"2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 22-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 27-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 сәуірде № 2177 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 22-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2083 болып тіркелген, 2014 жылдың 1 қаңтарында № 1 «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «23 914 286» сандары «26 016 826» сандарымен ауыстырылсын.
«5 805 583» сандары «6 002 959» сандарымен ауыстырылсын;
«95 773» сандары «210 773» сандарымен ауыстырылсын;
«17 338 575» сандары «19 128 739» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «23 798 408» сандары «26 235 711» сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшадағы «11 5878» сандары «- 218 885» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы «-115 878» сандары «218 885» сандарымен ауыстырылсын;
«251 164» сандары «573 488» сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 22-3 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 21 апреля 2014 года № 27-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 апреля 2014 года № 2177
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 22-3 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2083, опубликовано 1 января 2014 года в газете "Жамбыл Тараз" № 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "23 914 286" заменить цифрами "26 016 826";
цифры "5 805 583" заменить цифрами "6 002 959";
цифры "95 773" заменить цифрами "210 773";
цифры "17 338 575" заменить цифрами "19 128 739";
в подпункте 2) цифры "23 798 408" заменить цифрами "26 235 711";
в подпункте 5) цифры "115 878" заменить цифрами "-218 885";
в подпункте 6) цифры "-115 878" заменить цифрами "218 885";
цифры "251 164" заменить цифрами "573 488";

«144 958» сандары «157 397» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихат                     Тараз қалалық
сессиясының төрайымы                       мәслихаттың хатшысы
Э. Мырза-Ғали                              Б. Нарбаев
Тараз қалалық мәслихатының
2014 жылғы 21 сәуірдегі

цифры "144 958" заменить цифрами "157 397".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Секретарь Таразского
Таразского городского
городского маслихата
маслихата
Б. Нарбаев
Э. Мырза-Гали
Приложение
к решению Таразского