"2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 26 – 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 қарашадағы № 38-6 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 қарашада № 2387 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және «2014 – 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20 – 3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 қарашадағы № 31 – 2 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2365 болып тіркелген) сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Талас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 26 – 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2084 болып тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтардағы № 4 «Талас тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«8 645 438» сандары «8 546 493» сандарымен ауыстырылсын;
«652 395» сандары «658 546» сандарымен ауыстырылсын;
«14 685» сандары «17 362» сандарымен ауыстырылсын;
«17 076» сандары «8 248» сандарымен ауыстырылсын;
«7 961 282» сандары «7 862 337» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«8 661 196» сандары «8 530 458» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«0» сандары «30 000» сандарымен ауыстырылсын;
«0» сандары «30 000» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«- 115 964» сандары «- 114 171» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«115 964» сандары «114 171» сандарымен ауыстырылсын;
«7 576» сандары «9 369» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 26 – 3 "О районном бюджете на 2014 – 2016 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 18 ноября 2014 года № 38-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 ноября 2014 года № 2387
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 10 ноября 2014 года № 31 – 2 «О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 20 – 3 «Об областном бюджете на 2014 – 2016 годы» (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации Нормативно правовых актов № 2365) Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 26 – 3 «О районном бюджете на 2014 – 2016 годы» (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов № 2084, опубликованное в газете «Талас тынысы» 11 января 2014 года № 4), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте1):
цифры «8 645 438» заменить цифрами «8 546 493»;
цифры «652 395» заменить цифрами «658 546»;
цифры «14 685» заменить цифрами «17 362»;
цифры «17 076» заменить цифрами «8 248»;
цифры «7 961 282» заменить цифрами «7 862 337»;
в подпункте 2):
цифры «8 661 196» заменить цифрами «8 530 458»;
в подпункте 4):
цифры «0» заменить цифрами «30 000»;
цифры «0» заменить цифрами «30 000»;
в подпункте 5):
цифры «- 115 964» заменить цифрами «- 114 171»;
в подпункте 6):
цифры «115 964» заменить цифрами «114 171»;
цифры «7 576» заменить цифрами «9 369»;
в пункте 4:

«13 231» сандары «9 519» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және аудан мәслихатының интернет – ресурстарына жариялауды жасау бесінші шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры «13 231» заменить цифрами «9 519».
Приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата пятого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.