"Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2014 жылғы 29 шілдедегі № 40/07 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 тамызда № 2724 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 28/13 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 19.04.2016 № 28/13 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңдарына, "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 134 қаулысына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Н. Әбдібеков
Қарағанды облысы әкімдігінің
2014 жылғы 29 шілдедегі
№ 40/07 қаулысымен
бекітілді
"Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) облыс әкімдігінің, аудан және қала әкімдіктерінің өкілетті органдары – "Қарағанды облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесімен, аудан және қалалардың ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімдерімен (бұдан әрi – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті алушылардың банк шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем шоттары тізілімін ұсыну болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" № 134 қаулысымен бекітілген "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 9-тармағында көрсетілген құжаттарды көрсетілетін қызметті алушымен ұсыну мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылдар) бастауға негіздеме болып табылады.

Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям"
Постановление акимата Карагандинской области от 29 июля 2014 года № 40/07. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 августа 2014 года № 2724. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 19 апреля 2016 года № 28/13
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 19.04.2016 № 28/13.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 134 "постановлением" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить регламент государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Н. Абдибеков
Утвержден
постановлением акимата
Карагандинской области
от 29 июля 2014 года № 40/07
Регламент государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" (далее – государственная услуга) оказывается уполномоченными органами акимата области, акиматов районов и городов областного значения – государственным учреждением "Управление сельского хозяйства Карагандинской области", отделами сельского хозяйства и ветеринарии районов и городов (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через услугодателя.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Карагандинской области от 13.04.2015 № 16/08 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является подача услугополучателем документов, указанных в пункте 9 Стандарта государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 134 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" (далее – Стандарт).

5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін рәсімдердің (іс-қимылдардың) мазмұны, орындалу ұзақтығы:
1-ші іс-қимыл – аудан, облыстық маңызы бар қала әкімі ведомствоаралық комиссия (бұдан әрі – ВАК) құрады.
ВАК-тың жұмыс органы ауданның, облыстық маңызы бар қаланың ауыл шаруашылығы бөлімі (бұдан әрі – бөлім) болып табылады;
2-ші іс-қимыл – бөлім көрсетілетін қызметті алушылардан құжаттарды қабылдау мерзімдерін көрсете отырып, ВАК-тың жұмыс тәртібін жергілікті бұқаралық ақпарат құралдарында (бұдан әрі – БАҚ) жариялауды қамтамасыз етеді;
3-ші іс-қимыл – бөлімнің Стандарттың 9-тармағында көзделген өтінімдер мен құжаттарды қабылдауы және тіркеуі. Орындалу ұзақтығы – 15 (он бес) минуттан артық емес;
4-ші іс-қимыл - ВАК ағымдағы жылдың 25 ақпанына дейінгі мерзімде ұсынылған өтінімдерді қарайды және тиісті хаттамаға қол қойып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 4 ақпандағы № 237 қаулысымен бекітілген Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су жеткізу жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау ережесінің (бұдан әрі – Ереже) 4 қосымшасына сәйкес нысан бойынша су пайдаланушылардың ауылдық тұтыну кооперативтері (бұдан әрі – САТК) шегінде көрсетілетін қызметті алушылардың тізілімін аудан, облыстық маңызы бар қала әкіміне бекітуге ұсынады. Орындалу ұзақтығы – 5 (бес) күнтізбелік күн ішінде;
5-ші іс-қимыл - аудан, облыстық маңызы бар қала әкімі САТК бөлінісінде көрсетілетін қызметті алушылардың тізілімін бекітеді және облыс ауыл шаруашылығы басқармасына (бұдан әрі – Басқарма) ұсынады. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) күнтізбелік күн ішінде;
6-шы іс-қимыл – Басқарма көрсетілетін қызметті алушылардың тізілімін алып, аудан бойынша субсидиялаудың жалпы сомасының уәкілетті орган белгілеген су пайдалану лимитімен сәйкестігін салыстырып тексереді. Одан кейін жылдық субсидия сомаларын көрсете отырып, тізілімді бекіту жөнінде аудандар, облыстық маңызы бар қалалар әкімдері қабылдаған шешімдер туралы көрсетілетін қызметті алушыларды жазбаша түрде хабардар етеді. Орындалу ұзақтығы – 6 (алты) күнтізбелік күн ішінде;
7-ші іс-қимыл – бөліммен Стандарттың 3 қосымшасына сәйкес нысан бойынша көрсетілген қызметтер актілерін және төлем құжаттарының көшірмелерін қабылдауы;
8-ші іс-қимыл – бөлім Стандарттың 9-тармағының 2) тармақшасында көрсетілген құжаттарды тексергеннен кейін Басқармаға су пайдаланушылар бойынша жиынтық тізілімді жібереді. Орындалу ұзақтығы – 5 (бес) күнтізбелік күн ішінде;
9-шы іс-қимыл – Басқарма ұсынылған құжаттардың Ереже талаптарына сәйкестігін тексереді және 3 (үш) күн ішінде бюджеттік субсидияларды төлеуге ведомость пен төлем шоттарын қалыптастырады. Төлем жүргізу кезінде Басқарма 2 (екі) күнтізбелік күн ішінде аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем шоттарының тізілімін және төлем шоттарын ұсынады. Орындалу ұзақтығы – 5 (бес) күнтізбелік күн ішінде;

5. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
действие 1 – акимом района, города областного значения создается межведомственная комиссия (далее - МВК).
Рабочим органом МВК является отдел сельского хозяйства района, города областного значения (далее - отдел);
действие 2 – отдел обеспечивает публикацию порядка работы МВК в местных средствах массовой информации (далее - СМИ) с указанием сроков приема документов от услугополучателей;
действие 3 – прием и регистрация отделом заявок и документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта. Длительность выполнения - не более 15 (пятнадцати) минут;
действие 4 - МВК рассматривает представленные заявки и подписав соответствующий протокол, предоставляет акиму района, города областного значения на утверждение реестр услугополучателей в разрезе сельских потребительских кооперативов водопользователей (далее - СПКВ) по форме согласно приложению 4 к Правилам субсидирования стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2006 года № 237 (далее - Правила). Длительность выполнения - в течение 5 (пяти) календарных дней;
действие 5 – аким района, города областного значения утверждает реестр услугополучателей в разрезе СПКВ и предоставляет в управление сельского хозяйства области (далее - Управление). Длительность выполнения – в течение 3 (трех) календарных дней;
действие 6 - Управление, получив реестр услугополучателей, сверяет соответствие общей суммы субсидирования по району с лимитом водопользования, установленным уполномоченным органом. После чего уведомляет в письменной форме услугополучателей о принятых решениях акимами районов, городов областного значения по утверждению реестра с указанием годовых сумм субсидий. Длительность выполнения – в течение 6 (шести) календарных дней;
действие 7 – прием отделом актов оказанных услуг по форме согласно приложению 3 к Стандарту и копий платежных документов;
действие 8 - отдел после проверки документов, указанных в подпункте 2) пункта 9 Стандарта, направляет в Управление сводный реестр по водопользователям. Длительность выполнения - в течение 5 (пяти) календарных дней;
действие 9 – Управление проверяет соответствие представленных документов требованиям Правил и в течение 3 (трех) дней формирует ведомость на выплату бюджетных субсидий и счета к оплате. При проведении платежа Управление предоставляет в течение 2 (двух) календарных дней в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате и счета к оплате. Длительность выполнения – в течение 5 (пяти) календарных дней.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными постановлением акимата Карагандинской области от 13.04.2015 № 16/08 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

6. Осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 1-ші іс-қимыл бойынша мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі 2-ші іс-қимылды бастау үшін негіз болып табылатын ВАК құру болып табылады. Осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 2-ші іс-қимылдың нәтижесі 3-ші іс-қимылды бастау үшін негіз болып табылатын ВАК-тың жұмыс тәртібін жергілікті БАҚ-та жариялау болып табылады. Осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 3-ші іс-қимылдың нәтижесі 4-ші іс-қимылды бастау үшін негіз болып табылатын қабылданған өтінімдер болып табылады. Осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 4-ші іс-қимылдың нәтижесі 5-ші іс-қимылды бастау үшін негіз болып табылатын көрсетілетін қызметті алушылардың тізілімі болып табылады. Осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 5-ші іс-қимылдың нәтижесі 6-шы іс-қимылды бастау үшін негіз болып табылатын бекітілген тізілімді Басқарма бөліміне ұсыну болып табылады. Осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 6-шы іс-қимылдың нәтижесі 7-ші іс-қимылды бастау үшін негіз болып табылатын аудан, облыстық маңызы бар қала әкімі қабылдаған шешімдер туралы көрсетілетін қызметті алушыларды хабардар ету болып табылады. Осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 7-ші іс-қимылдың нәтижесі 8-ші іс-қимылды бастау үшін негіз болып табылатын бөлімнің су беру жөнінде көрсетілген қызметтердің актілерін, төлем құжаттары көшірмелерін қабылдауы болып табылады. Осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 8-ші іс-қимылдың нәтижесі 9-шы іс-қимылды бастау үшін негіз болып табылатын Басқармаға көрсетілген қызметтер бойынша жиынтық тізілімді ұсыну болып табылады. Осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 9-шы іс-қимылдың нәтижесі аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем шоттарының тізілімін ұсыну болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесіне қатысатын қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) Аудан, облыстық маңызы бар қала әкімі;
2) ВАК;
3) бөлім;
4) Басқарма;
5) аумақтық қазынашылық бөлімшесі.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлердің) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдың) реттілігінің сипаттамасы:
1) аудан, облыстық маңызы бар қала әкімі ВАК құрады;
2) бөлім көрсетілетін қызметті алушылардан құжаттарды қабылдау мерзімін көрсете отырып, ВАК-тың жұмыс тәртібін жергілікті БАҚ-та жариялауды қамтамасыз етеді;
3) бөлімнің Стандарттың 9-тармағында көзделген өтінімдер мен құжаттарды қабылдауы және тіркеуі. Орындалу ұзақтығы – 15 (он бес) минуттан артық емес;

6. Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги по действию 1, указанному в пункте 5 настоящего Регламента является создание МВК, который служит основанием для начала выполнения действия 2. Результатом действия 2, указанного в пункте 5 настоящего Регламента, является публикация порядка работы МВК в местных СМИ, которая служит основанием для выполнения действия 3. Результатом действия 3, указанного в пункте 5 настоящего Регламента, являются принятые заявки, которые служат основанием для выполнения действия 4. Результатом действия 4, указанного в пункте 5 настоящего Регламента, является реестр услугополучателей, который служит основанием для выполнения действия 5. Результатом действия 5, указанного в пункте 5 настоящего Регламента, является предоставление в отдел Управления утвержденного реестра, который служит основанием для выполнения действия 6. Результатом действия 6, указанного в пункте 5 настоящего Регламента, является уведомление услугополучателей о решениях, принятых акимом района, города областного значения, который служит основанием для выполнения действия 7. Результатом действия 7, указанного в пункте 5 настоящего Регламента, является принятые отделом акты оказанных услуг по подаче воды, копии платежных документов, которые служат основанием для выполнения действия 8. Результатом действия 8, указанного в пункте 5 настоящего Регламента, является предоставление сводного реестра по оказанным услугам в Управление, который служит основанием для выполнения действия 9. Результатом действия 9, указанного в пункте 5 настоящего Регламента, является предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) аким района, города областного значения;
2) МВК;
3) отдел;
4) Управление;
5) территориальное подразделение казначейства.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) создается акимом района, города областного значения МВК;
2) отдел обеспечивает публикацию порядка работы МВК в местных СМИ с указанием сроков приема документов от услугополучателей;
3) прием и регистрация отделом заявок и документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта. Длительность выполнения - не более 15 (пятнадцати) минут;

4) ВАК ұсынылған өтінімдерді қарайды және тиісті хаттамаға қол қойып, Ереженің 4 қосымшасына сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушылардың тізілімін аудан, облыстық маңызы бар қала әкіміне бекітуге ұсынады. Орындалу ұзақтығы – 5 (бес) күнтізбелік күн ішінде;
5) аудан, облыстық маңызы бар қала әкімі САТК шегінде көрсетілетін қызметті алушылардың тізілімін бекітеді және Басқармаға ұсынады. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) күнтізбелік күн ішінде;
6) Басқарма бөлімі көрсетілетін қызметті алушылардың тізілімін алып, аудан бойынша субсидиялаудың жалпы сомасының уәкілетті орган белгілеген су пайдалану лимитімен сәйкестігін салыстырып тексереді. Одан кейін жылдық субсидия сомаларын көрсете отырып, тізілімді бекіту жөнінде аудандар, облыстық маңызы бар қалалар әкімдері қабылдаған шешімдер туралы көрсетілетін қызметті алушыларды жазбаша түрде хабардар етеді. Орындалу ұзақтығы – 6 (алты) күнтізбелік күн ішінде;
7) бөліммен Стандарттың 3 қосымшасына сәйкес нысан бойынша көрсетілген қызметтер актілерін және төлем құжаттарының көшірмелерін қабылдауы;
8) бөлім Стандарттың 9-тармағының 2) тармақшасында көрсетілген құжаттарды тексергеннен кейін Басқармаға су пайдаланушылар бойынша жиынтық тізілімді жібереді. Орындалу ұзақтығы – 5 (бес) күнтізбелік күн ішінде;
9) Басқарма ұсынылған құжаттардың Ереже талаптарына сәйкестігін тексереді және 3 (үш) күн ішінде бюджеттік субсидияларды төлеуге ведомость пен төлем шоттарын қалыптастырады. Төлем жүргізу кезінде Басқарма 2 (екі) күнтізбелік күн ішінде аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем шоттарының тізілімін және төлем шоттарын ұсынады. Орындалу ұзақтығы – 5 (бес) күнтізбелік күн ішінде.
9. Рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау осы Регламентке 1-қосымшаға сәйкес әрбір іс-қимылды (рәсімді) өту блок-схемасында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
11. Осы "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы көрсетілмейді.
"Ауыл шаруашылығы
тауарын өндірушілерге
су беру қызметтерінің
құнын субсидиялау"
мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Әрбір іс - қимылды (рәсімді) өту блок-схемасы
"Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге
су беру қызметтерінің құнын субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамасы

4) МВК рассматривает представленные заявки и, подписав соответствующий протокол, предоставляет акиму района, города областного значения на утверждение реестр услугополучателей в разрезе СПКВ по форме согласно приложению 4 к Правилам. Длительность выполнения - в течение 5 (пяти) календарных дней;
5) аким района, города областного значения утверждает реестр услугополучателей в разрезе СПКВ и предоставляет в Управление. Длительность выполнения – в течение 3 (трех) календарных дней;
6) Управление, получив реестр услугополучателей, сверяет соответствие общей суммы субсидирования по району с лимитом водопользования, установленным уполномоченным органом. После чего уведомляет в письменной форме услугополучателей о принятых решениях акимами районов, городов областного значения по утверждению реестра с указанием годовых сумм субсидий. Длительность выполнения – в течение 6 (шести) календарных дней;
7) прием отделом актов оказанных услуг по форме согласно приложению 3 к Стандарту и копий платежных документов;
8) отдел после проверки документов, указанных в подпункте 2) пункта 9 Стандарта, направляет их в отдел Управления. Длительность выполнения - в течение 5 (пяти) календарных дней;
9) Управление проверяет соответствие представленных документов требованиям Правил и в течение 3 (трех) дней формирует ведомость на выплату бюджетных субсидий и счета к оплате. При проведении платежа Управление предоставляет в течение 2 (двух) календарных дней в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате и счета к оплате. Длительность выполнения – в течение 5 (пяти) календарных дней.
9. Описание последовательности процедур (действий) указано в блок-схеме прохождения каждого действия (процедуры), согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
10. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
11. Настоящая государственная услуга "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" через центр обслуживания населения не оказывается.
Приложение 1
к регламенту
государственной услуги
"Субсидирование
стоимости услуг по
подаче воды сельскохозяйственным
товаропроизводителям"
Блок-схема
прохождения каждого действия (процедуры)
Приложение 2
к регламенту
государственной услуги
"Субсидирование
стоимости услуг по
подаче воды сельскохозяйственным
товаропроизводителям"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги