Қарағанды облыстық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы ХХII сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 242 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2014 жылғы 20 қарашадағы XХХ сессиясының № 332 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 қарашада № 2831 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 242 ХХII сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 2471 болып тіркелген, 2013 жылғы 28 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" № 227-228 (21632), 2013 жылғы 28 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" № 187 (21520) газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 14 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет 1234567 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 170965925 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 47818239 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 1764607 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2915 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 121380164 мың теңге;
2) шығындар – 171458526 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 672329 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 3489897 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2817568 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 757928 мың.теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 1050118 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 292190 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1922858 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1922858 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 3489897 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 2831621 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1264582 мың теңге.";
8-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение XXII сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2013 года N 242 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение ХXX сессии Карагандинского областного маслихата от 20 ноября 2014 года N 332. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 ноября 2014 года N 2831
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXII сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2013 года № 242 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2471, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 28 декабря 2013 года № 227-228 (21632), "Индустриальная Караганда" от 28 декабря 2013 года № 187 (21520), в информационно-правовой системе "Әділет" 14 января 2014 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1234567 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 170965925 тыс.тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 47818239 тыс.тенге;
неналоговым поступлениям – 1764607 тыс.тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2915 тыс.тенге;
поступлениям трансфертов – 121380164 тыс.тенге;
2) затраты – 171458526 тыс.тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 672329 тыс.тенге:
бюджетные кредиты – 3489897 тыс.тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2817568 тыс.тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 757928 тыс.тенге:
приобретение финансовых активов – 1050118 тыс.тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 292190 тыс.тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1922858 тыс.тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1922858 тыс.тенге:
поступление займов – 3489897 тыс.тенге;
погашение займов – 2831621 тыс.тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1264582 тыс.тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:

"8. Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылға арналған резерві 377599 мың теңге сомасында бекітілсін.";
нұсқалған шешімнің 145 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            М. Миргаязов
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Н. Дулатбеков
Қарағанды облыстық мәслихатының

"8. Утвердить резерв акимата Карагандинской области на 2014 год в сумме 377 599 тыс.тенге.";
приложения 145 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        М. Миргаязов
Секретарь областного маслихата             Н. Дулатбеков
Приложение 1
к решению XXX сессии
Карагандинского областного

357388
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
609235
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
332169
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
552071
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
597224
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1133504
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
62653
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
2962722
4
Емханалар
17635042
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
17635042
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1653655
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
540602
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
15288300
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
152485
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
1911964
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1911964
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1867822
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
44142
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
5368859
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3763670
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
133945
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
754006
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
20190
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
7846
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
41282
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
2806401

357388
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
609235
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
332169
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
552071
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
597224
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1133504
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
62653
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2962722
4
Поликлиники
17635042
253
Управление здравоохранения области
17635042
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1653655
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
540602
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
15288300
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
152485
5
Другие виды медицинской помощи
1911964
253
Управление здравоохранения области
1911964
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1867822
029
Областные базы спецмедснабжения
44142
9
Прочие услуги в области здравоохранения
5368859
253
Управление здравоохранения области
3763670
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
133945
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
754006
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
20190
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
7846
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
41282
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2806401

271
Облыстың құрылыс басқармасы
1605189
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1519511
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік акушерлік пункттер салу
85678
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5023414
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4246862
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2572366
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
526158
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1560623
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
4342
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
481243
261
Облыстың білім басқармасы
1674496
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1493568
037
Әлеуметтік сауықтандыру
180928
2
Әлеуметтiк көмек
455143
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
455143
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
372896
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
71501
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10746
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
321409
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
202372
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100587
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
773
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
102
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20882
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
41096
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
31655
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

271
Управление строительства области
1605189
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1519511
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
85678
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5023414
1
Социальное обеспечение
4246862
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2572366
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
526158
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
1560623
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
4342
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
481243
261
Управление образования области
1674496
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1493568
037
Социальная реабилитация
180928
2
Социальная помощь
455143
256
Управление координации занятости и социальных программ области
455143
003
Социальная поддержка инвалидов
372896
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
71501
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
10746
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
321409
256
Управление координации занятости и социальных программ области
202372
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
100587
007
Капитальные расходы государственного органа
773
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
102
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
20882
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
41096
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
31655
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

80228
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
563
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
212326
283
Облыстың жастар саясаты мәселелері жөніндегі басқармасы
152847
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
79952
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1830
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
70978
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
87
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
8543896
1
Ауыл шаруашылығы
7102300
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
7102300
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79903
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
235047
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
2115715
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
2012550
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
196688
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1376820
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
43926
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
65510
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
75090
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
22166
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
595
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
54574
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
724017
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау

80228
003
Капитальные расходы государственного органа
563
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
212326
283
Управление по вопросам молодежной политики области
152847
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
79952
003
Капитальные расходы государственного органа
1830
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
70978
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
87
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8543896
1
Сельское хозяйство
7102300
255
Управление сельского хозяйства области
7102300
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
79903
002
Поддержка семеноводства
235047
010
Государственная поддержка племенного животноводства
2115715
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
2012550
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
196688
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1376820
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
43926
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
65510
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
75090
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
22166
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
595
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
54574
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
724017
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса

962569
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2252042
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
91250
019
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
91250
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
2456397
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
24000
008
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1462954
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
130000
016
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
114943
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
724500
277
Облыстың өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
109099
001
Жергілікті деңгейде өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92719
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2819
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
13561
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1727323
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
876864
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
844488
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
5971
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
2670145
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
377599
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

962569
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
2252042
273
Управление культуры, архивов и документации области
91250
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
91250
275
Управление предпринимательства области
2456397
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
24000
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1462954
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
130000
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
114943
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
724500
277
Управление промышленности и индустриально-инновационного развития области
109099
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере промышленности и индустриально-инновационного развития на местном уровне
92719
003
Капитальные расходы государственного органа
2819
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
13561
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1727323
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
876864
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
844488
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
5971
299
Управление экономики и финансов области
2670145
012
Резерв местного исполнительного органа области
377599
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов

26681
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
26681
277
Облыстың өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
1023437
022
"Сарыарқа" ӘКК" ҰК" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
1023437
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
292190
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-1922858
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
1922858
Қарағанды облыстық мәслихатының
2014 жылғы 20 қарашадағы
ХХХ сессиясының № 332 шешіміне
2 қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
ХXII сессиясының № 242 шешіміне
4 қосымша
2014 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен кредиттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
68635532
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
35799476
Нысаналы даму трансферттері
29346159
Бюджеттік кредиттер
3489897
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
35799476
оның ішінде:
Облыс мәслихатының аппараты
177
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
177
Облыс әкімінің аппараты
6094
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
6094
Облыстың тексеру комиссиясы
279
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
279
Облыстың мемлекеттік активтер және сатып алу басқармасы
210
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
210
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
118079
Жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз етуге
101973
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге

26681
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
26681
277
Управление промышленности и индустриально-инновационного развития области
1023437
022
Увеличение уставного капитала АО "НК "СПК" "Сарыарка"
1023437
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
Поступление от продажи финансовых активов государства
292190
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
V. Дефицит (профицит) бюджета
-1922858
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
1922858
Приложение 2
к решению XXX сессии
Карагандинского областного
маслихата от "20" ноября 2014 года
№ 332
Приложение 4
к решению XXII сессии
Карагандинского областного
маслихата от 12 декабря 2013 года
№ 242
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2014 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
68635532
в том числе:
Целевые текущие трансферты
35799476
Целевые трансферты на развитие
29346159
Бюджетные кредиты
3489897
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
35799476
в том числе:
Аппарат маслихата области
177
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
177
Аппарат акима области
6094
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
6094
Ревизионная комиссиия области
279
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
279
Управление государственных активов и закупок области
210
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
210
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
118079
На обеспечение безопасности дорожного движения
101973
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов

4152183
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1855049
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
199171
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға
36997
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында оқитындарға шәкіртақы көлемін ұлғайтуға
151098
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарының оқу-өндірістік шеберханаларын, зертханаларын жаңартуға және қайта жабдықтауға
375000
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
339629
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
808191
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
387048
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
23768415
Жергілікті бюджет арқылы қаржыландырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге
17393842
Дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
3363771
Жергiлiктi деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
1547242
Халықтың иммунитетін сақтандыруды қамтамасыз етуге
889146
Жергілікті атқарушы органдардың тапсырысы бойынша техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында оқитындарға шәкіртақы көлемін ұлғайтуға
9555
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
256063
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
308796
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
215830
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
20882
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
41096
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша шаралар Жоспарын жүзеге асыруға
6158
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге

4152183
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1855049
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
199171
На увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования
36997
На увеличение размера стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального образования
151098
На обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
375000
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
339629
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
808191
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
387048
Управление здравоохранения области
23768415
На обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
17393842
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
3363771
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
1547242
На обеспечение иммунопрофилактики населения
889146
На увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного заказа местных исполнительных органов
9555
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
256063
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
308796
Управление координации занятости и социальных программ области
215830
На введение стандартов специальных социальных услуг
20882
На размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
41096
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
6158
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов

1222371
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
876864
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
178
Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдану
8860
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
336469
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
471187
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
470922
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
265
Облыстың табиғат ресурстары және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
14750
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
14750
Облыстың құрылыс басқармасы
112
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
112
Нысаналы даму трансферттері:
29346159
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
17909019
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салуға
203020
Білім беру объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
2317692
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1400000
Спорт объектілерін дамыту
671200
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға
4526833
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
2974859
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
2748734
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
42476
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасының шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
900512
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға

1222371
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
876864
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
178
На поддержку использования возобновляемых источников энергии
8860
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
336469
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
471187
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
470922
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
265
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
14750
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
14750
Управление строительства области
112
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
112
Целевые трансферты на развитие:
29346159
в том числе:
Управление строительства области
17909019
На строительство объектов общественного порядка и безопасности
203020
На строительство и реконструкцию объектов образования
2317692
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1400000
Развитие объектов спорта
671200
На развитие объектов коммунального хозяйства
4526833
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2974859
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2748734
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
42476
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
900512
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы

2123693
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2695598
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
1084589
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
1611009
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7820449
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
5382591
Ауылдық елді мекендерде сумен қамту жүйесін дамытуға
1587842
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
5528
Мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға
844488
Облыстың өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму
басқармасы
921093
"Сарыарқа" ӘКК" ҰК" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
921093
Бюджеттік кредиттер
3489897
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
2000000
Тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
2000000
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
485545
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
485545
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
753400
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
753400
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
250952
Моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредиттер беру
250952
Қарағанды облыстық мәслихатының
2014 жылғы 20 қарашадағы
ХХХ сессиясының № 332 шешіміне
3 қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
ХXII сессиясының № 242 шешіміне
5 қосымша
2014 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
41636987
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
15402504
Нысаналы даму трансферттері
23497986
Бюджеттік кредиттер
2736497
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
15402504
оның ішінде:
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
2272546
Мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындар қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
2272546
Облыстың білім беру басқармасы
3194613
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
1855049
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
196762
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
318638
Білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық және ғылыми-әдістемелік қамтамасыз етуге

2123693
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2695598
На развитие транспортной инфраструктуры
1084589
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
1611009
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7820449
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
5382591
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
1587842
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
5528
На увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
844488
Управление промышленности и индустриально-инновационного развития области
921093
Увеличение уставного капитала АО "НК "СПК" "Сарыарка"
921093
Бюджетные кредиты
3489897
в том числе:
Управление строительства области
2000000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
2000000
Управление экономики и финансов области
485545
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
485545
Управление сельского хозяйства области
753400
Кредитование на содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
753400
Управление предпринимательства области
250952
На содействие развитию предпринимательства в моногородах
250952
Приложение 3
к решению XXX сессии
Карагандинского областного
маслихата от "20" ноября 2014 года
№ 332
Приложение 5
к решению XXII сессии
Карагандинского областного
маслихата от 12 декабря 2013 года
№ 242
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2014 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
41636987
в том числе:
Целевые текущие трансферты
15402504
Целевые трансферты на развитие
23497986
Бюджетные кредиты
2736497
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
15402504
в том числе:
Управление экономики и финансов области
2272546
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2272546
Управление образования области
3194613
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1855049
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
196762
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
318638
На материально-техническое и научно-методическое обеспечение организаций образования