Сайлау учаскелерін құру туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімінің 2014 жылғы 19 ақпандағы № 5 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 наурызда № 2135 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімінің 11.12.2018 № 5 (алғашкы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 2 - тармағына сәйкес Байзақ ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байзақ ауданының аумағында қосымшаға сәйкес сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Сағындық Жұмағұлұлы Кенжебаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашкы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Шүкеев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облыстық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
А. Абдуалы
19 ақпан 2014 ж.
Байзақ ауданы әкімінің
2014 жылдың 19 ақпанындағы
№ 5 шешіміне қосымша
Байзақ ауданы аумағында сайлау учаскелері мен шекаралары
№ 113 сайлау учаскесі.
Шекаралары:
А.Суханбаев көшесі
Тақ: 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233/1, 233/2, 233/3, 233/4, 235/1, 235/2, 237/1, 239/1, 239/2, 239/3, 239/4, 241, 243/1, 243/2, 245/А, 245/2, 247/1, 247/2.
Жұп: 144/А, 144/Б, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 206/А, 208/1, 208/2, 210/1, 210/2, 212/1, 212/2, 214/1, 214/2, 216/1, 216/2, 218/1, 218/2, 220/1, 220/2, 220/3, 220/4, 220/5, 220/6, 220/7, 220/8, 222/1, 222/2, 222/3, 222/4, 222/5, 222/6, 222/7, 222/8, 224.
Қосы батыр көшесі
Тақ: 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205/1, 205/2, 207/1, 207/2, 209/1, 209/2, 211/1, 211/2, 213/1, 213/2, 215/1, 215/2, 217/1, 217/2, 219/1, 219/2, 221/1

Об образовании избирательных участков
Решение акима Байзакского района Жамбылской области от 19 февраля 2014 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 марта 2014 года № 2135. . Утратило силу решением акима Байзакского района Жамбылской области от 11 декабря 2018 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима Байзакского района Жамбылской области от 11.12.2018 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Байзакского района РЕШИЛ:
1. Образовать согласно приложения избирательные участки на территории Байзакского района.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима района Кенжебаева Сагындыка Жумагуловича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Шукеев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жамбылской
областной территориальной
избирательной комиссии
А. Абдуалы.
19 февраля 2014 г.
Приложение к решению акима
Байзакского района за № 5
от 19 февраля 2014 г.
Избирательные участки и границы на территории Байзакского района
Избирательный участок № 113.
Границы:
Улица А.Суханбаева
Нечетные: 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233/1, 233/2, 233/3, 233/4, 235/1, 235/2, 237/1, 239/1, 239/2, 239/3, 239/4, 241, 243/1, 243/2, 245/А, 245/2, 247/1, 247/2.
Четные: 144/А, 144/Б, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 206/А, 208/1, 208/2, 210/1, 210/2, 212/1, 212/2, 214/1, 214/2, 216/1, 216/2, 218/1, 218/2, 220/1, 220/2, 220/3, 220/4, 220/5, 220/6, 220/7, 220/8, 222/1, 222/2, 222/3, 222/4, 222/5, 222/6, 222/7, 222/8, 224.
Улица Косы батыра
Нечетные:135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205/1, 205/2, 207/1, 207/2, 209/1, 209/2, 211/1, 211/2, 213/1, 213/2, 215/1, 215/2, 217/1, 217/2, 219/1, 219/2, 221/1

Жұп: 116, 118, 120, 122А, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188/1, 188/3, 190/1, 190/2, 190/3, 192/1, 192/2, 192/3, 194/1, 194/2, 194/3, 196/1, 196/2, 196/3, 196/4, 198, 200, 202, 204, 206/1, 206/2
К.Орынқұлов көшесі
Тақ: 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7, 9, 9А/1, 9А1/1, 9А10, 9/6, 11А/4, 11/3, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 29/1, 29/2, 31, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 35, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 41/1, 41/2, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 63/1, 63/2, 65, 67, 69, 71/1, 71/2, 73/1, 73/2, 75/1, 75/2, 75/3, 75/4, 77, 79, 81, 83, 85, 87.
Жұп: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 14/1, 14/2, 14/3, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2.
З.Әбдікәрімов көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46
Сарыкемер көшесі
Тақ: 9, 15, 19, 21, 23.
Жұп: 6, 10, 16, 20, 22, 24, 26, 30.
Қ.Сәтпаев көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/10, 3/11, 3/12, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 5/13, 5/14, 5/16, 7/А, 7/В, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/7, 7/8, 7/9, 7/10, 7/11, 7/12, 7/13, 7/14, 7/15, 7/16.
Жұп: 12.
Қ.Сәтпаев бұрылыс
Тақ: 7/1, 7/Б, 9/А, 9/Б, 11, 13, 13/А, 13/Б, 15/А, 19/В
Жұп: 4, 8.
№ 114 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Түймекент ауылы Жасұлан көшесі, Ә. Дүкенбайқызы көшесі, Ә. Дүкенбайқызы бұрылысы, Ш. Есботаұлы көшесі жұп жағы № 2 үйден-44 үйге дейін, Ш. Есботаұлы көшесі тақ жағы № 1 үйден - № 61 үйге дейін қоспағанда.
№ 115 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Ақжар ауылы, Түймекент ауылының Жасұлан көшесі, Ә. Дүкенбайқызы көшесі, Ә. Дүкенбайқызы бұрылысы, Ш. Есботаұлы көшесі жұп жағы № 2 үйден-44 үйге дейін, Ш. Есботаұлы көшесі тақ жағы № 1 үйден - № 61 үйге дейін.
№ 116 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Мәдімар ауылы.
№ 117 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Кеңес ауылы.
№ 118 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Тегістік ауылы.
№ 119 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Сарыбарақ, Шахан ауылдары.
№ 120 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Қостөбе ауылы.
№ 121 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Үлгілі ауылы.
№ 122 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Апатаев көшесі, Бөгенбаев көшесі, Тортаева көшесі, М. Әуезов көшесі, Қалиев көшесі, Төңкеріс көшесі, 1 бұр. Алатау, Мырзақұлов көшесі.
№ 123 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Талас ауылы.
№ 124 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Дихан ауылы.
№ 125 сайлау учаскесі
Шекаралары: Байзақ ауылы, Ботамойнақ ауылы, Үшбұлақ стансасы.
№ 126 сайлау учаскесі
Шекаралары:
Б.Момышұлы көшесі

Четные: 116, 118, 120, 122А, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188/1, 188/3, 190/1, 190/2, 190/3, 192/1, 192/2, 192/3, 194/1, 194/2, 194/3, 196/1, 196/2, 196/3, 196/4, 198, 200, 202, 204, 206/1, 206/2
Улица К.Орынкулова
Нечетные: 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7, 9, 9А/1, 9А1/1, 9А10, 9/6, 11А/4, 11/3, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 29/1, 29/2, 31, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 35, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 41/1, 41/2, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 63/1, 63/2, 65, 67, 69, 71/1, 71/2, 73/1, 73/2, 75/1, 75/2, 75/3, 75/4, 77, 79, 81, 83, 85, 87.
Четные: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 14/1, 14/2, 14/3, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2.
Улица З.Абдикаримова
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37
Четные 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46
Улица Сарыкемер
Нечетные: 9, 15, 19, 21, 23.
Четные: 6, 10, 16, 20, 22, 24, 26, 30.
Улица К.Сатпаева
Нечетные:1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/10, 3/11, 3/12, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 5/13, 5/14, 5/16, 7/А, 7/В, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/7, 7/8, 7/9, 7/10, 7/11, 7/12, 7/13, 7/14, 7/15, 7/16.
Четный: 12.
Переулок К.Сатпаева
Нечетные: 7/1, 7/Б, 9/А, 9/Б, 11, 13, 13/А, 13/Б, 15/А, 19/В
Четные 4, 8.
Избирательный участок № 114.
Границы: село Туймекент за исключением улиц Жасулан, А. Дукенбайкызы, переулок А. Дукенбайкызы, домов № 2 - 44 четной стороны улицы Ш. Есботаулы, домов № 1 - 61 нечетной стороны улицы Ш. Есботаулы.
Избирательный участок № 115.
Границы: село Акжар, улицы Жасулан, А. Дукенбайкызы, переулок А. Дукенбайкызы села Туймекент, четная сторона улицы Ш. Есботаулы от домов № 2 до 44, нечетная сторона улицы Ш. Есботаулы от домов № 1 до № 61 села Туймекент.
Избирательный участок № 116.
Границы: село Мадимар.
Избирательный участок № 117.
Границы: село Кенес.
Избирательный участок № 118.
Границы: село Тегистик.
Избирательный участок № 119.
Границы: села Сарыбарак, Шахан.
Избирательный участок № 120.
Границы: село Костобе.
Избирательный участок № 121.
Границы: село Ульгули.
Избирательный участок № 122.
Границы: улица Апатаева, улица Богенбаева, улица Тортаева, улица М. Ауэзова, улица Калиева, улица Тонкерис, 1 пер. Алатау, улица Мырзакулова.
Избирательный участок № 123.
Границы: село Талас.
Избирательный участок № 124.
Границы: село Дихан.
Избирательный участок № 125.
Границы: село Байзак, село Ботамойнак, станция Учбулак.
Избирательный участок № 126.
Границы:
Улица Б.Момышұлы

Тақ: 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31а, 33, 33а, 37, 39, 43, 45, 47, 51, 55, 57, 59, 61, 61а, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 85, 87,89, 91, 93, 105
Жұп: 4а, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28/1,28/2,30,32,34, 36, 38, 40/1, 40/2, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70
Бәйдібек баба көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 9а, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43а
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78,80, 82
Бәйдібек баба бұрлысы
Тақ; 83, 15, 85а, 103,
Жұп: 2,4, 6, 8, 12, 12г, 68, 82, 86, 16, 24
Жамбыл көшесі
Тақ:1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33
Жүп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22
Райымбек батыр көшесі
Тақ: 1, 3, 5,7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35
Жұп: 2, 4, 6, 6а, 8, 10, 12,14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30
Наурыз көшесі
Тақ-жоқ.
Жұп: 2, 4,6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20
Баянов көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14а, 16, 18, 18а, 20, 12/1, 12/2
Құлымбаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18
Жакыпбаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39, 41, 43, 47, 17а, 19а
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16,1 8, 18а, 20, 22, 24, 26, 28,30, 32, 34, 36
Қосы батыр көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14,16, 18
Суханбаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23а, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26
Сыздықбаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24
Байзақ көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69/1, 69/4, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91/1, 91/2, 93
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38/1, 38/2, 40, 42, 44/1, 44/2, 46, 48, 50, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90/1, 90/2, 90/3, 90/4
Дулати көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21/1, 21/2, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49

Нечетные: 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31а, 33, 33а, 37, 39, 43, 45, 47, 51, 55, 57, 59, 61, 61а, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 85, 87,89, 91, 93, 105
Четные: 4а, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28/1,28/2,30,32,34, 36, 38, 40/1, 40/2, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70
Улица Байдибек баба
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 9а, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43а
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78,80, 82
Переулок Байдибек баба
Нечетные: 83, 15, 85а, 103,
Четные: 2,4, 6, 8, 12, 12г, 68, 82, 86, 16, 24
Улица Жамбыла
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22
Улица Райымбек батыра
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35
Четные: 2, 4, 6, 6а, 8, 10, 12,14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30
Улица Наурыз
Нечетные: нет
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20
Улица Баянова
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14а, 16, 18, 18а, 20, 12/1, 12/2
Улица Кулымбаева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18
Улица Жакыпбаева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39, 41, 43, 47, 17а, 19а
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16,1 8, 18а, 20, 22, 24, 26, 28,30, 32, 34, 36
Улица Косы батыра
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18
Улица Суханбаева
Нечетные: 1, 3,5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23а, 18, 20, 22, 24, 26
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37
Улица Сыздыкбаева
Нечетные: 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24
Улица Байзак батыра
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69/1, 69/4, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91/1, 91/2, 93
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38/1, 38/2, 40, 42, 44/1, 44/2, 46, 48, 50, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90/1, 90/2, 90/3, 90/4
Улица Дулати
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21/1, 21/2, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49

Жұп: 2, 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/8, 20, 22, 24, 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62,64, 66, 68, 70
Қонаев көшесі
Тақ: 1в, 1а, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111/1, 111/2, 111/3, 113/1, 113/2,113/4, 113/5, 113/61, 13/7, 113/8, 115, 117, 119
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84,86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130
Қонаев бұрылысы
Тақ: 1, 3, 5, 7, 11
Жұп:2, 4, 6, 8, 10
Сыпатай батыр көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51,53, 55, 59, 61, 63, 65, 67
Жұп: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48а, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86а, Водокачка
№ 127 сайлау учаскесі.
Шекаралары:
Қонаев көшесі
Тақ: 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161/1 161/2, 161/3,163, 165/1, 165/2, 165/3, 165/4, 165/5, 165/6, 165/7, 165/8, 165/9, 165/10, 165/11, 165/12, 165/13, 165/14, 167, 169, 171, 173, 175, 175а, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207/1, 207/2, 209, 211, 213, 215, 217,219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267
Жұп: 132/1, 132/2, 132/3, 132/4, 138а, 138/1, 138/3, 138/4, 138/6, 138/8, 138/13,138/18, 138/23, 138/26, 138а, 138в/1, 138б/1, 138/28, 138/30, 138/31, 138/32, 138/35, 138/37, 138/38, 144,146, 148, 150, 152, 154, 156/1, 156/2, 158/1, 158/2, 158/3, 160, 162, 164, 166, 168/1, 168/3, 170, 176/1, 176/2, 176/3, 176/4, 176а, 178, 180, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208а, 210, 212, 214, 216/1, 216/2, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288
Амангелді көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30/1, 30/2, 30/3
Мәдімаров көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31

Четные: 2, 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/8, 20, 22, 24, 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70
Улица Конаева
Нечетные: 1в, 1а, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111/1, 111/2, 111/3, 113/1, 113/2, 113/4, 113/5, 113/61, 13/7, 113/8, 115, 117, 119
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84,86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128
Переулок Конаева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 11
Четные: 2, 4, 6, 8, 10
Улица Сыпатай батыра
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51,53, 55, 59, 61, 63, 65, 67
Четные: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48а, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86а, Водокачка
Избирательный участок № 127.
Границы:
Улица Конаева
Нечетные: 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161/1 161/2, 161/3, 163, 165/1, 165/2, 165/3, 165/4, 165/5, 165/6, 165/7, 165/8, 165/9, 165/10, 165/11, 165/12, 165/13, 165/14, 167, 169, 171, 173, 175, 175а, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207/1, 207/2, 209, 211, 213, 215, 217,219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267
Четные: 132/1, 132/2, 132/3, 132/4, 138а, 138/1, 138/3, 138/4, 138/6, 138/8, 138/13,138/18, 138/23, 138/26, 138а, 138в/1, 138б/1, 138/28, 138/30, 138/31, 138/32, 138/35, 138/37, 138/38, 144,146, 148, 150, 152, 154, 156/1, 156/2, 158/1, 158/2, 158/3, 160, 162, 164, 166, 168/1, 168/3, 170, 176/1, 176/2, 176/3, 176/4, 176а, 178, 180, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208а, 210, 212, 214, 216/1, 216/2, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288
Улица Амангельды
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30/1, 30/2, 30/3
Улица Мадимарова
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31

Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30
М.Маметова көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7
Жұп: 2, 4, 6, 8
Рысбек батыр көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18
Солодкина көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 54, 56, 58, 60/1, 60/2, 62, 64, 66, 68, 70, 72
Сейдуалиев тұйығы
Тақ: 1, 1а, 1в, 3, 5, 7, 9, 11
Жұп: 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28
Абай көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18
Бүралхиев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32
Куприенко көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25/1, 25/2, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 55, 57
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62
Ж.Дидарбекұлы
Тақ: 1а, 3, 5,
Жұп: 2,4, 6, 8,
Б.Момышұлы көшесі
Жұп: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2
Сыпатай батыр көшесі
Тақ: 69, 71, 73,75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101
Жұп 88, 90, 92, 94, 94а, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 126а
Халиев көшесі
Тақ: 1, 3,5, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 15/1, 15/2, 15/3
Жұп: 2, 4, 6
Байзақ батыр көшесі
Тақ: 95, 101д, 101ж, 101/1, 101/2, 101/3, 101/4, 103, 111, 119, 121, 123, 125
Жұп: 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 94, 96, 98, 114, 116
Желтоқсан көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25. 27,
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24,
Нахманович көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19,
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20
№ 128 сайлау учаскесі.
Шекаралары:
Сыздықбаев көшесі
Тақ: 19, 21, 23, 25, 27, 29
Жұп: 24, 26, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 30/5, 30/6, 30/7, 30/8, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 32/8, 34/1, 34/2
Сыздықбаев тұйығы
Тақ: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2,7, 9, 11
Жұп: 2, 6, 8, 10
Сыздықбаев бұрылысы
Тақ: 5/1, 5/2, 7, 9, 11
Жұп: 2, 6, 8, 10
Р.Смаилов көшесі
Тақ: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17
Жұп: 6, 8, 10, 12, 14/1, 14/2
К.Орынқұлов бұрылысы
Тақ: 1а, 1,7, 15, 19, 27, 29, 37, 39, 69а, 47, 103. 113, 121в, 151
Жұп: 4, 6, 16, 20, 24, 26, 36, 38, 42, 46а, 46, 50 ю 312
К.Орынқұлов 1-ші бұрылысы
Тақ: 1, 3, 5, 19, 29, 33в, 33а, 41, 47,5 1в, 109, 109в, 109б, 111, 115в, 121, 121а, 123, 127, 133а, 147, 151, 155, 157, 159, 163, 165, 177, 183, 185, 187, 191, 197, 199, 203, 205, 217, 221, 223, 225, 227, 229, 113/а, 119, 149, 173, 195, 145, 213, 215

Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30
Улица М.Маметовой
Нечетные: 1, 3 ,5, 7
Четные: 2, 4, 6, 8
Улица Рысбек батыра
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18
Улица Солодкина
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71
Четные: 54, 56, 58, 60/1, 60/2, 62, 64, 66, 68, 70, 72
Тупик Сейдуалиева
Нечетные: 1, 1а, 1в, 3, 5, 7, 9, 11
Четные: 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28
Улица Абая
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18
Улица Буралхиева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32
Улица Куприенко
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25/1, 25/2, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 55, 57
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62
Улица Ж.Дидарбекулы
Нечетные: 1а, 3, 5,
Четные: 2, 4, 6, 8,
Улица Б.Момышулы
Четные: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2
Улица Сыпатай батыра
Нечетные: 69, 71, 73,75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101
Четные: 88, 90, 92, 94, 94а, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 126а
Улица Халиева
Нечетные: 1, 3, 5, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 15/1, 15/2, 15/3
Четные: 2, 4, 6
Улица Байзак батыра
Нечетные: 95, 101д, 101ж, 101/1, 101/2, 101/3, 101/4, 103, 111, 119, 121, 123, 125
Четные: 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 94, 96, 98, 114, 116
Улица Желтоксан
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25. 27,
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24,
Улица Нахмановича
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19,
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20
Избирательный участок № 128.
Границы:
Улица Сыздыкбаева
Нечетные: 19, 21, 23, 25, 27, 29
Четные: 24, 26, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 30/5, 30/6, 30/7, 30/8, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 32/8, 34/1, 34/2
Переулок Сыздыкбаева
Нечетные: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7, 9, 11
Четные: 2, 6, 8, 10
Переулок Сыздыкбаева
Нечетные: 5/1, 5/2, 7, 9, 11
Четные: 2, 6, 8, 10
Улица Р. Смаилова
Нечетные: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17
Четные: 6, 8, 10, 12, 14/1, 14/2
Улица К.Орынкулова
Нечетные: 1а, 1,7, 15, 19, 27, 29, 37, 39, 69а, 47, 103. 113, 121в, 151
Четные: 4, 6, 16, 20, 24, 26, 36, 38, 42, 46а, 46, 50 ю 312
1 переулок К.Орынкулова
Нечетные: 1, 3, 5, 19, 29, 33в, 33а, 41, 47,5 1в, 109, 109в, 109б, 111, 115в, 121, 121а, 123, 127, 133а, 147, 151, 155, 157, 159, 163, 165, 177, 183, 185, 187, 191, 197, 199, 203, 205, 217, 221, 223, 225, 227, 229, 113/а, 119, 149, 173, 195, 145, 213, 215

Жұп: 6, 8, 18, 20, 28, 30б, 30г, 30в, 38а, 38б, 40, 42, 46, 46а, 46г, 46д, 50, 50д, 50л, 50н, 50т, 50ш, 50ю, 50ц, 52, 68а, 72в, 120, 122, 124, 130, 140а, 156, 166, 176, 188а, 190, 196, 202, 216, 222, 224, 228, 230, 30/г, 46в, 50ю, 50м, 50п, 50х, 50и, 50ы 138, 218, 30в, 48, 112, 66а,
К.Орынқұлов 2-ші бұрылысы
Тақ: 79, 95, 101, 105, 85, 89, 99, 93, 93а, 91
Жұп: 44, 86, 88, 102, 90, 92, 98, 104, 96
К.Орынқұлов 3-ші бұрылысы
Жұп: 58, 62а, 64, 78, 92а, 60, 60а, 66, 68. 82
Тақ: 55а, 59, 61а, 67, 69, 71, 77. 79, 11, 81, 83, 93 а, 113/з
К.Орынқұлов 4-ші бұрылысы
Тақ: 1, 7, 9, 19, 17, 21, 33, 15, 13, 43
Жұп: 6, 16, 36, 38, 20, 42, 18
К.Орынқұлов 5-ші бұрылысы
Тақ: 1, 21,3, 7, 31, 53, 45,
Жұп: 8, 14, 16,1 8а, 20а, 22, 26, 30, 32, 56
Орынкулов көшесі 1а/1, 1а/2
Назарымбетов 2, 10 30,
Бригадный дом 1, 2
Полевойстан
Суханбаева көшесі
Тақ: 39/1, 39/2,39/3, 39/4, 39/5, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 45/1, 45/2, 45/3,45/4, 47/1, 47/2,47/3, 47/4 49/1, 49/2, 49/3, 49/4, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57, 59
Жұп:30, 32, 34, 36, 38,40, 42, 44/1, 44/2, 46/1,46/2, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60,60а 62, 64/1, 64/2, 66, 68, 70, 72,
2-ші Суханбаева
Тақ: 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 47, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 49/1, 49/2, 49/3, 9/4, 51, 53
Қосы батыр көшесі
Тақ: 39, 41, 43, 45, 47, 49,
Жұп: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34,
М.Әуезов көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23, 25, 27, 27а,29, 31/1,31/2, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4
Жұп: 2а, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46,48, 50, 52
М.Әуезов бұрылысы
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28
№ 129 Гагарин сайлау учаскесі.
Шекаралары:
Байзақ батыр көшесі
Тақ: 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293/1, 293/2, 295/1, 295/2, 295/3, 297/1, 297/2, 299/1, 299/2, 301/1, 301/2, 303/1, 303/2, 303/3, 303/4, 305/1, 305/2, 305/3, 305/4, 305/5, 305/6, 305/7, 305/8, 307/1, 307/2, 307/3, 307/4, 307/5, 307/6, 307/7, 307/8, 311/1, 311/2, 311/3, 311/4, 311/5, 311/6, 311/7, 311/8, 315/А, 315/1, 315/2, 317, 319/1, 319/2, 321/1, 321/2, 321/А, 325/А, 325/В, 325/Е, 325/Ж, 341, 343, 345, 349/А.
Жұп: 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256,258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 288/1, 288/2, 288/3, 288/4, 288/5, 288/6, 288/7, 288/8, 290/1, 290/2, 292/1, 292/2, 294/1, 294/3, 296/1, 296/2, 296/3, 296/4, 298/1, 298/2, 300/1, 300/2, 300/3, 302, 304, 304/А, 306/2, 308/1, 308/2, 310/1, 310/2, 310/3, 312/1, 312/2, 314/1, 314/2, 314/3, 314/4, 316/1, 316/2, 316/3, 316/4, 316/5, 316/6, 322, 324, 326, 326/А, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342, 344/А, 344/1, 344/2, 344/3, 346, 346/А, 348/1, 348/2, 350, 304/Б, 304/В, 304/Г, 354.
Байзақ батыр бұрылысы

Четные: 6, 8, 18, 20, 28, 30б, 30г, 30в, 38а, 38б, 40, 42, 46, 46а, 46г, 46д, 50, 50д, 50л, 50н, 50т, 50ш, 50ю, 50ц, 52, 68а, 72в, 120, 122, 124, 130, 140а, 156, 166, 176, 188а, 190, 196, 202, 216, 222, 224, 228, 230, 30/г, 46в, 50ю, 50м, 50п, 50х, 50и, 50ы 138, 218, 30в, 48, 112, 66а,
2 переулок К.Орынкулова
Нечетные: 79, 95, 101, 105, 85, 89, 99, 93, 93а, 91
Четные: 44, 86, 88, 102, 90, 92, 98, 104, 96
3 переулок К.Орынкулова
Нечетные: 58, 62а, 64, 78, 92а, 60, 60а, 66, 68. 82
Четные: 55а, 59, 61а, 67, 69, 71, 77. 79, 11, 81, 83, 93а, 113/з
4 переулок К.Орынкулова
Нечетные: 1, 7, 9, 19, 17, 21, 33, 15, 13, 43
Четные: 6, 16, 36, 38, 20, 42, 18
5 переулок К.Орынкулова
Нечетные: 1, 21,3, 7, 31, 53, 45,
Четные: 8, 14, 16,1 8а, 20а, 22, 26, 30, 32, 56
Улица Орынкулова 1а/1, 1а/2
Улица Назарымбетов 2, 10 30,
Бригадный дом 1, 2
Полевойстан
Улица Суханбаева
Нечетные: 39/1, 39/2,39/3, 39/4, 39/5, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 45/1, 45/2, 45/3,45/4, 47/1, 47/2,47/3, 47/4 49/1, 49/2, 49/3, 49/4, 51/1, 51/2, 53/1 53/2, 55/1, 55/2, 57,
Четные: 30, 32, 34, 36, 38,40, 42, 44/1, 44/2, 46/1,46/2, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60,60а 62, 64/1, 64/2, 66, 68, 70, 72,
Улица 2-я Суханбаева
Нечетные: 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 47, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 49/1, 49/2, 49/3, 9/4, 51, 53
Улица Косы батыра
Нечетные: 39, 41, 43, 45, 47, 49,
Четные: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34,
Улица М.Ауэзова
Нечетные: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23, 25, 27, 27а,29, 31/1,31/2, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4
Четные: 2а, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46,48, 50, 52
Переулок М.Ауэзова
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28
Избирательный участок № 129.
Границы:
Улица Байзак батыра
Нечетные: 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293/1, 293/2, 295/1, 295/2, 295/3, 297/1, 297/2, 299/1, 299/2, 301/1, 301/2, 303/1, 303/2, 303/3, 303/4, 305/1, 305/2, 305/3, 305/4, 305/5, 305/6, 305/7, 305/8, 307/1, 307/2, 307/3, 307/4, 307/5, 307/6, 307/7, 307/8, 311/1, 311/2, 311/3, 311/4, 311/5, 311/6, 311/7, 311/8, 315/А, 315/1, 315/2, 317, 319/1, 319/2, 321/1, 321/2, 321/А, 325/А, 325/В, 325/Е, 325/Ж, 341, 343, 345, 349/А.
Четные: 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256,258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 288/1, 288/2, 288/3, 288/4, 288/5, 288/6, 288/7, 288/8, 290/1, 290/2, 292/1, 292/2, 294/1, 294/3, 296/1, 296/2, 296/3, 296/4, 298/1, 298/2, 300/1, 300/2, 300/3, 302, 304, 304/А, 306/2, 308/1, 308/2, 310/1, 310/2, 310/3, 312/1, 312/2, 314/1, 314/2, 314/3, 314/4, 316/1, 316/2, 316/3, 316/4, 316/5, 316/6, 322, 324, 326, 326/А, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342, 344/А, 344/1, 344/2, 344/3, 346, 346/А, 348/1, 348/2, 350, 304/Б, 304/В, 304/Г, 354.
Переулок Байзак батыра
Четные: нет

Тақ: 3, 7, 11.
Мәмбет батыр көшесі
Тақ: 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 9/4, 1В, 3
Жұп: жоқ
Мәмбет батыр бұрылысы
Тақ: 3, 3А,
Жұп: 20, 26А, 26Г
Мәмбет батыр 3-бұрылысы
Тақ: 11
Жұп: 6Д, 24, 6А, 6Б,
Мәмбет батыр 4-бұрылысы
Тақ: 13, 15
Жұп: 4Б, 12, 24А
Мәмбет батыр 6-бұрылысы
Тақ: жоқ
Жұп: 28
И.В.Кравцов көшесі:
Тақ: 1/1, 1/2, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 13, 15, 17, 19, 21, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2.
Жұп: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26.
Ж.Сапаралиев көшесі
Тақ: 93, 93А/1, 93А/2, 93Б/1, 93Б/2, 95Б, 95Б/2, 97, 99, 101, 103/1, 103/2, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117
Жұп: 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96/1, 96/2, 98/1, 98/2, 98/3, 98/4, 98/5, 98/6, 100/1, 100/2, 102/1, 102/2, 108/1, 108/2, 110/1, 110/2, 112/1, 112/2, 114/1, 114/2, 116/1, 116/2, 118/1, 118/2
Төле би көшесі
Тақ: 45, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 47/5, 47/6, 47/7, 47/8, 47/9, 47/10, 47/12, 47/13, 47/14, 47/15, 47/16, 47/17, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83.
Жұп: 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56/1, 56/2, 58/1, 58/2, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102.
Е.Ақбаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50
Полевой стан
Ә.Молдағұлова көшесі
Тақ: жоқ
Жұп: 106, 108, 110, 112.
№ 130 сайлау учаскесі.
Шекаралары:
Қ.Рысқұлбеков көшесі
Тақ: 1, 3, 3А, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29А
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46
Қ.Рысқұлбеков бұрылысы
Тақ: 1, 5, 7
Жұп: 2, 4, 6, 8, 14, 16А
Н.Дидарбеков көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 7/3, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 13, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2
Жұп: жоқ
Сеңкібай көшесі
Тақ: 1А, 1В, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13, 15/2, 17
Жұп: 2/1, 2/2, 2/3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 6/3, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 12Б, 14/1, 14/2, 14/3, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 8А, 8Б
Ж.Байбосынұлы көшесі
Тақ: 1/1, 1/2А, 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 15/4, 15/3, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 23/1, 23Б

Нечетные:3, 7, 11.
Улица Мамбет батыра
Нечетные:7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 9/4, 1В, 3
Переулок Мамбет батыра
Нечетные:3, 3А,
Четные: 20, 26А, 26Г
3 переулок Мамбет батыра
Нечетные: 11
Четные: 6Д, 24, 6А, 6Б,
4 переулок Мамбет батыра
Нечетные: 13, 15
Четные: 4Б, 12, 24А
6 переулок Мамбет батыра
Четные: 28
Нечетные: нет
Улица И.В.Кравцова
Нечетные: 1/1, 1/2, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 13, 15, 17, 19, 21, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2.
Четные: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26.
Улица Ж.Сапаралиева
Нечетные: 93, 93А/1, 93А/2, 93Б/1, 93Б/2, 95Б, 95Б/2, 97, 99, 101, 103/1, 103/2, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117
Четные: 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96/1, 96/2, 98/1, 98/2, 98/3, 98/4, 98/5, 98/6, 100/1, 100/2, 102/1, 102/2, 108/1, 108/2, 110/1, 110/2, 112/1, 112/2, 114/1, 114/2, 116/1, 116/2, 118/1, 118/2
Улица Толе би
Нечетные: 45, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 47/5, 47/6, 47/7, 47/8, 47/9, 47/10, 47/12, 47/13, 47/14, 47/15, 47/16, 47/17, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83.
Четные: 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56/1, 56/2, 58/1, 58/2, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102.
Улица Е.Акбаева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50
Полевой стан
Улица А.Молдагуловой
Нечетные: нет
Четные: 106, 108, 110, 112.
Избирательный участок № 130.
Границы:
Улица К.Рыскулбекова
Нечетные: 1, 3, 3А, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29А
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46
Переулок К. Рыскулбекова
Нечетные: 1, 5, 7
Четные: 2, 4, 6, 8, 14, 16А
Улица Н.Дидарбекова
Нечетные: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 7/3, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 13, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2
Улица Сенкибай
Нечетные: 1А, 1В, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13, 15/2, 17
Четные: 2/1, 2/2, 2/3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 6/3, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 12Б, 14/1, 14/2, 14/3, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 8А, 8Б
Улица Ж.Байбосынулы
Нечетные: 1/1, 1/2А, 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 15/4, 15/3, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 23/1, 23Б

Жұп: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 8/3, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 20, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1
Ж.Байбосынұлы бұрылысы
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17,
Жұп:2, 4, 6
Мадимар болыс көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/2, 7/1, 7/2, 7А, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23, 25/1, 25/2
Жұп: 2/1, 2/2, 2А, 2А/1, 2А/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 16/1, 16/2
Гаджиев көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/2, 17/3
Жұп: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2
Үш бұлақ көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/3, 9/1, 9/2.
Жұп: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 8/3, 10/1, 10/2, 12, 12/А, 14/1, 14/2, 14/А.
Лесная көшесі
Тақ: 1/Б, 9.
Жұп: 2/Б, 8.
Луговая көшесі
Тақ: 5, 7, 7/А, 9, 13.
Жұп: 2, 2/А, 2/Б, 4, 18, 20, 22
Интернациональная көшесі
Тақ: 5, 7, 9, 15.
Жұп: 2, 2/А, 4, 6, 10, 16, 18, 20.
Қарасу көшесі
Тақ: 3, 9, 25/А, 25/Б, 27.
Жұп: 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
Ә.Шалабаев көшесі
Тақ: 1, 1/А, 1/Д, 1/2, 3, 7, 9, 11, 13, 15.
Жұп: 2/А, 2/Б, 2/В, 2/2, 4, 10, 14.
Дружба көшесі
Тақ: 3, 5, 7, 11, 13, 13/А, 21, 23.
Жұп: 8, 10, 12, 16, 20/А.
Звездная көшесі
Тақ: 1/Б, 3, 9/А, 15, 23, 23/А.
Жұп: 2/А, 2/Б, 6, 10, 14, 18, 16/А.
Звездная бұрылысы
Тақ: 1, 5, 23, 27, 35, 35/Ж
Жұп: 4, 14, 40.
Звездная 2-ші бұрылысы
Тақ: 5, 41,
Жұп: 4.
Звездная 5-ші бұрылысы
Тақ: 1.
Жұп: 4.
Яблоневая көшесі
Тақ: 1, 7.
Жұп: 4.
Т.Рысқұлов көшесі
Тақ: 13/А.
Жұп: 8/А.
Подгорный бұрылысы
Тақ: 3.
Жұп: жоқ
Подгорный көшесі
Тақ: 5, 7.
Жұп: жоқ
Подгорный 2-ші бұрылысы
Тақ: жоқ
Жұп: 2/А.
Автопарк көшесі
Тақ: 15/А, 19, 21,
Жұп: 4.
Автопарк бұрылысы
Тақ: 11.
Жұп: 2/А, 4.
Бостандық көшесі
Тақ: 1, 1/А, 5, 7, 9, 15, 17.
Жұп: 4, 8, 16.
Виноградная көшесі
Тақ: 5, 13, 17.
Жұп: 2, 8, 12, 14.
Вишневая көшесі
Тақ: 1, 3/1, 3/2, 5, 7, 15.
Жұп: 2, 14.
№ 131 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Қосақ ауылы.
№ 132 сайлау учаскесі.
Шекаралы: Базарбай ауылы.
№ 133 Суханбаев сайлау учаскесі.
Шекаралары: Жақаш, Қарасу, Көкөзек ауылдары.
№ 134 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Диқан, Аймантөбе, Жеңіс ауылдары, "Денсаулық" саяжайы.
№ 135 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Көктал ауылы.
№ 136 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Көкбастау, Тегістік, Төрегелді, Жібек жолы ауылдары, Қайнар резъезі.
№ 137 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Жаңатұрмыс ауылы.
№ 138 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Ақшолақ ауылы.
№ 139 сайлау учаскесі.
Шекаралары: "Арай", "Нұр" массивтері, Бурыл ауылы, С.Зәуірбек, 9 Май, Белқожа көшесінің 1-50 нөмірі аралығындағы үйлерді қоспағанда.
№ 140 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Құмжота ауылы, Бурыл ауылының С.Зәуірбек, 9 Май, Белқожа көшесінің 1-50 нөмірі аралығындағы үйлері.
№ 141 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Абай, Жаңасаз, Ақтөбе ауылдары.
№ 142 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Мырзатай, Сеңкібай ауылдары.
№ 143 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Жетібай, Аққия, Төрткөл ауылдары.
№ 144 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Талас стансасы.
№ 145 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Қызыл жұлдыз ауылының Сухамбаев, Ибрагимова, Жантохова, Агадилова, Амангелді, Абай, Мынғой, Т. Рысқұлові, Нұрбаев, Жамбыл, Фахрутдинов, Оңғарбаева, Шупенов көшелері.
№ 146 сайлау учаскесі.
Шекаралары:
Қосы батыр көшесі

Четные: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 8/3, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 20, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1
Переулок Ж.Байбосынулы
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17,
Четные: 2, 4, 6
Улица Мадимар болыс
Нечетные: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/2, 7/1, 7/2, 7А, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23, 25/1, 25/2
Четные: 2/1, 2/2, 2А, 2А/1, 2А/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 16/1, 16/2
Улица Гаджиева
Нечетные: 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/2, 17/3
Четные: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2
Улица Учбулак
Нечетные: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/3, 9/1, 9/2.
Четные: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 8/3, 10/1, 10/2, 12, 12/А, 14/1, 14/2, 14/А.
Улица Лесная
Нечетные: 1/Б, 9.
Четные: 2/Б, 8.
Улица Луговая
Нечетные: 5, 7, 7/А, 9, 13.
Четные: 2, 2/А, 2/Б, 4, 18, 20, 22
Улица Интернациональная
Нечетные: 5, 7, 9, 15.
Четные: 2, 2/А, 4, 6, 10, 16, 18, 20.
Улица Карасу
Нечетные: 3, 9, 25/А, 25/Б, 27.
Четные: 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
Улица А.Шалабаева
Нечетные: 1, 1/А, 1/Д, 1/2, 3, 7, 9, 11, 13, 15.
Четные: 2/А, 2/Б, 2/В, 2/2, 4, 10, 14.
Улица Дружба
Нечетные: 3, 5, 7, 11, 13, 13/А, 21, 23.
Четные: 8, 10, 12, 16, 20/А.
Улица Звездная
Нечетные: 1/Б, 3, 9/А, 15, 23, 23/А.
Четные: 2/А, 2/Б, 6, 10, 14, 18, 16/А.
Переулок Звездная
Нечетные: 1, 5, 23, 27, 35, 35/Ж
Четные: 4, 14, 40.
2 переулок Звездная
Нечетные: 5, 41,
Четные: 4.
5 переулок Звездная
Нечетные: 1.
Четные: 4.
Улица Яблоневая
Нечетные: 1, 7.
Четные: 4.
Улица Т.Рыскулова
Нечетные: 13/А.
Четные: 8/А.
Переулок Подгорный
Нечетные: 3.
Улица Подгорный
Нечетные: 5, 7.
2 переулок Подгорный
Четные: 2/А.
Улица Автопарк:
Нечетные: 15/А, 19, 21,
Четные: 4.
Переулок Автопарк
Нечетные: 11.
Четные: 2/А, 4.
Улица Бостандык:
Нечетные: 1, 1/А, 5, 7, 9, 15, 17.
Четные: 4, 8, 16.
Улица Виноградная
Нечетные: 5, 13, 17.
Четные: 2, 8, 12, 14.
Улица Вишневая
Нечетные: 1, 3/1, 3/2, 5, 7, 15.
Четные: 2, 14.
Избирательный участок № 131.
Границы: село Косак.
Избирательный участок № 132.
Границы: село Базарбай.
Избирательный участок № 133.
Границы: села Жакаш, Карасу, Кокозек.
Избирательный участок № 134.
Границы: села Дикан, Аймантобе, Женис, дачи "Здоровье".
Избирательный участок № 135.
Границы: село Коктал.
Избирательный участок № 136.
Границы: села Кокбастау, Тегистик, Торегельды, Жибек жолы, резъезд Кайнар.
Избирательный участок № 137.
Границы: село Жанатурмыс.
Избирательный участок № 138
Границы: село Акшолак.
Избирательный участок № 139.
Границы: массивы "Арай", "Нұр", село Бурыл не включая улицы С.Заурбек, 9 Мая, дома с номерами 1 по 50 улицы Белкожа.
Избирательный участок № 140.
Границы: село Кумжота, улицы С.Заурбек, 9 Май, дома с номерами 1 по 50 улицы Белкожа села Бурыл.
Избирательный участок № 141.
Границы: села Абай, Жанасаз, Актобе.
Избирательный участок № 142.
Границы: села Мырзатай, Сенкибай.
Избирательный участок № 143.
Границы: села Жетибай, Аккия, Тортколь.
Избирательный участок № 144
Границы: станция Талас.
Избирательный участок № 145.
Границы: Улицы Сухамбаева, Ибрагимовой, Жантоховой, Агадиловой, Амангельды, Абая, Мынгой, Т. Рыскулова, Нурбаева, Жамбыла, Фахрутдинова, Онгарбаева, Шупенова села Кызыл жулдыз.
Избирательный участок № 146.
Границы:
Улица Косы батыра

Тақ: 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195,1 99, 201, 203,
Жұп: 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114,
Суханбаева көшесі
Тақ: 61, 63, 65, 67, 69, 69а, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 133а, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155
Жұп: 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98а, 100, 100а, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114а, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 142а
Нахманович көшесі
Тақ: 21, 21а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37
Жұп: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42
Ш.Алтаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30
Ш.Алтаев тұйығы
Тақ: 1, 3, 5
Жұп: жоқ
Қ.Сүлейменов көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 25
Жұп: 2, 4
Н.Дұтбаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14
Ә.Молдағұлова көшесі
Тақ: жоқ
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92/1, 92/3, 92/4, 94, 96, 98, 100, 102, 104/1, 104/2, 106
Сапаралиев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76
Төле би көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 7, 19, 21, 23, 25, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 32/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/2
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 32/8, 32/9, 32/10, 32/11, 32/12, 32/13, 32/14, 32/15, 32/16, 32/17, 32/18, 32/18а, 32/19, 32/20, 32/21, 32/22, 32/23, 32/24, 32/25, 32/26, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42
Ж.Дидарбекұлы

Нечетные: 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195,1 99, 201, 203,
Четные: 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114,
Улица Суханбаева
Нечетные: 61, 63, 65, 67, 69, 69а, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 133а, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155,
Четные: 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98а, 100, 100а, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114а, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 142а.
Улица Нахмановича
Нечетные: 21, 21а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37
Четные: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42
Улица Ш.Алтаева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30
Переулок Ш.Алтаева
Нечетные: 1, 3, 5
Четные: нет
Улица К.Сулейменова
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 25
Четные: 2, 4
Улица Н.Дутбаева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14
Улица А.Молдагуловой
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92/1, 92/3, 92/4, 94, 96, 98, 100, 102, 104/1, 104/2,
Улица Сапаралиева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76
Улица Толе би
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 7, 19, 21, 23, 25, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 32/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/2
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 32/8, 32/9, 32/10, 32/11, 32/12, 32/13, 32/14, 32/15, 32/16, 32/17, 32/18, 32/18а, 32/19, 32/20, 32/21, 32/22, 32/23, 32/24, 32/25, 32/26, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42
Улица Ж.Дидарбекулы

Тақ: 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 45/1, 45/2
Жұп:10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28,30, 32, 34,36, 38, 40, 42, 44, 46
Мәмбет батыр
Тақ: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2
Жұп: 2/1, 2/2,4/1, 4/2
Байзақ батыр көшесі
Тақ:, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 141а/1, 141а/2, 141а/3, 141а/4, 141/2, 141а/5, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 176, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195 197, 201, 302, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223
Жұп: 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 230, 228,, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 141а/1, 141а/2, 141а/3, 141а/4, 141/2, 141а/5, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 176, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195 197, 201, 302, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 232
Желтоқсан көшесі
Тақ: 27, 29/1, 29/2, 31, 33, 35, 37,39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57
Жұп: 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34/1, 34/2, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50
№ 147 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Мамыраимов көшесі
Тақ: 1, 21, 23, 31, 33, 11, 15, 17, 17А, 19.
Жұп: 8, 4, 12, 24, 26.
Новая көшесі
Тақ: 1, 3, 7, 11, 15.
Жұп: 2/1, 2/2, 4, 6, 16, 16/В.
Новоселева көшесі
Тақ: 5, 9, 11, 15, 23.
Жұп: 4, 8, 10, 12, 18, 20.
Матросов көшесі
Тақ: 1, 3, 1Б.
Жұп: 2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/14, 10/16, 10/18, 10/19, 10/20, 10/22, 10/23, 10/26, 10/29.
С.Сейфуллин көшесі
Тақ: 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/3, 19/2, 19/4, 19/5, 19/6, 19/8, 19/10, 19/11, 19/12, 21/1, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 23/10, 23/11, 23/12.
Жұп: 2, 2/А, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/6, 4/7, 4/8, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 10/2, 10/3, 10/4, 10/6, 10/7, 10/8, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 16/1, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 18/А, 18/2, 20/2, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 24/7, 24/8, 28/15А, 28/5, 28/6, 28/7, 28/9, 28/11, 25/15.
Ю.Гагарин көшесі

Нечетные: 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 45/1, 45/2
Четные: 10, 12, 14, 16, 18,20, 22, 24, 26,28, 30, 32, 34,36, 38, 40 ,42, 44 46
Улица Мамбет батыра
Нечетные: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2
Четные: 2/1, 2/2,4/1, 4/2
Улица Байзақ батыра
Нечетные: 127, 129, 131, 133, 135, 137, 141а/1, 141а/2, 141а/3, 141а/4, 141/2, 141а/5, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 176, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195 197, 201, 302, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223
Четные: 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 230, 228,, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 141а/1, 141а/2, 141а/3, 141а/4, 141/2, 141а/5, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 176, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195 197, 201, 302, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 232
Улица Желтоксан
Нечетные: 27, 29/1, 29/2, 31, 33, 35, 37,39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57
Четные: 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34/1, 34/2, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50
Избирательный участок № 147.
Границы:
Улица Мамыраимова
Нечетные: 1, 21, 23, 31, 33, 11, 15, 17, 17А, 19.
Четные: 8, 4, 12, 24, 26.
Улица Новая
Нечетные: 1, 3, 7, 11, 15.
Четные: 2/1, 2/2, 4, 6, 16, 16/В.
Улица Новоселева
Нечетные: 5, 9, 11, 15, 23.
Четные: 4, 8, 10, 12, 18, 20.
Улица Матросова
Нечетные: 1, 3, 1Б.
Четные: 2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/14, 10/16, 10/18, 10/19, 10/20, 10/22, 10/23, 10/26, 10/29.
Улица С.Сейфуллина
Нечетные: 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/3, 19/2, 19/4, 19/5, 19/6, 19/8, 19/10, 19/11, 19/12, 21/1, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 23/10, 23/11, 23/12.
Четные: 2, 2/А, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/6, 4/7, 4/8, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 10/2, 10/3, 10/4, 10/6, 10/7, 10/8, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 16/1, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 18/А, 18/2, 20/2, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 24/7, 24/8, 28/15А, 28/5, 28/6, 28/7, 28/9, 28/11, 25/15.
Улица Ю.Гагарина

Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54
С.Әбдіқұлұлы көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41/1, 41/2, 43, 45, 47
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52
Медеулов көшесі
Тақ: 1, 3, 5/1, 5/2, 7, 7Е, 7Б, 7Г, 7/5, 7В, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19, 21, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 31/3, 33/1, 33/2, 33/1А, 35/1, 35/2, 39
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56В, 62
Т.Ақбозов көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57
Жұп: 2, 4, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 10Г, 10Д, 10Ж, 10М, 10Н, 10И, 10С, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2
Выгонная көшесі
Тақ: 1, 5, 7, 9, 9/А, 13.
Жұп: 8, 12, 14, 14/А, 16, 20.
1-ші Выгонная көшесі
Тақ: 6, 9, 13.
Жұп: 16.
2-ші Выгонная көшесі
Тақ: 7, 9, 11, 21, 23.
Жұп: 2, 4/А, 4/Б, 18/А, 22.

Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54
Улица С.Абдикулулы
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41/1, 41/2, 43, 45, 47
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52
Улица Медеулова
Нечетные: 1, 3, 5/1, 5/2, 7, 7Е, 7Б, 7Г, 7/5, 7В, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19, 21, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 31/3, 33/1, 33/2, 33/1А, 35/1, 35/2, 39
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56В, 62
Улица Т.Акбозова
Нечетные:1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57
Четные: 2, 4, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 10Г, 10Д, 10Ж, 10М, 10Н, 10И, 10С, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2
Улица Выгонная
Нечетные: 1, 5, 7, 9, 9/А, 13.
Четные: 8, 12, 14, 14/А, 16, 20.
Улица 1-я Выгонная
Нечетные: 6, 9, 13.
Четные: 16.
Улица 2-я Выгонная
Нечетные: 7, 9, 11, 21, 23.
Четные: 2, 4/А, 4/Б, 18/А, 22.