"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2013 жылдың 25 желтоқсандағы № 21-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 23-15 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 сәуірде № 2144 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 бабтарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2013 жылдың 25 желтоқсандағы № 21-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2094 болып тіркелген, 2014 жылдың 17 қаңтардағы № 5 «Құлан таңы» газетінде жарияланған») келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
2) тармақшада:
«6 907 973» сандары «6 930 361» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«8 837» сандары «-13 551» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«-8 837» сандары «13 551» сандарымен ауыстырылсын;
«Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары» жолындағы «0» саны «22 388» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
«2 500» сандары «6 355» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 17 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 25 декабря 2013 года № 21-4 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 28 марта 2014 года № 23-15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 8 апреля 2014 года № 2144
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова № 21-4 от 25 декабря 2013 года «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2094, опубликовано в газете «Кұлан таңы» 17 января 2014 года № 5) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 2):
цифры «6 907 973» заменить цифрами «6 930 361»;
в подпункте 5):
цифры «8 837» заменить цифрами «-13 551»;
в подпункте 6):
цифры «-8 837» заменить цифрами «13 551»;
в строке «Используемые остатки бюджетных средств» цифры «0» заменить цифрами «22 388»;
в пункте 4:
цифры «2 500» заменить цифрами «6 355».
Приложения 1 и 7 к решению изложить в новой редакции согласно  приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Ш. Мырзалиев                               Б. Шамаев
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 28 наурыздағы
№ 23-15 шешіміне 1 қосымша
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 21-4 шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған бюджет
(мың теңге)
Санаты
Кірістер атауы
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
Ш. Мырзалиев                               Б. Шамаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 23-15 от 28 марта 2014 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 21-4 от 25 декабря 2013 года
Бюджет на 2014 год
(тысяч тенге)
Категория
Наименование доходов
Сумма
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

217223
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
181728
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12883
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
12883
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3149827
003
Жалпы білім беру
3025598
006
Балаларға қосымша білім беру
124229
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
201149
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18142
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
22225
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
58534
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
14935
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
87313
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
368711
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
368711
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
361547
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
257246
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
48778
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22600
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8500
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
21587
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4800
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
22242
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
110500
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
8239
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1000
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
102523
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

217223
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
181728
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12883
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
12883
464
Отдел образования района (города областного значения)
3149827
003
Общеобразовательное обучение
3025598
006
Дополнительное образование для детей
124229
464
Отдел образования района (города областного значения)
201149
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
18142
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
22225
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
58534
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14935
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
87313
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
368711
037
Строительство и реконструкция объектов образования
368711
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
361547
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
257246
002
Программа занятости
48778
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22600
005
Государственная адресная социальная помощь
8500
006
Оказание жилищной помощи
9000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
21587
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4800
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22242
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
110500
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
8239
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1000
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
102523
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

7396
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1422
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2273
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1536
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
7490
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
3154
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8728
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7182
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1386
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
160
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
94000
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
94000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
77713
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
77713
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19657
013
Аудан аумағында қала құрлысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
58056
12
Көлік және коммуникация
299237
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
299237
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
17264
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
281973
13
Басқалар
481022
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
2772
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
2772
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
61800
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
61800
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
6355
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
6355
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
404148
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

7396
006
Организация санитарного убоя больных животных
1422
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2273
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1536
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
7490
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3154
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8728
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7182
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1386
007
Капитальные расходы государственного органа
160
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
94000
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
94000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
77713
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
77713
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
19657
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
58056
12
Транспорт и коммуникации
299237
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
299237
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
17264
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
281973
13
Прочие
481022
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
2772
006
Поддержка предпринимательской деятельности
2772
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
61800
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках программы «Развитие регионов»
61800
452
Отдел финансов района (города областного значения)
6355
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
6355
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
404148
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог

8837
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
22388
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
22388
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
22388
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
22388
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 28 наурыздағы
№ 23-15 шешіміне 2 қосымша
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 21-4 шешіміне 7 қосымша
2014 жылға арналған ауданның әрбір ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалары
Ауылдық округтер
Бағдарлама атауы
Барлығы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтан-дыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
040 "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
1
Құлан

8837
8
Используемые остатки бюджетных средств
22388
01
Остатки бюджетных средств
22388
1
Свободные остатки бюджетных средств
22388
Свободные остатки бюджетных средств
22388
Приложение 2 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
от 28 марта 2014 года № 23-15
Приложение 7
к решению маслихата
района Т.Рыскулова № 21-4
от 25 декабря 2013 года
Бюджетные программы на 2014 год по сельским округам района
Сельские округа
Наименование программ
Всего
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1
Кулан