Сайлау учаскелерін құру туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы әкімінің 2014 жылғы 6 наурыздағы № 1 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 сәуірде № 2158 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу ауданы әкімінің 2015 жылғы 15 желтоқсанда № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу ауданы әкімінің 15.12.2015 № 6 шешімімен
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабына сәйкес аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Жамбыл облыстық аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен Шу ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Мейржан Шакманұлы Сулейменовке.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шу ауданының әкімі Б. Нұркенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облыстық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
А. Абдуалы
"6" наурыз 2014 жыл
Шу ауданы әкімінің
2014 жылғы 6 наурыздағы
№ 1 шешіміне қосымша
Шу ауданының сайлау учаскелері және олардың шекаралары
№ 418 сайлау учаскесі
Шекарасы: Төле би ауылдық округінің Төле би ауылының, Қ.Рысқұлбеков көшесі № 1-31, Амангелді көшесі № 1-68, Жамбыл көшесінің (№ 1-23 тақ жағы), Шәкіров көшесі № 1-451, Базылов тұйығы №1-14. Гагарин көшесі № 1-96. Балуан Шолақ көшесі № 1-158, Жидебай көшесі № 1-91, Сәрсен би көшесі № 1-28, Базыл көшесі № 1-8, Аң шаруашылығы учаскесі № 1-23. Әжібай көшесі № 1-51.
№ 419 сайлау учаскесі
Шекарасы: Төле би ауылдық округінің Төле би ауылының, Төле би көшесі (№ 1-204), Дөрекенов көшесі (№ 1-22), Мырза би көшесі (№ 1-12), Сейфуллин көшесі (№ 1-47), Батырбеков көшесі (№ 1-10), Құрамыс көшесі (№ 1-14), Ә.Молдағұлова көшесі (№ 1-10), Мұрат Сыздық көшесі (№ 1-13), Набережная көшесі (№ 1-7), Мир көшесі (№ 1-86), Пивзаводская көшесі (№ 1-14), Ы.Алтынсарин көшесі (№ 1-21), Айманбетов көшесі (№ 1-14), Жақсыбай көшесі (№ 1-82), Қылышбай көшесі (№ 1-62), Қонаев (№ 1-80), Жамбыл көшесінің (№ 25-47 тақ жағы), Жамбыл тұйығы (№ 1-7), Базылов көшесі (№ 9-18), Төле би тұйығы (№ 1-15), Сүйімбек көшесі (№ 1-16), Асатов көшесі (№ 1-30), Жеңістің 30 жылдығы көшесі (№ 1-28), З.Досжанов көшесі (№ 1-12), Самал 1 массиві Жауғаш батыр көшесі (№ 1-23), Самал 2 массиві Қасенеев көшесі (№ 1-21), № 10 көп пәтерлі үй.
№ 420 сайлау учаскесі
Шекарасы: Төле би ауылдық округінің Төле би ауылының, Төле би көшесі, (№ 101-294), Жақсыбай көшесі (№ 88-154), Байдахметов көшесі (№ 1-57), Қонаев көшесі (№ 59-174), М.Мәметова көшесі (№ 1-54), Егемберді көшесі (№ 1-59), Райымқұлов тұйығы (№ 1-19), Жамбыл көшесі (№ 26-38 жұп жағы), Абай көшесі (№ 23-58), Рысқұлов көппәтерлі үйлер (№ 14-39), Әубәкіров көшесі (№ 18-43), Панфилов көшесі (№ 2-32), Бокин көшесі (№ 1-28), Дөненбаев көшесі (№ 1-27), Дөненбаев бұрылысы (№ 2-10), Берден көшесі (№ 2-10), Тілеуқабыл көшесі (№ 1-12), Естемесов көшесі (№ 1-15), Самал массиві (№ 19-23), Тоқташ учаскесі тауарлы сүт фермасы.
№ 421 сайлау учаскесі
Шекарасы: Төле би ауылдық округінің Төле би ауылының, (№ 1-105), Қ.Рысқұлбеков көшесі (№ 33-86), Б.Шолақ көшесі (№ 148-271), Досымбаев көшесі (№ 49-60), Шакиров көшесі (№ 153-294), Клубный бұрылысы (№ 1-14), Гагарин көшесі (№ 97-183), Абай көшесі (№ 1-8), Т.Рысқұлов көшесі (№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6), Әубакиров көшесі (№ 1-16), Жамбыл көшесі (№ 2-24 жұп жағы), Медетбеков қысқа көшесі (№ 1-20).
№ 422 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков
Решение акима Шуского района Жамбылской области от 6 марта 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 апреля 2014 года № 2158. Утратило силу решением акима Шуского района Жамбылской области от 15 декабря 2015 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима Шуского района Жамбылской области от 15.12.2015 № 6
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Шуского района по согласованию с Жамбылской областной территориальной избирательной комиссией согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Сулейменова Миржана Шакмановича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шуского района Б. Нуркенов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жамбылской областной
территориальной избирательной комиссии
А. Абдуалы
"6" марта 2014 год
Приложение к решению
акима Шуского района
от 06 марта 2014 года №1
Избирательные участки и их границы Шуского района
Избирательный участок № 418
Границы: улица К.Рыскулбекова (№ 1-31), улица Амангелды (№ 1-68), нечетная сторона улицы Жамбыла (не четная сторона № 1-23), улица Шакирова (№ 1-451), тупик Базылова (№ 1-14), улица Гагарина (№ 1-96), улица Балуан Шолак (№ 1-158), улица Жидебай (№ 1-91), улица Сарсен би (№ 1-28), улица Базыла (№ 1-8), участок Ан шаруашылыгы (№ 1-23), улица Ажибай (№ 1-51) села Толе би Толебийского сельского округа
Избирательный участок № 419
Границы: улица Толе би (№ 1-204), улица Дорекенова (№ 1-22), улица Мырза би (№ 1-12), улица Сейфуллина (№ 1-47), улица Батырбеков (№ 1-10), улица Курамыс (№ 1-14), улица А.Молдагуловой (№ 1-10), улица Мурат Сыздык (№ 1-13), улица Набережная (№ 1-7), улица Мира (№ 1-86), улица Пивзаводская (№ 1-14), улица Ы.Алтынсарина (№ 1-21), улица Айманбетова (№ 1-14), улица Жаксыбай (№ 1-82), улица Кылышбай (№ 1-62), улица Конаева (№ 1-80), улица Жамбыла (нечетная сторона № 25-47), переулок Жамбыла (№ 1-7), улица Базылова (№ 9-18), тупик Толе би № 1-15, улица Суйымбек (№ 1-16), улица Асатова (№ 1-30), улица 30 лет Победы (№ 1-28), улица З.Досжанова (№ 1-12), Массив самал 1, улица Жаугаш батыра (№ 1-23), массив Самал 2 улица Касенеева (№ 1-21), многоквартирный дом № 10 села Толе би Толебийского сельского округа
Избирательный участок № 420
Границы: улица Толе би (№ 205-294), улица Жаксыбай (№ 88-154), улица Байдахметова (№ 1-57), улица Конаева (№ 81-174), улица М.Маметовой (№ 1-54), улица Егемберды (№ 1-59), тупик Райымкулова (нечетная сторона № 1-19), улица Жамбыла (№ 26-38 четная сторона), улица Абай (№ 23-58), многоэтажные дома улица Т.Рыскулова (№ 14-39), улица Аубакирова (№ 18-43), улица Панфилова (№ 2-32), Бокина (№ 1-28), улица Доненбаева (№ 1-27), переулок Доненбаева (№ 2-10), улица Берден (№ 2-10), улица Тилеукабыла (№ 1-12), улица Естемесова (№ 1-15), массив Самал (№ 19-23), молочная ферма участка Токташ села Толе би Толебийского сельского округа.
Избирательный участок № 421
Границы: улица Б.Момышулы (№ 1-105), улица К.Рыскулбекова (№ 33-86), улица Б.Шолака (№ 159-271), улица Досымбаева (№ 49-60), улица Шакирова (№ 153-294), переулок Клубный (№ 1-14), улица Гагарина (№ 97-183), улица Абай (№ 1-8), улица Т.Рыскулова (№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6), Аубакирова (№ 1-16), улица Жамбыла четная сторона (№ 2-24), улица Медетбекова (№ 1-20) села Толе би Толебийского сельского округа.
Избирательный участок № 422

Шекарасы: Төле би ауылдық округінің Төле би ауылының, Төле би көшесі (№ 296-349), Жақсыбай көшесі (№ 140-171), Қылышбай көшесі (№ 156-259), Байдахметова көшесі (№ 46-75), Қонаев көшесі (№ 176-263), М.Мәметова көшесі (№ 56-62, № 41-49), Егемберді көшесі (№ 60-96, № 41-49), Райымқұлов бұрылысы (№ 2-16), Әшімбаев көшесі (№ 1-43), Бокин көшесі (№ 30-86, № 13-61), Панфилов көшесі (№ 34-122), Бақтыбеков көшесі (№ 1-17), Мәмбетаев көшесі (№ 1-35, № 2, 4, 6), мал бордақылау базасы, фермасы, № 153 тосқауыл, Ақшабаев бұрылысы (№ 1, 3, 5, 7), Бақтыбеков бұрылысы (№ 1-17).
№ 423 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қонаев ауылдық округінің Қонаев ауылының, Ататүрік көшесі (№ 1-168-а), Қонаев көшесі (№ 1- 208), Абылайхан көшесі (№ 1- 253), Оңласынов көшесі (№ 1-206), Шоқаев қысқа көшесі (№ 1, 2, 3, 5), Смайыл көшесі (№ 2-9), Алтынсарин қысқа көшесі (№ 9, 11, 13, 16), Достық қысқа көшесі (№ 7-20/2), Аймауытов қысқа көшесі (№ 1-9), Желтоқсан қысқа көшесі (№ 1-3),Жұмабаева қысқа көшесі (№ 11-19), Шу қысқа көшесі (№ 10-15).
№ 424 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қонаев ауылдық округінің Қонаев ауылының, Байтұрсынов көшесі (№ 1-159), Дулат көшесі (№ 1-81), Жамбыл көшесі (№ 1-39), Амангелді көшесі (№ 1-39), Смайыл көшесі (№ 18-65), М.Мәметова көшесі (№ 1-42), Сыпатай бұрылысы (№ 1-11), Есім бұрылысы (№ 1-6), Қазақстан бұрылысы (№ 2-16), Шәкәрім бұрылысы (№ 1-13), Дулатов (№ 1-35/3), Алтынсарин бұрылысы (№ 2-19), Достық бұрылысы (№ 1-6), Жұмабаев бұрылысы (№ 2-5), Шу бұрылысы (№ 1-9), Бөлтірік көшесі (№ 1-10).
№ 425 сайлау учаскесі
Шекарасы: Бірлікүстем селолық округінің Бірлікүстем ауылы.
№ 426 сайлау учаскесі
Шекарасы: Жана жол селолық округінің Жана жол ауылы.
№ 427 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ескі Шу селолық округінің Ескі Шу ауылы,
№ 428 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ескі Шу селолық округінің Тасөткелсу ауылы,
№ 429 сайлау учаскесі
Шекарасы: Көкқайнар селолық округінің Көкқайнар ауылы
№ 430 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ақсу селолық округі, Оразалы батыр ауылы
№ 431 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ақсу селолық округінің Ақсу ауылы.
№ 432 сайлау учаскесі
Шекарасы: Алга селолық округінің Жайсан ауылы.
№ 433 сайлау учаскесі
Шекарасы: Тасөткел селолық округінің Тасөткел ауылы.
№ 434 сайлау учаскесі
Шекарасы: Алға селолық округінің Алға ауылы.
№ 435 сайлау учаскесі
Шекарасы: Алға селолық округінің Сауытбек ауылы.
№ 436 сайлау учаскесі
Шекарасы: Өндіріс селолық округінің Абай ауылы.
№ 437 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қорағаты селолық округінің Жиенбет ауылы.
№ 438 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қорағаты селолық округінің Мойынқұм ауылы.
№ 439 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ақтөбе селолық округінің Ақтөбе ауылы.
№ 440 сайлау учаскесі
Шекарасы: Дулат селолық округінің Бәйдібек ауылы.
№ 441 сайлау учаскесі
Шекарасы: Дулат селолық округінің Бөлтірік ауылы.
№ 442 сайлау учаскесі
Шекарасы: Балуан Шолақ селолық округінің Балуан Шолақ ауылы.
№ 443 сайлау учаскесі
Шекарасы: Жаңақоғам селолық округінің Көктөбе ауылы.
№ 444 сайлау учаскесі
Шекарасы: Далақайнар селолық округінің Далақайнар ауылы.
№ 445 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шоқпар селолық округінің Шоқпар ауылы.
№ 446 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шоқпар селолық округінің Шоқпар станциясы.
№ 447 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының, Сүйінбай, Чапаев, Коммунистический, Раздольная, Мира, Привольная, Паромная, Керейқұл, Байбатыров, Бугровая, Тұрапбаев, Водопадная, Білалов, К.Әзірбаев, Тоқтаров, Циолковский, Речная, Қосы батыр, Құлатаев, З.Қалғаев, Түрксіб, Сыпатай, Бекбосынов, Стаханов, Мүсірепов, Қарбышев, Құрманғазы, Арычная, М.Жәліл, Паровозная, Ниетбайұлы, Х.Хамиджанов көшелері, Шу қаласы Депо ауданы, Водопадная бұрылысы, Горный бұрылысы, Қосалқы станциясы.
№ 448 сайлау учаскесі

Границы: улица Толе би (№ 296-349), улица Жаксыбай (№ 140-171), улица Кылышбай (№ 156-259), улица Байдахметовой (№ 46-75), улица Конаева (№ 176-263), улица М.Маметовой (№ 56-62, № 41-49), улица Егемберды (№ 60-96, № 41-49), переулок Райымкулова (№ 2-16 четная сторона), улица Ашимбаева (№ 1-43), улица Бокина (№ 30-86, № 13-61), улица Панфилова (№ 34-122), улица Бактыбекова (№ 1-17), улица Мамбетаева (№ 1-35, № 2, 4, 6,) откорм база, ферма, 153, пикет СЖБ, переулок Акшабаева (№ 1, 3, 5, 7), переулок Бактыбекова (№ 1-17) села Толе би Толебийского сельского округа.
Избирательный участок № 423
Границы: улица Ататурка (№ 1-168-а), улица Конаева (№ 1- 208), улица Абылайхана (№ 1-253), улица Онласынова (№ 1-206), переулок Шокаева (№ 1, 2, 3, 5), улица Смайыла (№ 2-9), переулок Алтынсарина (№ 9, 11, 13, 16), переулок Достык (№ 7-20/2), переулок Аймауытова (№ 1-9), переулок Желтоксан (№ 1-3), переулок Жумабаева (№ 11-19), переулок Шу (№ 10-15) села Конаева Конаевского сельского округа.
Избирательный участок № 424
Границы: улица Байтурсынова (№ 1-159), улица Дулата (№ 1-81), улица Жамбыла (№ 1-39), улица Амангелды (№ 1-39), улица Смайыла (№ 18-65), улица М.Маметовой (№ 1-42), переулок Сыпатай (№ 1-11), переулок Есима (№ 1-6), переулок Казакстан (№ 2-16), переулок Шакарима (№ 1-13), переулок Дулатова (№ 1-35/3), переулок Алтынсарина (№ 2-19), переулок Достык (№ 1-6), переулок Жумабаева (№ 2- 5), переулок Шу (№ 1- 9), улица Болтирика (№ 1- 10) села Конаева Конаевского сельского округа
Избирательный участок № 425
Границы: село Берликустем Берликустемского сельского округа.
Избирательный участок № 426
Границы: село Жана жол Жанажолского сельского округа.
Избирательный участок № 427
Границы: село Ески шу Ескишуского сельского округа.
Избирательный участок № 428
Границы: село Тасоткельсу Ескишуского сельского округа.
Избирательный участок № 429
Границы: село Коккайнар Коккайнарского сельского округа.
Избирательный участок № 430
Границы: село Оразалы батыра Аксуйского сельского округа.
Избирательный участок № 431
Границы: село Аксу Аксуйского сельского округа.
Избирательный участок № 432
Границы: село Жайсан Алгинского сельского округа.
Избирательный участок № 433
Границы: село Тасоткель Тасоткельского сельского округа.
Избирательный участок № 434
Границы: село Алга Алгинского сельского округа.
Избирательный участок № 435
Границы: село Сауытбек Алгинского сельского округа.
Избирательный участок № 436
Границы: село Абай Ондириского сельского округа.
Избирательный участок № 437
Границы: село Жиенбет Корагатинского сельского округа.
Избирательный участок № 438
Границы: село Мойынкум Корагатинского сельского округа.
Избирательный участок № 439
Границы: село Актобе Актобинского сельского округа.
Избирательный участок № 440
Границы: село Байдыбек Дулатского сельского округа.
Избирательный участок № 441
Границы: село Болтирик Дулатского сельского округа.
Избирательный участок № 442
Границы: село Балуан Шолак Балуан Шолакского сельского округа.
Избирательный участок № 443
Границы: село Коктобе Жанакогамского сельского округа.
Избирательный участок № 444
Границы: село Далакайнар Далакайнарского сельского округа.
Избирательный участок № 445
Границы: станция Шокпар Шокпарского сельского округа.
Избирательный участок № 446
Границы: село Шокпар Шокпарского сельского округа.
Избирательный участок № 447
Границы: улицы Суйюнбая, Чапаева, Коммунистическое, Раздольная, Мира, Привольная, Паромная, Керейкула, Байбатырова, Бугровая, Турапбаева, Водопадная, Билалова, К.Азирбаева, Токтарова, Циолковская, Речная, Косы батыра, Кулатаева, З.Калгаева, Турксибская, Сыпатая, Бекбосынова, Стаханова Мусрепова, Карбышева, Қурмангазы, Арычная, М.Жалил, Паровозная, Ниетбайулы, Х.Хамиджанова, станция Косалкы, переулок Водопадная, переулок Горный города Шу.
Избирательный участок № 448

Шекарасы: Шу қаласының, Бекбосынов көшесі № 6-63, Калгаев көшесі № 40-109, Сыпатай батыр көшесі № 111-132, Стаханов көшесі № 70-86, Арычная № 32-61, Локомотив көшесі № 1-61, Перепелов көшесі № 1-96, Наурызбай батыр көшесі № 1-120, Сергей Лазо көшесі № 1-19, Қ.Орынбаев көшесі № 1-13, Трудовая көшесі № 1-13, Кузнечная көшесі № 1-16, Комсомольская көшесі № 1-20, Пушкина көшесі № 1-18, Набережная көшесі № 1-16, Көкірекбаев № 67-139, Советский бұрылысы № 1-14, А.Волошенко көшесі № 1-30, Пушкин бұрылысы, Наурызбай батыр басынан аяғына дейін, Стаханов – 5 бұрылысы басынан аяғына дейін.
№ 449 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының Космедемьянская көшесі № 1-46, Глинка бұрылы № 1-25, Баженов көшесі № 1-30, Морозов көшесі № 1-19, Свеклобазовская көшесі № 1-23, Дорожный проезд көшесі № 1-38, Калинин көшесі № 1-29, Пустынная көшесі № 1-58, Восточная көшесі № 1-19, Лесозащитная көшесі 1-34, К.Көкірекбаев 1-66, Әбдікерімов көшесі № 1-52.
№ 450 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының Космедемьянская көшесі № 52-129, Кузнечная көшесі № 17-25, А.Волошенко көшесі басынан аяғына дейін, Абдикеримов көшесі № 31-38, Новотрактовая көшесі № 1-70, Фрунзе көшесі № 1-80, Абай көшесі № 1-77, Терешкова көшесі № 1-71, Гастелло көшесі № 1-52, Комсомольская көшесі № 1-39, Южный көшесі, Южный бұрылысы № 1-86, Скляров көшесі № 1-17, Трудовая көшесі № 9-16, Абдикеримов көшесі № 114-136 жұп жағы.
№ 451 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының, Автобазовская көшесі № 1-21, Жангельдин көшесі № 1- 21, Блаженов көшесі № 1-36, Голиков көшесі № 1-33, Шевцова көшесі № 1-49, Громова көшесі № 1-49, Нұрпейісов көшесі № 1- 46, Нұрпейісов бұрылысы № 1-8, Нахимов көшесі № 1-10, Лермонтов көшесі № 1-12, Тілеубеков көшесі № 1-12, Досымов көшесі № 1-21, Крупская көшесі № 1-7, Кашперский көшесі № 1-7, Островский көшесі № 1-8, Кривоносов көшесі № 1-23, Темирязев көшесі № 1-24, Заводская көшесі № 1-29, Мұқанов көшесі басынан аяғынан дейін, Куйбышев көшесі басынан аяғынан дейін, Пушкин көшесі басынан ағына дейін.
№ 452 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының, Желтоксан көшесі № 1-29, Мұратбаев көшесі № 1-145 дейін тақ жағы, № 2- 06 дейін жұп жағы, Түйебеков көшесі № 3-20, Желтоксан бұрылысы № 1-5, Шакиров көшесі, Огородная көшесі № 1-49, Почтовая көшесі № 1-19, Почтовый бұрылысы № 1-5, Қабанбай батыр көшесі № 1-32, Огородный бұрылысы № 1, 2, 3, Сәтпаев көшесі басынан № 1-145.
№ 453 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының, Төлеубаев көшесі № 1-118, Победа көшесі № 1-128, Айтқазы Рахманұлы көшесі № 1-90, Жамбыл көшесі № 15-35, Горький көшесі № 1-16, Рысбек батыр көшесі № 1-37, Шәкіров көшесі № 5а, Жайсан мөлтек ауданы 1, 1а, 5, 6, 7, 7а, Айтқазы Рахманұлы бұрылысы № 1-9, Телемұнара көшесі № 1, 2, 3, 4, Жайсан көшесі № 3а, 1а, 2а, 2б, 20, 1в, 19, 4, 13а, 34, Сейфуллин көшесі № 2а,2в,7а,7б.
№ 454 сайлау учаскесі

Границы: улица Бекбосынова № 6-63, улица Калгаева (№ 40-109), улица Сыпатай батыра (№ 111-132), улица Стаханова (№ 70-86), улица Арычная № 32-61, улица Локомотивная № 1-61, улица Перепелова № 1-96, улица Наурызбай батыра № 1-120, улица Сергей Лазо № 1-19,улица К.Орынбаева № 1-13, улица Трудовая № 1-13, улица Кузнечная № 1-16, улица Комсомольская № 1-20, улица Пушкина № 1-18, улица Набережная № 1-16, улица Кокрекбаева № 67-139, переулок Советской № 1-14, улица А.Волошенко № 1-30, переулок Пушкина, улица Наурызбая батыра от начало до конца, переулок Саханова-5 с начало до конца, города Шу.
Избирательный участок № 449
Границы: улица Космедемьянская № 1-46, переулок Глинка № 1-25, улица Баженова № 1-30, улица Морозова № 1-19, улица Свеклобазовская № 1-23, улица Дорожный проезд № 1-38, улица Калинина № 1-29, улица Пустынная № 1-58, улица Восточная № 1-19, улица Лесозащитная № 1-34, улица Кокрекбаева 1-66, улица Абдикеримова № 1-52, города Шу.
Избирательный участок № 450
Границы: улица Космедемьянская № 52-129, улица Кузнечная № 17-25, улица А.Волошенко, Абдикеримова до конца № 31-38 улица Новотрактовая № 1-70, улица Фрунзе № 1-80,улица Абай № 1-77,улица Терешкова № 1-71, улица Гастелло № 1-52, переулок Комсомольская № 1-39, улица Южная, переулок Южный № 1-86, улица Склярова № 1-17, улица Трудовая № 9-16, улица Абдикеримова № 114-136 четная сторона, города Шу.
Избирательный участок № 451
Границы: улица Автобазовская № 1- 21, улица Жангельдина № 1- 21, улица Баженова № 1-36, улица Голикова № 1-33, улица Шевцова № 1-49, улица Громова № 1-49, улица Нурпейсова № 1-46, переулок Нурпейсова № 1-8, улица Нахимова № 1-10, улица Лермонтова № 1-12, улица Тилеубекова № 1-12, улица Досымова № 1-21, улица Крупская № 1-7, улица Кашперская № 1-7, улица Островская № 1-8, улица Кривоносова № 1-23, улица Темирязева № 1-24, улица Заводская № 1-29, улица Муканова с начало до конца, улица Куйбышева с начало до конца, улица Пушкина с начало до конца, города Шу.
Избирательный участок № 452
Границы: улица Желтоксана № 1-29, улица Муратбаева № 1-145 нечетная сторона, № 2-106 четная сторона, улица Туйебекова № 3-20, переулок Желтоксан № 1-5, улица Шакирова, улица Огородная № 1-49, улица Почтовая № 1-19, переулок Почтовый № 1-5, улица Кабанбай батыра № 1-32, переулок Огородный № 1, 2, 3, улица Сатпаева № 1-145, города Шу.
Избирательный участок № 453
Границы: улица Тилебаева № 1-118, улица Победы № 1-128, улица Айтказы Рахманулы № 1- 90, улица Жамбыла № 15-35, улица Горького № 1-16, улица Рысбек батыра № 1-37, улица Шакирова № 5а, микрорайон Жайсан № 1, 1а, 5, 6, 7, 7а, переулок Айтказы Рахманулы № 1-9, улица Телемунара № 1, 2, 3, 4, улица Жайсан № 3а, 1а, 2б, 2а, 20, 1в, 19, 4, 13а, 34, улица Сейфуллина № 2а, 2в, 7а, 7б, города Шу.
Избирательный участок № 454

Шекарасы: Шу қаласының, Қонаев көшесі көп пәтерлі үйлер № 1-16, Макаренко көшесі көп пәтерлі үйлер № 4, 6, 8, 10, Шәкіров көшесі № 2, Макаренко көшесі № 9а, Макаренко бұрылысы № 1, 1б, 6, 7, 8, 12а, 14, 26, 28, 30.
№ 455 сайлау учаскесі
Шекарасы:Шу қаласының, Амангелді көшесі № 1-73, Қонаев көшесі № 17-21, Қырғызбаев көшесі № 1-63, К. Игебайұлы көшесі № 1-19, Панфилов көшесі № 1-13, М.Мәметова көшесі № 1- 93, Шәкіров көшесі № 1-10.
№ 456 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының, Түйебеков көшесі № 24-28а, Кононенко көшесі № 1-105, Кононенко бұрылысы № 1, 3, 5, 7, 9, Қабанбай батыр көшесі № 24-145, 147, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, Абдуганиев көшесі № 1-60, Мұратбаев көшесі № 108-212 жұп жағы, № 147-279 тақ жағы, С.Есалиев көшесі № 1-27, Сырымбетов көшесі № 5, 5а, 7, 10, 11, 12, Рабочая бұрылысы № 1, 2, 3, 7, 9, 10, 12, 13.
№ 457 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының, Красноармейская көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Сейтимбетова көшесі№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 23, Сырымбетов басынан № 1-7, Интернат переулок № 4, 5, 6, Электро бұрылысы № 1-11, Сәтпаев көшесі № 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 203, Балуан Шолақ көшесі № 2, 4 6, 8, Маяковский көшесі № 1-10, Абылай хан көшесі № 1-14, Түйебеков көшесі № 28-85, Түйебеков бұрылысы № 1-15, Торговая көшесі № 1-42.
№ 458 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының, Науалиев көшесі № 1-83 Сәтпаев көшесі № 56, 58, 60, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 156, 158, 160, 164, 233, 235, 237, 239 241, 243, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 267, 269, 271, 273, 275, 279, 281, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 315, Матросов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Уәлиханов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, Май зауыты көшесі 4, 6, 8, 10, 12, 14 Бектенов көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, Бектенов тұйығы № 1-9, Ағыбай батыр көшесі № 1-71, Бектенов бұрылысы № 1-40, Алтынсарин көшесі № 1-99, Алтынсарин 1 бұрылысы № 1, 3, 5, 9, 11, Алтынсарин 2 бұрылсы № 1, 2, 3, Алтынсарин 3 бұрылысы № 1-8, Алтынсарин 4 бұрылысы № 1-12, Алтынсарин 5 бұрылысы № 1-4, Орынбаев көшесі № 1- 61.
№ 459 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының, Бектенов көшесі № 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, Строительная көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, Ташкенбай көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, Жансүгіров көшесі №1-22, Ә.Молдағұлова көшесі № 1-85, Жансүгіров бұрылысы № 1-5, Мәделі қожа көшесі басынан аяғына дейін, Ворошилов бұрылысы № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, Тельпенов көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, Мостовая көшесі №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15,17, Мамыров көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, Гагарин көшесі № 1- 10, Майлы қожа көшесі № 1-49, Шевченко көшесі № -4, Сейфуллин көшесі сфетофордан аяғына дейін, Кірбаев көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, Текебаев көшесі № 1-16, Ибрайқұл көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, Чкалова көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, Баймұхаметов көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, Щорс көшесі № 1-20, Исабайұлы көшесі № 1- 22, С.Жұмабекұлы көшесі басынан аяғына дейін, Горгаз 1 көшесі басынан аяғына дейін, Горгаз 2 көшесі басынан аяғына дейін, Жанкулиев көшесі басынан аяғына дейін.
№ 460 сайлау учаскесі

Границы: улица Конаева много этажные дома № 1-16, улица Макаренко много этажные дома № 4, 6, 8, 10, улица Шакирова № 2, улица Макаренко № 9а, переулок Макаренко № 1, 1б, 6, 7, 8, 12а,14, 26, 28, 30, города Шу.
Избирательный участок № 455
Границы: улица Амангельды № 1-73, улица Конаева № 17-21, улица Киргизбаева № 1-63, улица К. Игибайулы № 1-19, улица Панфилова № 1-13, улица М.Маметовой № 1-93, улица Шакирова № 1-10, города Шу.
Избирательный участок № 456
Границы: улица Туйебекова № 24-28а, улица Кононенко № 1-105, переулок Кононенко № 1, 3, 5, 7, 9, улица Кабанбай батыра № 24-145, 147, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, улица Абдуганиева № 1-60, улица Муратбаева № 108-212 четная сторона и № 147-279 не четная сторона, улица Есалиева № 1-27, улица Сырымбетова, улица Рабочая № 5, 5а, 7, 10, 11, 12, переулок Рабочая № 1, 2, 3, 7, 9, 10, 12, 13, города Шу.
Избирательный участок № 457
Границы: улица Красноармейская № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, улица Сейтимбетова № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 23, улица Сырымбетова № 1-7, переулок Интернат № 4, 5, 6, переулок Электро № 1-11, улица Сатпаева № 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 203, улица Балуан Шолак № 2, 4, 6, 8, улица Маяковская № 1-10, улица Абылай хана № 1-14, улица Туйебекова № 28-85, переулок Туйебекова № 1-15, улица Торговая № 1-42, города Шу.
Избирательный участок № 458
Границы: улица Науалиева № 1-83, улица Сатпаева № 56, 58, 60, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 156, 158, 160, 164, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 267, 269, 271, 273, 275, 279, 281, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 315, улица Матросова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, улица Валиханова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, улица Масленный завод № 4, 6, 8, 10, 12, 14, улица Бектенова № 1, 2, 3, 4, 6, тупик Бектенова № 1-9, улица Агыбай батыра № 1-71, переулок Бектенова № 1-40, улица Алтынсарина № 1-99, 1 переулок Алтынсарина № 1, 3, 5, 9, 11, 2 переулок Алтынсарина № 1, 2, 3, 3 переулок Алтынсарина № 1-8, 4 переулок Алтынсарина № 1-12, 5 переулок Алтынсарина № 1-4, улица Орынбаева № 1- 61, города Шу.
Избирательный участок № 459
Границы: улица Бектенова № 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, улица Строительная № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, улица Ташкенбай № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, улица Жансугурова № 1-22, улица А.Молдагуловой № 1-85, переулок Жансугурова № 1-5, улица Мадели кожа с начало до конца, переулок Ворошилова № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, улица Тельпенова № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, улица Мостовая № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, улица Мамырова № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, улица Гагарина № 1- 10, улица Майлы Кожа № 1-49, улица Шевченко № 1-4, улица Сейфуллина с светофора до конца, улица Кирбаева № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, улица Текебаева № 1-16, улица Ибрайкула № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, улица Чкалова № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, улица Баймухаметова № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, улица Щорса № 1-20, улица Исабайулы № 1- 22, улица С.Жумабекулы с начало до конца, улица Горгаз 1 с начало до конца, улица Горгаз 2 с начало до конца, улица Жанкулиева с начало до конца, города Шу.
Избирательный участок № 460

Шекарасы: Шу қаласының, Степная көшесі № 1-46, Выгонная көшесі № 1-26, Продольная көшесі № 1-48, Панфилов көшесі № 3, 5, 6, 7, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, Панфилов бұрылысы № 2, 4, 14, 16, Стадион бұрылысы № 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, Фурманов көшесі № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, Гайдар көшесі № 1, 2, 2а, 4, Театральная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, Орталық тұйығы № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, Сәтпаев көшесі № 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 321, 323, 325, 327, 329, 341, 343, 345, Байтіленов көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, Байжанов көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, Төлегенов көшесі № 1-30 Қарашев көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, Әубәкіров көшесі № 1, 2, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, Б.Момышұлы көшесі № 1-30, Бигелдинов көшесі № 1, 2, 7, 11, 13, 14, 18, 19, 21, 28, 33 34, Садовая көшесі № 1, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 13, М.Әуезов көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, Мельничная көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, Жанкулиев көшесі № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 38, 40, 46, 48, 51, 52, Дружба көшесі № 1, 2, 3, 5, 7, 14, 15, Т.Рысбекова № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, А.Оспанова көшесі басынан аяғына дейін, Извесковая бұрылысы № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, Сейфуллин көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, Абдікеримов көшесі басынан аяғына дейін, 8 март көшесі басынан аяғына дейін.
№ 461 сайлау учаскесі
Шекарасы: Бірлік селолық округінің Бірлік ауылы.

Границы: улица Степная № 1- 46, улица Выгонная № 1-26, улица Продольная № 1-48, улица Панфилова № 3, 5, 6, 7, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, переулок Панфилова № 2, 4, 14, 16, переулок Стадиона № 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, улица Фурманова № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, улица Гайдара № 1, 2, 2а, 4, улица Театральная № 1, 2, 3, 4, 5, 7, тупик Орталык № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, улица Сатпаева № 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 321, 323, 325, 327, 329, 341, 343, 345, улица Байтиленова № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, улица Байжанова № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, улица Толегенова № 1-30, улица Карашева № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, улица Аубакирова № 1, 2, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, улица Б.Момышулы № 1-30, улица Бигельдинова № 1, 2, 7, 11, 13, 14, 18, 19, 21, 28, 33, 34, улица Садовая № 1, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 13, улица М.Ауезова № 1, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, улица Мельничная № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, улица Жанкулиева № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 38, 40, 46, 48, 51, 52, улица Дружба № 1, 2, 3, 5, 7, 14, 15, улица Т.Рысбекова № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, улица А.Оспановой с начало до конца, переулок Известковая № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, улица Сейфуллина № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, улица Абдикеримова с начало до конца, улица 8 марта с начало до конца, города Шу.
Избирательный участок № 461
Границы: село Берлик Берликского сельского округа.