Сайлау учаскелерін құру туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімінің 2014 жылғы 25 ақпандағы № 1 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 наурызда № 2124 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 10.12.2018 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйегіндегі Конституциялық Заңының 23 бабын және "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабына сәйкес Жуалы ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Жамбыл облыстық аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен Жуалы ауданы аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Аққоев Қанат Оспанұлына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Құлекеев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облыстық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
А. Абдуалы
"25" ақпан 2014 жыл
Жуалы ауданы әкімінің
2014 жылғы "25" ақпандағы
№ 1 шешіміне қосымша
Сайлау учаскелері және олардың шекаралары
№ 180 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Қызтоған ауылы.
№ 181 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Қошқарата ауылы.
№ 182 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Ақтасты ауылы.
№ 183 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Рысбек батыр ауылы.
№ 184 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Көлтоған ауылы.
№ 185 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Ертай ауылы.
№ 186 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Қаратас ауылы.
№ 187 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Күреңбел ауылы.
№ 188 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Қоңыртөбе ауылы.
№ 189 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Тасбастау, Кәріқорған ауылдары.
№ 190 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Қарасаз, Жұрымбай ауылдары.
№ 191 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Көктас, Қарасу ауылдары.
№ 192 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Ақбастау ауылы.
№ 193 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Тәттібай Дүйсебайұлы ауылы.
№ 194 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Шақпақата, Амансай ауылдары, Шақпақ станциясы.
№ 195 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Ынтымақ ауылы.
№ 196 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Талапты ауылы.
№ 197 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Көлбастау ауылы.
№ 198 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Қайрат ауылы, Б. Момышұлы ауылының Қ. Түрікбаев, Шетбұлақ, Батырбек Датқа, Т. Рысқұлов, Жастар, Сұлтан Бейбарыс, Ұлан көшелері.
№ 199 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Дихан ауылы.
№ 200 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Б. Момышұлы ауылының Шығыс, Ынтымақ, Байдыбек батыр, Ш.Қалдаяқов, Қойкелді батыр, Боранды, Тәуелсіздік, 8 наурыз, Ақсай, Қ. Рысқұлбеков, Желтоқсан, А Иманов, Абылай хан, А. Тұрысбеков, Жеңіс, Е. Сауранбекұлы, Жамбыл, Д. Қонаев, В. Латикант көшелері және Мыңбұлақ, Ақтерек тұйықтары.
№ 201 сайлау учаскесі.

Об образовании избирательных участков
Решение акима Жуалынского района Жамбылской области от 25 февраля 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 марта 2014 года № 2124. Утратило силу постановлением акимата Жуалынского района Жамбылской области от 10 декабря 2018 года № 1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жуалынского района Жамбылской области от 10.12.2018 № 1 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Жуалынского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Жуалынского района по согласованию с Жамбылской областной территориальной избирательной комиссией согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима района Аккоева Каната Оспановича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Кулекеев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жамбылской
областной территориальной
избирательной комиссии
А. Абдуалы
"25" февраля 2014 год
Приложение к решению
акима Жуалынского района
№ 1 от 25 февраля 2014 года
Избирательные участки и их границы
Избирательный участок № 180.
Границы: село Кызтоган.
Избирательный участок № 181.
Границы: село Кошкарата.
Избирательный участок № 182.
Границы: село Актасты.
Избирательный участок № 183.
Границы: село Рысбек батыра.
Избирательный участок № 184.
Границы: село Кольтоган.
Избирательный участок № 185.
Границы: село Ертай.
Избирательный участок № 186.
Границы: село Каратас.
Избирательный участок № 187.
Границы: село Куренбель.
Избирательный участок № 188.
Границы: село Коныртобе.
Избирательный участок № 189.
Границы: села Тасбастау, Карикорган.
Избирательный участок № 190.
Границы: селы Карасаз, Журымбай.
Избирательный участок № 191.
Границы: селы Коктас, Карасу.
Избирательный участок № 192.
Границы: село Акбастау.
Избирательный участок № 193.
Границы: село Таттибая Дуйсебайулы.
Избирательный участок № 194.
Границы: селы Шакпаката, Амансай, станции Шакпак.
Избирательный участок № 195.
Границы: село Ынтымак.
Избирательный участок № 196.
Границы: село Талапты.
Избирательный участок № 197.
Границы: село Кольбастау.
Избирательный участок № 198.
Границы: село Кайрат, улицы К.Турикбаева, Шетбулак, Батырбек Датка, Т. Рыскулова, Жастар, Султан Бейбарс и Улан села Б. Момышулы.
Избирательный участок № 199.
Границы: село Дихан.
Избирательный участок № 200.
Границы: улицы Шыгыс, Ынтымак, Байдыбек батыра, Ш. Калдаякова, Койкелди батыра, Боранды, Тауелсиздик, 8 наурыз, Аксай, К. Рыскулбекова, Желтоксан, А. Иманова, Абылай хана, А. Турысбекова, Женис, Е.Сауранбекулы, Жамбыла, Д. Конаева, В. Латиканта и переулки Мынбулак, Актерек села Б. Момышулы.
Избирательный участок № 201.

Шекарасы: Б. Момышұлы ауылының Рысбек батыр, Бәйтерек, З. Толымбаев, Ақментей батыр, Алатау, З.Елшібаев, Б. Момышұлы, Қазыбек би, Т.Тастандиев, Қ.Ералиев, Әйтеке би, Н. Тұрысов, Төле би, Достық, Достық-2, Қ. Иманбекұлы, Қ. Қошмамбетов, Д. Пахомов, С. Мұқанов, М. Әуезов көшелері және Пахомов, 2-Пахомов, Фестивальная тұйықтары.
№ 202 сайлау учаскесі.
Шекарасы: аудандық орталық аурухана.
№ 203 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Б. Момышұлы ауылының Жібек жолы, С.Сейфуллин, Әулие бастау, Парасат, Мұнайшы, Бейбітшілік, Б. Сафинов, Абай, Б. Қойбақов, Жуалы, Л. Сейітбеков, Ақжол, Қожық батыр, Ш.Уәлиханов, Әл-Фараби, Жанқожа батыр, Ғ. Мұратбаев, Е. Баймұханбетов, Көктем, Ы. Алтынсарин, Наурыз, М. Мәметова, Игілік, С. Күшәнов, Б. Үсенов, Ш. Үлеков көшелері және А. Оразбаева, Бірлік, Егеменді, Абай, 1-Совхозная, 2-Совхозная тұйықтары.
№ 204 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Көктөбе, Қосбөлтек ауылдары.
№ 205 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Теріс, Бақалы ауылдары.
№ 206 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Шыңбұлақ, Майбұлақ, Қосмұрат ауылдары.
№ 207 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Нұрлыкент ауылы.
№ 208 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Түктібай ауылы, Қазбастау разъезі.
№ 209 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Алатау ауылы, "Б. Момышұлы" атындағы шекара заставасы.
№ 210 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Қызыларық ауылы.
№ 211 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Бәйтерек ауылы, "Ақсуат" шекара заставасы.
№ 212 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Жаңаталап, Ақтоған ауылдары, Күркіреусу бекеті.
№ 213 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Ақтөбе ауылы.
№ 214 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Теріс-Ащыбұлақ ауылы, Сұрым бекеті.
№ 215 Сайлау учаскесі.
Шекарасы: Қарабастау, Дарбаза, Жылыбұлақ ауылдары.
№ 216 сайлау учаскесі.
Шекарасы: Әбдіқадыр ауылы, "Билікөл" жайылым учаскесі.
№ 217 сайлау учаскесі.
Шекарасы: 91678 әскери бөлімі.

Границы: улицы Рысбек батыра, Байтерек, З. Толымбаева, Акментей батыра, Алатау, З. Елшибаева, Б. Момышулы, Казыбек би, Т. Тастандиева, К. Ералиева, Айтеке би, Н. Турысова, Толе би, Достык, Достык-2, К. Иманбекулы, К. Кошмамбетова, Д. Пахомова, С. Муканова, М. Ауезова и переулки Пахомова, Пахомова-2, Фестивальная села Б. Момышулы.
Избирательный участок № 202.
Границы: центральная районная больница.
Избирательный участок № 203.
Границы: улицы Жибек жолы, С.Сейфуллина, Аулие бастау, Парасат, Мунайшы, Бейбитшилик, Б.Сафинова, Абая, Б. Койбакова, Жуалы, Л. Сейтбекова, Акжол, Кожык батыра, Ш. Уалиханова, Аль-Фараби, Жанкожа батыра, М.Маметовой, Игилик, Г. Муратбаева, Наурыз, Ы. Алтынсарина, Е. Баймуханбетова, Коктем, С. Кушанова, Б. Усенова, Ш. Улекова и переулки Абая, А. Оразбаева, Егеменди, Бирлик, Совхозный-1, Совхозный-2 села Б. Момышулы.
Избирательный участок № 204.
Границы: селы Коктобе, Косболтек.
Избирательный участок № 205.
Границы: селы Терс, Бакалы.
Избирательный участок № 206.
Границы: селы Шынбулак, Майбулак, Космурат.
Избирательный участок № 207.
Границы: село Нурлыкент.
Избирательный участок № 208.
Границы: село Туктибай и разъезда Казбастау.
Избирательный участок № 209.
Границы: село Алатау, пограничная застава имени "Б. Момышулы".
Избирательный участок № 210.
Границы: село Кызыларык.
Избирательный участок № 211.
Границы: село Байтерек, пограничная застава "Аксуат"
Избирательный участок № 212.
Границы: селы Жанаталап, Актоган и станции Куркуреусу.
Избирательный участок № 213.
Границы: село Актобе.
Избирательный участок № 214.
Границы: село Терс-Ащибулак и станции Сурум.
Избирательный участок № 215.
Границы: селы Карабастау, Дарбаза, Жылыбулак.
Избирательный участок № 216.
Границы: село Абдикадыр, участка - пастбища "Биликольское"
Избирательный участок № 217.
Границы: войсковой части № 91678.