Сайлау учаскелерiн құру туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімінің 2014 жылғы 20 ақпандағы № 1 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 наурызда № 2134 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциалық Заңының 23 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабына сәйкес аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Жамбыл облыстық аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен Сарысу ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Каипов Даурен Айтасұлына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Мәдібек
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облыстық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
А. Абдуалы
"21" ақпан 2014 жыл
Сарысу ауданы әкімінің
2014 жылғы "20" ақпандағы
№ 1 шешіміне қосымша
Сарысу ауданында дауыс берудi өткiзу және дауыс санау үшiн сайлау учаскелерi

Об образовании избирательных участков
Решение акима Сарысуского района Жамбылской области от 20 февраля 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 марта 2014 года № 2134
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Сарысуского района по согласованию с Жамбылской областной территориальной избирательной комиссией согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима района Каипова Даурена Айтасовича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Мадибек
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жамбылской областной
территориальной избирательной комиссии
А. Абдуалы
"21" февраля 2014 год
Приложение к решению
акима Сарысуского района
от "20" февраля 2014 года № 1
Избирательные участки для проведения голосования и подсчета голосов в Сарысуском районе

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімінің 30.11.2023 № 7 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Сайлау учаскесінің нөмірі
Сайлау учаскесінің шекарасы
1
№363
Жаңатас қаласы, 1 шағын аудан №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 16, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 31, 32, 33, 34, 46, 47, 60 үйлер, 3 шағын аудан №1, 7 үйлер
2
№364

Сноска. Приложение - в редакции решения акима Сарысуского района Жамбылской области от 30.11.2023 №7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Номер избирательного участка
Граница избирательного участка
1
№363
Город Жанатас, 1 микрорайон дома №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 16, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 31, 32, 33, 34, 46, 47, 60, 3 микрорайон дома №1, 7
2
№364

Жаңатас қаласы, 2 шағын аудан №6, 8, 13, 13а, 14, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 32, 37 үйлер, 3 шағын аудан №31, 31А, 52 үйлер, 4 шағын аудан №2, 5, 7, 11, 12, 15, 15а үйлер, С.Мұқанов көшесі және бұрылысы, В.Терешкова, А.Ыбыраев, С.Аспандияров, Ш.Смаханұлы көшелері
3
№365
Жаңатас қаласы, 3 шағын аудан №6, 12/2, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 23/3, 23/5, 24, 25/1, 25/2, 25/20, 25/21, 25/22, 26, 30, 37, 38, 47, 48, 49, 50, 51 үйлер
4
№366
Жаңатас қаласы, Кәсіподақ, М.Әуезов, Т.Рысқұлов, А.Әйтиев көшелері, Амангелді көшесі және бұрылысы, Ә.Азаматов көшесі және бұрылысы, Ш.Әлжанұлы көшесінің №56-114 үйлер аралығы, "Строитель" саяжайы, Өндірістік аймақ
5
№367
Жаңатас қаласы, 1 шағын аудан №35, 41, 44 үйлер, 5 шағын аудан №3, 9, 10, 17, 18, 19 үйлер, 6 шағын аудан №6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34 үйлер, Б.Сұлтанғазиев, Б.Момышұлы, Т.Бокин, Т.Тоқтаров көшелері
6
№368
Жаңатас қаласы, Ә.Молдағұлова көшесі, А.Оразбаева көшесі және бұрылысы, Ы.Дүкенұлы көшесі, Ш.Әлжанұлы көшесінің №1-55 үйлер аралығы, С.Сейфуллин, Қ.Сәтпаев, И.Тайманұлы көшелері, №3 жолды пайдалану кәсіпорны, 16 шағын аудан, Ж.Бижанов көшесі және бұрылысы, О.Жандосов, А.Порох, Жамбыл, Д.Нұрпейісова, Т.Бигелдинов, Т.Басенов, М.Маметова, Ғ.Мұратбаев көшелері, Құрманғазы көшесінің 1-33 үйлер аралығы, К.Байсейітова көшесінің №14-215 үйлер аралығы, И.Панфилов, Ә.Қастеев, Ә.Қашаубаев, М.Бәпиұлы (Мәди), Б.Серікбаев, Әулие-Ата көшелері
7
№369
Жаңатас қаласы, "Фосфорит", "Горняк" саяжайлары, Шоқай Датқа көшесі және бұрылысы, Құрманғазы көшесінің 1/1-9/2 үйлер аралығы және бұрылысы, В.Клочков көшесі және бұрылысы, С.Есова көшесі және бұрылысы, Ы.Алтынсарин көшесі және бұрылысы, Ш.Құдайбердиев көшесі және бұрылысы, Ө.Аяпов, К.Әзербаев, Ә.Жангелдин, Абай, С.Шакиров көшелері, Қ.Шағыров көшесі және бұрылысы, Ш.Уалиханов көшесі және бұрылысы, Ш.Әлжанұлы көшесінің №115-148 үйлер аралығы, К.Байсейітова көшесінің №1-13 үйлер аралығы, А.Пушкин, Қойгелді батыр, Қажымұқан, Ақмешіт көшелері (СМП-306)
8
№370
Саудакент ауылы, Төле би, Құрманғазы, М.Жұмабаев, Ш.Құдайбердіұлы, Е.Тоқаев, Ш.Уәлиханов, Ы.Алтынсарин, С.Сейфуллин, Абай, Ұ.Сыздықбаев, Қ.Асанов, М.Әуезов, М.Дулатов, Н.Әбдіров, Ш.Байбатшаев, Д.Қонаев, Б.Кәриев, Ұ.Есенбеков, Қ.Ажақаев, Ө.Сармолдаев көшелері
9
№371
Саудакент ауылы, Қазыбек би, Қ.Ысқақұлы, Б.Сұлтанғазиев, М.Мәметова, Абылайхан, Әйтеке би, І.Жансүгіров, Б.Момышұлы, Т.Рысқұлов, Қ.Сатпаев, А.Байтұрсынов, Ә.Өзденбаев, Ж.Аймауытов, М.Абдуллаев, М.Күздеубаев, Қ.Ыбыраев, С.Жұмабеков, Е.Жандыбаев көшелері
10
№372
Ұйым ауылы, канал және Шабақты бойындағы үйлер
11
№373
Жаңаталап ауылы, Жарқұдық қыстауы
12
№374
Өндіріс ауылы
13
№375
Игілік ауылы
14
№376
Жайылма, Ақтам ауылдары
15
№377
Қызылдихан ауылы
16
№378
Маятас ауылы
17
№379
Ұ.Сыздықбайұлы ауылы
18
№380
Ақтоғай ауылы
19
№381
Шығанақ ауылы
20
№382
Қамқалы ауылы
21
№383
Жайлаукөл ауылы
22
№384
Тоғызкент, Әбілдә, Майлыкөл ауылдары
23
№385
Досбол, Шағалалы, Кіші Көкдала, Үлкен Көкдала ауылдары
24
№386
Ә.Бүркітбаев, Үшбас ауылдары
25
№387
Арыстанды ауылы, Қаратас қонысы

Город Жанатас, 2 микрорайон дома №6, 8, 13, 13а, 14, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 32, 37, 3 микрорайон дома №31, 31А, 52, 4 микрорайон дома №2, 5, 7, 11, 12, 15, 15а, улица С.Муканова и переулок, улицы В.Терешкова, А.Ибраева, С.Аспандиярова, Ш.Смаханулы
3
№365
Город Жанатас, 3 микрорайон дома №6, 12/2, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 23/3, 23/5, 24, 25/1, 25/2, 25/20, 25/21, 25/22, 26, 30, 37, 38, 47, 48, 49, 50, 51
4
№366
Город Жанатас, улицы Профсоюзная, М.Ауезова, Т.Рыскулова, А.Айтиева, улица Амангельды и переулок, улица А.Азаматова и переулок, промежуток домов №56-114 улицы Ш.Альжанулы, дача "Строитель", Производственная зона
5
№367
Город Жанатас, 1 микрорайон дома №35, 41, 44, 5 микрорайон дома №3, 9, 10, 17, 18, 19, 6 микрорайон дома №6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34, улицы Б.Султангазиева, Б.Момышулы, Т.Бокина, Т.Токтарова
6
№368
Город Жанатас, улица А.Молдагуловой, улица А.Оразбаевой и переулок, улица Ы.Дукенулы, промежуток домов №1-55 улицы Ш.Альжанулы, улицы С.Сейфуллина, К.Сатпаева, И.Тайманулы, дорожно-эксплуатационное предприятие №3, 16 микрорайон, улица Ж.Бижанова и переулок, улицы О.Жандосова, А.Пороха, Жамбыла, Д.Нурпеисовой, Т.Бигельдинова, Т.Басенова, М.Маметовой, Г.Муратбаева, промежуток домов №1-33 улицы Курмангазы, промежуток домов №14-215 улицы К.Байсеитовой, улицы И.Панфилова, А.Кастеева, А.Кашаубаева, М.Бапиулы (Мади), Б.Серикбаева, Аулие-Ата
7
№369
Город Жанатас, дачи "Фосфорит", "Горняк", улица Шокай Датка и переулок, промежуток домов №1/1-9/2 улицы Курмангазы и переулок, улица В.Клочкова и переулок, улица С.Есовой и переулок, улица Ы.Алтынсарина и переулок, улица Ш.Кудайбердиева и переулок, улицы У.Аяпова, К.Азербаева, А.Жангельдина, Абая, С.Шакирова, улица К.Шагырова и переулок, улица Ш.Уалиханова и переулок, промежуток домов №115-148 улицы Ш.Альжанулы, промежуток домов №1-13 улицы К.Байсеитовой, улицы А.Пушкина, Койгельды батыра, Кажымукана, Акмешит (СМП-306)
8
№370
Село Саудакент, улицы Толе би, Курмангазы, М.Жумабаева, Ш.Кудайбердиулы, Е.Токаева, Ш.Уалиханова, Ы.Алтынсарина, С.Сейфуллина, Абая, У.Сыздыкбаева, К.Асанова, М.Ауезова, М.Дулатова, Н.Абдирова, Ш.Байбатшаева, Д.Конаева, Б.Кариева, У.Есенбекова, К.Ажакаева, О.Сармолдаева
9
№371
Село Саудакент, улицы Казыбек би, К.Ыскакулы, Б.Султангазиева, М.Маметовой, Абылайхана, Айтеке би, И.Жансугирова, Б.Момышулы, Т.Рыскулова, К.Сатпаева, А.Байтурсынова, А.Озденбаева, Ж.Аймауытова, М.Абдуллаева, М.Куздеубаева, К.Ыбыраева, С.Жумабекова, Е.Жандыбаева
10
№372
Село Уйым, дома вдоль канала и Шабакты
11
№373
Село Жанаталап, зимовка Жаркудык
12
№374
Село Ондирис
13
№375
Село Игилик
14
№376
Села Жайылма, Актам
15
№377
Село Кызылдихан
16
№378
Село Маятас
17
№379
Село У.Сыздыкбайулы
18
№380
Село Актогай
19
№381
Село Шыганак
20
№382
Село Камкалы
21
№383
Село Жайлаукол
22
№384
Села Тогызкент, Абилда, Майлыкол
23
№385
Села Досбол, Шагалалы, Киши Кокдала, Улкен Кокдала
24
№386
Села А.Буркитбаева, Ушбас
25
№387
Село Арыстанды, поселение Каратас