Сайлау учаскелерін құру туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы әкімінің 2014 жылғы 13 ақпандағы № 02 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 наурызда № 2136 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі ауданының әкімінің 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 03 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі ауданының әкімінің 12.12.2018 № 03 шешімімен (оның алғашкы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабына сәйкес аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Жамбыл облыстық аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен Меркі ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Мейірхан Өмірбековке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашкы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Меркі ауданының әкімі Б. Көпбосынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облыстық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
А. Абдуалы
"25" ақпан 2014 ж.
Меркі ауданы әкімінің
2014 жылдың 13 ақпанындағы
№ 02 шешіміне қосымша
Меркі ауданы аумағында сайлау учаскелері, олардың шекаралары
№ 269 сайлау учаскесi
Шекаралары: Тілеміс 1-67, Амангелді 1-49, Абай 1-52, С.Қосбармаков 1-52, Т.Абильдаев 1-66, С.Нартбаев 1-72, Аймат 1-62, Жамбыл 1-14, Алтынсарин 1-14, Керімбай 1-12, Т.Дәбесінов 1-28, Мырзатай 1-10, Т.Әлшеев 1-47, Малиқасан 1-11, Ғ.Мұратбаев 1-11, Ә.Ниязбеков 1-17, Қарабала 1-43, Теміржол 1-10, Ақтоған ауылы, Қазақ Дихан ауылы, Ойранды, орта және арғы құмның алыс мал жайылымдары, Қарақыстақ, Бүрге, Тандыр, Ақтiкен, Молалы таулы учаскелерi.
№ 270 сайлау учаскесi
Шекаралары: Ә.Ысмаилов 1-184, М. Смағұлов 1-36, Т. Аубакиров 1-82, Қ. Исағұлов 1-62, Ш.Уәлиханов 1-89, Құрманғазы 1-70, Тұрлыбай Батыр 1-19, Әйтеке би 1-36, Төле би 1-10, Қазыбек би 1-10, МТФ 1-11, Т. Абаев 1-21.
№ 271 сайлау учаскесі
Шекаралары: О.Умбетов 1-184, О.Қабылов 1-24, Ә.Ысмаилов 1-40, Жауғаш батыр 1-100, Жауғаш батыр бұрылысы 1-14, Ы.Алтынсарин 1-36, Б.Момышұлы 1-124, Ж.Омаров 1-8, Т.Аубакиров 1-56.
№ 272 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков
Решение акима Меркенского района Жамбылской области от 13 февраля 2014 года № 02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 марта 2014 года № 2136. Утратило силу решением акима Меркенского района Жамбылской области от 12 декабря 2018 года № 03
Сноска. Утратило силу решением акима Меркенского района Жамбылской области от 12.12.2018 № 03 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Меркенского района по согласованию с Жамбылской областной территориальной избирательной комиссией согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Умирбекова Мейрхана.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Меркенского района Б. Копбосынов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жамбылской областной
территориальной избирательной комиссии
А. Абдуалы
"25" февраля 2014 г.
Приложение к решению акима
Меркенского района за № 02
от "13" февраля 2014 г.
Избирательные участки, их границы на территории
Меркенского района
Избирательный участок № 269
Границы: Тилемис 1-67, Амангелди 1-49, Абая 1-52, С.Косбармакова 1-52, Т.Абильдаева 1-66, С.Нартбаева 1-72, Аймата 1-62, Жамбыла 1-14, Алтынсарина 1-14, Керимбай 1-12, Т.Дибесинова 1-28, Мирзатай 1-10, Т.Алшеева 1-47, Маликасан 1-11, Г.Муратбаев 1-11, А.Ниязбекова 1-17, Карабала 1-43, Темиржол 1-10, село Актоган, село Казак Дихан, Ойранди, горные участки Каракыстак, Бурге, Тандыр, Актикен, Молалы.
Избирательный участок № 270
Границы: улицы с указанными номерами А.Исмаилова 1-184, М. Смагулова 1-36, Т. Аубакирова 1-82, Исагулова 1-62,Ш.Уалиханова 1-89, Курмангазы 1-70, Турлыбай Батыра 1-19, Айтеке би 1-36, Толе би 1-10, Казыбек би 1-10, МТФ 1-11, Т. Абаева 1-21
Избирательный участок № 271
Границы: О.Умбетова 1-184, О.Кабылова 1-24, Исмаилова 1-40, Жаугаш батыра 1-100, переулок Жаугаш батыра 1-14, И.Алтынсарина 1-36, Б.Момышулы 1-124, Ж.Омарова 1-8, Т.Аубакирова 1-56.
Избирательный участок № 272

Шекаралары: Ы.Асимов 1-98, Көлтоған 1-7, С.Муханов көшелері көрсетілген үйлер саны.
№ 273 сайлау учаскесі
Шекаралары: 23 партсьезд 1-22, Есенин 1-15, Құттыбекұлы 1-12, Мичурина 1-18, К.Манкеев 1-16, М.Мадимаров 1-22, Ж.Айтымбетов 1-22, М.Ауезов 1-37, Наурыз 1-34, С.Рахманкулов 1-22, Ю.Гагарин 1-14, М.Қырғызбаев 1-7, М.Мәметова 193-209, Ленина 1-28, Хутор 1-4, Абай 1-20, Темирязев 1-21, Ягодная 1-11, Дружба 1-9 көшелері көрсетілген үйлер саны.
№ 274 сайлау учаскесі
Шекаралары: Жамбыл 1-46, Т.Рысқұлов 1-41, Аққайнар 1-39, Ынтымақ 1-36 үйлер.
№ 275 сайлау учаскесі
Шекаралары: Меркі ауылы – Е.Оспантаев 1-24, Буденный 1-70, Ш.Мұсабеков 2-202, М.Мәметова 1-189, М.Мәметова № 1 бұрылысы 1-10, М.Маметова № 5 бұрылысы 1-11, М.Мәметова тұйық көшелерімен 1-5, Я.Айденов 1-89, Я.Айденов бұрылысы 1-13, Гагарин тұйығы 1-12, Қ.Асқаров 1-30, Черкис 2-32, Қонақбаев 1-42, Навои 1-35, С.Амурханов 1-43, С.Мұқанов 1-46, Н.Әбдіров 1-32, Спортивная 1-46, Торғаев бұрылысы 1-29, Торғаев 1-67, Ә.Ысмаилов жұп сан беті 216-220, тақ сандарымен 177.
№ 276 сайлау учаскесі
Шекаралары: Меркі ауылы – Ш.Омаров 1-75, Стадионная 3-38, Дарбабаев 1-42, А.Асқаров 1-140, А.Асқаров бұрылысы 1-26, Бекжанов 1-68, Бекжанов бұрылысы 1-42, Қожаханов 1-38, Қожаханов бұрылысы 1-13, С.Сейфуллин 2-40, Сейфуллин бұрылысы 1-23, Қасымалиев 1-11, Заречная 4-31, Узкий бұрылысы 1-13, Терешкова 1-5, Абай 1-52, Тутокин 1-33, Зеленая 1-35, Панфилов бұрылысы 1-3, Панфилов 1-24, Ж.Тұрсынбаев 1-40, Қ.Сарымолдаев жұп сан беті 2-274, Қ.Сарымолдаев тақ сан беті 1-169, Ғ.Мұратбаев 1-82, Т.Ахтамбердиев 1-90а, Есімбеков 1-56 көрсетілген үйлер санымен А.Исмаилов жұп сан беті 234-248, Ә.Ысмаилов тақ сан беті 181-225
№ 277 сайлау учаскесі
Шекаралары: Меркі ауылы – Мухамеджанов 1-65, Ж.Дандыбаев 1-11, Артықбаев 1-32, Ә.Ысмаилов жұп сан беті 260-334, Ә.Ысмаилов тақ беті 231-279, Низами 1-59, Низами бұрылысы 1-17, Низами тұйығы 1-7, Карцаг 1-30, С.Төлендиев 1-93, Б.Оспаналы 1-100, Б.Оспаналы бұрылысы 1-10, У.Зукенов 1-55, Кемелбеков 1-150, Кемелбеков тұйығы 1-10.
№ 278 сайлау учаскесі
Шекаралары: Меркі шипажайы, Гидроэлектростансасы-1, Гидроэлектростансасы-2, Гидроэлектростансасы-3, "Меркі" шипажайының демалушылары.
№ 279 сайлау учаскесі
Шекарасы: Т.Бокин 1-94, Т.Бокин бұрылысы 1-4, Е.Сауранбаев 1-66, А.Гайдар 1-39, Қажымұхан 1-15/1, Қажымұқан бұрылысы 1-12, А.Асанұлы 1-32/2 көрсетілген үйлер саны.
№ 280 сайлау учаскесі
Шекаралары: Сарымолдаев ауылы – Толстой - 1-43, Ларионов – 1-37, Рычилов 1-18, М.Жылысбаев 1-115, Восточная 1-50, Восточная бұрылысы 1-20, Низами тақ сандары 61-135, жүп сандары 58-122, Низами бұрылысы 1-20, О.Сауранбаев 1-62, Домалақ ана 1-26, С.Омарходжаев 1-34, Төле би 1-12, Б.Байғанаев 1-37, Мажиев 1-50, Даурбаев 1-61, Ә. Исмаилов тақ сандары 293-375, жүп сандары 338-372, Карцаг 1-16 көрсетілген үйлер саны.
№ 281 сайлау учаскесі
Шекаралары: Сарымолдаев ауылы - Автобазовская 1-33, бұрылысы Автобазовская 1-6, Вишневый 1-35, Вишневый бұрылысы 1-20, С.Ахтамбердиев 1-78, С.Ахтамбердиев 2-48, Сырлыбаев 1-12, Мустафин 1-130, Садовый бұрылысы 1-23,Садовый 3-бұрылысы 1-34, Садовый 4-бұрылысы 1-27, Серікбаев 1-49, Т.Рысқұлов 1-131, Т.Рысқұлов 2-130, Павлов – 1-39, К.Адамбаев 55-73, 84-104, Белинский 1-33, Т.Қожакеев 1-16. Кутузов 1-6, Л.Толстой – 2-18, 40 жыл Қазақстан 1-65, 40 жыл Қазақстан бұрылысы 1-6, Савва 1-36, Савва бұрылысы 2-8, Новая 1-36, Базарная 1-52, Базарная бұрылысы 2-10, Косенко 1-14, Кубанская 1-63, 1-Ращупкин 1-25, 2-Ращупкин 1-26, 3-Ращупкин 1-32.
№ 282 сайлау учаскесі

Границы: Ы.Асимова 1-98, Колтоган 1-7, С.Муханова
Избирательный участок № 273
Границы: 23 партсъезд 1-22, Есенина 1-15, Куттыбекулы 1-12, Мичурина 1-18, К.Манкеева 1-16, М.Мадимарова 1-22, Ж.Айтымбетова 1-22, М.Ауезова 1-37, Наурыза 1-34, С.Рахманкулова 1-22, Ю.Гагарина 1-14, М.Киргизбаева 1-7, М.Маметовой 193-209, Ленина 1-28, Хутор 1-4, Абая 1-20, Темирязева 1-21, Ягодная 1-11, Дружба 1-9.
Избирательный участок № 274
Границы: Жамбыла 1-46, Т.Рыскулова 1-41, Аккайнар 1-39, Ынтымак 1-36.
Избирательный участок № 275
Границы: село Мерке – Е.Оспантаева 1-24, Буденного 1-70, Ш.Мусабекова 2-202, М.Маметова 1-189, переулок М.Маметова № 1 1-10, переулок М.Маметова № 5 1-11, тупик М.Маметовой 1-5, Я.Айденова 1-89, переулок Я.Айденова 1-13, тупик Гагарина 1-12, Аскарова 1-30, Черкиса 2-32, Конакбаева 1-42, Навои 1-35, С.Амурханова 1-43, С.Муканова 1-46, Н.Абдирова 1-32, Спортивная 1-46, переулок Торгаева 1-29, Торгаева 1-67, Исмаилова четная сторона 216-220, нечетная 177.
Избирательный участок № 276
Границы: село Мерке – Ш.Омарова 1-75, Стадионная 3-38, Дарбабаева 1-42, А.Аскарова 1-140, переулок А.Аскарова 1-26, Бекжанова 1-68, переулок Бекжанова 1-42, Кожаханова 1-38, переулок Кожаханова 1-13, С.Сейфуллина 2-40, переулок Сейфуллина 1-23, Касымалиева 1-11, Заречная 4-31, переулок Узкий 1-13, Терешковой 1-5, Абая 1-52, Тутокина 1-33, Зеленая 1-35, переулок Панфилова 1-3, Панфилова 1-24, Ж.Турсынбаева 1-40, К.Сарымолдаева четная сторона 2-274, К.Сарымолдаева нечетная сторона 1-169, Г.Муратбаева 1-82, Т.Ахтамбердиева 1-90а, Есимбекова 1-56, Исмаилова четная сторона 234-248, Исмаилова нечетная сторона 181-225.
Избирательный участок № 277
Границы: село Мерке – Мухамеджанова 1-65, Ж.Дандыбаева 1-11, Артыкбаева 1-32, Исмаилова четная сторона 260-334, А.Исмаилов нечетная сторона 231-279, Низами 1-59, переулок Низами 1-17, тупик Низами 1-7, Карцарг 1-30, С.Толендиева 1-93, Б.Оспанали 1-100, переулок Б.Оспанали 1-10, У.Зукенова 1-55, Кемелбекова 1-150, тупик Кемелбекова 1-10.
Избирательный участок № 278
Границы: санаторий Мерке Гидроэлектростанция-1, Гидроэлектростанция-2, Гидроэлектростанция-3, отдыхающие санатория "Мерке".
Избирательный участок № 279
Границы: Т.Бокина 1-94, переулок Т.Бокина 1-4, Е.Сауранбаева 1-66, А.Гайдара 1-39, Кажимухана 1-15/1, переулок Кажимухана 1-12, А.Асанулы 1-32/2
Избирательный участок № 280
Границы: Сарымолдаева – Толстого -1-43, Ларионова – 1-37, Рычилова 1-18, М.Жылысбаева 1-115, Восточная 1-50, переулок Восточная 1-20, Низами нечетные номера 61-135, четные номера 58-122, переулок Низами 1-20, О.Сауранбаева 1-62, Домалак ана 1-26, С.Омарходжаева 1-34, Толе би 1-12, Б.Байганаева 1-37, Мажиева 1-50, Даурбаева 1-61, Исмаилова 293-375, 338-372, Карцаг 1-16.
Избирательный участок № 281
Границы: село Сарымолдаева - Автобазовская 1-33, переулок Автобазовская 1-6, Вишневая 1-35, переулок Вишневая 1-20, С.Ахтамбердиева 1-78, С.Ахтамбердиева 2-48, Сырлыбаева 1-12, Мустафина 1-130, 2-переулок Садовая 1-23, 3-переулок Садовая 1-34, 4-переулок Садовая 1-27, Серикбаева 1-49, Т.Рыскулова 1-131, Т.Рыскулова 2-130, Павлова – 1-39, К.Адамбаева 55-73, 84-104, Белинского 1-33, Т.Кожакеева 1-16. Кутузова 1-6, Л.Толстого – 2-18, 40 лет Казахстана 1-65, переулок 40 лет Казахстана 1-6, Савва 1-36, переулок Саввы 2-8, Новая 1-36, Базарная 1-52, переулок Базарная 2-10, Косенко 1-14, Кубанская 1-63, 1-Ращупкина 1-25, 2-Ращупкина 1-26, 3-Ращупкина 1-32.
Избирательный участок № 282

Шекаралары: Т.Рысқұлов тақ сандары 133-287, Т.Рысқұлов жұп сандары 132-268, Т.Рысқұлов 1-бұрылысы тақ сандары 1-9, жұп сандары 2-8, Т.Рысқұлов 2–бұрылысы тақ сандары 1-11, жұп сандары 2-8, Т.Рысқұлов 3-бұрылысы тақ сандары 1-11, жұп сандары 4-8, Т.Рысқұлов 4-бұрылысы тақ сандары 1-15, жұп сандары 2-14, Жандосов жұп сандары 2-42, тақ сандары 1/1-9/2, Байнаразов 1-34, Орловка 1-39 көрсетілген үйлер саны.
№ 283 сайлау учаскесі
Шекарасы: А.Қосанов тақ сандары 1-47, жұп сандары 2-50, Ж. Батыр тақ сандары 1-59, жұп сандары 2-40, Қ. Сарымолдаев тақ сандары 1-31, жұп сандары 2-24, Б.Қырғызбаев 1-42 көрсетілген үйлер саны.
№ 284 сайлау учаскесi
Шекарасы: Ойтал ауылы - Чистый пруд 1-19, 3аводская 1-111, Парковая 1-31, Свеклопункт 1-5, Революция 1-33, П. Лумумба 1-38, Клубная 1-4, М.Байғанаева 1-16, М.Байғанаева бұрылысы 1-7, Кооперативная 1-45, Ворошилов 1-65, Тихий бұрылысы 1-5, Маслозаводская 1-90, Космонавт 1-17, Жданов 1-23, Чернышевский 1-22, Гагарин 1-24, Победа 1-38, Шевченко 1-37, Желтоқсан 1-65, Крылов 1-80, Дружба 1-18, Молодежная 1-20, Виноградная 1-21, Интернациональная 1-9, Юбилейная 1-9, Королев 1-22, Панфилов 1-17, Дзержинский 1-28, Мықанды учаскесі 1-24
№ 285 сайлау учаскесі
Шекаралары: Меркі стансасы – Железнодорожная 1-95, Железнодорожная бұрылысы 1-30, Красноармейская 1-39, Пролетарская 1-63, Почтовая 1-49, Почтовая 1-ші бұрылысы 1-4, Почтовая 2-ші бұрылысы 4-13, Гвардейская 1-40, Чапаев 1-36, Фурманов 1-32, Амангелді 1-46, Первомайская 5-31, Кавказская 1-42, Киров 1-35, Қостоған 2-127, Қостоған бұрылысы 1-7, Т.Қожакеев 1-81, Нефтебазная 1-29, Семафорная 3-42, темір жол үйлері 1-4, май құю базасы 1-7 үйі.
№ 286 сайлау учаскесі
Шекаралары: Меркі стансасы - Рощинская 1-32, К.Цеткин 1-22, Тельман 3-16, Мичурин 2-84, Мичурин бұрылысы 1-26, Лермонтов 1-105, Лермонтов бұрылысы 1-13, Лермонтов тұйығы 1-5, Жуковский 1-23, Пионерская 1-51, Белинский 2-22 тақ сандары, Набережная 1-70, Қарасу 1-77а, Киевская 1-88, Қ.Адамбаев 1-80, Тургенев 3-24, Суворов 1-9, Толстой 1-12, Ж Абдрасимов 1-80.
№ 287 сайлау учаскесі
Шекарасы: Т.Көбейұлы 1-57, Ш.Уалиханов 1-28, Т.Рысқұлов 1-36, М.Әуезов 1-34, Қ.Сәтпаев 1-36, Д.Сырғабайұлы 1-17, Кашке батыр 1-16, Р.Жұрынов 1-7.
№ 288 сайлау учаскесi
Шекарасы: Сейфулин 1-59, Ш.Уалиханов1-38, Щорс 1-44, Жуков 1-30, Гоголь 1-54, Тұрғымбаев 1-20, Школьная 1-23/2, Стахановская 1-18/2, 60 лет СССР 1-17/2, Ленинградская 1-22/1, Садовая 1-30/2, Зеленая 1-23, Интернациональная 1-51/2, Дагестанская 1-29, Папанина 1.
№ 289 сайлау учаскесі
Шекарасы: Матвиенков 1-25, Асубай 1-112, Қыздарбеков 1-41, Жамбыл 1-54, Т.Қоңырбаев 1-30, Т.Байтиков 1-36, А.Нуралиев 1-85, Интернациональная 1-18, Пролетарская 1-7, Сейтімбет 1-59.
№ 290 сайлау учаскесі

Границы: Т.Рыскулова 133-287, Т.Рыскулова 132-268, 1-переулок Т.Рыскулова нечетная сторона 1-9, четная сторона 2-8, 2–переулок Т.Рыскулова нечетная сторона 1-11, четная сторона 2-8, 3–переулок Т.Рыскулова нечетная сторона 1-11, четная сторона 4-8, 4 переулок Т.Рыскулова нечетная сторона 1-15, четная сторона 2-14, четная сторона Жандосова 2-42, нечетная сторона 1/1-9/2, Байнаразова 1-34, Орловка 1-39.
Избирательный участок № 283
Границы: А.Косанова нечетная сторона 1-47, четная сторона 2-50, Ж. Батыра нечетная сторона 1-59, четная сторона 2-40, К. Сарымолдаева нечетная сторона 1-31, четная сторона 2-24, Б.Киргизбаева 1-42.
Избирательный участок № 284
Границы: село Ойтал - Чистый пруд 1-19, 3аводская 1-111, Парковая 1-31, Свеклопункт 1-5, Революции 1-33, П. Лумумба 1-38, Клубная 1-4, М.Байганаева 1-16, М.Байганаева переулок 1-7, Кооперативная 1-45, Ворошилова 1-65, Тихий переулок 1-5, Маслозаводская 1-90, Космонавтов 1-17, Жданова 1-23, Чернышевского 1-22, Гагарина 1-24, Победа 1-38, Шевченко 1-37, Желтоксана 1-65, Крылова 1-80, Дружба 1-18, Молодежная 1-20, Виноградная 1-21, Интернациональная 1-9, Юбилейная 1-9, Королева 1-22, Панфилова 1-17, Дзержинского 1-28, участок Мыханды № 1-24.
Избирательный участок № 285
Границы: станция Мерке – Железнодорожная 1-95, переулок Железнодорожная 1-30, Красноармейская 1-39, Пролетарская 1-63, Почтовая 1-49, переулок Почтовая 1, 1-4, переулок Почтовая 2, 4-13, Гвардейская 1-40, Чапаева 1-36, Фурманова 1-32, Амангелди 1-46, Первомайская 5-31, Кавказская 1-42, Кирова 1-35, Костоганская 2-127, переулок Костоганская 1-7, Т.Кожакеева 1-81, Нефтебазная 1-29, Семафорная 3-42, дома железнодорожников 1-4, нефтебаза 1-7.
Избирательный участок № 286
Границы: станция Мерке - Рощинская 1-32, К.Цеткина 1-22, Тельмана 3-16, Мичурин 2-84, переулок Мичурина 1-26, Лермонтова 1-105, переулок Лермонтова 1-13, тупик Лермонтова 1-5, Жуковского 1-23, Пионерская 1-51, Белинского 2-22, Набережная 1-70, Карасу 1-77а, Киевская 1-88, К.Адамбаева 1-80, Тургенева 3-24, Суворова 1-9, Толстого 1-12, Ж. Абдрасимова 1-80.
Избирательный участок № 287
Границы: Т.Кобейулы 1-57, Ш.Уалиханова 1-28, Т.Рыскулова 1-36, М.Ауезова 1-34, К.Сатпаева 1-36, Д.Сыргабайулы 1-17, Кашке батыра 1-16, Р.Журынова 1-7
Избирательный участок № 288
Границы: Сейфулина 1-59, Ш.Уалиханова 1-38, Щорса 1-44, Жукова 1-30, Гоголя 1-54, Тургымбаева 1-20, Школьная 1-23/2, Стахановская 1-18/2, 60 лет СССР 1-17/2, Ленинградская 1-22/1, Садовая 1-30/2, Зеленая 1-23, Интернациональная 1-51/2, Дагестанская 1-29, Папанина 1.
Избирательный участок № 289
Границы: Матвиенкова 1-25, Асубая 1-112, Кыздарбекова 1-41, Жамбыла 1-54, Т.Конырбаева 1-30, Т.Байтикова 1-36, А.Нуралиева 1-85, Интернациональная 1-18, Пролетарская 1-7, Сейтимбета 1-5.
Избирательный участок № 290

Шекарасы: Совхозная 1-35, Садовая 1-22, Ленинградская 1-92, Центральная 1-78.
№ 291 Тескентоған сайлау учаскесі
Шекарасы: Сыпатай 1-62, Б.Момышұлы 1-30, Т.Рысқұлов 1-73 көшелерi көрсетілген үйлер саны.
№ 292 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ш.Қалдыбай 1-115, М.Жандәулет 1-38, М.Мәметова 1-13, Б.Омаралы 1-13, Жамбыл 1-19, С.Дадабайұлы 1-19, Ә.Молдағұлова 1-19, Ғ.Мұратбаева 1/2-10/2, Абай 1-20, М.Әуезов 1-16, С.Әбдіманап 1-7, С.Қоржынбай 1-33, МТФ, Қарағау, Сарғау, Жетітөбе, Ойбаз, "Орта құм" учаскелері.
№ 293 сайлау учаскесі
Шекарасы: Р.Құлбаев 1-151, Д.Қонаев 1-42, Б.Тойлыбаев 1-52, Мырзахмет 1-51, Алимхожин 1-36, Жамбыл 1-45, Т.Абдрахманов 1-13, Қостаған ауылының елді мекені, қара тума учаскесі.
№ 294 сайлау учаскесі
Шекарасы: З.Мустафаева 1-34, Б.Рысқұлбеков 1-31, Қызылсай елді мекені.
№ 295 сайлау учаскесі
Шекарасы: Сейдіман 1-88, Садуақас 1-60, Ынтымақ 1-10, ЖД Казарма 1-3 көшелерi көрсетілген үйлер санымен, Мыңқазан ауылы.
№ 296 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ә.Шотайұлы 1128, Центральная бұрылысы 1-18, Советская 1-92, Советская бұрылысы 1-22, Ленин 1-143, Ленин бұрылысы 1-12, Школьная 1-32, Больничная бұрылысы 1-7, Жуков 1-29, Аспара 1-60, Киров 1-60, Гоголя 1-35, Зеленая 1-48, Т.Тайбеков 1-67, М.Гасанов 1-15, Т.Рысқұлов 1-17, Абай 1-158, Жамбыл 1-34, Қызыл-Еңбек 1-45, 30 лет Победы 1-47, С.Бірбаев 1-27, Мельниченко 1-29, Новая 1-20 көрсетілген үйлер саны.
№ 297 сайлау учаскесі
Шекаралары: Қарпық батыр 1-147, Гагарин 1-59, Арал Қыстақ 1-75, Железнодорожная 1-72, Почтовая 1-31, Свеклопункт 1-40, Стрелочная 1-49.
№ 298 сайлау учаскесі
Шекарасы: Подгорная 1-27, Гранитная 1-40, Садовая 1-5, Молодежная 1-9, Кооперативная 1-18, Школьная 1-5, 40 лет Победы 1-80, Ленин 1-37, Заречная 1-3, Больничная 1-25, 60 лет Октября 1-7, Ч.Валиханов 1-6, Набережная 1-18, Аспара 1-16, 70 лет Октября 1-15, Арычная 1-32, Мира 1-14, Высокая 1-38 Столбовая 1-44, Дорожная 1-36.
№ 299 сайлау учаскесі
Шекаралары: Құлман баба 1-33, Қ.Көксалов 1-39, Қ.Тайшыманов 1-53, Жақыпбай 1-22, Қ.Серікбаев 1-7, Абай 1-32, Б.Нусипов 1-86, Жамбыл 1-54, Н.Укібаев 1-60, Жауғаш Батыр бөлімшесі 1-22.
№ 300 сайлау учаскесі
Шекаралары: К.Әзірбаев 1-20, М.Маметова 1-14, Савва 1-15, А.Мухамеджанов 1-20, Жамбыл 1-13, Ә.Молдағұлова 1-26, Төле би 1-33, Б.Момышұлы 1-15, Т.Рыскулов 1-29, Сыпатай батыр 4-15, О.Келдеубаев 1-71, С.Жадраев 1-46, А.Аспетов 1-34, Д.Конаев 1-29, А.Асқаров 1-16, Ақкөз-қайнар 1-15.
301 сайлау учаскесі
Шекаралары: А.Балапанов 1-28, С.Ақылбекұлы 1-20, Целинная 1-29, Центральная 1-31, Аспаринская 1-37, Садовая 1-22, Мир 1-41, Октябрьская 1-30, Набережная 1-9, Р.Нүсіпбеков 1-37, Сәдуақас 1-23.
№ 302 сайлау учаскесі

Границы: Совхозная 1-35, Садовая 1-22, Ленинградская 1-92, Центральная 1-78.
Избирательный участок № 291
Границы: улицы с указанными номерами Сыпатай 1-62, Б.Момышулы 1-30, Т.Рысқулова 1-73.
Избирательный участок № 292
Границы: Ш.Калдыбайя 1-115, М.Жандаулета 1-38, М.Маметовой 1-13, Б.Омарали 1-13, Жамбыла 1-19, С.Дадабайулы 1-19, А.Молдагуловой 1-19, Г.Муратбаева 1/2-10/2, Абая 1-20, М.Ауезова 1-16, С.Абдиманапа 1-7, С.Коржынбай 1-33, МТФ, Карагау, Саргау, Жетитобе, Ойбаза, участок "Орта қум".
Избирательный участок № 293
Границы: Р.Кулбаева 1-151, Д.Конаева 1-42, Б.Тойлыбаева 1-52, Мырзахмета 1-51, Алимхожина 1-36, Жамбыла 1-45, Т.Абдрахманова 1-13, участок Кара тума.
Избирательный участок № 294
Границы: З.Мустафаева 1-34, Б.Рыскулбекова 1-31, село Кызылсай.
Избирательный участок № 295
Границы: Сейдумана 1-88, Садуакаса 1-60, Ынтымак 1-10, ЖД Казарма 1-3, село Мынказан.
Избирательный участок № 296
Границы: А.Шотайулы 1128, Центральная 1-18, Советская 1-92, переулок Советская 1-22, Ленина 1-143, переулок Ленина 1-12, Школьная 1-32, переулок Больничная 1-7, Жукова 1-29, Аспара 1-60, Кирова 1-60, Гоголя 1-35, Зеленая 1-48, Т.Тайбекова 1-67, М.Гасанова 1-15, Т.Рыскулова 1-17, Абая 1-158, Жамбыла 1-34, Кызыл-Енбек 1-45, 30 лет Победы 1-47, С.Борбаева 1-27, Мельниченко 1-29, Новая 1-20.
Избирательный участок № 297
Границы: Карпык батыра 1-147, Гагарина 1-59, Арал Кыстак 1-75, Железнодорожная 1-72, Почтовая 1-31, Свеклопункт 1-40, Стрелочная 1-49.
Избирательный участок № 298
Границы: Подгорная 1-27, Гранитная 1-40, Садовая 1-5, Молодежная 1-9, Кооперативная 1-18, Школьная 1-5, 40 лет Победы 1-80, Ленина 1-37, Заречная 1-3, Больничная 1-25, 60 лет Октября 1-7, Ч.Валиханова 1-6, Набережная 1-18, Аспара 1-16, 70 лет Октября 1-15, Арычная 1-32, Мира 1-14, Высокая 1-38 Столбовая 1-44, Дорожная 1-36.
Избирательный участок № 299
Границы: Кулман баба 1-33, К.Коксалова 1-39, К.Тайшыманова 1-53, Жакыпбай 1-22, К.Серикбаева 1-7, Абая 1-32, Б.Нусипова 1-86, Жамбыла 1-54, Н.Укибаева 1-60, участок Жаугаш Батыра 1-22.
Избирательный участок № 300
Границы: К.Азербаева 1-20, М.Маметова 1-14, Савва 1-15, А.Мухамеджанова 1-20, Жамбыла 1-13, А.Молдагулова 1-26, Толе би 1-33, Б.Момышулы 1-15, Т.Рыскулова 1-29, Сыпатай батыра 4-15, О.Келдеубаева 1-71, С.Жадраева 1-46, А.Аспетова 1-34, Д.Конаева 1-29, А.Аскарова 1-16, Аккоз-кайнар 1-15.
Избирательный участок № 301
Границы: А.Балапанова 1-28, С.Акылбекулы 1-20, Целинная 1-29, Центральная 1-31, Аспаринская 1-37, Садовая 1-22, Мира 1-41, Октябрьская 1-30, Набережная 1-9, Р.Нусипбекова 1-37, Садуакас 1-23.
Избирательный участок № 302

Шекарасы: Ә.Молдағұлова 1-23, Мектеп 1-14, Совет 1-60, Т.Рысқұлов 1-9, Қ.Қабатаев 1-23, А.Асқаров 1-47, Жамбыл 1-19, Темір жол 1-22, Қорағаты 1-46.
№ 303 сайлау учаскесі
Шекаралары: Абай 1-15, Қарасу 1-29, Қуанышбаев 1-9, Шемен 1-13.
№ 304 сайлау учаскесі
Шекарасы: Сарымолдаев 1-23, Беларық 1-19 көшелері көрсетілген үйлер саны.
№ 305 сайлау учаскесі
Шекаралары: Т.Мустафин 1-42, К.Әзірбаев 1-15, Аспара 1-12, Сейфуллин 1-12, М.Мәметова 1-10, Тасөткел 1-12.

Границы: А.Молдагулова 1-23, Школьная 1-14, Советов 1-60, Т.Рыскулова 1-9, К.Кабатаева 1-23, А.Аскарова 1-47, Жамбыла 1-19, Темир жол 1-22, Корагаты 1-46.
Избирательный участок № 303
Границы: Абая 1-15, Карасу 1-29, Куанышбаева 1-9, Шемен 1-13.
Избирательный участок № 304
Границы: Сарымолдаева 1-23, Беларык 1-19.
Избирательный участок № 305
Границы: Т.Мустафина 1-42, К.Азербаева 1-15, Аспара 1-12, Сейфуллина 1-12, М.Маметова 1-10, Тасоткел 1-12.