"2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 22-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 29 қазандағы № 34-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 қарашада № 2363 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 22-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2083 болып тіркелген, 2014 жылдың 1 қаңтарында № 1 «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «26 012 900» сандары «26 142 850» сандарымен ауыстырылсын;
«6 016 845» сандары «6 139 195» сандарымен ауыстырылсын;
«213 111» сандары «220 711» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «26 231 785» сандары «26 361 735» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 22-3 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 29 октября 2014 года № 34-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 6 ноября 2014 года № 2363
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 22-3 «О городском бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2083, опубликовано 1 января 2014 года в газете «Жамбыл Тараз» № 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «26 012 900» заменить цифрами «26 142 850»;
цифры «6 016 845» заменить цифрами «6 139 195»;
цифры «213 111» заменить цифрами «220 711»;
в подпункте 2) цифры «26 231 785» заменить цифрами «26 361 735».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Ш. Үсенбаев
Тараз қалалық мәслихатының
2014 жылғы 29 қазандағы

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Таразского городского маслихата            Ш. Усенбаев
Приложение к решению
Таразского городского

2 489
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
4 991
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
5 250
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
84 066
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
84 066
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
30 885
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
25 000
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
5 885
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
31 111
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 005
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10 106
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
138 662
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 717
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
44 651
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 130
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 164
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
169 352
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
18 748
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 700
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 048
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
62 882
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 900
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 176
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
665
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
17 716
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
425
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
72403
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 709
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру

2 489
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
4 991
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5 250
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
84 066
006
Функционирование районных (городских) библиотек
84 066
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
30 885
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
25 000
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
5 885
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
31 111
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
21 005
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 106
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
138 662
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
91 717
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
44 651
006
Капитальные расходы государственного органа
1 130
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 164
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
169 352
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
18 748
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
17 700
006
Капитальные расходы государственного органа
1 048
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
62 882
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
39 900
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
4 176
006
Организация санитарного убоя больных животных
665
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
17 716
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
425
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
72 403
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
41 709
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел