"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 24-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 маусымдағы № 30-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 02 шілдеде № 2258 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылдың 12 маусымдағы № 25-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2242 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Меркі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 24-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2085 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 қаңтардағы № 10 «Меркі тынысы-Меркенский вестник» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«7 385 714» сандары «7 399 908» сандарымен ауыстырылсын;
«5 900 421» сандары «5 914 615» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«7 485 865» сандары «7 500 059» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
«15 338» сандары «14 999» сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 24-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Меркенского района Жамбылской области от 24 июня 2014 года № 30-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 июля 2014 года № 2258
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 25-2 от 12 июня 2014 года «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 20-3» «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2242) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 24-3 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2085, опубликовано 29 января 2014 года в газете «Меркі тынысы-Меркенский вестник» за № 10) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «7 385 714» заменить цифрами «7 399 908»;
цифры «5 900 421» заменить цифрами «5 914 615»;
в подпункте 2):
цифры «7 485 865» заменить цифрами «7 500 059»;
в пункте 4:
цифры «15 338» заменить цифрами «14 999»;

Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау бесінші шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік–экономикалық, аграрлық, шағын және орта бизнесті дамыту, бюджет пен салық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Р. Қыстауов                                І. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 маусымдағы

Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию пятого созыва районного маслихата по бюджету и налогам, развитию социально-экономического, аграрного, малого и среднего бизнеса.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
Р. Кыстауов                                И. Ахметжанов

16321
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3786710
003
Жалпы білім беру
3597639
006
Балаларға қосымша білім беру
189071
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1009765
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1009765
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
242678
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12758
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
47067
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
17833
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
165020
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
309914
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
213577
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
28930
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9060
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
24000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28187
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6500
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
12934
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
91000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
11500
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1266
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
94559
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26861
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
790
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
66908
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1778
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

16321
464
Отдел образования района (города областного значения)
3786710
003
Общеобразовательное обучение
3597639
006
Дополнительное образование для детей
189071
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1009765
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1009765
464
Отдел образования района (города областного значения)
242678
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12758
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
47067
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17833
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
165020
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
309914
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
213577
002
Программа занятости
28930
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9060
005
Государственная адресная социальная помощь
24000
006
Оказание жилищной помощи
200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28187
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6500
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12934
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
91000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11500
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1266
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
94559
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26861
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
790
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
66908
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1778
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

5957
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
125151
Меркі аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 маусымдағы
№ 30-3 шешіміне қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 24-3 шешіміне 5 қосымша
2014 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеттік
бағдарламалар тізбесі
Ауылдық округтер
Бюджеттік бағдарламалар тізімі
001. Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

5957
Используемые остатки бюджетных средств
125151
Приложение к решению № 30-3
маслихата Меркенского района
от 24 июня 2014 года
Приложение № 5 к решению № 24-3
маслихата Меркенского района
от 26 декабря 2013 года
Перечень бюджетных программ сельских округов на 2014 год
Сельские округа
Перечень бюджетных программ
001. Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

005. Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
014. Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
008. Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009. Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011. Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
010. Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
040.  «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

005. Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
014. Организация водоснабжения населенных пунктов
008. Освещение улиц населенных пунктов
009. Обеспечение санитарии населенных пунктов
011. Благоустройство и озеленение населенных пунктов
010. Содержание мест захоронений и погребение безродных
040. Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»