Қарағанды облыстық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы ХХII сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 242 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі XХІV сессиясының № 276 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 cәуірде № 2594 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 242 ХХII сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 2471 болып тіркелген, 2013 жылғы 28 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" № 227-228 (21632), 2013 жылғы 28 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" № 187 (21520) газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"159982243" сандары "175116187" сандарына ауыстырылсын;
"48377574" сандары "50045580" сандарына ауыстырылсын;
"191354" сандары "550686" сандарына ауыстырылсын;
"111412315" сандары "124518921" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"158949395" сандары "175100066" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"472355" сандары "672329" сандарына ауыстырылсын;
"3289897" сандары "3489897" сандарына ауыстырылсын;
"2817542" сандары "2817568" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"1023437" сандары "1266650" сандарына ауыстырылсын;
"1023437" сандары "1266650" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 462944" сандары "алу 1922858" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"462944" сандары "1922858" сандарына ауыстырылсын;
"3289897" сандары "3489897" сандарына ауыстырылсын;
"2826953" сандары "2831621" сандарына ауыстырылсын;
"0" саны "1264582" сандарына ауыстырылсын;
2) 3 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"Ұлытау,", "Сәтбаев," сөздерді алынып тасталсын;
"50 пайыздан" сөздерінен кейін ", Ұлытау ауданы, Сәтбаев қаласы – 0 пайыз" сөздерімен толықтырылсын;
2) тармақшадағы:
"Ұлытау,", "Сәтбаев," сөздерді алынып тасталсын;
"50 пайыздан" сөздерінен кейін ", Ұлытау ауданы, Сәтбаев қаласы – 0 пайыз" сөздерімен толықтырылсын;
3) 8 тармақтағы:
"530000" сандары "370000" сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение XXII сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2013 года № 242 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение XХIV сессии Карагандинского областного маслихата от 15 апреля 2014 года № 276. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 21 апреля 2014 года № 2594
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXII сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2013 года № 242 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2471, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 28 декабря 2013 года № 227-228 (21632), "Индустриальная Караганда" от 28 декабря 2013 года № 187 (21520)), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "159982243" заменить цифрами "175116187";
цифры "48377574" заменить цифрами "50045580";
цифры "191354" заменить цифрами "550686";
цифры "111412315" заменить цифрами "124518921";
в подпункте 2):
цифры "158949395" заменить цифрами "175100066";
в подпункте 3):
цифры "472355" заменить цифрами "672329";
цифры "3289897" заменить цифрами "3489897";
цифры "2817542" заменить цифрами "2817568";
в подпункте 4):
цифры "1023437" заменить цифрами "1266650";
цифры "1023437" заменить цифрами "1266650";
в подпункте 5):
цифры "минус 462944" заменить цифрами "минус 1922858";
в подпункте 6):
цифры "462944" заменить цифрами "1922858";
цифры "3289897" заменить цифрами "3489897";
цифры "2826953" заменить цифрами "2831621";
цифру "0" заменить цифрами "1264582";
2) в пункте 3:
в подпункте 1):
слова "Улытауского,", "Сатпаев," исключить;
после слов "по 50 процентов" дополнить словами ", Улытауского района, города Сатпаев – 0 процентов";
в подпункте 2):
слова "Улытауского,", "Сатпаев," исключить;
после слов "по 50 процентов" дополнить словами ", Улытауского района, города Сатпаев – 0 процентов";
3) в пункте 8:
цифры "530000" заменить цифрами "370000";

2577735
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
528640
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1563237
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
4206
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
481652
261
Облыстың білім басқармасы
1692934
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1508680
037
Әлеуметтік сауықтандыру
184254
2
Әлеуметтiк көмек
610409
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
610409
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
447447
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
152216
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10746
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
333678
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
213695
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100712
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
773
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
102
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23464
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
47212
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
31655
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8658
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1119
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
36573
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

2577735
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
528640
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
1563237
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
4206
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
481652
261
Управление образования области
1692934
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1508680
037
Социальная реабилитация
184254
2
Социальная помощь
610409
256
Управление координации занятости и социальных программ области
610409
003
Социальная поддержка инвалидов
447447
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
152216
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
10746
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
333678
256
Управление координации занятости и социальных программ области
213695
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
100712
007
Капитальные расходы государственного органа
773
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
102
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
23464
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
47212
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
31655
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
8658
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1119
263
Управление внутренней политики области
36573
077
Реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

196688
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды сусидиялау
1749722
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
43926
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
111845
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
75090
045
Тұқымдық және көшет материалының сорттық және себу сапаларын анықтау
17886
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
595
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
96458
2
Су шаруашылығы
657694
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
90832
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
73328
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
17504
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
566862
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
566862
3
Орман шаруашылығы
334564
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
334564
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
334564
5
Қоршаған ортаны қорғау
629863
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
173644
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58848
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
47763
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
67033
271
Облыстың құрылыс басқармасы
456219
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
456219
6
Жер қатынастары
33314
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
33314
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

196688
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1749722
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
43926
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
111845
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
75090
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
17886
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
595
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
96458
2
Водное хозяйство
657694
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
90832
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
73328
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
17504
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
566862
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
566862
3
Лесное хозяйство
334564
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
334564
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
334564
5
Охрана окружающей среды
629863
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
173644
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
58848
008
Мероприятия по охране окружающей среды
47763
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
67033
271
Управление строительства области
456219
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
456219
6
Земельные отношения
33314
251
Управление земельных отношений области
33314
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области

267070
261
Облыстың білім басқармасы
851420
066
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
851420
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3112997
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
470922
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2642075
269
Облыстың дін істері басқармасы
125865
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89876
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11174
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4815
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
20000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4383545
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
867286
077
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1000569
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2515690
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
91250
019
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
91250
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
3241397
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
24000
008
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2287954
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
90000
016
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
114943
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

267070
261
Управление образования области
851420
066
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
851420
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3112997
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
470922
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
2642075
269
Управление по делам религий области
125865
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
89876
003
Капитальные расходы государственного органа
11174
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4815
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
20000
271
Управление строительства области
4383545
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
867286
077
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
1000569
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
2515690
273
Управление культуры, архивов и документации области
91250
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
91250
275
Управление предпринимательства области
3241397
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
24000
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2287954
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
90000
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
114943
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы

724500
277
Облыстың өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
107192
001
Жергілікті деңгейде өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89119
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3437
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
14636
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1727948
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
877318
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
844488
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
6142
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
2912276
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резерві
370000
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2445714
064
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
96562
14
Борышқа қызмет көрсету
83350
1
Борышқа қызмет көрсету
83350
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
83350
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
83350
15
Трансферттер
25846688
1
Трансферттер
25846688
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
25846688
007
Субвенциялар
25759831
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
86857
III. Таза бюджеттік кредиттеу
672329
Бюджеттік кредиттер
3489897
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
753400
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
753400
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
753400
037
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру

724500
277
Управление промышленности и индустриально-инновационного развития области
107192
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере промышленности и индустриально-инновационного развития на местном уровне
89119
003
Капитальные расходы государственного органа
3437
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
14636
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1727948
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
877318
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
844488
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
6142
299
Управление экономики и финансов области
2912276
012
Резерв местного исполнительного органа области
370000
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2445714
064
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
96562
14
Обслуживание долга
83350
1
Обслуживание долга
83350
299
Управление экономики и финансов области
83350
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
83350
15
Трансферты
25846688
1
Трансферты
25846688
299
Управление экономики и финансов области
25846688
007
Субвенции
25759831
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
86857
III. Чистое бюджетное кредитование
672329
Бюджетные кредиты
3489897
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
753400
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
753400
255
Управление сельского хозяйства области
753400
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020

128987
Жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз етуге
105016
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
23971
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
2446860
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
2446860
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
95106
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
95106
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
197173
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
91250
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
105923
Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
30
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
30
Облыстың тілдерді дамыту басқармасы
1222
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1222
Облыстың жастар саясаты мәселелері жөніндегі басқармасы
1770
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1770
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
475
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
475
Облыстың дін істері басқармасы
1133
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1133
Облыстың білім беру басқармасы

128987
На обеспечение безопасности дорожного движения
105016
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
23971
Управление экономики и финансов области
2446860
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2446860
Управление физической культуры и спорта области
95106
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
95106
Управление культуры, архивов и документации
197173
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
91250
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
105923
Управление по защите прав детей области
30
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
30
Управление по развитию языков области
1222
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1222
Управление по вопросам молодежной политики области
1770
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1770
Управление по инспекции труда области
475
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
475
Управление по делам религий области
1133
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1133
Управление образования области

4261596
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1855049
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
221238
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдардында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға
42437
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында оқитындарға шәкіртақы көлемін ұлғайтуға
151098
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарының оқу-өндірістік шеберханаларын, зертханаларын жаңартуға және қайта жабдықтауға
375000
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
339629
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
851420
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
425725
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
24509855
Жергілікті бюджет арқылы қаржыландырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге
17951625
Дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
3363771
Жергiлiктi деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
1680584
Халықтың иммунитетін сақтандыруды қамтамассыз етуге
893702
Жергілікті атқарушы органдардың тапсырысы бойынша техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында оқитындарға шәкіртақы көлемін ұлғайтуға
9555
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
267070
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
343548
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
311941
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
23464
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
47212
Мүгедектердің құқұқтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша шаралар Жоспарын жүзеге асыруға
8658
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге

4261596
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1855049
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
221238
На увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования
42437
На увеличение размера стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального образования
151098
На обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
375000
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
339629
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
851420
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
425725
Управление здравоохранения области
24509855
На обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
17951625
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
3363771
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
1680584
На обеспечение иммунопрофилактики населения
893702
На увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного заказа местных исполнительных органов
9555
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
267070
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
343548
Управление координации занятости и социальных программ области
311941
На введение стандартов специальных социальных услуг
23464
На размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
47212
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
8658
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов

1222928
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
877318
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
281
Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдану
8860
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
336469
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
471226
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
470922
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
304
Облыстың табиғат ресурстары және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
14750
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
14750
Облыстың құрылыс басқармасы
131
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
131
Нысаналы даму трансферттері:
31342884
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
19223474
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салуға
466343
Білім беру объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
2395236
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконтрукциялау
700000
Спорт және туризм объектілерін дамыту
978173
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға
4526833
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
3338089
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
2748734
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
784476
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасының шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
900512
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға

1222928
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
877318
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
281
На поддержку использования возобновляемых источников энергии
8860
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
336469
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
471226
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
470922
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
304
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
14750
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
14750
Управление строительства области
131
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
131
Целевые трансферты на развитие:
31342884
в том числе:
Управление строительства области
19223474
На строительство объектов общественного порядка и безопасности
466343
На строительство и реконструкцию объектов образования
2395236
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
700000
Развитие объектов спорта и туризма
978173
На развитие объектов коммунального хозяйства
4526833
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3338089
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2748734
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
784476
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
900512
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы

2385078
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3377868
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
1000000
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
2377868
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7820449
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
5382591
Ауылдық елді мекендерде сумен қамту жүйесін дамытуға
1587842
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
5528
Мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға
844488
Облыстың өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму
басқармасы
921093
"Сарыарқа" ӘКК" ҰК" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
921093
Бюджеттік кредиттер
3489897
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
2000000
Тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
2000000
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
485545
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
485545
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
753400
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
753400
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
250952
Моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге
250952
Қарағанды облыстық мәслихатының
2014 жылғы 15 сәуірдегі
XXIV сессиясының № 276 шешіміне
3 қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
ХXII сессиясының № 242 шешіміне
5 қосымша
2014 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
(мың теңге)
1
2
Барлығы
43908137
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
15404397
Нысаналы даму трансферттері
25767243
Бюджеттік кредиттер
2736497
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
15404397
оның ішінде:
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
2445714
Мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындар қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
2445714
Облыстың білім беру басқармасы
3242248
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
1855049
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
217141
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
318638
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға

2385078
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3377868
На развитие транспортной инфраструктуры
1000000
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
2377868
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
7820449
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
5382591
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
1587842
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
5528
На увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
844488
Управление промышленности и индустриально-инновационного развития области
921093
Увеличение уставного капитала АО "НК "СПК" "Сарыарка"
921093
Бюджетные кредиты
3489897
в том числе:
Управление строительства области
2000000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
2000000
Управление экономики и финансов области
485545
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
485545
Управление сельского хозяйства области
753400
Кредитование на содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
753400
Управление предпринимательства области
250952
На содействие развитию предпринимательства в моногородах
250952
Приложение 3
к решению XXIV сессии
Карагандинского областного маслихата
от 15 апреля 2014 года № 276
Приложение 5
к решению XXII сессии
Карагандинского областного маслихата
от 12 декабря 2013 года № 242
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2014 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
43908137
в том числе:
Целевые текущие трансферты
15404397
Целевые трансферты на развитие
25767243
Бюджетные кредиты
2736497
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
15404397
в том числе:
Управление экономики и финансов области
2445714
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2445714
Управление образования области
3242248
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1855049
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
217141
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
318638
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы