2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы әкімінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № 142 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 шілдеде № 2259 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 2 қыркүйекте № 315 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылған – Жамбыл облысы Шу аудандық әкімдігінің 02.09.2015 № 315 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Шу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Постановление Шуского районного акимата Жамбылской области от 28 мая 2014 года № 142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 июля 2014 года № 2259. Утратило силу постановлением акимата Шуского района Жамбылской области от 2 сентября 2015 года № 315
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шуского района Жамбылской области от 02.09.2015 № 315.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Шуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Шу ауданы бойынша 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқаруша Е. Аймамбетов
Шу ауданы әкімдігінің

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год в Шуском районе согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Аймамбетов Е.
№ 70 приложения
к постановление акима
Шуского района

2014 жылғы 28 наурыздағы
№ 70 қаулысына қосымша
Шу ауданында 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мекемелер атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы,(орын) оның ішінде қаржыландыратын
Бір айға шаққандағы 1 балаға қаржыландыру мөлшері, (теңге) оның ішінде қаржыландыратын
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Республикалық нысаналы трансферттер есебінен (бала саны)
Жергілікті бюджет есебінен (бала саны)
Республикалық нысаналы трансферттер есебінен (теңге)
Жергілікті бюджет есебінен (теңге)
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар
Шағын орталықтар

28 марта 2014 года
На 2014 год по отделу образования акимата Шуского района Государственный заказ дошкольного воспитание и образования, подушевое финансирование и размер родительской оплаты
Наименование дошкольных организаций
Государственный образовательный заказ (мест), в т ч финансирование
Финансирование на 1-го ребенка в месяц, (тенге)
Размер родительской оплаты в месяц
За счет республиканских целевых трансфертов (кол-во детей)
за счет местного бюджета (кол-во детей)
За счет республиканских целевых трансфертов (тенге)
за счет местного бюджета (тенге)
Дошкольный государственные организации
миницентр