Жаңақоғам селолық округінде карантин режимін енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы Жаңақоғам селолық округі әкімі аппаратының 2014 жылғы 10 қарашадағы № 17 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қарашада № 2381 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7 тармағына және Шу ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық санитарлық инспекторының 2014 жылғы 22 қазандағы № 374 ұсынысы негізінде селолық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылқы малының арасынан эпизоотогиялық лимфангит ауруы анықталуына байланысты, Жаңақоғам селолық округінде карантин режимін енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режим белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңақоғам селолық округі әкімі аппаратының бас маманы Сатыбалды Тилемисович Асылбековке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Н. Султанбаев
Жаңақоғам селолық округі әкімінің 2014 жылғы 10 қарашадағы № 17 "Жаңақоғам селолық округінде карантин режимін енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы" шешіміне келісу парағы.
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жамбыл облысы Ішкі істер
департаментінің Шу аудандық
Ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
Басшы Е. Иманбаев
10 қараша 2014 жыл
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Шу аудандық
аумақтық инспекциясы мемлекеттік
мекемесі
Басшы С. Таңсықов
10 қараша 2014 жыл
Қазақстан Республикасы
тұтынушылардың құқықтарын қорғау
агенттігінің Жамбыл облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау департаментінің
"Шу ауданы бойынша тұтынушылар
құқығын қорғау басқармасы" мемлекеттік
мекемесі
Басшы М. Болотин
10 қараша 2014 жыл

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Жанакогамского сельского округа
Решение акима Жанакогамского сельского округа Шуского района Жамбылской области от 10 ноября 2014 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 ноября 2014 года № 2381
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 7 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Шуского района от 22 октября 2014 года № 374 аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Жанакогамского сельского округа, в связи с выявлением болезни эпизоотический лимфангит среди лошадей.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Жанакогамского сельского округа Асылбекова Сатыбалды Тилемисовича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Н. Султанбаев
Лист согласования к решению акима Жанакогамского сельского округа от 10 ноября 2014 года № 17 "Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Жанакогамского сельского округа"
"СОГЛАСОВАНО"
"Государственное учреждение
отдел внутренних дел Шуского
района департамента внутренних
дел Жамбылской области"
Руководитель Е. Иманбаев
10 ноября 2014 года
Республика Казахстан
Министерство сельского хозяйства
государственное учреждение
Шуская районная территориальная
инспекция комитета ветеринарного
контроля и надзора
Руководитель С. Тансыков
10 ноября 2014 года
Шуское районное управление по защите
прав потребителей департамента
Жамбылской области по защите прав
потребителей агентства Республики
Казахстан по защите прав потребителей
по Шускому району
Руководитель М. Болотин
10 ноября 2014 года