2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 желтоқсанда 2459 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 шілдедегі № 3-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 21.07.2016 № 3-6 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 995 648 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 281 352 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 802 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 34 846 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 672 648 мың теңге;
2) шығындар – 8 033 585 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 33 898 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 44 595 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 697 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – -71 835 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 71 835 мың теңге:
қарыздар түсімі – 44 595 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 243 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 07.04.2015 № 40-2; 10.06.2015 № 43-2; 03.09.2015 № 45-2; 27.11.2015 № 47-2 шешімдерімен (01.01.2015 қолданысқа енгізіледі).
2. 2015 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 3 884 794 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы № 251-ІІІ Еңбек кодесінің 238 бабының 2 тармағына сәйкес 2015-2017 жылдарға азаматтық кызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшірдің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.

О районном бюджете на 2015-2017 годы
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 23 декабря 2014 года № 38-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 декабря 2014 года № 2459. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21 июля 2016 года № 3-6
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21.07.2016 № 3-6.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 6, 7, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 995 648 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 281 352 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 802 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 34 846 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 672 648 тысяч тенге;
2) затраты – 8 033 585 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33 898 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 44 595 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 697 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -71 835 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 71 835 тысяч тенге:
поступления займов – 44 595 тысяч тенге;
погашение займов – 7 243 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 34 483 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 07.04.2015 № 40-2; 10.06.2015 № 43-2; 03.09.2015 № 45-2; 27.11.2015 № 47-2 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Принять во внимание, что размер субвенции на 2015 год из областного бюджета районному бюджету составляет 3 884 794 тысяч тенге.
3. В соответствии с пунктом 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года за № 251-ІІІ на 2015-2017 года гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в аульной (сельской) местности установить повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

4. Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) № 99-IY Заңының 387 бабына сәйкес 2015-2017 жылдарға жер салығының ставкаларын Салық Кодексінің 378, 379, 381, 383-баптарында белгiленген, автотұраққа (паркингке), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда, жер салығының базалық ставкаларын 50 пайызға жоғарылату белгіленсін.
5. 2015 жылға аудандық жергілікті атқарушы органының резерві – 3 856 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
6. 2015 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 2-ші қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2015 жылға ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерiн сатудан түсетiн аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджетiне түсiмдер 0 мың теңге көлемiнде 3-ші қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2015 жылға қаладағы әрбір ауданның, ауылдық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламалары 4-ші қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2015 жылға арналған ауданның жергілікті және республикалық бюджет есебінен орындалатын даму бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-ші қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. В соответствии со статьей 387 Кодекса Республики Казахстан за № 99-IY "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года установить на 2015-2017 года повышенные ставки земельного налога на 50 процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 378, 379, 381, 389 Налогового кодекса, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в размере – 3 856 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2015 год, согласно приложению 2.
7. Утвердить объемы поступлений в бюджет района (города областного значения) от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения на 2015 год в размере - 0 тенге согласно приложению 3.
8. Утвердить бюджетные программы каждого района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2015 год согласно приложению 4.
9. Утвердить перечень бюджетных программ развития на 2015 год, реализуемых за счет местного и республиканского бюджета согласно приложению 5.

10. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
11. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге жатады, шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 қаңтарында туындаған қатынастарға қолданылады.
Жамбыл аудандық мәслихат Жамбыл аудандық
мәслихат хатшысы: сессиясының төрағасы:
Р. Бегалиев Т. Әбдібеков
Жамбыл аудандық
мәслихатының

10. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
11. Настоящее решение подлежит государственной регистрации в органах юстиции, решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие 1 января 2015 года.
Председатель сессии Секретарь Жамбылского
Жамбылского районного маслихата: районного маслихата:
Т. Абдибеков Р. Бегалиев
Приложение 1
к решению Жамбылского
районного маслихата за № 38-2

14204
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
158822
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
28568
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1950
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
21700
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
150372
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30402
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2152
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
325
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
117493
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
207
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
207
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1238670
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1609
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1609
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4280
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
4280
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5035
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5035
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
5082
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
5082
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
70148
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
70148
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1013412
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1013412
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
58987
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
5160
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
53827
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

14204
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
158822
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
28568
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1950
052
Проведение мероприятии посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
21700
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
150372
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30402
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2152
021
Капитальные расходы государственного органа
325
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
117493
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
207
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
207
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1238670
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1609
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
1609
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4280
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
4280
464
Отдел образования района (города областного значения)
5035
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
5035
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
5082
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5082
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
70148
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
70148
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1013412
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1013412
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
58987
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
5160
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
53827
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

14160
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
60
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5907
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
42843
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27034
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
65
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
750
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1500
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
9476
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
988
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2250
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
780
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13997
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9782
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3750
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
465
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
78154
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
78154
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
58794
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
58794
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16109
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
42000
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
685
12
Көлiк және коммуникация
213823
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
130232
045
Елді мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
130232
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
83591
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
14736
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу

14160
006
Капитальные расходы государственного органа
60
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5907
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
42843
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
27034
003
Капитальные расходы государственного органа
65
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
750
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
9476
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
988
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2250
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
780
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13997
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9782
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3750
007
Капитальные расходы государственного органа
465
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
78154
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
78154
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
58794
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
58794
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
16109
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
42000
015
Капитальные расходы государственного органа
685
12
Транспорт и коммуникации
213823
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
130232
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
130232
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
83591
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
14736
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
Жамбыл аудандық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 38-2 шешіміне № 3 қосымша
2015 жылға арналған ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан ауданның бюджетіне түсетін түсімдердің көлемі
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
0
3
Жерді және материалдық емес активтерді сату
0
1
Жерді және материалдық емес активтерді сату
0
02
Жерді сату
0
Жамбыл аудандық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 38-2 шешіміне 4 қосымша
2015 жылға арналған ауданның ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 11.12.2015 № 47-2 шешімімен (01.01.2015 қолданысқа енгізіледі)
Аудандағы кенттің, ауылдың, ауылдық округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарламаның атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
009 "Елді мекен-дердің сани-тариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекен-дерді абаттан-дыру мен көгал-дандыру"
028 "Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық іс шараларды іске асыру"
045 "Елді мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу"
022 "Мемле-кеттік органның күрделі шығыс-тары"
040 ""Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
1
"Аса ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
Приложение 3 к решению
Жамбылского районного
маслихата за № 38-2
от 23 декабря 2014 года
Объемы поступлений в бюджет района (города областного значения) от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения на 2015 год
Категория
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Специфика
3
Поступления от продажи основного капитала
0
3
Продажа земли и нематериальных активов
0
1
Продажа земли и нематериальных активов
0
02
Продажа земли
0
Приложение 4
к решению Жамбылского
районного маслихата за № 38-2
от 23 декабря 2014 года
Бюджетные программы каждого поселка, села, сельского округа на 2015 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 11.12.2015 № 47-2 (вводится в действие с 01.01.2015)
Наименование аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименования программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населен-ных пунктов"
028 "Реализация физкультурно-оздоровитель-ных и спортивных мероприятий на местном уровне"
045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов"
022 "Капитальные расходы государствен-ных органов"
040 "Реализация мер по содействию экономичес-кому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Ассинского аульного округа"

074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайғастыру
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау және жер қатынастары
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
Жамбыл аудандық
мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 38-2 шешіміне 6 қосымша
2016 жылға арналған Жамбыл ауданының бюджеті
АТАУЫ
2016 жыл, сомасы, мың теңге
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы

074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
Приложение 6
к решению Жамбылского
районного маслихата за № 38-2
от 23 декабря 2014 года
Бюджет Жамбылского района на 2016 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3