"2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 24-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 35-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 желтоқсандағы № 2415 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 24-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2093 болып тіркелген, 2014 жылғы 1 қаңтарында аудандық №1-2 "Ауыл жаңалығы-Сельская новь" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7 221 980" сандары "7 163 130" сандарымен ауыстырылсын;
"6 184 278" сандары "6 125 428" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"7 302 004" сандары "7 243 154" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 24-3 "О районном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение Байзакского районного маслихата от 4 декабря 2014 года № 35-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 декабря 2014 года № 2415
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 25 декабря 2013 года №24-3 "О районном бюджете на 2014 – 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2093, опубликовано в районной газете "Ауыл жаңалығы-Сельская новь" от 1 января 2014 года №1-2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 221 980" заменить цифрами "7 163 130";
цифры "6 184 278" заменить цифрами "6 125 428".
в подпункте 2):
цифры "7 302 004" заменить цифрами "7 243 154".

Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының "Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Үкібаев
Байзақ аудандық мәслихатының
2014 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 35-2 шешіміне 1 қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының

Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административного территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Секретарь районного маслихата Н. Укибаев
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 4 декабря 2014 года № 35-2
Приложение 1 к решению
Байзакского районного