Қаратау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын және коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму, кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы № 34-6 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 шілдеде № 2279 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 мамырдағы № 35-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 24.05.2018 № 35-3 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19 – 1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "Коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 қарашадағы № 1370 қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мыналар бекітілсін:
1) осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес Қаратау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары.

Об утверждении нормы образования и накопления коммунальных отходов и тарифы на сбор, вывоз, захоронение, утилизацию коммунальных отходов по городу Каратау
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 23 июня 2014 года № 34-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 июля 2014 года № 2279. Утратило силу решением Таласского районного маслихата Жамбылской области от 24 мая 2018 года №35-3
Сноска. Утратило силу решением Таласского районного маслихата Жамбылской области от 24.05.2018 №35-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2011 года № 1370 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить:
1) нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Каратау согласно приложению 1 настоящего решения;

2) осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес Қаратау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму, кәдеге жарату тарифтері.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талас аудандық мәслихатының аудандық әлеуметтік – экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Мәслихат хатшысы
Е. Ә. Имаммырзаев Ж. Әсемов
Талас аудандық мәслихатының
№ 34 – 6 "23" маусым 2014
жылғы шешіміне 1 қосымша
Қаратау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтардың қалыптасу көздері
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жылдық жинақталу нормасы, текше метр
1
Тұрмысқа жайлы тұрғын үйлер:
Жайсыз тұрғын үйлер:
Орталық жылу жүйесі немесе газбен жылытылатын үйлер
Тас көмірмен жылытылатын үйлер
1 тұрғын
0,89
0,89
1,5
2
Жатақханалар, интернаттар, балалар үйлерi, қарттар үйлерi және сол сияқтылар
1 орын
1,1
3
Қонақ үйлер, санаторийлер, демалыс үйлерi
1 орын
1,5
4
Балабақшалар, бөбекжайлар
1 орын

2) тарифы на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по городу Каратау согласно приложению 2 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Таласского районного маслихата по вопросам социально – экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь маслихата
Е.А. Имаммырзаев Ж. Асемов
Приложение 1
к решению Таласского
районного маслихата № 34 – 6
от "23" июня 2014 года
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Каратау
Источник образования коммунальных отходов
Расчетная единица
Норма накопления коммунальных отходов в год, кубический метр
1
Благоустроенные жилые дома:
Неблагоустроенные жилые дома:
при центральном отоплении и газом
при отоплении каменным углем
1 житель
0,89
0,89
1,5
2
Общежития, интернаты, детские дома, дома престарелых и тому подобное
1 место
1,1
3
Гостиницы, санатории, дома отдыха
1 место
1,5
4
Детские сады, ясли
1 место