"2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 26 – 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 39-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 желтоқсанда № 2417 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және «2014 – 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20 – 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 27 қарашадағы № 32 – 2 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2399 болып тіркелген) сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Талас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 26 – 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2084 болып тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтардағы № 4 «Талас тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«8 546 493» сандары «8 534 730» сандарымен ауыстырылсын;
«658 546» сандары «659 546» сандарымен ауыстырылсын;
«17 362» сандары «23 988» сандарымен ауыстырылсын;
«8 248» сандары «8 622» сандарымен ауыстырылсын;
«7 862 337» сандары «7 842 574» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«8 530 458» сандары «8 518 695» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 26 – 3 "О районном бюджете на 2014 – 2016 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 4 декабря 2014 года № 39-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 декабря 2014 года № 2417
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 27 ноября 2014 года № 32 – 2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 20 – 3 «Об областном бюджете на 2014 – 2016 годы» (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации Нормативно правовых актов № 2399) Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 26 – 3 «О районном бюджете на 2014 – 2016 годы» (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов № 2084, опубликованное в газете «Талас тынысы» 11 января 2014 года № 4), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте1):
цифры «8 546 493» заменить цифрами «8 534 730»;
цифры «658 546» заменить цифрами «659 546»;
цифры «17 362» заменить цифрами «23 988»;
цифры «8 248» заменить цифрами «8 622»;
цифры «7 862 337» заменить цифрами «7 842 574»;
в подпункте 2):
цифры «8 530 458» заменить цифрами «8 518 695».
Приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және аудан мәслихатының интернет – ресурстарына жариялауды жасау бесінші шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
М.Т. Несипбаев
Мәслихат хатшысы
Ж. Әсемов
Талас аудандық мәслихатының
2014 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 39 - 2 шешіміне 1 – қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 26-3 шешіміне 1- қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
1. КІРІСТЕР

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата пятого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
М.Т. Несипбаев
Секретарь маслихата
Ж.Асемов
Приложение 1 к решению Таласского районного маслихата
от 4 декабря 2014 года № 39 – 2
Приложение 1 к решению Таласского районного маслихат
от 25 декабря 2013 года № 26 -3
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
1.ДОХОДЫ