"2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 22-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 17 қарашадағы № 35-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 қарашада № 2385 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы №22-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2083 болып тіркелген, 2014 жылдың 1 қаңтарында №1 «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «26 142 850» сандары «26 353 139» сандарымен ауыстырылсын;
«6 139 195» сандары «6 060 229» сандарымен ауыстырылсын;
«220 711» сандары «222 234» сандарымен ауыстырылсын;
«658 131» сандары «666 139» сандарымен ауыстырылсын;
«19 124 813» сандары «19 404 537» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «26 361 735» сандары «26 572 024» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 22-3 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 17 ноября 2014 года № 35-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 ноября 2014 года № 2385
В соответствии со статьями 9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 22-3 «О городском бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2083, опубликовано 1 января 2014 года в газете «Жамбыл Тараз» №1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «26 142 850» заменить цифрами «26 353 139»;
цифры «6 139 195» заменить цифрами «6 060 229»;
цифры «220 711» заменить цифрами «222 234»;
цифры «658 131» заменить цифрами «666 139»;
цифры «19 124 813» заменить цифрами «19 404 537»;
в подпункте 2) цифры «26 361 735» заменить цифрами «26 572 024».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Ш. Үсенбаев
Тараз қалалық
мәслихаттың хатшысы
Б. Нарбаев
Тараз қалалық мәслихатының
2014 жылғы 17 қарашадағы
№35-3 шешіміне қосымша
Тараз қалалық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№22-3 шешіміне 1-қосымша
Тараз қаласының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3

3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Таразского городского маслихата
Ш. Усенбаев
Секретарь Таразского
городского маслихата
Б. Нарбаев
Приложение к решению
Таразского городского
маслихата № 35-3 от 17 ноября
2014 года
Приложение 1 к решению
Таразского городского
маслихата № 22-3 от
25 декабря 2013 года
Бюджет города Тараз на 2014 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3