"Субсидияланатын тыңайтқыштар, гербицидтердің түрлерін және субсидиялау нормаларын белгілеу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 тамыздағы № 43/10 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 68/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 желтоқсанда № 2894 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2015 жылғы 14 мамырдағы № 23/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 14.05.2015 № 23/02 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 574 «Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы» қаулысына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Субсидияланатын тыңайтқыштар, гербицидтердің түрлерін және субсидиялау нормаларын белгілеу туралы» Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 тамыздағы № 43/10 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 2733 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 8 қыркүйекте, 2014 жылғы 9 қыркүйекте № 157-158 (21678-21679) «Индустриальная Караганда» және 2014 жылғы 9 қыркүйекте № 171-172 (21806) «Орталық Қазақстан» газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
«5) тыңайтқыштар берушіден және (немесе) шетелдiк тыңайтқыш өндiрушiлерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литрiне, килограмына) арналған субсидиялардың нормалары мен түрлері осы қаулының 5 қосымшасына сәйкес белгіленсін.»;
көрсетілген қаулы осы қаулының қосымшасына сәйкес 5 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі
Н. Әбдібеков
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
_____________ А. Мамытбеков
« » __________ 2014 жыл
Қарағанды облысы әкімдігінің
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 68/01 қаулысына
қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің

О внесении дополнений в постановление акимата Карагандинской области от 18 августа 2014 года № 43/10 "Об установлении видов субсидируемых удобрений, гербицидов и норм субсидий"
Постановление акимата Карагандинской области от 23 декабря 2014 года № 68/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 декабря 2014 года № 2894. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 14 мая 2015 года № 23/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 14.05.2015 № 23/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2014 года № 574 «Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)» акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 18 августа 2014 года № 43/10 «Об установлении видов субсидируемых удобрений, гербицидов и норм субсидий» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2733, опубликовано информационно-правовой системе «Әділет» 8 сентября 2014 года, в газетах «Индустриальная Караганда № 157-158 (21678-21679) от 9 сентября 2014 года и «Орталық Қазақстан» № 171-172 (21806) от 9 сентября 2014 года) следующие дополнения:
пункт 1 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
«5) виды и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) иностранных производителей удобрений согласно приложению 5 к настоящему постановлению.»;
дополнить приложением 5 указанное постановление согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области
Н. Абдибеков
СОГЛАСОВАНО
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
____________________ А. Мамытбеков
23 декабря 2014 года
Приложение
к постановлению акимата
Карагандинской области
от «23» декабря 2014 года
№ 68/01
Приложение 5
к постановлению акимата
Карагандинской области