Мойынқұм ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 қарашадағы № 29-8 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қарашада № 2382 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы мәслихатының 2016 жылғы 22 ақпандағы № 43-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы мәслихатының 22.02.2016 № 43-3 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында Мойынқұм ауданының аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның әлеуметтік дамуы, білім, мәдениет, тілдерді дамыту, халықтың денсаулығын сақтау, адам құқықтарын қорғау, халықтың аз қамтамасыз етілген бөлігін, мүгедектерді қорғау, жастар, отбасы және әйелдер ісі мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының
Төрағасы М. Сейдалиев
Аудандық мәслихат хатшысы Ш. Исабеков
Мойынқұм аудандық
мәслихатының
2014 жылғы 17 қарашадағы
№ 29-8 шешіміне қосымша
Мойынқұм ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындарының тізбесі
Елді мекендер атауы
Орыны
1
Мойынқұм ауылы
Ә.Көшенов көшесі, "Жастар" саябағы
2
Бірлік ауылы
О.Исабеков көшесі, орталық стадион
3
Мыңарал ауылы
Р.Садықов көшесі, ауылдық мәдениет үйі алды
4
Ақбақай ауылы
Ж.Қуанышбаев көшесі орталық алаң
5
Шығанақ ауылы
С.Сейфуллин көшесі, Темір жол бекетінің алаңы

О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Мойынкумского района
Решение Мойынкумского районного маслихата от 17 ноября 2014 года № 29-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 ноября 2014 года № 2382. Утратило силу решением Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 22 февраля 2016 года № 43-3
Сноска. Утратило силу решением Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 22.02.2016 № 43-3.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответсвии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порятка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Мойынкумского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссия по социальному развитию района, развитию образования, культуры и языков, здравохранению населения, по защите прав человека, малообеспеченных слоев населения, инвалидов, по делам молодежи, семьи и женщин.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного
маслихата М. Сейдалиев
Секретарь районного маслихата Ш. Исабеков
Приложение
к решению маслихата
Мойынкумского района
№ 29-8 от 17 ноября 2014 года
О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Мойынкумского района
Названия населенных пунктов
Места
1
село Мойынкум
Улица А.Кошенова, парк "Жастар"
2
село Бирлик
Улица О.Исабекова, центральный стадион
3
село Мынарал
Улица Р.Садыкова, площадь перед аульным клубом
4
село Ақбакай
Улица Ж.Куанышбаева центральный площадь
5
село Шыганак
Улица С.Сейфуллина, Площадь железнодорожного вокзала