Теміртау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы 24 сессиясының № 24/4 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 26 қарашадағы № 34/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 желтоқсанда № 2855 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы 24 сессиясының № 24/4 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2501 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 19 ақпанда жарияланған, 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 3 "Вести Темиртау" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2, және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 768 146 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 355 796 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 36 494 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 104 158 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 3 271 698 мың теңге;
2) шығындар – 12 826 798 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 30 000 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 30 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 166 068 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 170 068 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 4 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 254 720 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 254 720 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 30 000 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 224 720 мың теңге.";
2) 2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2014 жылға республикалық және облыстық бюджеттерден алынған 3 271 698 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттердің келесілерге көзделгені ескерілсін:
арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге 8 755 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға 204 718 мың теңге сомасында;

О внесении изменений в решение 24 сессии Темиртауского городского маслихата от 26 декабря 2013 года № 24/4 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 26 ноября 2014 года № 34/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 декабря 2014 года № 2855. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 24 сессии Темиртауского городского маслихата от 26 декабря 2013 года № 24/4 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2501, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" 19 февраля 2014 года, опубликовано в газете "Вести Темиртау" от 21 января 2014 года № 3) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 768 146 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 355 796 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 36 494 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 104 158 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 271 698 тысяч тенге;
2) затраты – 12 826 798 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30 000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 30 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 166 068 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 170 068 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 4 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 254 720 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 254 720 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 30 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 224 720 тысяч тенге.";
2) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Учесть, что полученные целевые трансферты из республиканского и областного бюджетов на 2014 год в сумме 3 271 698 тысяч тенге предусмотрены:
на введение стандартов специальных социальных услуг в сумме 8 755 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 204 718 тысяч тенге;

негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 15 087 мың теңге сомасында;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге 9 319 мың теңге сомасында;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 619 228 мың теңге;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға – 130 585 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға – 380 095 мың теңге;
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға – көлік инфрақұрылымын дамытуға – 1 022 406 мың теңге;
алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге – 67 мың теңге;
әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға 567 мың теңге сомасында;
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға – 502 154 мың теңге, оның ішінде:
жобаларды іске асыру үшін берілетін кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға – 100 000 мың теңге;
жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беруге – 20 000 мың теңге;
білім беру объектілерін жөндеуге – 325 954 мың теңге;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және абаттандыруға – 56 200 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 206 909 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 1 740 мың теңге;
мамандандырылған ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға – 170 068 мың теңге.";
3) 4-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2014 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстар құрамында халыққа тұрғын үй көмегін көрсетуге – 4 088 мың теңге сомасында қаражат көзделгені ескерілсін.";
4) 5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2014 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстар құрамында "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша – 257 339 мың теңге көзделсін, оның ішінде:
1) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне газбен қамтамасыз ету және тұтыну қызметтеріне ақы төлеу үшін материалдық көмек көрсетуге – 1 373 мың теңге;
2) азаматтардың жекелеген топтарына қалалық қоғамдық көліктерде жүруге (таксиден басқа) ай сайынғы ақшалай өтемақы түрінде әлеуметтік көмек көрсетуге – 178 816 мың теңге, оның ішінде:

на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 15 087 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 9 319 тысяч тенге;
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда – 619 228 тысяч тенге;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 130 585 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 380 095 тысяч тенге;
на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы – 1 022 406 тысяч тенге на развитие транспортной инфраструктуры;
на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения – 67 тысяч тенге;
на субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям в сумме 567 тысяч тенге;
на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы – 502 154 тысяч тенге, в том числе:
субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов – 100 000 тысяч тенге;
предоставление грантов на развитие новых производств – 20 000 тысяч тенге;
ремонт объектов образования – 325 954 тысяч тенге;
жилищно-коммунальное хозяйство и благоустройство – 56 200 тысяч тенге;
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий – 206 909 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи – 1 740 тысяч тенге;
на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций – 170 068 тысяч тенге.";
3) пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2014 год предусмотрены средства на оказание жилищной помощи населению – 4 088 тысяч тенге.";
4) пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Предусмотреть в составе расходов городского бюджета на 2014 год по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" - 257 339 тысяч тенге, в том числе:
1) на оказание материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны для оплаты за эксплуатационные услуги и услуги газоснабжения – 1 373 тысяч тенге;
2) на оказание социальной помощи отдельным категориям граждан на проезд в городском общественном транспорте (кроме такси) – 178 816 тысяч тенге в виде ежемесячной денежной компенсации, в том числе:

1, 2, 3 топтағы мүгедектерге;
"Теміртау қаласының туберкулезге қарсы диспансері" мемлекеттік мекемесінің анықтамасы бойынша амбулаториялық емделу кезеңіне туберкулезбен ауыратын адамдарға;
жалпы білім беретін мекемелерде оқымайтын 16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға;
екінші дүниежүзілік соғыс кезінде фашистер және олардың одақтастары құрған концлагерь, гетто және басқа да еріксіз ұстау орындарының кәмелеттік жасқа толмаған бұрынғы тұтқындарына;
Ленинград қаласында қоршау кезінде, қаланың кәсіпорындарында, мекемелерінде және ұйымдарында жұмыс істеген азаматтарға және "Ленинградты қорғағаны үшін" медалімен және "Қоршаудағы Ленинград тұрғыны" белгісімен марапатталғандарға;
басқа мемлекеттердің аумағында ұрыс қимылдарына қатысушыларға;
Ұлы Отан соғысында қаза тапқан (қайтыс болған), хабар-ошарсыз жоғалған жауынгерлердің қайта некеге тұрмаған жесірлеріне;
1986-1989 жылдары Чернобыль атом электр стансысындағы апаттың зардаптарын жоюға қатысқан адамдарға;
Ауғанстандағы немесе ұрыс қимылдары жүргiзiлген басқа мемлекеттердегi ұрыс қимылдары кезеңiнде жараланудың, контузия алудың, зақымданудың немесе ауруға шалдығудың салдарынан қаза тапқан (хабар-ошарсыз кеткен) немесе қайтыс болған әскери қызметшiлердiң отбасыларына;
бейбiт уақытта әскери қызметiн өткеру кезiнде қаза тапқан (қайтыс болған) әскери қызметшiлердiң отбасыларына;
Чернобыль атом электр стансысындағы апаттың, азаматтық немесе әскери мақсаттағы объектiлердегi басқа да радиациялық апаттар мен авариялардың зардаптарын жою кезiнде қаза тапқан адамдардың отбасыларына;
төрт немесе одан да көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы аналарға (оның ішінде оқу орнын бітіргенге дейін кәмелеттік жасқа толған жоғарғы және орта оқу орындарында оқитын балалары бар);
барлық білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиенушілерге, атап айтқанда:
мүгедек балаларға;
жетім балаларға;
ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға;
бірге тұратын төрт және одан да көп кәмелетке толмаған балалары бар (оның ішінде, кәмелеттік жасқа толғаннан кейін жоғары және арнаулы орта оқу орындарында оқып жүрген балалар - олар оқу орындарын бітірген уақытқа дейін) көп балалы аналардың балаларына;
асыраушысынан айырылуына байланысты жәрдемақы алатын балаларға;
даму мүмкіндіктері шектеулі балаларға;
"Теміртау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жәрдемақы тағайындау жөнінде өтініш жасаған мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушылардың балаларына;
3) Жеңіс күні қарсаңында материалдық көмек көрсетуге – 15 555 мың теңге келесі топтағы азаматтарға:
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне;

инвалидам 1, 2, 3 групп;
лицам, больным туберкулезом, на период амбулаторного лечения по справкам государственного учреждения "Противотуберкулезный диспансер города Темиртау";
детям-инвалидам до 16 лет, не обучающимся в общеобразовательных учреждениях;
бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей, гетто и других мест принудительного содержания, созданных фашистами и их союзниками в период второй мировой войны;
гражданам, работавшим в период блокады в городе Ленинграде на предприятиях, в учреждениях и организациях города и награжденным медалью "За оборону Ленинграда" и знаком "Житель блокадного Ленинграда";
участникам боевых действий на территории других государств;
вдовам воинов, погибших (умерших), пропавших без вести в Великой Отечественной войне, не вступившим в повторный брак;
лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции в 1986-1989 годах;
семьям военнослужащих, погибших (пропавших без вести) или умерших вследствие ранения, контузии, увечья, заболевания, полученных в период боевых действий в Афганистане или в других государствах, в которых велись боевые действия;
семьям военнослужащих, погибших (умерших) при прохождении воинской службы в мирное время;
семьям лиц, погибших при ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции и других радиационных катастроф и аварий на объектах гражданского или военного назначения;
многодетным матерям, имеющим четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей (в том числе детей, обучающихся в высших и средних учебных заведениях, после достижения ими совершеннолетия до времени окончания ими учебных заведений);
обучающимся и воспитанникам всех организаций образования очной формы обучения, а именно:
детям-инвалидам;
детям-сиротам;
детям, оставшимся без попечения родителей;
детям многодетных матерей, имеющим четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей (в том числе детей, обучающихся в высших и средних учебных заведениях, после достижения ими совершеннолетия до времени окончания ими учебных заведений);
детям, получающим пособие по случаю потери кормильца;
детям с ограниченными возможностями в развитии;
детям получателей государственной адресной социальной помощи, обратившихся в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Темиртау" за назначением пособия;
3) на оказание материальной помощи ко Дню Победы – 15 555 тысяч тенге следующим категориям граждан:
участникам и инвалидам Великой Отечественной войны;

Ұлы Отан соғысы кезiнде майдандағы армия құрамына кiрген әскери бөлiмдерде, штабтарда, мекемелерде штаттық қызмет атқарған Совет Армиясының, Әскери-Теңiз Флотының, бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағының iшкi iстер және мемлекеттiк қауiпсiздiк әскерлерi мен органдарының ерiктi жалдама құрамаларының адамдары, яки сол кездерде қорғанысына қатысу майдандағы армия бөлiмдерiнiң әскери қызметшiлерi үшiн белгiленген жеңiлдiк шарттарымен зейнетақы тағайындау үшiн еңбек өткерген жылдарына 1998 жылғы 1 қаңтарға дейiн есептелген қалаларда болған адамдарға;
қоршаудағы кезеңiнде Ленинград қаласының кәсiпорындарында, мекемелерi мен ұйымдарында жұмыс iстеген және "Ленинградты қорғағаны үшiн" медалiмен әрi "Қоршаудағы Ленинград тұрғыны" белгiсiмен наградталған азаматтарға;
екiншi дүниежүзiлiк соғыс кезiнде фашистер мен олардың одақтастары құрған концлагерлердiң, геттолардың және басқа да ерiксiз ұстау орындарының жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына;
басқа мемлекеттердiң аумақтарындағы ұрыс қимылдарына қатысушыларға;
1986-1989 жылдары Чернобыль атом электр стансысындағы апаттың зардаптарын жоюға қатысқан адамдарға;
Чернобыль атом электр стансысындағы апаттың, азаматтық немесе әскери мақсаттағы объектiлердегi басқа да радиациялық апаттар мен авариялардың зардаптарын жою кезiнде қаза тапқан адамдардың отбасыларына;
Ауғанстандағы немесе ұрыс қимылдары жүргізілген басқа мемлекеттердегі ұрыс қимылдары кезінде алынған жарақат, контузия, мертігу, ауруға шалдығу әсерінен қаза тапқан (хабар-ошарсыз кеткен) немесе қайтыс болған әскери қызметшілердің отбасыларына;
қайтыс болған соғыс мүгедектерінің және оларға теңестірілген мүгедектердің әйелдеріне (күйеулеріне), сондай-ақ қайтыс болған соғысқа қатысушылардың, партизандардың, астыртын күрес жүргізген адамдардың, "Ленинградты қорғағаны үшін" медалімен және "Қоршаудағы Ленинград тұрғыны" белгісімен наградталған, жалпы ауруға шалдығудың, еңбек ету кезінде мертігу және басқа себептер (құқыққа қайшы келетіндерінен басқа) нәтижесінде мүгедек деп танылған азаматтардың екінші некеге тұрмаған әйелдеріне (күйеулеріне);
Ұлы Отан соғысында қаза тапқан (қайтыс болған, хабар-ошарсыз кеткен) жауынгерлердiң ата-аналары және екiншi рет некеге тұрмаған жесiрлерiне;
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда қажырлы еңбек еткені үшін және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағының медальдарымен және ордендерімен наградталған адамдарға;
1941 жылғы 22 маусым мен 1945 жылғы 9 мамыр аралығында алты айдан кем емес жұмыс істеген (әскери қызмет өткерген) және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда аянбай еңбек еткені үшін және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағының медальдарымен және ордендерімен наградталмаған адамдарға;

лицам вольнонаемного состава Советской Армии, Военно-Морского Флота, войск и органов внутренних дел и государственной безопасности бывшего Союза Советских Социалистических Республик, занимавшим штатные должности в воинских частях, штабах, учреждениях, входивших в состав действующей армии в период Великой Отечественной войны, либо находившимся в соответствующие периоды в городах, участие в обороне которых засчитывалось до 1 января 1998 года в выслугу лет для назначения пенсии на льготных условиях, установленных для военнослужащих частей действующей армии;
гражданам, работавшим в период блокады в городе Ленинграде на предприятиях, в учреждениях и организациях города и награжденным медалью "За оборону Ленинграда" и знаком "Житель блокадного Ленинграда";
бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей, гетто и других мест принудительного содержания, созданных фашистами и их союзниками в период второй мировой войны;
участникам боевых действий на территории других государств;
лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции в 1986-1989 годах;
семьям лиц, погибших при ликвидации последствии катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции и других радиационных катастроф и аварий на объектах гражданского или военного назначения;
семьям военнослужащих, погибших (пропавших без вести) или умерших вследствие ранения, контузии, увечья, заболевания, полученных в период боевых действий в Афганистане или в других государствах, в которых велись боевые действия;
женам (мужьям) умерших инвалидов войны и приравненных к ним инвалидов, а также женам (мужьям) умерших участников войны, партизан, подпольщиков, граждан, награжденных медалью "За оборону Ленинграда" и знаком "Житель блокадного Ленинграда", признававшихся инвалидами в результате общего заболевания, трудового увечья и других причин (за исключением противоправных), которые не вступали в другой брак;
родителям и не вступившим в повторный брак вдовам воинов, погибших (умерших, пропавших без вести) в Великой Отечественной войне;
лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза Советских Социалистических Республик за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны;
лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в период с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года и не награжденным орденами и медалями бывшего Союза Советских Социалистических Республик за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны;

4) негізгі азық-түлік өнімдері бағасының өсуіне байланысты 2014 жыл ішінде жәрдемақының тағайындалуына өтініш білдірген мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушыларға материалдық көмек көрсетуге – 2 967 мың теңге;
5) Қарттар күні қарсаңында әлеуметтік көмек көрсетуге – 14 654 мың теңге жетпіс бес жасқа және одан үлкен жасқа толған зейнеткерлерге;
6) Мүгедектер күні қарсаңында әлеуметтік көмек көрсетуге азаматтардың келесі топтарына – 17 808 мың теңге:
1, 2, 3-топтағы мүгедектерге;
мүгедек балаларға;
7) өмірлік қиын жағдай туындаған кезде әлеуметтік көмек көрсетуге – 4 552 мың теңге;
8) қозғалыста қиындық көретін мүгедектерді көлікпен тасымалдау бойынша мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты көрсетуге – 14 035 мың теңге, оның ішінде:
мүгедектер арбасының көмегімен қозғалатын 1, 2-топ мүгедектері;
тірек-қозғалу аппараты бұзылған 1, 2-топ мүгедектері;
зағип 1-топ мүгедектері;
Қарағанды қаласы мен Теміртау қаласындағы гемодиализ бөліміне барып жүрген 1-топ мүгедектері;
9) тарихи отанына оралған адамдарға әлеуметтік көмек көрсету бойынша мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты көрсетуге – 1 307 мың теңге;
10) мүмкіндіктері шектеулі балаларды оңалту бойынша мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты көрсетуге – 2 639 мың теңге;
11) халықтың адамның иммун тапшылығы вирусын жұқтыру тәуекелі жоғары және адамның иммун тапшылығы вирусымен өмір сүретін топтары үшін жұмыспен қамту және әлеуметтік бейімдеуге көмек көрсету бойынша мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты көрсетуге – 2 200 мың теңге;
12) өмірлік қиын жағдайға тап болған балалары бар әйелдерге әлеуметтік көмек бойынша мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты көрсетуге – 1 433 мың теңге.";
5) 6-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"6. Теміртау қаласының жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 42 606 мың теңге сомасында бекітілсін.";
6) 7-тармақ алынып тасталсын;
7) көрсетілген шешімге 1, 5-қосымшалар осы шешімге 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы
В. Свиридов
КЕЛІСІЛДІ:
"Теміртау қаласының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ Б. Қонақаева
2014 жылғы 26 қараша
Теміртау қалалық мәслихатының
2014 жылғы 26 қарашадағы
34 сессиясының № 34/4 шешіміне
1-қосымша
Теміртау қалалық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
24 сессиясының № 24/4 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

4) на оказание материальной помощи в связи с увеличением цен на основные продукты питания получателям государственной адресной социальной помощи, обратившимся за назначением пособия в течение 2014 года – 2 967 тысяч тенге;
5) на оказание социальной помощи ко Дню пожилых людей – 14 654 тысяч тенге пенсионерам, достигшим семидесяти пяти лет и старше;
6) на оказание социальной помощи ко Дню инвалидов – 17 808 тысяч тенге следующим категориям граждан:
инвалидам 1, 2, 3 групп;
детям-инвалидам;
7) на оказание социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации – 4 552 тысяч тенге;
8) на оказание государственного социального заказа по перевозке инвалидов, имеющих затруднения в передвижении – 14 035 тысяч тенге, в том числе:
инвалиды 1, 2 группы, передвигающиеся с помощью инвалидной коляски;
инвалиды 1, 2 группы с нарушением опорно-двигательного аппарата;
инвалиды 1 группы по зрению;
инвалиды 1 группы, посещающие отделение гемодиализа в городах Караганда и Темиртау;
9) на оказание государственного социального заказа по социальной помощи лицам, прибывшим на историческую родину – 1 307 тысяч тенге;
10) на оказание государственного социального заказа по реабилитации детей с ограниченными возможностями – 2 639 тысяч тенге;
11) на оказание государственного социального заказа по содействию занятости и социальной адаптации для групп населения с повышенным риском инфицирования вирусом иммунодефицита человека и людям, живущим с вирусом иммунодефицита человека – 2 200 тысяч тенге;
12) на оказание государственного социального заказа по социальной помощи для женщин с детьми, попавших в тяжелую жизненную ситуацию – 1 433 тысяч тенге.";
5) пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Темиртау на 2014 год в сумме 42 606 тысяч тенге.";
6) пункт 7 исключить;
7) приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
В. Свиридов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов города Темиртау"
________________ Б. Кунакаева
26 ноября 2014 года
Приложение 1
к решению 34 сессии
Темиртауского городского маслихата
от 26 ноября 2014 года № 34/4
Приложение 1
к решению 24 сессии
Темиртауского городского маслихата
от 26 декабря 2013 года № 24/4
Городской бюджет на 2014 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы