/1-77/2, Сұлтанбаев өткелі, 1/1-13/2 (тақ жағы), 2-8, 12-42, 46-54, 56/1, 56/2, 58-64, 64/1, 66, 66/1, 66/2, 74, 78, 88, 90/1, 90/2, 92, 94/1, 94/2, 96, Химик көшесі, 1/1-9/2, 17/1-21/2, 25/1-29/2 (тақ жағы), 2/1-8/2, 30/1- 42/2 (жұп жағы), Рысбек батыр көшесі, 19/1-31/2, 35/1-45/2, 49/1-55/2 (тақ жағы), 36/1-54/2 (жұп жағы), Крупская көшесі, 35, 1/1-31/2 (тақ жағы), Крупская 3-бұрылысы, 1, 3-8, 10-18, 20, Ж.Жұмаділов көшесі, 1, 3, 4, 7, 10, 11, 14, 13, 16, 23, 26, 31, 36, 37, 40, 42, 62, 67, 86, 87, Абдулин көшесі, 8, 10, 18, 22, 26, 27, 35, 44, 45, 48, 49, Гипсовый 1-ші, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 12, Гипсовый 2-ші, 1, 2, 3, 4, 5, 6-16; Қ. Жалаири көшесі, 18-48 (жұп жағы), 11-27 (тақ жағы).
№ 50 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Астана" (12) мөлтек ауданының тұрғын үйлері.
№ 51 сайлау учаскесі

В границах: улица Барбола 10-34, улица Гамалея 1-3, 6, 10, 12, улица А.Аскарова 253-309 (нечетная сторона), улица Петрашевского 7-35, массивы "Бурыл" Б,В".
Избирательный участок № 48
В границах: проспект Жамбыла 70-102 (четная сторона) улица Пушкина 129-229 (нечетная сторона) улица Чернышова 2-24, 26-30, 32-39, 41, 43, 44-47, 49, 51, 53, 54, 58-61, 63-69, 71, 73-75, 77, 79-85, 87, 91-92, 94-105, 107, 113, 115, 119, 121, 127, 131, 133, 135, 137, 141, 145, 147, 149, 151, улица Косы Батыра 49б, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 68, 70, 72, 76, 78, улица Р. Абилхаирова, 1, 3-14, 16, 18, 20, 24, улица Каратауская 1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 14-18, 20, 22, улица Яковлева 1, 2, 3-32, 34, 36 улица Бирлесу Енбекская 1-7, 9, 11-20, переулок Енбекская 1-18, 21, 23, 25, улица Крупская 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55; 1 переулок Ленина 1, 2, 5-9,11-17, 19, 22-26, 28, 30, 34, 36, 42, 44, 46, 48, улица Ленина 101, 103, 105, 107, 110, 113-116, 118-124, 127-131, 133-135, 137-152, 154, 156, 158, 162-164, 166, 3 переулок Баласагуни 1-6, 8, 10, 12, 14, 16,18, 20-22, 24-27, 31, 32, 34, 36, 38, 48, 50, 54, 56, улица Баласагуни 43, 45, 47,49, 51, 53, 56, 59-61, 63, 65-69, 80, 82, 84, 86, 92, 94, 96, 98, 102, улица Ш.Руставели 1-15, 17, 19-32, 34-37, 39,41, 43, 45,49, 51, 53, 54 -56, 59-81, 83-86, 88, 90, 92, 94, 96-105, 107, 113, 115, переулок Ш.Руставели 7-9, улица С. Датулы 30-33, 35, 37, 39, 41, 42, 42а, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 1 переулок Сырым Датулы 1-44 (обе стороны), улица Токбергенова 58, 60, 64, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96 улица Кошек батыра 71, 73, 77, 79, 81, 85, 87, 93, 94, 95, улица Ленина 106-152 (четная сторона),101-151 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 49
В границах: улица Сулейменова 41, 45-61, 73/1, 73/2, 75/1, 75/2, 79-89, 93-109, 113-127, 133, 137-145, 149-153, 153/1, 155-161, 161/1, 163-173, 177-181, 213-221, 221а, 223, 223а, 225, 225а, 227, 227а, 229-235, (нечетная сторона), 102-118, 122, 126-154, 154/1, 156-184, 186, 186/1188, 190, 190/1, 190/2, 192, 194-214, 218, 220, 222, 222/1, 224-234, 238-270 (четная сторона), улица Новостройка 1/2, 1/3, 3/4, 5/3, 6, 7, 9/2, 9/3, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11/4, 12/1,12/3,12/4, улица Султанбаева 10, 12, 13, 6, 17, 22, улица Кадыралиева 2, 5, 8, 11, 14, 33, 38, 43, 47, 53, 56, улица Сатыбалдиева 1, 17, 23, 42, 44, 43, 46, 48, 50, 49, 64, 66, 84, 90, 92, 94, 93, 2, улица Кошек батыра 193-241, 245-283,287,291-301 (нечетная сторона), улица Ж.Сабалакова 1, 2, 4-8, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 20, 21/1, 21/2, 23-26, 28, 29, 31, 31/132, 32/1, 34, 35, 37, 39, 41, 45, 49, 53, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 4 переулок Сулейменова 1-8, 10-13, 15, 16, 18, 20, 19, 21, 23, 25,27, 29, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, улица Ниеткалиева, 64, 66, 68, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 76/1, 76/2, 78/1, 78/2, 80/1, 80/2, 82/1, 82/2, 84/1, 84/2, 86/1, 86/2, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, улица Болтирик Шешена 20, 22, 24, 28,30, 32,36, 34, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 50/1, 50/2, 43, 45, 47, 47а, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 63/1, 63/2, 65/1, 65/2, 67/1, 67/2, 73/1, 73/2, 75/1, 75/2, 77/1, 77/2, 81/1, 81/2, 83/1, 83/2, улица Чехова 3/1-11/2, 12, 12а, 12б, 12б/1, 12б/2, 12б/3, 12б/4, 13/1, 13/2, 15/1-21/2, 1 переулок Чехова 1, 3, 5, 10, 12, 16, 2 переулок Чехова 1-4, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, улица Ж. Аппасовой 48/1-80/2 (четная сторона), 61/1-77/2, проезд Султанбаева 1/1-13/2 (нечетная сторона), 2-8, 12-42, 46-54, 56/1, 56/2, 58-64, 64/1, 66, 66/1, 66/2, 74, 78, 88, 90/1, 90/2, 92, 94/1, 94/2, 96, улица Химиков 1/1-9/2, 17/1-21/2, 25/1-29/2 (нечетная сторона),2/1-8/2, 30/1-42/2 (четная сторона), улица Рысбек батыра 19/1-31/2, 35/1-45/2, 49/1-55/2 (нечетная сторона), 36/1-54/2 (четная сторона), улица Крупской 35, 1/1-31/2 (нечетная сторона), 3 переулок Крупской 1, 3-8, 10-18, 20, улица Ж.Жумадилова 1, 3, 4, 7, 10, 11, 14, 13, 16, 23, 26, 31, 36, 37, 40, 42, 62, 67, 86, 87, улица Абдулина 8, 10, 18, 22, 26, 27, 35, 44, 45, 48, 49, 1-вый Гипсовый 3, 4, 6, 7, 9, 10, 12, 2-ой Гипсовый 1, 2, 3, 4, 5, 6-16, улица К. Жалаири 18-48 (четная сторона) 11-27 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 50
В границах: Жилые дома микрорайона "Астана" (12).
Избирательный участок № 51

Шекарасы: Рысбек батыр көшесі, 2, 2а, 4, 6, 6а, 8а, 12-34 (жұп жағы), Рысбек батыр бұрылысы, 1, 3, 5, 7, 9, 9а, Рысбек батыр бұр, 3, 5, Ниетқалиев көшесі, 57-89 (тақ жағы), Ұлбике ақын көшесі, 114-154 (жұп жағы), Төле би даңғылы,78, 80, 82, 90а, 92-116 (жұп жағы), Қ. Жалаири 1, 2, 3,4, 6-10, 12,14,16, Қ. Жалаири 1-бұрылысы 1, 2, 4-10, 10а, 11, 12, 14, 15, 17-20, 22, 24, 25, 26, 28, Ломоносов көшесі, 8,10-25, 27, 29, Рахимов көшесі, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 64, Рахимов 1-бұрылысы, 1, 3-9, 11, Рахимов 2-бұрылысы, 1, 6, Завком көшесі, 12а, 40, 22, 7, 30, 13, 27, 26, 36, 28, 24, 34, 9, 14, 15, 20, 16, 23, 11, 21, 17, 31, 29, 25, 18, 19, 38, 32, Ж. Аппасова көшесі, 2а, 10А, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, Рахимов көшесі, 51, 53 (тақ жағы), 42-64 (жұп жағы).
№ 52 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ниетқалиев көшесі, 6-14, 22, 26, 28, 32, 36-42, 48, 54, 56, 60, 62 (жұп жағы), 13, 15, 21-33, 43, 47-55 (тақ жағы), Бөлтірік шешен 1-18, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35а, 37, 39, 41, Бөлтірік шешен 1-бұрылысы, 2-42 (жұп жағы) (№ 24-тен басқа үйлер), Бөлтірік шешен 2-бұрылысы 1-22, 24, Бөлтірік шешен 3-бұрылысы, 1-34 (№ 26, 27, 36, 38, 40-тан басқа үйлер), Сауранбаев көшесі, 1-7, 9-11, 13-19, 21, 23-25, 27, 29, 31-33, 35, Сауранбаев 1-бұрылысы, 1-39, 41-47, Сауранбаев 2-бұрылысы, 1-18, 20-22, 26, 27, 29, Сүлейменов көшесі, 21-31, 35-39 (тақ жағы), Жамбыл даңғылы, 115, 119, Рахимов көшесі, 2-34, 34/1-38/2, 40 (жұп жағы), Достоевский көшесі, 18, 20, 22, 23, 25, 27/1, 27/2, 29, 31, 35, Ұлбике ақын көшесі, 41-45, 45а, 47-53, 55/1, 55/2, 57-61, 65-89, 91/1-95/2, 97, 99 (тақ жағы), Баласағұн көшесі, 101-139 (тақ жағы), 142-148, 152-182 (жұп жағы), Сулейменов 3-бұрылысы 1-14, 16, 18, Ломоносов көшесі,1/1, 1/2, 2, 3, 4/1, 4/2, 4/3, 5/2, 5/3, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 7/3; Ұлбике ақын көшесі, 58-78, 82-102, 106-112 (жұп жағы).
№ 53 сайлау учаскесі
Шекарасы: Крупская 1-бұрылысы, 1-24, Крупская 2-бұрылысы, 1-35, Сырым Датов 2-бұрылысы, 1-31, Ұлбике ақын 2-бұрылысы, 4-29, Х. Мұқан 1-бұрылысы, 1-12, Х. Мұқан 2-бұрылысы, 1-14, Х. Мұқан 3-бұрылысы, 2-11, Баласағұн 1-бұрылысы, 1-12, Баласағұн 2-бұрылысы, 1-12, Баласағұн көшесі, 104-140 (жұп жағы), 73-93 (тақ жағы), Богуна бұрылысы, 1-20, Сырым Датов көшесі, 61-103 (тақ жағы), 52-110 (жұп жағы), Жамбыл даңғылы, 106-156 (жұп жағы), Қасымбеков көшесі, 30-66 (жұп жағы), 33-71 (тақ жағы), Крупская 2-52 (жұп жағы), Х. Мұқан көшесі, 58-108 (жұп жағы), 65-107 (тақ жағы), Макаренко бұрылысы, 1-19, Тоқбергенов көшесі, 63-107 (тақ жағы), 98-142 (жұп жағы), Ұлбике ақын көшесі, 2-56 (жұп жағы), 3-37 (тақ жағы), Сүлейменов көшесі, 36-96 (жұп жағы), Көшек батыр көшесі, 97-191 (тақ жағы), С. Датов 1-бұрылысы, 11-58, 4-60.
№ 54 сайлау учаскесі
Шекарасы: Абай 1-бұрылысы, 1-9, 11-19, 21-25, 27-33, 35, 35а, 38, 39, 41, 42, 43, 45а, 46, 50, 53, 55, 57, 59, 60, 62, 62а, 64, 66, 68, 70б, 72, 74, Ярошбаев көшесі, 6, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26,27, 28, 29, 30, 31,32, 34, 34а, 35, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 60, 62, 62а, 64, 66, 68, 70, 72, 74, Көшек батыр көшесі, 2-8, 10, 12, 16, 24, 34-38, 42-46, 50-76 (жұп жағы), 13, 15, 21А, 17, 25, 27, 31-37, 41, 45-51, 55-65 (тақ жағы), Қойгелді батыр көшесі, 140-166 (жұп жағы), 99-135 (тақ жағы) Ленин көшесі, 24-32 (жұп жағы), Жамбыл даңғылы, 89-101, 101А, 103-107, 107А, 111, Сүлейменов көшесі, 8-16, 16А, 18, 20, 26, 30-34, Сүлейменов 1-бұрылысы 1-5, 6а, 7,9, 10, 12, 13, 19, 21, 23, 25, Б. Тұрсынов көшесі, 6-8, 8А, 9-13, 16, 17, 19, 20, 22, 22А, 24, 26, 28, Желтоқсан көшесі, 35-37, 39, 40, 40А, 41-44, 46, 46/1, 47-49, 49А, 50-59, 61-70, 72, 76, Әпсеметов көшесі, 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 6-8, 10, 13, 14, 16, 18, 20, 21а, 22-26, 28-30, 32, 34, 36, 38, 40, 40а, 41, 44, 44а, 46, 48, Сырым Датов көшесі, 1-14, 16, 17, 17а, 18-23, 25, 27-29, Тоқбергенов көшесі, 1а, 3, 5, 6, 8, 10-12, 12А, 13, 14, 16, 19, 21-23, 25, 28, 29, 32-39, 41, 43-46, 48, 48А, 50А, 50Б, 54, 51, 53, 57, 59, Хаджи Мұқан көшесі, 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 5А, 7-14, 14А, 15, 16, 16А, 17-21, 23-30, 33-37, 39, 40, 45, 46, 49-52, 55, 56, 57, 59, 61, 63, Сүлейменов 2-бұрылысы, 3, 5, 6, 7А, 7Б, 10-15, Қасымбеков көшесі, 1-17, 17А, 18-24, 25А, 26, 27, 27А, 28, 28А, 29, 31, Молдағұлова көшесі, 1, 2, 4, 8, 12, 14, 14А, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 31, 32; Хаджи Мұқан көшесі; 4-бұрылысы 1-17, 19, 21, 23, 27, 29, 31; Желтоқсан көшесі 13-33 (тақ жағы).
№ 55 сайлау учаскесі
Шекарасы: Төле би даңғылы, 38, 40, 44, 48, 50, 52, 54, 55б, 56, 57, 57в, 57А, 57б, 58, 59, 59А, 61, Желтоқсан көшесі, 71, Қазыбек би 3-бұрылысы, 1, 3, Әйтеке би көшесі, 2, Әйтиев көшесі, 1, 3, 5, 25, 27, Абай даңғылы, 128, 130, 132, 134, Қазыбек би көшесі, 103, 113, 120.
№ 56 сайлау учаскесі

В границах: улица Рысбек батыра 2, 2а, 4, 6, 6а, 8а, 12-34 (четная сторона), улица Рысбек батыра 1, 3, 5, 7, 9, 9а, переулок Рысбек батыра 3,5, улица Ниеткалиева 57-89 (нечетная сторона), улица Улбике акына 114-154 (четная сторона), проспект Толе би 78, 80, 82, 90а, 92-116 (четная сторона), улица К.Жалаири 1,2,3,4,6-10,12,14,16, 1 переулок К.Жалаири 1,2, 4-10, 10а, 11, 12, 14, 15, 17-20, 22, 24, 25, 26, 28, улица Ломоносова 8, 10-25, 27, 29, улица Рахимова 42, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 1 Рахимова 1, 3-9, 11, 2 переулок Рахимова 1, 6, улица Завкомовская 12а, 40, 22, 7, 30, 13, 27, 26, 36, 28, 24, 34, 9, 14, 15, 20, 16, 23, 11, 21, 17, 31, 29, 25, 18, 19, 38, 32, улица Ж. Аппасовой 2а, 10А, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, улица Рахимова 51,53 (нечетная сторона), 42-64 (четная сторона).
Избирательный участок № 52
В границах: улица Ниеткалиева 6-14, 22, 26, 28, 32, 36-42, 48, 54, 56, 60, 62 (четная сторона), 13, 15, 21-33, 43, 47-55 (нечетная сторона) улица Болтирик шешен 1-18, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35а, 37, 39, 41, 1 переулок Болтирик шешен 2-42 (четная сторона) (кроме дома №24), 2 переулок Болтирик шешен 1-22, 24, 3 переулок Болтирик шешен 1-34 (кроме домов №26, 27, 36, 38, 40, улица Сауранбаева 1-7, 9-11, 13-19, 21, 23-25, 27, 29, 31-33, 35, 1 Сауранбаева 1-39, 41-47, 2 переулок Сауранбаева 1-18, 20-22, 26, 27, 29, улица Сулейменова 21-31, 35-39 (нечетная сторона), проспект Жамбыла 115, 119, улица Рахимова 2-34, 34/1-38/2, 40 (четная сторона), улица Достоевского 18, 20, 22, 23, 25, 27/1, 27/2, 29, 31, 35, улица Улбике акына 41-45, 45а, 47-53, 55/1, 55/2, 57-61, 65-89, 91/1-95/2, 97, 99 (нечетная сторона), улица Баласагуни 101-139 (нечетная сторона), 142-148, 152-182 (четная сторона), 3 переулок Сулейменова 1-14, 16, 18, улица Ломоносова1/1, 1/2, 2, 3, 4/1, 4/2, 4/3, 5/2, 5/3, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 7/3 улица Улбике акына 58-78, 82-102, 106-112 (четная сторона).
Избирательный участок № 53
В границах: 1 переулок Крупской 1-24, 2 переулок Крупской 1-35, 2 переулок Сырым Датова 1-31, 2 переулок Улбике акына 4-29, 1 переулок Х. Мукана 1-12, 2 переулок Х.Мукана 1-14,3 переулок Х.Мукана 2-11, 1 переулок Баласагуни 1-12, 2 переулок Баласагуни 1-12, улица Баласагуни 104-140 (четная сторона), 73-93 (нечетная сторона), переулок Богуна 1-20, улица Сырым Датова 61-103 (нечетная сторона), 52-110 (четная сторона), проспект Жамбыла 106-156 (четная сторона), улица Касымбекова 30-66 (четная сторона), 33-71 (нечетная сторона), улица Н.Крупской 2-52 (четная сторона), улица Х. Мукана 58-108 (четная сторона), 65-107 (нечетная сторона), переулок Макаренко 1-19, улица Токбергенова 63-107 (нечетная сторона), 98-142 (четная сторона), улица Улбике акына 2-56 (четная сторона), 3-37 (нечетная сторона), улица Сулейменова 36-96 (четная сторона), улица Кошек батыра 97-191 (нечетная сторона), 1 переулок С. Датова 11-58, 4-60.
Избирательный участок № 54
В границах: 1 пер Абая 1-9, 11-19, 21-25, 27-33, 35, 35а, 38, 39, 41, 42, 43, 45а, 46, 50, 53, 55, 57, 59, 60, 62, 62а, 64, 66, 68, 70б, 72, 74, улица Ярошбаева 6, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26,27, 28, 29, 30, 31,32, 34, 34а, 35, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 60, 62, 62а, 64, 66, 68, 70, 72, 74, улица Кошек батыра 2-8, 10, 12, 16, 24, 34,-38, 42-46, 50-76 (четная сторона), 13, 15, 21А, 17, 25, 27, 31-37, 41, 45-51, 55-65 (четная сторона), улица Койгельды батыра 140-166 (четная сторона), 99-135 (нечетная сторона), улица Ленина 24-34 (четная сторона), проспект Жамбыла 89-101, 101А, 103-107, 107А, 111, улица Сулейменова 8-16, 16А, 18, 20, 26, 30-34, 1 переулок Сулейменова 1-5, 6а, 7, 9, 10, 12, 13, 19, 21, 23, 25, улица Б.Турсунова 6-8, 8А, 9-13, 16, 17, 19, 20, 22, 22А, 24, 26, 28, улица Желтоксан 35-37, 39, 40, 40А, 41-44, 46, 46/1, 47-49, 49А, 50-59, 61-70, 72, 76, улица Апсеметова 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 6-8, 10, 13, 14, 16, 18, 20, 21а, 22-26, 28-30, 32, 34, 36, 38, 40, 40а, 41, 44, 44а, 46, 48, улица Сырым Датова 1-14, 16, 17, 17а, 18-23, 25, 27-29, улица Токбергенова 1а, 3, 5, 6, 8, 10-12, 12А, 13, 14, 16, 19, 21-23, 25, 28, 29, 32-39, 41, 43-46, 48, 48А, 50А, 50Б, 54, 51, 53, 57, 59, улица Хаджи Мукана 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 5А, 7-14, 14А, 15, 16, 16А, 17-21, 23-30, 33-37, 39, 40, 45, 46, 49-52, 55, 56, 57, 59, 61, 63; 2 переулок Сулейменова 3, 5, 6, 7А, 7Б, 10-15, улица Касымбекова 1-17, 17А, 18-24, 25А, 26, 27, 27А, 28, 28А, 29, 31, улица Молдагуловой 1, 2, 4, 8, 12, 14, 14А, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 4 переулок Хаджи Мукана 1-17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, улица Желтоксан 13-33 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 55
В границах: проспект Толе би 38, 40, 44, 48, 50, 52, 54, 55б, 56, 57, 57в, 57А, 57б, 58, 59, 59А, 61, улица Желтоксан 71, 3 переулок Казыбек би 1, 3, улица Айтеке би 2, улица Айтиева 1, 3, 5, 25, 27, проспект Абая 128, 130, 132, 134, улица Казыбек би 103, 113, 120, 140.
Избирательный участок № 56

Шекарасы: Желтоқсан көшесі, 2, Қойгелді көшесі, 161, 163, 176, 178, 180, 182, Ниетқалиев көшесі, 2, 5, 7, 9, 9а, Жамбыл даңғылы, 123.
№ 57 сайлау учаскесі
Шекарасы: Достоевский 1-бұрылысы, 5, Рахымов көшесі, 1, 1а, 3, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, Достоевский бұрылысы, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 46, 50, Жұбанышев көшесі, 12, 13, 15, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62; Жамбыл даңғылы, 170, 172, Төле би даңғылы, 72, 74, 76, Ұлбике ақын көшесі,101, 101а, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117; Жұбанышев бұрылысы, 10, 11, 12, 14, 16; Достоевский көшесі,10, 12, 21.
№ 58 сайлау учаскесі
Шекарасы: Желтоқсан көшесі, 90-116 (жұп жағы), Қойгелді батыр бұрылысы, 1-32, 34-64 (жұп жағы), 68, 70, Қонаев көшесі, 60, 60а, 62а, 70-76, 82-88, 92-102 (жұп жағы), Қойгелді көшесі, 211-229, 235, 233, 235 (тақ жағы), 206-220, 222-248 (жұп жағы), Глинка көшесі, 1-27, (тақ жағы), 2-18 (жұп жағы), Трудовой 4-бұрылысы, 2-20 (жұп жағы) 1-19 (тақ жағы), Трудовой 3-бұрылысы, 1, 1а, 3-21 (тақ жағы), 2, 6-12, 16-20, 24-36 (жұп жағы), С.Турысов көшесі, 1-27 (тақ жағы), 2-18 (жұп жағы), Репина көшесі, 1-23, 27-35 (тақ жағы), 2-24 (жұп жағы), Әйтеке би көшесі, 39-65, 69-77, 81-87 (тақ жағы), 64-78, 82, 84, 88-106 (жұп жағы), Попов көшесі, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42а, 44, 42, 43, 45, 47, 49, 50, 50а, 51, 58, 56, 54, 52, Трудовой 2-бұрылысы, 2-24 (жұп жағы) 1-17 (тақ жағы), Қазыбек би көшесі, 165, 167/2, 169-177, 185, 187, 187а, 189-193 (тақ жағы), 146-148 (жұп жағы), Сәрсенбаев көшесі, 1-4, 6, Төле би даңғылы, 63, 67, 71,73, 75, 83, 85, Жамбыл даңғылы, 135-141, 149, 155а, 155, 157-177 (тақ жағы), 222, 220а, 220, 214, 212, 210, 208, 206, 204, 202, 200, 198, 196, 186, 182, 178, 180б, 180а, 180г, 186, общ.180; Үш-бұлақ 3-бұрылысы, 19, 19а, 21, 18, 20, 194 тұйығы, Әйтеке би 3-бұрылысы, 1-15 (тақ жағы) 2-14 (жұп жағы), Қазыбек би өткелі, 8, 10а, 10.
№ 59 сайлау учаскесі
Шекарасы: Әйтеке би көшесі, 17, 24, 26, 28, 28а, 33 (тақ жағы), 20-30 (жұп жағы) Аносов көшесі, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17в, 17б, 18, 20, 21, 22, 23, Желтоқсан көшесі, 73, 80а, 80б, 82, 84, 86, 88, 88а Қазыбек би көшесі, 144а, 115, 117, 133, 135, 141, 143, Қойгелді батыр көшесі, 171-233 (тақ жағы), Әйтиев 2-бұрылысы, 2, 4, 6, 8, 10.
№ 60 сайлау учаскесі

В границах: улица Желтоксан 2, улица Койгельды батыра 161, 163, 176, 178, 180, 182, улица Ниеткалиева 2, 5, 7, 9, 9а, проспект Жамбыла 123.
Избирательный участок № 57
В границах: 1 переулок Достоевского 5, улица Рахимова, 1, 1а, 3, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, переулок Достоевского 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 46, 50, улица Жубанышева, 12, 13, 15, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62 проспект Жамбыла 170, 172, проспект Толе би 72, 74, 76, улица Улбике акына, 101, 101а, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117; переулок Жубанышева, 10, 11, 12, 14, 16; улица Достоевского, 10, 12, 21.
Избирательный участок № 58
В границах: улица Желтоксан 90-116 (четная сторона), переулок Койгелды батыра 1-32, 34-64 (четная сторона), 68, 70, улица Конаева 60, 60а, 62а, 70-76, 82-88, 92-102 (четная сторона), улица Койгелды батыра 211-229, 235, 233, 235 (нечетная сторона), 206-220, 222-248 (четная сторона), улица Глинки 1-27, (нечетная сторона), 2-18 (четная сторона), 4 переулок Трудовой 2-20 (четная сторона) 1-19 (нечетная сторона), 3 пер Трудовой 1, 1а, 3-21 (нечетная сторона), 2, 6-12, 16-20, 24-36 (четная сторона), улица С. Турусова 1-27 (нечетная сторона), 2-18 (четная сторона), улица Репина 1-23, 27-35 (нечетная сторона), 2-24 (четная сторона), улица Айтеке би 39-65,69-77,81-87 (нечетная сторона), 64-78, 82, 84, 88-106 (четная сторона), улица Попова 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42а, 44, 42, 43, 45, 47, 49, 50, 50а, 51, 58, 56, 54, 52, 2 переулок Трудовой 2-24 (четная сторона) 1-17 (нечетная сторона) улица Казыбек би 165, 167/2, 169-177, 185, 187, 187а, 189-193 (нечетная сторона), 146-148 (четная сторона), улица Сарсенбаева 1-4, 6, проспект Толе би 63, 67, 71, 73, 75, 83, 85, проспект Жамбыла 135-141, 149, 155а, 155, 157-177 (нечетная сторона), 222, 220а, 220, 214, 212, 210, 208, 206, 204, 202, 200, 198, 196, 186, 182, 178, 180б, 180а, 180г, 186, общ. 180, 3 переулок Учбулакский 19, 19а, 21, 18, 20, тупик 194, 3 переулок Айтеке би 1-15 (нечетная сторона) 2-14 (четная сторона), проезд Казыбек би 8, 10 а, 10.
Избирательный участок № 59
В границах: улица Айтеке би 17, 24, 26, 28, 28а, 33 (нечетная сторона), 20-30 (четная сторона), улица Аносова 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17в, 17б, 18, 20, 21, 22, 23, улица Желтоксан 73, 80а, 80б, 82, 84, 86, 88, 88а улица Казыбек би 144а, 115, 117, 133, 135, 141, 143; улица Койгельды батыра 171-233 (нечетная сторона) 2 переулок Айтиева 2, 4, 6, 8, 10.
Избирательный участок № 60

Шекарасы: Дулати 1-бұрылысы, 1-119 (тақ жағы), 2-46а (жұп жағы), Дулати 2-бұрылысы, 1-21 (тақ жағы), 2-24 (жұп жағы), Еспаев 1-бұрылысы, 21-41 (тақ жағы) 50-72 (жұп жағы), Есбаев 2-бұрылысы, 1-17 (тақ жағы) 2-14 (жұп жағы), Желтоқсан 2-бұрылысы, 8, 16, 22, 45, Қонаев 2-бұрылысы, 1-27 (тақ жағы), 4-44 (жұп жағы), С. Дәненұлы көшесі 56-94 (жұп жағы), 63-101 (тақ жағы), 109, 113, 115, 120, 127, 161, 167, 169, 177, 183, 200, 204, 206, 217, 345,Т. Дүйсебаев көшесі, 41-75 (тақ жағы), 34-78 (жұп жағы), Дулати көшесі, 101-139 (тақ жағы) 88-128 (жұп жағы), Еспаев көшесі, 57-91 (тақ жағы), 54-98 (жұп жағы), Желтоқсан көшесі, 156-196 (жұп жағы), Қойгелді батыр көшесі, 235-301 (тақ жағы), 252-352 (жұп жағы), Комратов көшесі, 1-133 (тақ жағы), 2-150а (жұп жағы), Қонаев көшесі, 53, 63а-81 (тақ жағы), Левитан көшесі, 1-5 (тақ жағы) 2-26 (жұп жағы), Озерный көшесі, 1-37 (тақ жағы) 2-36 (жұп жағы), Панфилов көшесі, 1-35 (тақ жағы) 2-60 (жұп жағы), 97, 296, Дәненұлы бұрылысы, 45-75а (тақ жағы), 22-36 (жұп жағы), Станционный көшесі, 1-37 (тақ жағы), 2-36 (жұп жағы); Тюленин көшесі, 1-11, 12-14, Панфилов бұрылысы, 1-51 (тақ жағы), 2- 48 (жұп жағы).
№ 61 сайлау учаскесі
Шекарасы: ашкент, 244-340 (жұп жағы), Добролюбов көшесі, 23-57, Түркістан көшесі, 1-49, Қыпшақбаев көшесі, 1-30, Смоленский көшесі, 1-53, Смоленский 1-бұрылысы, 1-14, Смоленский 2-бұрылысы, 2-32, Смоленский 3-бұрылысы, 1-23, Смоленкий 4-бұрылысы, 1-17, Қаллаур Әкім көшесі, 1-47, Қаллаур Әкім 1-бұрылысы, 1-11, Қаллаур Әкім 2-бұрылысы 1-11, Қалауыр Әкім 3-бұрылысы, 1-15, Козлова көшесі, 1-30, Опытный көшесі, 1-44 (1 "а"-дан басқалары), Белинский көшесі, 21-44, Элеваторный 2-ші көшесі, 41-57, Ташкент 5-бұрылысы, 1- 49, Лермонтов көшесі, 13-133 (тақ жағы), Кондратьев көшесі, 1-122, Крылов көшесі 1-19 (тақ жағы), 2-20 (жұп жағы), Западный көшесі, 28-91, Западный 1-бұрылысы, 1-14, Западный 2-бұрылысы, 2-17, Западный 3-бұрылысы, 1-15, М.Х.Дулати көшесі, 130-167.
№ 62 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Талас" (6) мөлтек ауданы № 2-16 тұрғын үйлері, 33, 35
№ 63 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Талас" (6) мөлтек ауданы №№ 17-30 тұрғын үйлері, Опытная көшесі, 1"а"
№ 64 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Жайлау" (3) мөлтек ауданы №№ 1, 2, 3, 6, 7, 11, 12, 13, 23, 24 тұрғын үйлері
№ 65 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Жайлау" (3) мөлтек ауданы №№ 4/1, 4, 5, 5а, 9, 10, 14, 15, 18, 20, 21, 22, 25 тұрғын үйлері
№ 66 сайлау учаскесі

В границах: 1 переулок Дулати 1-119 (нечетная сторона) 2-46а (четная сторона), 2 переулок М.Х.Дулати 1-21 (нечет. сторона) 2-24 (четная сторона), 1 переулок А.Еспаева 21-41 (нечетная сторона) 50-72 (четная сторона), 2 переулок А.Еспаева 1-17 (нечетная сторона) 2-14 (четная сторона), 2 переулок Желтоксан 8, 16, 22, 45, 2 переулок Д.Конаева 1-27 (нечетная сторона) 4-44 (четная сторона), улица С. Даненулы 56-94 (четная сторона) 63-101 (нечетная сторона) 109, 113, 115, 120, 127, 161, 167, 169, 177, 183, 200, 204, 206, 217, 345, улица Т.Дуйсебаева 41-75 (нечетная сторона) 34-78 (четная сторона), улица М.Х.Дулати 101-139 (нечетная сторона) 88-128 (четная сторона), улица Еспаева 57-91 (нечетная сторона) 54-98 (четная сторона), улица Желтоксан 156-196 (четная сторона), улица Койгельды батыра 235-301 (нечетная сторона) 252-352 (четная сторона), улица Комратова 1-133 (нечет. сторона) 2-150а (четная сторона), улица Конаева 53, 63а-81 (нечетная сторона), улица Левитана 1-5 (нечетная сторона) 2-26 (четная сторона), улица Озерная 1-37 (нечетная сторона) 2-36 (четная сторона), улица Панфилова 1-35 (нечетная сторона) 2-60 (четная сторона), 97, 296, переулок Даненулы 45-75а (нечетная сторона) 22-36 (четная сторона), улица Станционная 1-37 (нечетная сторона) 2-36 (четная сторона); улица Тюленина 1-11, 12-14, переулок Панфилова 1-51 (нечетная сторона) 2-48 (четная сторона).
Избирательный участок № 61
В границах: Ташкентская 244-340 (четная сторона), улица Добролюбова 23-57, улица Туркестанская 1-49; улица Кыпшакбаева 1-30, улица Смоленская 1-53, 1 переулок Смоленский 1-14, 2 переулок Смоленский 2-32, 3 переулок Смоленский 1-23, 4 переулок Смоленкий 1-17, улица Каллаур Акима 1-47, 1 переулок Каллаур Акима 1-11, 2 переулок Каллаур Акима 1-11, 3 переулок Каллаур Акима 1-15, улица Козлова 1-30, улица Опытная 1-44 (кроме 1"а"), улица Белинского 21-44, улица 2-я Элеваторная 41-57, 5 переулок Ташкентский 1-49, улица Лермонтова 13-133 (нечетная сторона), улица Кондратьева 1-122, улица Крылова 1-19 (нечетная сторона),2-20 (четная сторона), улица Западная 28-91, 1 переулок Западная 1-14, 2 переулок Западная 2-17, 3 переулок Западная 1-15, улица М.Х.Дулати 130-167.
Избирательный участок № 62
В границах: жилые дома №№ 2-16, 33, 35 микрорайона "Талас"(6).
Избирательный участок № 63
В границах: жилые дома №№ 17-30 микрорайона "Талас"(6), улица Опытная, 1"а".
Избирательный участок № 64
В границах: жилые дома №№ 1 ,2, 3, 6, 7, 11, 12, 13, 23, 24 микрорайона "Жайлау" (3).
Избирательный участок № 65
В границах: жилые дома №№ 4/1, 4, 5, 5а, 9, 10, 14, 15, 18, 20, 21, 22, 25 микрорайона "Жайлау" (3).
Избирательный участок № 66

Шекарасы: "Салтанат" (4) мөлтек ауданы №№ 1-15, 28, 35, 36, 38 тұрғын үйлері
№ 67 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Салтанат" (4) мөлтек ауданы №№ 16-27, 29-31 тұрғын үйлері
№ 68 сайлау учаскесі
Шекарасы:: "Ақбұлақ" (1) мөлтек ауданы №№ 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 26, 28, 29, 32, 33, 41 тұрғын үйлері
№ 69 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Ақбұлақ" (1) мөлтек ауданы №№ 1-7, 14, 15, 21-25 тұрғын үйлері, Төле би даңғылы, №№ 91, 93.
№ 70 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Қаратау" (2) мөлтек ауданы №№ 1-17, 39, 44 тұрғын үйлері, Төле би даңғылы, 95.
№ 71 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Қаратау" (2) мөлтек ауданы №№ 18-33, 37а, 37б, 41, 43 тұрғын үйлері,
№ 72 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Карасу" (5) мөлтек ауданы №№ 1-8, 10, 15-19, 23, 24, 26 тұрғын үйлері, (Ішіне барлық жатақханалар кіреді).
№ 73 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Карасу" иіні №№ 4-11, 15-19, 20, 20а, 21, 29-32, 34, 36, 37, 38 тұрғын үйлері,
№ 74 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Самал" (7) мөлтек ауданы №№ 39, 40, 44-47, 48-54 тұрғын үйлері
№ 75 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Самал" (7) мөлтек ауданы №№ 1-3, 5-8, 8а, 9-19, 55-57 тұрғын үйлері
№ 76 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Самал" (7) мөлтек ауданы №№ 20-27, 30-36, 38 тұрғын үйлері
№ 77 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Алатау" (8) мөлтек ауданы №№ 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 41, 42, 43, 47, 48, 49, 50, 51 52 тұрғын үйлері
№ 78 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Алатау" (8) мөлтек ауданы №№ 10, 11, 12, 13-19, 39, 40, 44, 45, 46.
№ 79 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Алатау" (8) мөлтек ауданы № 20,22,23,26,27,28,29,30,31,32,33,34, 35,36,37 тұрғын үйлері.
№ 80 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Мыңбұлақ" (9) мөлтек ауданы № 1, 2, 2а, 3-8, 8а, 9-12, 15, 16, 21 тұрғын үйлері
№ 81 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Мыңбұлақ" (9) мөлтек ауданы №№ 44, 45, 46, 47, 51, 52, 52а, 49, 49а, 57, 58, 67, 54, 55, 56, 60, 65, 63, 59, 62, 61, 53, 36, 66., "Көктем" тұрғын алқабы: Айша Бибі көшесі 2-116, Фресно көшесі 1-133 (тақ жағы), 2-136 (жұп жағы), Әбішев көшесі 1-111, Әбдіров көшесі, Әбішев бұрылыстары.
№ 82 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Мыңбұлақ" (9) мөлтек ауданы №№ 14, 19, 13, 37, 31, 30, 29, 25, 24, 18, 18а, 17, 30а, 28, 50, 48, 40, 41, 39, 38, 33, 32, 27, 27а, 26, 20.
№ 83 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Аса" (10) мөлтек ауданы №№13-19, 21, 27, 28, 30, "Көктем" тұрғын алқабы: Айша Бибі көшесі 118-ден Тәуке хан көшесіне дейін, Фресно көшесі 135-тен Тәуке хан көшесіне дейін (тақ жағы), 138-ден Тәуке хан көшесіне дейін (жұп жағы), Әбішев көшесі 113-тен Тәуке хан көшесіне дейін.
№ 84 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Аса" (10) мөлтек ауданы №№ 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 32, 32А.
№ 85 сайлау учаскесі

В границах: жилые дома №№ 1-15, 28, 35, 36, 38 микрорайона "Салтанат"(4).
Избирательный участок № 67
В границах: жилые дома №№ 16-27, 29-31 микрорайона "Салтанат"(4).
Избирательный участок № 68
В границах: жилые дома №№ 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 26, 28, 29, 32, 33, 41 микрорайона "Ак булак" (1).
Избирательный участок № 69
В границах: жилые дома №№ 1-7, 14, 15, 21-25 микрорайона "Ак булак" (1), проспект Толе би, №№ 91, 93.
Избирательный участок № 70
В границах: жилые дома №№ 1-17, 39, 44 микрорайона "Каратау"(2), проспект Толе би, 95.
Избирательный участок № 71
В границах: жилые дома №№ 18-33, 37а, 37б, 41, 43 микрорайона "Каратау"(2).
Избирательный участок № 72
В границах: жилые дома №№ 1-8, 10, 15-19, 23, 24-26 микрорайона "Карасу"(5), (входят все общежития).
Избирательный участок № 73
В границах: жилые дома №№ 4-11, 15-19, 20, 20а, 21, 29-32, 34, 36, 37, 38, жилого массива "Карасу".
Избирательный участок № 74
В границах: жилые дома №№ 39, 40, 44-47, 48-54 микрорайона "Самал" (7).
Избирательный участок № 75
В границах: жилые дома №№ 1-3, 5-8, 8а, 9-19, 55-57; микрорайона "Самал" (7).
Избирательный участок № 76
В границах: жилые дома №№ 20-27, 30-36, 38; микрорайона "Самал" (7).
Избирательный участок № 77
В границах: жилые дома 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 41, 42, 43, 47, 48, 49, 50, 51, 52; микрорайона "Алатау" (8).
Избирательный участок № 78
В границах: 8 микрорайон "Алатау" 10, 11, 12, 13-19, 39, 40, 44, 45, 46.
Избирательный участок № 79
В границах: Жилые дома №20,22,23,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37, микрорайона "Алатау" (8).
Избирательный участок № 80
В границах: жилые дома №№ 1, 2, 2а, 3-8, 8а, 9-12, 15, 16, 21 микрорайона "Мынбулак".
Избирательный участок № 81
В границах: 9 микрорайон "Мынбулак" №№ 44, 45, 46, 47, 51, 52, 52а, 49, 49а, 57, 58, 67, 54, 55, 56, 60, 65, 63, 59, 62, 61, 53, 36, 66. жилой массив "Коктем"; улица Айша биби 2-116, улица Фресно 1-133 (нечетная сторона), 2-136 (четная сторона), улица Абишева 1-111, улица Абдирова, переулок Абишева.
Избирательный участок № 82
В границах: 9 микрорайон "Мынбулак" №№14, 19, 13, 37, 31, 30, 29, 25, 24, 18, 18а, 17, 30а, 28, 50,48, 40, 41, 39, 38, 33, 32, 27, 27а, 26, 20.
Избирательный участок № 83
В границах: 10 микрорайон "Аса" 13-19, 21, 27, 28, 30, жилой массив "Коктем"; от улица Айша биби 118- до улица Тауке хана, от улица Фресно 135- до улица Тауке хана (нечетная сторона), от 138- до улица Тауке хана (четная сторона), улица Абишева 113- до улица Тауке хана.
Избирательный участок № 84
В границах: 10 микрорайон "Аса" 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 32, 32А.
Избирательный участок № 85

Шекарасы: "Аса" (10) мөлтек ауданы №№ 22-25, 25А, 26, 29, 31, 33 – 43.
№ 86 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Жансая" (11) мөлтек ауданы №№ 1, 2, 3, 7, 8, 9, 11-17, 17А, 18, 20, 21, 23, 24, 25
№ 87 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Жансая" (11) мөлтек ауданы №№ 26-30, 32-43.
№ 88 сайлау учаскесі
Шекарасы: Б.Момышұлы көшесі, 3,4,6,7,7Б,8,9,10-40,44 (жұп жағы); Саңырақ батыр өткелі 6,11,12; Б.Момышұлы 1-бұрылысы, 1-15,17,19,21,23; Б.Момышұлы 2-бұрылысы, 1,2,3,4,5,7,9,13,17,19,21,23,25,27,15,17,19,21,23,25, 27; Б.Момышұлы 3-бұрылысы, 1-27 (тақ жағы); Саңырақ батыр көшесі, 2,3,4, 5,6,7,11,12,13; Б.Момышұлы 4-бұрылысы, 4,6,8,10,18,20; Тәуке хан көшесі, 4/5, 1-13, Грушко көшесі, 3-19, С.Лазо көшесі, 1-21,23,25,27,29,31; Шымкент 1А, 1Б,1В,1Г,12,16,20,5-15 (тақ жағы); С.Лазо 2-бұрылысы, 1,2,3-19 (тақ жағы); Автомобильный 3-бұрылысы, 1–15,17,19,21,23; Хусаин көшесі, 13,14,15,19,22, 23,27,31,38,39,41,43,45; Жұмабаев көшесі, 17-45 (тақ жағы); Құдайбердиев көшесі, 2,4,15,45,51,53,57,59,63,67; Төле би даңғылы, 109А,111а,111,113,119, 121,125,127,131а,133,135,136а,139,159,185,187,189,193,195,214,216,218,220, 227, 231, 235, 241,269,291,115,123,129,141,143,147,149,151,153А,153,155,157,163А,165,173,175,181,177,131,137,141,145,173,175,181,201,203,211,223,229А,243,245,247,251,253,257,259,233А,237А,249,261,267,263,273,277,279, 281, 283, 285; Автомобильный 2-бұрылысы, 1-11 (тақ жағы); Автомобильный 1-бұрылысы, 2-14 (жұп жағы); Автомобильный көшесі, 1,3,6-11,13,16,18,20,23-27,29,31.
№ 89 учаскелік сайлау комиссия
Шекарасы: Көлтоған ауылы, Жиделі ауылы.
№ 90 учаскелік сайлау комиссия
Шекарасы: Құмшағал, Қызыл-Абад, Казарма 3504, 3498 км разъездері, ауылдық есепте тіркелген Құмшағал ауылы маңында орналасқан саяжай тұрғындары.
№ 91 учаскелік сайлау комиссия
Шекарасы: Шөлдала ауылы, лагерь, су бөгеті, ауылдық есепте тіркелген Шөлдала ауылы маңында орналасқан саяжай тұрғындары.
№ 92 сайлау учаскесі
Облыстық өкпеқұрт ауруханасы (Асқаров көшесі, 278 үй).
№ 93 сайлау учаскесі
Облыстық наркологиялық диспансері (Ленин көшесі, 99 үй).
№ 94 сайлау учаскесі
Облыстық сүйек - өкпеқұрты санаторийі (Кіші Бесағаш бұрылысы, 1 үй).
№ 95 сайлау учаскесі
Т. Рысқұлов атындағы профилакторийлы санаторийі (Абай даңғылы, 575 үй).
№ 96 сайлау учаскесі
ТЖ бөлімшесінің ауруханасы (Байзақ батыр көшесі, 196 үй).
№ 97 сайлау учаскесі
Облыстық перинаталдық орталығы (К.Әзірбаев көшесі, 156 үй).
№ 98 сайлау учаскесі
Облыстық психоневрология диспансері (Асқаров көшесі, 277 үй).
№ 99 сайлау учаскесі
№ 1 қалалық ауруханасы (Төле би даңғылы, 64 үй).
№ 100 сайлау учаскесі
Облыстық аурухана (Әйтиев көшесі, 2 үй).
№ 101 сайлау учаскесі

В границах: 10 микрорайон "Аса" 22-25, 25А, 26, 29, 31, 33-43.
Избирательный участок № 86
В границах: 11 микрорайон "Жансая" 1, 2, 3, 7, 8, 9, 11-17, 17А, 18, 20, 21, 23, 24, 25.
Избирательный участок № 87
В границах: 11 микрорайон "Жансая" №№ 26-30, 32-43.
Избирательный участок № 88
В границах: улица Б.Момышулы 3,4,6,7,7Б,8,9,10-40,44 (четная сторона); проезд Санырак батыра 6,11,12; 1-переулок Б.Момышулы 1-15,17,19,21,23; 2-переулок Б.Момышулы 1,2,3,4,5,7,9,13,17,19,21,23,25,27,15,17,19,21,23,25,27; 3-переулок Б.Момышулы 1-27 (нечетная сторона); улица Санырак батыра 2,3,4,5,6,7,11,13; 4-переулок Б.Момышулы 4,6,8,10,18,20; улица Тауке хана 4/5,1-13; улица Грушко 3-19; улица С.Лазо 1-21,23,25,27,29,31; улица Шымкентская 1А,1Б,1В,1Г,12,16,20,5-15 (нечетная сторона); 2-переулок С.Лазо 1,2,3-19 (нечетная сторона); 3-переулок Автомобильной 1–15,17,19,21,23; улица Хусаина 13,14,15,19,22,23,27,31,38,39,41,43,45; улица Жумабаева 17-45 (нечетная сторона); улица Кудайбердиева 2,4,15,45,51,53,57, 59,63,67; проспект Толе би 109А,111а,111,113,119,121,125,127,131а,133,135, 136а,139,159,185,187,189,193,195,214,216,218,220,227,231,235,241,269, 291, 115, 123,129,141,143,147,149,151,153А,153,155,157,163А,165, 173, 175, 181, 177, 131, 137,141,145,173,175,181,201,203,211,223, 229А, 243, 245, 247, 251, 253, 257, 259, 233А,237А,49,261,267,263,273,277,279,281,283,285; 2-переуок Автомобильной 1-11 (нечетная сторона); 1-переулок Автомобильный 2-14 (четная сторона); улица Автомобильная 1,3,6-11,13,16,18,20,23-27,29,31.
Избирательный участок № 89
В границах: Село Колтоган, село Жидели.
Избирательный участок № 90
В границах: Село Кулшагал, Қызыл-Абад, разъезды 3504, 3498 км Казармы, дачные участки расположенные вблизи Кумшагала.
Избирательный участок № 91
В границах: Село Шолдала, лагерь, платина, дачные участки расположенные вблизи Чолдалы.
Избирательный участок № 92
Областная туберкулезная больница, (улица Аскарова, 278).
Избирательный участок № 93
областной наркологический диспансер, (улица Ленина 99).
Избирательный участок № 94
областной костно-туберкулезный санаторий, (переулок Малая Бесагашская 1).
Избирательный участок № 95
санаторий-профилакторий им. Т.Рыскулова, (проспект Абая, 575).
Избирательный участок № 96
отделенческая Ж/Д больница, (улица Байзак-батыра, 196).
Избирательный участок № 97
Областной перинатальный центр, (улица К. Азербаева, 156).
Избирательный участок № 98
Областной психоневрологический диспансер, (улица Аскарова, 277).
Избирательный участок № 99
№ 1 городская больница, (проспект Толе би, 64).
Избирательный участок № 100
Областная больница, (улица Айтиева, 2).
Избирательный участок № 101

№ 2 қалалық аурухана (Рысбек батыр көшесі, 13 үй), құрамында № 1 перзентхана.
Сайлау учаскесі № 102
Облыстық тері-венерологиялық диспансері (Асқаров көшесі, 282 үй).
№ 103 сайлау учаскесі
№ 2 ардагерлер және мүгедектер үйі (Красина 1-бұрылысы, 19 үй).
№ 104 сайлау учаскесі
Облыстық балалар инфекциялық аурухана (Ленин көшесі, 153 үй).
№ 105 сайлау учаскесі
№ 1 ардагерлер және мүгедектер үйі (Каллаур әкім көшесі, 2 үй).
№ 106 сайлау учаскесі
Облыстық онкология диспансері (Театральная көшесі, 2).
№ 107 сайлау учаскесі
Қалалық балалар ауруханасы (Бәйтерек мөлтек ауданы).
№ 108 сайлау учаскесі
"Домалақ ана" атындағы облыстық "Ана мен бала" оңалту орталығы (Ұлтанбаев көшесі, 111 үй).
Сайлау учаскесі № 109
Облыстық балалар ауруханасы (Бәйтерек мөлтек ауданы).
№ 110 сайлау учаскесі
5513 - әскери бөлім (Төле би даңғылы, 123 үй).
№ 111 сайлау учаскесі
2035 - әскери бөлім (Октябрь батырлары көшесі, 1 үй).
№ 112 сайлау учаскесі
Жамбыл облысы бойынша тергеу изоляторы № 13, (Жамбыл даңғылы, 180а үй).
Тараз қаласы әкімінің
2015 жылғы 16 қазандағы
№ 11 шешіміне 2 қосымша
Ескерту. Шешім 2 қосымшамен толықтырылды Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 16.10.2015 № 11 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 462 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қаратау көшесі, 2,3а,9,21,35,37,39,41,43; Қаратау бұрылысы, 1-10; Қаратау 1-бұрылысы, 2,3,4,5,6,7,8,9,10; Махамбет көшесінің бұрылысы, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,15,16,17,18,19,20,21,21а,22,23,24,25,26,27,29,30,32,33,34,35,36,37,38,39,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51а,52,53,54,56; Фосфоритный көшесі, 17\1,28,29,30,32,33,37,39,40,41,43,46,47,48,49,50,51,54,55,58,60,62,63, 64,66,67,69,70,71,72,74; Төле би даңғылы, 122-162 (жұп жағы), Исатай көшесі, 5,5а,7,7а,10,11,12,25,36 үйлері.
№ 463 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Арай" алқабындағы тұрғын үйлер.
№ 464 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Бәйтерек" (13) мөлтек ауданының үйлері; Аэропорт көшесі, 2,3,1,8-12, 14; Т.Бигельдинов көшесі, 1,3,3А,4,5,6-18 (жұп жағы); Мұсабаев көшесі, 1-15 (тақ жағы); Аубакиров көшесі, 1-12,14,18,20,22; Авиагородок 4-7,12,12А,13, 13А,13Д; С.Лазо 1-бұрылысы, 2-20 (жұп жағы).

Городская больница № 2 улица (Рысбек батыра, 13), в составе перинатальный центр № 1.
Избирательный участок № 102
Областной кожно-венерологический диспансер, (улица Аскарова, 282).
Избирательный участок № 103
Дом ветеранов и инвалидов № 2, (1 переулок Красина, 19).
Избирательный участок № 104
Областная детская инфекционная больница, (улица Ленина, 153).
Избирательный участок № 105
Дом ветеранов и инвалидов № 1, (улица Каллаур Акима, 2).
Избирательный участок № 106
Областной онкологический диспансер, (улица Театральная, 2).
Избирательный участок № 107
Городская детская больница, (микрорайон "Байтерек").
Избирательный участок № 108
Областной реабилитационный центр "Материнства и детства" им. "Домалак ана", (улица Ултанбаева, 111.)
Избирательный участок № 109
Областная детская больница, (микрорайон "Байтерек").
Избирательный участок № 110
Воинская часть-5513 проспект Толе би, 123.
Избирательный участок № 111
Воинская часть-2035, улица Героев Октября, 1.
Избирательный участок № 112
Следственный изолятор по Жамбылской области № 13,(проспект Жамбыла, 180а).
Приложение 2
к решению акима города Тараз
от 16 октября 2015 года № 11
Сноска. Решение дополнено приложением 2 в соответствии решением акима города Тараз Жамбылской области от 16.10.2015 № 11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Избирательный участок №462
В границах: улица Каратау 2,3а,9,21,35,37,39,41,43; переулок Каратау 1-10; 1-переулок Каратау 2,3,4,5,6,7,8,9,10; переулок улицы Махамбета 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,15,16,17,18,19,20,21,21а,22,23,24,25,26,27, 29, 30, 32, 33,34,35,36,37,38,39,42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51а, 52, 53, 54, 56; улица Фосфоритная 17\1,28,29,30,32,33,37,39,40,41,43,46,47,48,49,50,51,54,55,58,60, 62,63,64,66,67,69,70,71,72,74; проспект Толе би 122-162 (четная сторона); улица Исатая 5,5а,7,7а,10,11,12,25, 36.
Избирательный участок №463
В границах: Жилые дома массива "Арай".
Избирательный участок №464
В границах: Жилые дома микрорайона "Байтерек" (13); улица Аэропортовская 2,3,1,8-12,14; улица Т.Бигельдинова 1,3,3А,4,5,6-18 (четная сторона); улица Мусабаева 1-15 (нечетная сторона); улица Аубакирова 1-12,14,18,20,22; Авиагородок 4-7,12,12А,13,13А,13Д; 1-переулок С.Лазо 2-20 (четная сторона).