Қарағанды қалалық мәслихатының XXX сессиясының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 271 "Қарағанды қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі V шақырылған XXXIV сессиясының № 298 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 сәуірде № 2619 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы XXX сессиясының № 271 "Қарағанды қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2483 болып тіркелген, 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 162 (1233) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), оған Қарағанды қалалық мәслихатының ХХХІІ сессиясының 2014 жылғы 24 ақпандағы № 287 "Қарағанды қалалық мәслихатының ХХХ сессиясының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 271"Қарағанды қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2550 болып тіркелген, 2014 жылғы 10 наурыздағы № 30 (1264) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қаланың 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 43 675 563 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 26 410 186 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 98 405 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 053 051 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 15 113 921 мың теңге;
2) шығындар – 44 180 955 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 555 222 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу- 555 222 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 1 060 614 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -
1 060 614 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 1 966 533 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 691 000 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 1 785 081 мың теңге;";
2) көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары аталған шешімнің 1, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение XXX сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2013 года № 271 "О бюджете города Караганды на 2014-2016 годы"
Решение ХХХIV сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 17 апреля 2014 года № 298. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 апреля 2014 года № 2619. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXX сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2013 года № 271 "О бюджете города Караганды на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2483, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 30 декабря 2013 года № 162 (1233)), в которое внесены изменения решением ХХХII сессии Карагандинского городского маслихата от 24 февраля 2014 года № 287 "О внесении изменений в решение ХХХ сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2013 года № 271 "О бюджете города Караганды на 2014 – 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2550, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 10 марта 2014 года № 30 (1264)) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 43675563 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26410186 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 98405 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2053051 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15113921 тысяч тенге;
2) затраты – 44180955 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 555222 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 555222 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 1060614 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1060614 тысяч тенге:
поступление займов – 1966533 тысяч тенге;
погашение займов – 2691000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1785081 тысяч тенге;";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

17080454
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5825048
Нысаналы даму трансферттері
9288873
Бюджеттік кредиттер
1966533
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5825048
оның ішінде:
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
696571
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
28679
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
76348
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
7157
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
2621449
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге
103
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекен көшелерін күрделі және орташа жөндеуден өткізуге
1579283
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
151421
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің
617742
лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
46295
Нысаналы даму трансферттері
9288873
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға

17080454
в том числе:
Целевые текущие трансферты
5825048
Целевые трансферты на развитие
9288873
Бюджетные кредиты
1966533
Целевые текущие трансферты
5825048
в том числе:
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
696571
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях, основного среднего и общего среднего образования
28679
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
76348
На введение стандартов специальных социальных услуг
7157
На жилищно-коммунальное хозяйство
2621449
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
103
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
1579283
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
151421
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
617742
На выплату государственной адресной социальной помощи
46295
Целевые трансферты на развитие
9288873
в том числе:
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры