Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2014 жылғы 1 шілдедегі № 33/04 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 31 шілдеде № 2706 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыздағы № 45/08 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 12.08.2015 № 45/08 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 ақпандағы "Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі, жергілікті атқарушы органдар дене шынықтыру және спорт саласында көрсететін мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" № 118 қаулысына сәйкес Қарағанды облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Cпорт шеберiне кандидат, бiрiншi спорттық разряд, бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бiрiншi санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi бiрiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бiрiншi санатты әдiскер, бiрiншi санатты спорт төрешiсi cпорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) "Екінші және үшінші разрядтар, бірінші, екінші және үшінші жасөспірімдік разрядтар, біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі екінші санатты жаттықтырушы, біліктілігі жоғары деңгейдегі екінші санатты нұсқаушы-спортшы, біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі екінші санатты әдіскер, спорт төрешісі спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 28 сәуірдегі № 22/01 "Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы" қаулысының күші жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды облысы әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі                  Н. Әбдібеков
Қарағанды облысы әкімдігінің
2014 жылғы 01 шілдедегі
№ 33/04
қаулысымен бекітілді
"Cпорт шеберіне кандидат, бiрiншi спорттық разряд, бiлiктiлiгi
жоғары және орта деңгейдегi бiрiншi санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi бiрiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бiрiншi санатты әдiскер, бiрiншi санатты спорт төрешiсi cпорттық разрядтары мен санаттарын беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта
Постановление акимата Карагандинской области от 1 июля 2014 года № 33/04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 31 июля 2014 года № 2706. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 12 августа 2015 года № 45/08
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 12.08.2015 года № 45/08 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2014 года № 118 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта, оказываемых Агентством Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры, местными исполнительными органами в сфере физической культуры и спорта и о внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: кандидат в мастера спорта первый спортивный разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, методист высшего и среднего уровня квалификации первой категории, судья по спорту первой категории";
2) регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту".
2. Отменить постановление акимата Карагандинской области от 28 апреля 2014 года № 22/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Карагандинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области                Н. Абдибеков
Утвержден
постановлением акимата
Карагандинской области
от 1 июля 2014 года
№ 33/04
Регламент государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов и категорий: кандидат в мастера спорта первый спортивный разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой категории, инструктор - спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, методист высшего и среднего уровня квалификации первой категории, судья по спорту первой категории"

1. Жалпы ережелер
1. Осы "Cпорт шеберіне кандидат, бiрiншi спорттық разряд, бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бiрiншi санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi бiрiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бiрiншi санатты әдiскер, бiрiншi санатты спорт төрешiсi cпорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет Регламенті (бұдан әрі - Регламент) "Қарағанды облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесімен Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 ақпандағы "Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі, жергілікті атқарушы органдар дене шынықтыру және спорт саласында көрсететін мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" № 118 қаулысымен бекітілген "Cпорт шеберіне кандидат, бiрiншi спорттық разряд, бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бiрiншi санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi бiрiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бiрiншi санатты әдiскер, бiрiншi санатты спорт төрешiсi cпорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі - Стандарт) сәйкес әзірленді.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті облыстың дене шынықтыру және спорт мәселелері жөніндегі жергілікті атқарушы органы (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
3. Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорыны (бұдан әрі – ХҚО) арқылы жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: қағаз түрінде.
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі - спорттық атақ беру туралы, жаттықтырушыларға, әдіскерлерге, нұсқаушы-спортшыларға санаттар беру туралы, спорттан төреші санатын беру туралы бұйрықтан үзінді көшірме.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) мен көрсетілетін қызметті берушінің іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесін бастау үшін негіз көрсетілетін қызметті алушының өтініші (ұсынымы) болып табылады.
8. Әр процестің мазмұны:

1. Общие положения
1. Настоящий Регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: кандидат в мастера спорта, первый спортивный разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой категории, инструктор - спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, методист высшего и среднего уровня квалификации первой категории, судья по спорту первой категории" (далее - Регламент) разработан государственным учреждением "Управление физической культуры и спорта Карагандинской области" в соответствие со стандартом государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: кандидат в мастера спорта первый спортивный разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой категории, инструктор - спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, методист высшего и среднего уровня квалификации первой категории, судья по спорту первой категории", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2014 года № 118 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта, оказываемых Агентством Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры, местными исполнительными органами в сфере физической культуры и спорта и о внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (далее - Стандарт).
2. Государственная услуга оказывается местным исполнительным органом по вопросам физической культуры и спорта области (далее – услугодатель).
3. Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникации Республики Казахстан (далее – ЦОН).
4. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – услугополучатель) бесплатно.
5. Форма предоставляемой государственной услуги: бумажная
6. Результат государственной услуги - выписка из приказа о присвоении спортивного звания, о присвоении категории тренерам, методистам, инструкторам-спортсменам, о присвоении судейской категории по спорту.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Основанием для начала процедуры оказания государственной услуги является заявление (представление) услугополучателя.
8. Содержание каждой процедуры:

1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері: құжаттарды қабылдау, тіркеу, құжаттарды бұрыштама қою үшін басшылыққа жолдау (15 минут);
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы: құжатпен танысу, бұрыштама салу, уәкілетті органның жауапты орындаушысына жолдау (1 сағат);
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы: құжат пакеттерінің толықтығын және біліктілік, төреші санатын және спорт дәрежелерін беру талаптарына сәйкестігін тексеру. Мемлекеттік қызмет көрсету туралы шешім шығару, мемлекеттік қызмет көрсету туралы бұйрықтың және қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап көшірмесін дайындау, мемлекеттік қызмет көрсету туралы құжаттарды кеңсеге жіберу (күнтізбелік 27 күн);
4) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері: құжаттарды бұрыштама қою үшін басшылыққа жолдау (1 сағат);
5) көрсетілетін қызметті беруші басшысы: бұрыштама салу, кеңсеге жолдау (1 сағат);
6) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері: уәкілетті орган құжаттарын ХҚО жолдау (1 жұмыс күні ішінде).
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) мен көрсетілетін қызметті берушінің өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) тізімі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы.
10. Іс-қимылдың (процестің) орындалу мерзімінің көрсетілуімен іс-қимыл (процестің) бірізділігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
4. Халыққа қызмет көрсету орталықтарымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
11. ХҚО-ға көрсетілетін қызметті алушы немесе сенімхат бойынша оның өкілі (бұдан әрі - уәкілетті өкілі) мемлекеттік қызметті алу үшін құжаттарды Стандарттың 9 тармағына сәйкес ұсынады.
12. Көрсетілетін қызметті алушымен (немесе уәкілетті өкілмен) құжаттар топтамасы толық ұсынылмаған жағдайда, ХҚО қызметкері өтініш қабылдаудан бас тартады және Стандарттың 5-қосымшасына сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі: құжаттар топтамасын ХҚО-ға тапсырған сәттен бастап – күнтізбелік 30 (отыз) күн.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушыдан өтініш (ұсыным) алу кезінен бастап және мемлекеттік қызмет нәтижесін тапсырған кезге дейінгі қызмет көрсету кезеңдері:
Көрсетілетін қызметті алушы (немесе уәкілетті өкіл) ХҚО құжаттар ұсынады:

1) сотрудник канцелярии услугодателя: прием документов, регистрация, направление документов руководству для наложения резолюции (15 минут);
2) руководитель услугодателя: ознакомление с корреспонденцией, наложение резолюции, отправка ответственному исполнителю уполномоченного органа (1 час);
3) ответственный исполнитель услугодателя: проверка полноты пакета документов и соответствие требований к присвоению квалификационной, судейской категорий и спортивных разрядов. Вынесение решения об оказании государственной услуги, подготовка выписки из приказа об оказании государственной услуги, передача документов об оказании государственной услуги в канцелярию (27 календарных дней);
4) сотрудник канцелярии услугодателя: направление документов руководству для наложения резолюции (1 час);
5) руководитель услугодателя: наложение резолюции, отправка в канцелярию (1час);
6) сотрудник канцелярии услугодателя: передача документов уполномоченного органа в ЦОН (в течение 1 рабочего дня).
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги.
9. Перечень структурных подразделений (работников), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;
2) руководство услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя.
10. Текстовое табличное описание последовательности действий (процедур) с указанием срока выполнения действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему Регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги.
11. Услугополучатель или его представитель по доверенности (далее - уполномоченный представитель), для получения государственной услуги предоставляет в ЦОН документы согласно пункта 9 Стандарта.
12. В случае предоставления услугополучателем (или уполномоченным представителем) неполного пакета документов, работник ЦОНа отказывает в приеме заявления (представления) и выдает расписку по форме согласно приложения 5 Стандарта.
13. Срок оказания государственной услуги: с момента сдачи пакета документов в ЦОН - 30 (тридцать) календарных дней.
14. Этапы оказания услуги с момента получения заявления (представления) от услугополучателя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
Услугополучатель (или уполномоченный представитель) подает документы в ЦОН:

1) ХҚО инспекторы өтінішті (ұсынымды) тіркеуді жүргізеді, көрсетілетін қызметті алушының немесе жеке тұлғаның уәкілетті өкілінің жеке басын куәландыратын тұпнұсқа құжаттардың түпнұсқалылығын құжаттардың шығарылған электрондық көшірмелерімен салыстырып тексереді, содан кейін түпнұсқаларды көрсетілетін қызметті алушыға немесе жеке тұлғаның уәкілетті өкіліне қайтарады, көрсетілетін қызметті алушыға мыналар көрсетіле отырып, тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі:
сұраудың қабылданған күні мен нөмірі;
сұратылған мемлекеттік көрсетілетін қызмет түрі;
қоса берілген құжаттардың атауы мен саны;
құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған ХҚО қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты;
көрсетілетін қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты, уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары.
2) ХҚО жинақтау бөлімінің инспекторы құжаттарды көрсетілетін қызметті берушіге береді;
3) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері ХҚО АЖ бекітеді және қабылданған құжаттарды тіркейді, содан кейін басшыға қарастыруға жолдайды;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы қарастырғаннан кейін жауапты орындаушыға тапсырма береді;
5) жауапты орындаушы ХҚО-дан ұсынылған құжаттарды қарастыруды жүзеге асырады, бұйрықты, бұйрықтың көшірмелерін рәсімдейді, содан кейін уәкілетті орган басшысына қол қоюға жолдайды;
6) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы бұйрыққа қол қойып, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесіне жібереді;
7) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ХҚО-ға жолдайды, бұл ретте ХҚО АЖ бекітеді;
15. Мемлекеттік қызметті көрсетуді тоқтату үшін негіздер қарастырылмаған.
16. Мемлекеттік қызметті көрсету поцесіндегі іс-қимылдардың логикалық бірізділігі арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызбалар осы Регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
"Cпорт шеберіне кандидат, бiрiншi
спорттық разряд, бiлiктiлiгi жоғары және
орта деңгейдегi бiрiншi санатты
жаттықтырушы, бiлiктiлiгi жоғары
деңгейдегi бiрiншi санатты нұсқаушы-
спортшы, бiлiктiлiгi жоғары және орта
деңгейдегi бiрiншi санатты әдiскер, бiрiншi
санатты спорт төрешiсi cпорттық
разрядтары мен санаттарын беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне
1-қосымша
Іс-қимыл (үдеріс) бірізділігінің
сипаттамасы
1 кесте. Іс-қимылдарды сипаттау
Негізгі процестің (жұмыс барысы, ағымы) іс-қимылдары
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағымының) №
1
2
3
Атауы
ХҚО инспекторы
ХҚО жинақтау бөлімінің инспекторы
ХҚО жинақтау бөлімінің инспекторы
Іс-қимылдың (процестің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау
Журналға қол қою, құжат жинау
Тізілімді жасап, құжатты жөнелту
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Журналда тіркеу және қөшірмесін беру
Жинақтау бөліміне құжат жинау
Көрсетілетін қызметті берушіге құжат жіберу
Орындалу мерзімі
15 минут

1) инспектор ЦОН проводит регистрацию заявления (представления), сверяет подлинность оригиналов документов, удостоверяющих личность услугополучателя или личность уполномоченного представителя физического лица, с воспроизведенными электронными копиями документов, после чего возвращает оригиналы услугополучателю или уполномоченному представителю физического лица и выдает расписку о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема запроса;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и название приложенных документов;
даты (времени) и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества работника ЦОНа, принявшего заявление на оформление документов;
фамилии, имени, отчества услугополучателя, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя и их контактные телефоны;
2) инспектор накопительного отдела ЦОН передает документы услугодателю;
3) сотрудник канцелярии услугодателя фиксирует в ИС ЦОН и проводит регистрацию полученных документов, затем передает на рассмотрение руководителю;
4) после рассмотрения руководитель услугодателя отписывает ответственному исполнителю;
5) ответственный исполнитель осуществляет рассмотрение представленных документов из ЦОНа, оформляет приказ, выписки из приказа, затем направляет на подписание руководителю;
6) руководитель подписывает приказ и направляет в канцелярию услугодателя;
7) сотрудник канцелярии услугодателя направляет результат оказания государственной услуги в ЦОН, при этом фиксирует в ИС ЦОН.
15. Оснований для приостановления оказания государственной услуги не предусмотрено.
16. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью действий в процессе оказания государственной услуги, приведены в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов и
категорий: кандидат в мастера спорта первый
спортивный разряд, тренер высшего и
среднего уровня квалификации первой
категории, инструктор - спортсмен
уровня квалификации первой категории,
методист высшего и среднего уровня
квалификации первой категории, судья по
спорту первой категории"
Описание последовательности действий (процедур)
Таблица 1. Описание действий
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
1
2
3
Наименование
Инспектор ЦОНа
Инспектор накопительногоотдела ЦОНа
Инспекторнакопительного отдела ЦОНа
Наименование действия(процесса, процедуры,операции) и их описание
Прием документов
Расписывается в журнале и собирает документы
Составляет реестр и направляет документы
Форма завершения(данные, документ,организационно-распорядительноерешение)
Регистрация в журнале и выдачарасписки
Сбор документов в накопительный отдел
Отправка документов услугодателю
Сроки исполнения
15 минут

1 жұмыс күніне 2 рет
1 жұмыс күніне екі реттен кем емес
Негізгі процестің (жұмыс барысы, ағымы) әрекеттері
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағымының) №
4
5
6
Атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
Іс-қимылдың (процестің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, тіркеу, өтініштерді басшылыққа жолдау
Құжатпен танысу, жауапты орындаушыны анықтау
Құжат пакеттерінің толықтығын және біліктілік, төреші санатын және спорт дәрежелерін беру талаптарына сәйкестігін тексеруді жүзеге асыру, бұйрықтың көшірмесін рәсімдеу
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Құжаттарды бұрыштама қою үшін басшылыққа жолдау
Бұрыштама салу, жауапты орындаушыға жолдау
Құжаттарды басшыға бұрыштама салу үшін тапсыру
Орындалу мерзімі
15 минут
1 сағат
Күнтізбелік 28 күн ішінде
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағымының) №
7
8
9
Атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
ХҚО инспекторы
Іс-қимылдың (процестің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттармен танысу
Құжаттарды тіркеу
Көрсетілетін қызметті алушыға бұйрықтың көшірмесін беру
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Құжатқа қол қою
ХҚО бұйрықтың көшірмесін тапсыру
Көрсетілетін қызметті алушыға бұйрықтың немесе бас тарту туралы дәлелді жауап көшірмесін беру туралы қолхат
Орындалу мерзімі
30 минут
1 жұмыс күні ішінде
15 минут ішінде
2 кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі процесс
ХҚО инспекторы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
№ 1 әрекет
Құжаттарды қабылдау, қолхат беру, өтінішті тіркеу, көрсетілетін қызметті берушіге құжаттарды жолдау
№ 2 әрекет
ХҚО-дан өтінішті қабылдау, өтінішті басшыға жолдау
№ 3 әрекет
Орындау үшін жауапты орындаушыны анықтау, бұрыштама салу
№ 4 әрекет Құжаттардың толықтығын және біліктілік, төреші санатын және спорт дәрежелерін беру талаптарына сәйкестігін тексеруді жүзеге асыру, бұйрықтың немесе бас тарту туралы дәлелді жауап көшірмесін рәсімдеу
№ 5 әрекет
Нәтижеге қол қою
№ 6 әрекет
ХҚО АЖ белгілейді
№ 7 әрекет
ХҚО бұйрықтың көшірмесін тапсыру
№ 8 әрекет
ХҚО-да көрсетілетін қызметті алушыға бұйрықтың көшірмесін беру
"Cпорт шеберіне кандидат, бiрiншi
спорттық разряд, бiлiктiлiгi жоғары және
орта деңгейдегi бiрiншi санатты
жаттықтырушы, бiлiктiлiгi жоғары
деңгейдегi бiрiншi санатты нұсқаушы-
спортшы, бiлiктiлiгi жоғары және орта
деңгейдегi бiрiншi санатты әдiскер, бiрiншi
санатты спорт төрешiсi cпорттық
разрядтары мен санаттарын беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
2–қосымша
"Cпорт шеберіне кандидат, бiрiншi спорттық разряд, бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бiрiншi санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi бiрiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бiрiншi санатты әдiскер, бiрiншi санатты спорт төрешiсi cпорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Қарағанды облысы әкімдігінің

2 раза в 1 рабочий день
Не менее двух раз в 1 рабочий день
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия (хода, потока работ)
4
5
6
Наименование
Сотрудник канцелярии услугодателя
Руководитель услугодателя
Ответственныйисполнитель услугодателя
Наименование действия(процесса, процедуры,операции) и их описание
Прием документов, регистрация, направлениезаявления руководителю
Ознакомление скорреспонденциейопределениеответственного исполнителя
Осуществление проверки полноты документов, соответствия требованиям к присвоению квалификационной, судейской категории и спортивных разрядов,подготовка, оформление выписки из приказа
Форма завершения(данные, документ,организационно-распорядительноерешение)
Направлениедокументовруководителю для наложения резолюции
Наложениерезолюции, отправкаответственному исполнителю
Передача документов руководителю для наложения резолюции
Сроки исполнения
15 минут
1 час
В течение 28 календарных дней
№ действия (хода,потока работ)
7
8
9
Наименование
Руководитель услугодателя
Сотрудник канцелярии услугодателя
Инспектор ЦОНа
Наименование действия(процесса, процедуры,операции) и их описание
Ознакомление сдокументами
Регистрация документов
Выдача выписки из приказа услугополучателю
Форма завершения(данные, документ,организационно-распорядительноерешение)
Подписание документа
Передача выписки из приказа отказе в ЦОН
Расписка о выдаче выписки из приказа или мотивированного ответа об отказе услугополучателю
Сроки исполнения
30 минут
В течение 1 рабочего дня
В течение 15 минут
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс.
Инспектор ЦОНа
Сотрудник канцелярии услугодателя
Руководитель услугодателя
Ответственный исполнительуслугодателя
Действие № 1
Прием документов,выдача расписки,регистрация заявления, направление документов услугодателю
Действие № 2
Прием заявления из ЦОНа, направлениезаявления руководителю
Действие № 3Определение  ответственного исполнителя для исполнения, наложение резолюции
Действие № 4 Осуществление проверки полноты документов, соответствия требованиям к присвоению квалификационной, судейской категории и спортивных разрядов,подготовка, оформление приказа, выписки из приказа или мотивированного ответа об отказе
Действие № 5Подписание результата
Действие № 6фиксирует в ИС ЦОН
Действие № 7Передача выписки из приказа в ЦОН
Действие № 8
Выдача выписки из приказа услугополучателю в ЦОНе
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов и
категорий: кандидат в мастера спорта
первый спортивный разряд, тренер
высшего и среднего уровня квалификации
первой категории, инструктор - спортсмен
высшего уровня квалификации первой
категории, методист высшего и среднего
уровня квалификации первой категории,
судья по спорту первой категории"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов и категорий: кандидат в мастера спорта первый спортивный разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой категории, инструктор - спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, методист высшего и среднего уровня квалификации первой категории, судья по спорту первой категории"
Утвержден
постановлением акимата
Карагандинской области

2014 жылғы 1 шілдедегі
№ 33/04
қаулысымен бекітілді
"Екінші және үшінші разрядтар, бірінші, екінші және үшінші
жасөспірімдік разрядтар, біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі екінші санатты жаттықтырушы, біліктілігі жоғары деңгейдегі екінші санатты нұсқаушы-спортшы, біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі екінші санатты әдіскер, спорт төрешісі спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы "Екінші және үшінші разрядтар, бірінші, екінші және үшінші жасөспірімдік разрядтар, біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі екінші санатты жаттықтырушы, біліктілігі жоғары деңгейдегі екінші санатты нұсқаушы-спортшы, біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі екінші санатты әдіскер, спорт төрешісі спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет Регламенті (бұдан әрі - Регламент) "Қарағанды облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесімен Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 ақпандағы "Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі, жергілікті атқарушы органдар дене шынықтыру және спорт саласында көрсететін мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" № 118 қаулысымен бекітілген "Екінші және үшінші разрядтар, бірінші, екінші және үшінші жасөспірімдік разрядтар, біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі екінші санатты жаттықтырушы, біліктілігі жоғары деңгейдегі екінші санатты нұсқаушы-спортшы, біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі екінші санатты әдіскер, спорт төрешісі спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі - Стандарт) сәйкес әзірленді.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет дене шынықтыру және спорт саласындағы облыстық маңызы бара қаланың, ауданның жергілікті атқарушы органы (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
3. Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорыны (бұдан әрі – ХҚО) арқылы жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: қағаз түрінде.
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі - спорттық атақ беру туралы, жаттықтырушыларға, әдіскерлерге, нұсқаушы-спортшыларға санаттар беру туралы, спорттан төреші санатын беру туралы бұйрықтан үзінді көшірме.

от 1 июля 2014
№ 33/04
Регламент государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту"
1. Общие положения
1. Настоящий Регламент "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту" (далее - Регламент) разработан государственным учреждением "Управление физической культуры и спорта Карагандинской области" в соответствие со стандартом государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2014 года № 118 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта, оказываемых Агентством Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры, местными исполнительными органами в сфере физической культуры и спорта и о внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (далее - Стандарт).
2. Государственная услуга оказывается местным исполнительным органом по вопросам физической культуры и спорта города областного значения, района (далее – услугодатель).
3. Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникации Республики Казахстан (далее – ЦОН).
4. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – услугополучатель) бесплатно.
5. Форма предоставляемой государственной услуги: бумажная.
6. Результат государственной услуги - выдача выписки из приказа о присвоении спортивного звания, разряда спортсменам, о присвоении категории тренерам, методистам, инструкторам-спортсменам, о присвоении судейской категории по спорту.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) мен көрсетілетін қызметті берушінің іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесін бастау үшін негіз көрсетілетін қызметті алушының өтініші (ұсынымы) болып табылады.
8. Әр процестің мазмұны:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері: құжаттарды қабылдау, тіркеу, құжаттарды бұрыштама қою үшін басшылыққа жолдау (15 минут);
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы: құжатпен танысу, бұрыштама қою, уәкілетті органның жауапты орындаушысына жолдау (1 сағат);
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы: құжат пакеттерінің толықтығын және біліктілік, төреші санатын және спорт дәрежелерін беру талаптарына сәйкестігін тексеру. Мемлекеттік қызмет көрсету туралы шешім шығару, мемлекеттік қызмет көрсету туралы бұйрықтың көшірмесін дайындау, мемлекеттік қызмет көрсету туралы құжаттарды кеңсеге жіберу (күнтізбелік 28 күн);
4) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері: құжаттарды бұрыштама қою үшін басшылыққа жолдау (1 сағат);
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы: бұрыштама қою, кеңсеге жолдау (1 сағат);
6) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері: құжаттарды ХҚО-ға жолдау (1 жұмыс күні ішінде).
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) мен көрсетілетін қызметті берушінің өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) тізімі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы.
10. Іс-қимылдың (процестің) орындалу мерзімінің көрсетілуімен іс-қимыл (процестің) бірізділігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
4. Халыққа қызмет көрсету орталықтарымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
11. ХҚО-ға көрсетілетін қызметті алушы немесе сенімхат бойынша оның өкілі (бұдан әрі - уәкілетті өкілі) мемлекеттік қызметті алу үшін құжаттарды Стандарттың 9 тармағына сәйкес ұсынады.
12. Көрсетілетін қызметті алушымен (немесе уәкілетті өкілмен) құжаттар топтамасы толық ұсынылмаған жағдайда, ХҚО қызметкері өтініш қабылдаудан бас тартады және Стандарттың 4-қосымшасына сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі: құжаттар топтамасын ХҚО-ға тапсырған сәттен бастап – күнтізбелік 30 (отыз) күн.

2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Основанием для начала процедуры оказания государственной услуги является заявление (ходатайство) услугополучателя.
8. Содержание каждой процедуры:
1) Сотрудник канцелярии услугодателя: прием документов, регистрация, направление документов руководству для наложения резолюции (15 минут);
2) Руководитель услугодателя: ознакомление с корреспонденцией, наложение резолюции, отправка ответственному исполнителю уполномоченного органа (1 час);
3) Ответственный исполнитель услугодателя: проверка полноты пакета документов и соответствие требований к присвоению квалификационной, судейской категорий и спортивных разрядов. Вынесение решения об оказании государственной услуги, подготовка выписки из приказа; передача документов об оказании государственной услуги в канцелярию (28 календарных дней);
4) Сотрудник канцелярии услугодателя: направление документов руководству для наложения резолюции (1 час);
5) Руководитель услугодателя: наложение резолюции, отправка в канцелярию (1час);
6) Сотрудник канцелярии услугодателя: передача документов в ЦОН (в течение 1 рабочего дня).
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги.
9. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые учавствуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;
2) руководство услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя.
10. Текстовое табличное описание последовательности действий (процедур) с указанием срока выполнения действия (процедуры) приведено приложении 1 к настоящему Регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги.
11. Услугополучатель или его представитель по доверенности (далее - уполномоченный представитель), для получения государственной услуги предоставляет в ЦОН документы согласно пункта 9 Стандарта.
12. В случае предоставления услугополучателем (или уполномоченным представителем) неполного пакета документов, работник ЦОНа отказывает в приеме заявления и выдает расписку по форме согласно приложения 4 Стандарта.
13. Срок оказания государственной услуги: с момента сдачи пакета документов в ЦОН – 30 (тридцать) календарных дней.

14. Мемлекеттік қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушыдан өтініш (ұсыным) алу кезінен бастап және мемлекеттік қызмет нәтижесін тапсырған кезге дейінгі қызмет көрсету кезеңдері:
Көрсетілетін қызметті алушы (немесе уәкілетті өкіл) ХҚО-ға құжаттар ұсынады:
1) ХҚО инспекторы өтінішті (ұсыным) тіркеуді жүргізеді, көрсетілетін қызметті алушының немесе жеке тұлғаның уәкілетті өкілінің жеке басын куәландыратын түпнұсқа құжаттардың шығарылған электрондық көшірмелерімен салыстырып тексереді, содан кейін түпнұсқаларды көрсетілетін қызметті алушыға немесе жеке тұлғаның уәкілетті өкіліне қайтарады, көрсетілетін қызметті алушыға мыналар көрсетіле отырып, тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі:
сұраудың қабылданған күні мен нөмірі;
сұратылған мемлекеттік көрсетілетін қызмет түрі;
қоса берілген құжаттардың атауы мен саны;
құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған ХҚО қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты;
көрсетілетін қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты, уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары.
2) ХҚО жинақтау бөлімінің инспекторы құжаттарды көрсетілетін қызметті берушіге береді;
3) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері ХҚО АЖ бекітеді және қабылданған құжаттарды тіркейді, содан кейін басшыға қарастыруға жолдайды;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы қарастырғаннан кейін жауапты орындаушыға тапсырма береді;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ХҚО-дан ұсынылған құжаттарды қарастыруды жүзеге асырады, бұйрықты, бұйрықтың көшірмелерін рәсімдейді, содан кейін басшыға қол қоюға жолдайды;
6) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы бұйрыққа қол қойып, кеңсеге жолдайды;
7) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ХҚО-ға жолдайды, бұл ретте ХҚО АЖ бекітеді.
15. ХҚО көрсетілетін қызметті алушыға (немесе уәкілетті өкіліне) бұйрық көшірмелерін 15 минут ішінде ұсынады.
16. Мемлекеттік қызметті көрсету поцесіндегі іс-қимылдардың логикалық бірізділігі арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызбалар осы Регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
"Екінші және үшінші разрядтар, бірінші,
екінші және үшінші жасөспірімдік
разрядтар, біліктілігі жоғары және орта
деңгейдегі екінші санатты жаттықтырушы,
біліктілігі жоғары деңгейдегі екінші
санатты нұсқаушы-спортшы, біліктілігі
жоғары және орта деңгейдегі
санатты әдіскер, спорт төрешісі спорттық
разрядтары мен санаттарын беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
1-қосымша
Бірізділіктің және іс-қимылдың (үдерістің) өзара әрекеттестігінің
сипаттамасы
1 кесте. Іс-қимылдарды сипаттау
Негізгі процестің (жұмыс барысы, ағымы) іс-қимылдары
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағымының) №
1
2
3
Атауы
ХҚО инспекторы
ХҚО жинақтау бөлімінің инспекторы
ХҚО жинақтау бөлімінің инспекторы
Іс-қимылдың (процестің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдайды
Журналға қол қойып, құжат жинайды
Тізілімді жасап, құжаттарды жөнелтеді
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Журналда тіркеу және қөшірмесін беру
Жинақтау бөліміне құжат жинау
Көрсетілетін қызметті берушіге құжат жіберу
Орындалу мерзімі
15 минут

14. Этапы оказания услуги с момента получения заявления от услугополучателя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
Услугополучатель (или уполномоченный представитель) подает документы в ЦОН:
1) инспектор ЦОНа проводит регистрацию заявления (представления), сверяет подлинность оригиналов документов, удостоверяющих личность услугополучателя или личность уполномоченного представителя физического лица, с воспроизведенными электронными копиями документов, после чего возвращает оригиналы услугополучателю или уполномоченному представителю физического лица и выдает расписку о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема запроса;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и название приложенных документов;
даты (времени) и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества работника ЦОНа, принявшего заявление на оформление документов;
фамилии, имени, отчества услугополучателя, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя и их контактные телефоны.
2) инспектор накопительного отдела ЦОН передает документы услугодателю;
3) сотрудник канцелярии услугодателя фиксирует в ИС ЦОН и проводит регистрацию полученных документов, затем передает на рассмотрение руководителю;
4) после рассмотрения руководитель отписывает ответственному исполнителю;
5) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет рассмотрение представленных документов из ЦОНа, оформляет приказ, выписки из приказа, затем направляет на подписание руководителю;
6) руководитель услугодателя подписывает приказ и направляет в канцелярию;
7) сотрудник канцелярии услугодателя направляет результат оказания государственной услуги в ЦОН, при этом фиксирует в ИС ЦОН.
15. ЦОН выдает услугополучателю (или уполномоченному представителю) выписку из приказа в течение 15 минут.
16. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью действий в процессе оказания государственной услуги, приведены в приложении 2 к настоящему Регламенту
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов
и категорий: второй и третий, первый, второй
и третий юношеские, тренер высшего и
среднего уровня квалификации второй
категории, инструктор - спортсмен высшего
уровня квалификации второй категории,
методист высшего и среднего уровня
квалификации второй категории, судья по
спорту"
Описание
последовательности и взаимодействия действий (процедур)
Таблица 1. Описание действий
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
Наименование
Инспектор ЦОНа
Инспекторнакопительного отдела ЦОНа
Инспекторнакопительного отдела ЦОНа
Наименование действия(процесса, процедуры,операции) и их описание
Прием документов
Расписывается в журнале и собираетдокументы
Составляет реестр и направляет документы
Форма завершения(данные, документ,организационно-распорядительноерешение)
Регистрация в журнале и выдачарасписки
Сбор документов внакопительный отдел
Отправка документов услуодателю
Сроки исполнения
15 минут

1 жұмыс күніне 2 рет
1 жұмыс күніне екі реттен кем емес
Негізгі процестің (жұмыс барысы, ағымы) әрекеттері
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағымының) №
4
5
6
Атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
Іс-қимылдың (процестің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, тіркеу, өтініштерді басшылыққа жолдау
Құжатпен танысу, жауапты орындаушыны анықтау
Құжат пакеттерінің толықтығын және біліктілік, төреші санатын және спорт дәрежелерін беру талаптарына сәйкестігін тексеруді жүзеге асыру, бұйрықтың көшірмесін рәсімдеу
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Құжаттарды бұрыштама қою үшін басшылыққа жолдау
Бұрыштама қою, жауапты орындаушыға жолдау
Құжаттарды басшыға тапсыру
Орындалу мерзімі
15 минут
1 сағат
Күнтізбелік 28 күн ішінде
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағымының) №
7
8
9
Атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
ХҚО инспекторы
Іс-қимылдың (процестің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттармен танысу
Құжаттарды тіркеу
Көрсетілетін қызметті алушыға бұйрықтың көшірмесін беру
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Құжатқа қол қою
ХҚО-ға бұйрықтың көшірмесін жолдау
Көрсетілетін қызметті алушыға бұйрықтың көшірмесін беру туралы қолхат
Орындалу мерзімі
30 минут
1 жұмыс күні ішінде
15 минут ішінде
2 кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі процесс
1 топ
ХҚО инспекторы
2 топ
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
3 топ
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
4 топ
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
№ 1 әрекет
Құжаттарды қабылдау, қолхат беру, өтінішті тіркеу, көрсетілетін қызметті берушіге құжаттарды жолдау
№ 2 әрекет
ХҚО-дан өтінішті қабылдау, өтінішті көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдау
№ 3 әрекет
Орындау үшін көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын анықтау, бұрыштама қою
№ 4 әрекет Құжаттардың толықтығын және біліктілік, төреші санатын және спорт дәрежелерін беру талаптарына сәйкестігін тексеруді жүзеге асыру, бұйрықтың көшірмесін дайындау, рәсімдеу
№ 5 әрекет
Нәтижеге қол қою
№ 6 әрекет
ХҚО АЖ белгілейді
№ 7 әрекет
ХҚО бұйрықтың көшірмесін тапсыру
№ 8 әрекет
ХҚО-да көрсетілетін қызметті алушыға бұйрықтың немесе бас тарту туралы дәлелді жауаптың көшірмесін беру
"Екінші және үшінші разрядтар, бірінші, екінші
және үшінші жасөспірімдік разрядтар, біліктілігі
жоғары және орта деңгейдегі екінші санатты
жаттықтырушы, біліктілігі жоғары деңгейдегі
екінші санатты нұсқаушы-спортшы, біліктілігі
жоғары және орта деңгейдегі екінші санатты
әдіскер, спорт төрешісі спорттық разрядтары мен
санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2–қосымша
"Екінші және үшінші разрядтар, бірінші, екінші және үшінші жасөспірімдік разрядтар, біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі екінші санатты жаттықтырушы, біліктілігі жоғары деңгейдегі екінші санатты нұсқаушы-спортшы, біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі екінші санатты әдіскер, спорт төрешісі спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы

2 раза в 1 рабочий день
Не менее двух раз в 1 рабочий день
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия (хода, потока работ)
4
5
6
Наименование
Сотрудник канцелярии услугодателя
Руководитель услугодателя
Ответственныйисполнитель услугодателя
Наименование действия(процесса, процедуры,операции) и их описание
Прием документов,регистрация, направлениезаявления руководителю
Ознакомление скорреспонденциейопределениеответственного исполнителя
Осуществление проверки полноты документов, соответствия требованиям к присвоению квалификационной, судейской категории и спортивных разрядов,подготовка, оформление выписки из приказа
Форма завершения(данные, документ,организационно-распорядительноерешение)
Направлениедокументовруководству дляналожениярезолюции
Наложение резолюции,отправкаответственному исполнителю
Передача документов руководителю
Сроки исполнения
15 минут
1 час
В течение 28 календарных дней
№ действия (хода,потока работ)
7
8
9
Наименование
Руководитель услугодателя
Сотрудник канцелярии услугодателя
Инспектор ЦОНа
Наименование действия(процесса, процедуры,операции) и их описание
Ознакомление сдокументами
Регистрация документов
Выдача выписки из приказа услугополучателю
Форма завершения(данные, документ,организационно-распорядительноерешение)
Подписание документа
Передача выписки из приказа в ЦОН
Расписка о выдаче выписки из приказа услугополучателю
Сроки исполнения
30 минут
В течение 1 рабочего дня
В течение 15 минут
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс.
Группа 1
Инспектор ЦОНа
Группа 2 сотрудник канцелярии услугодателя
Группа 3
Руководитель услугодателя
Группа 4
Ответственный исполнитель услугодателя
Действие № 1
Прием документов,выдача расписки,регистрация заявления, направление документов услугодателю
Действие № 2
Прием заявления из ЦОНа, направление заявления руководителю услугодателя
Действие № 3
Определение ответственного исполнителя услугодателя для исполнения, наложение резолюции
Действие № 4 Осуществление проверки полноты документов, соответствия требований к присвоению квалификационной, судейской категории и спортивных разрядов,подготовка, оформление приказа, выписки из приказа
Действие № 5 Подписание результата
Действие № 6 фиксирует в ИС ЦОН
Действие № 7 Передача выписки из приказа в ЦОН
Действие № 8
Выдача выписки из приказа или мотивированного ответа об отказе получателю в ЦОНе
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов
и категорий: второй и третий, первый, второй
и третий юношеские, тренер высшего и
среднего уровня квалификации второй
категории, инструктор - спортсмен высшего
уровня квалификации второй категории,
методист высшего и среднего уровня
квалификации второй категории, судья по
спорту"
Справочник бизнесс-процессов оказания государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор - спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту"