"2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 21-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2014 жылғы 3 желтоқсандағы № 30-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 желтоқсанда № 2409 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 27 қарашадағы № 32-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2399 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 21-2 "О районном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата от 3 декабря 2014 года № 30-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 декабря 2014 года № 2409
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата № 32-2 от 27 ноября 2014 года "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" от 18 декабря 2013 года № 20-3" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2399) районный маслихат РЕШИЛ:

1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 21-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2087 болып тіркелген, 2014 жылдың 1 қаңтарда аудандық № 1-2 "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"5 534 133" сандары "5 497 106" сандарымен ауыстырылсын;
"4 469 815" сандары "4 432 788" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"5 540 591" сандары "5 503 564" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің № 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 21-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2087, опубликовано 1 января 2014 года в газете "Мойынқұм таңы" № 1-2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 529 093" заменить цифрами "5 497 106";
цифры "4 464 775" заменить цифрами "4 432 788";
в подпункте 2):
цифры "5 535 551" заменить цифрами "5 503 564".
Приложение №1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

006
Балаларға қосымша білім беру
160633
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
134903
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12574
004
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
10000
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекеме-лер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18260
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
610
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10254
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
83055
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қалақұрылысы және құрылыс бөлімі
271821
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
271821
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
122484
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
87215
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
27060
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4578
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3466
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
15
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
4082
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
960
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
6108
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
30097
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
10849
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35119
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25594
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
290
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
8635
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

006
Дополнительное образование для детей
160633
464
Отдел образования района (города областного значения)
134903
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12574
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
10000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18260
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
610
012
Капитальные расходы государственного органа
150
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка -сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10254
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
83055
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
271821
037
Строительство и реконструкция объектов образования
271821
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
122484
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
87215
002
Программа занятости
27060
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4578
005
Государственная адресная социальная помощь
3466
006
Оказание жилищной помощи
15
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
4082
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
960
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6108
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
30097
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10849
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35119
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25594
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
290
021
Капитальные расходы государственного органа
600
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
8635
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)