"2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 26-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Талас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 31-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 2175 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20 - 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 23 – 2 шешімі (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылы 16 сәуірінде № 2160 болып тіркелген), Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Талас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 26 – 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2084 болып тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтардағы № 4 «Талас тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
«8 219 877» сандары «8 520 662» сандарымен ауыстырылсын;
«633 979» сандары «652 395» сандарымен ауыстырылсын;
«12 917» сандары «17 076» сандарымен ауыстырылсын;
«7 558 296» сандары «7 836 506» сандарымен ауыстырылсын;
«8 219 877» сандары «8 536 420» сандарымен ауыстырылсын;
«101 693» сандары «100 206» сандарымен ауыстырылсын;
«109 269» сандары «107 782» сандарымен ауыстырылсын;
«-101 693» сандары «-115 964» сандарымен ауыстырылсын;
«101 693» сандары «115 964» сандарымен ауыстырылсын;
«109 269» сандары «107 782» сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Таласского районного Маслихата от 25 декабря 2013 года № 26-3 "О районном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение Таласского районного маслихата от 21 апреля 2014 года № 31-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 апреля 2014 года № 2175
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 14 апреля 2014 года № 23 – 2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 20 – 3 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно правовых актов № 2160 от 16 апреля 2014 года) Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 26 – 3 «О районном бюджете на 2014 – 2016 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2084, опубликованное в газете «Талас тынысы» 11 января 2014 года № 4), следующие изменения:
в пункте 1:
цифры «8 219 877» заменить цифрами «8 520 662»;
цифры «633 979» заменить цифрами «652 395»;
цифры «12 917» заменить цифрами «17 076»;
цифры «7 558 296» заменить цифрами «7 836 506»;
цифры «8 219 877» заменить цифрами «8 536 420»;
цифры «101 693» заменить цифрами «100 206»;
цифры «109 269» заменить цифрами «107 782»;
цифры «-101 693» заменить цифрами «-115 964»;
цифры «101 693» заменить цифрами «115 964»;
цифры «109 269» заменить цифрами «107 782»;

«0» сандары «15 758» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 16 қосымшалары осы шешімнің 1,  2қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және аудан мәслихатының интернет-ресурстарына жариялауды жасау бесінші шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры «0» заменить цифрами «15 758».
Приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата пятого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.