Қарағанды қалалық мәслихатының XXX сессиясының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 271 "Қарағанды қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2014 жылғы 17 қыркүйектегі V шақырылған XL сессиясының № 353 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 қыркүйекте № 2751 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы XXX сессиясының № 271 "Қарағанды қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2483 болып тіркелген, 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 162 (1233) "Взгляд на события" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
"43 675 563" сандары "43 206 162" сандарына ауыстырылсын;
"26 410 186" сандары "25 764 021" сандарына ауыстырылсын;
"15 113 921" сандары "15 290 685" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"44 180 955" сандары "43 735 272" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"555 222" сандары "531 504" сандарына ауыстырылсын;
"555 222" сандары "531 504" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары аталған шешімнің 1, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
V шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихатының кезекті
XL сессиясының төрағасы
Г. Ивченко
Қарағанды қалалық
мәслихатының хатшысы
Қ. Оспанов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2014 жылғы 17 қыркүйектегі
XL сессиясының № 353 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2013 жылғы 23 желтоқсандағы
XXX сессиясының № 271 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қаласының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер

О внесении изменений в решение XXX сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2013 года № 271 "О бюджете города Караганды на 2014-2016 годы"
Решение ХL сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 17 сентября 2014 года № 353. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 сентября 2014 года № 2751. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXX сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2013 года № 271 "О бюджете города Караганды на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2483, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 30 декабря 2013 года № 162 (1233)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "43 675 563" заменить цифрами "43 206 162";
цифры "26 410 186" заменить цифрами "25 764 021";
цифры "15 113 921" заменить цифрами "15 290 685";
в подпункте 2):
цифры "44 180 955" заменить цифрами "43 735 272";
в подпункте 3):
цифры "555 222" заменить цифрами "531 504";
цифры "555 222" заменить цифрами "531 504";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель очередной XL сессии
Карагандинского городского
маслихата V созыва
Г. Ивченко
Секретарь Карагандинского
городского маслихата
К. Оспанов
Приложение 1
к решению XL сессии
Карагандинского городского маслихата
от 17 сентября 2014 года № 353
Приложение 1
к решению XXX сессии
Карагандинского городского маслихата
от 23 декабря 2013 года № 271
Бюджет города Караганды на 2014 год
категория
Сумма, тысяч тенге
класс
подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы