"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 28-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 маусымдағы № 33-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 шілдеде № 2269 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 шілдедегі № 3-6 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 21.07.2016 № 3-6 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық Мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық Мәслихатының 2014 жылғы 12 маусымдағы № 25-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2242 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 28-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2092 болып тіркелген, 2014 жылғы 7 қаңтардағы № 1-2 "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "7 450 512" сандары "7 441 433" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері "6 201 615" сандары "6 192 536" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар "7 528 949" сандары "7 519 870" сандарымен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 28-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 25 июня 2014 года № 33-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 июля 2014 года № 2269. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21 июля 2016 года № 3-6
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21.07.2016 № 3-6.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата № 25-2 от 12 июня 2014 года "О внесении изменений в решение Жамбылского областного Маслихата "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" от 18 декабря 2013 года № 20-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2160) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 28-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 декабря 2013 года за № 2092, опубликовано в газете "Шұғыла-Радуга" от 7 января 2014 года № 1-2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "7 450 512" заменить цифрами "7 441 433";
поступление трансфертов цифры "6 201 615" заменить цифрами "6 192 536";
в подпункте 2):
затраты цифры "7 528 949" заменить цифрами "7 519 870";
приложении 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.

15038
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
57578
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
120
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
34863
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
137974
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
478451
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
478451
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
391923
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
285034
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
50700
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4801
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
16990
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17587
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6500
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
12971
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
142600
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
23520
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
365
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
100988
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28800
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1750
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
260
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
70178
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5901
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
5901
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1272661
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4554

15038
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
57578
012
Капитальные расходы государственного органа
120
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
34863
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
137974
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
478451
037
Строительство и реконструкция объектов образования
478451
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
391923
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
285034
002
Программа занятости
50700
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4801
005
Государственная адресная социальная помощь
9000
006
Оказание жилищной помощи
16990
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17587
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6500
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12971
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
142600
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
23520
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
365
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
100988
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28800
011
Оллата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1750
021
Капитальные расходы государственного органа
260
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
70178
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5901
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
5901
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1272661
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4554

10184
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9276
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
598
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
310
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
80762
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
80762
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
63335
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
63335
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13623
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
49562
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
12
Көлiк және коммуникация
203011
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
119520
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
119520
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
83491
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
83491
13
Басқалар
300405
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
76123
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
76123
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
5000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
82396
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50827
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
570
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
30999
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

10184
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9276
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
598
007
Капитальные расходы государственного органа
310
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
80762
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
80762
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
63335
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
63335
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
13625
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
49562
015
Капитальные расходы государственного органа
150
12
Транспорт и коммуникации
203011
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
119520
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
119520
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
83491
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
83491
13
Прочие
300405
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
76123
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
76123
452
Отдел финансов района (города областного значения)
5000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
82396
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
50827
013
Капитальные расходы государственного органа
570
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
30999
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
5358
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
5358
021
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
8
Бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы
74663
Жамбыл аудандық мәслихатының
2014 жылғы 25 маусымдағы
№ 33-2 шешіміне 2 қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 28-3 шешіміне 4 қосымша
2014 жылға арналған ауданның ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламалары
мың теңге
Аудандағы кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарламаның атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
009 "Елді мекендердің сани-тариясын қамта-масыз ету"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
022 "Мемле-кеттік органның күрделі шығыстары"
024 "Ақпараттық жүйелер құру"
040 ""Өңірлерді дамыту" Бағдарла-масы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
1
"Аса ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

452
Отдел финансов района (города областного значения)
5358
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
5358
021
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
8
Движение остатков бюджетных средств
74663
Приложение 2 к решению
Жамбылского районного
маслихата
за № 33-2 от 25 июня 2014 года
Приложение 4 к решению
Жамбылского районного
маслихата
за № 28-3 от 25 декабря 2013 года
Бюджетные программы каждого поселка, аульного (сельского) округа на 2014 год
тысяч теңге
Наименование аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Наименования программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
024 "Создание информационных систем"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1
Ассинский аульный округ