Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 24/175 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2014 жылғы 6 тамыздағы № 31/247 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 тамызда № 2722 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 24/175 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2503 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 4-5 "Балқаш өңірі", 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 4-5 "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 13 тармақта:
"10 000" сандары "6 400" сандарымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 1 және 4 қосымшалар осы шешімге 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
А. Сартаев
Қалалық мәслихаттың хатшысы
Қ. Рахимберлина
Қалалық мәслихаттың
2014 жылғы 6 тамыздағы № 31/247
1 қосымша
Қалалық мәслихатының

О внесении изменений в решение городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 24/175 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 6 августа 2014 года № 31/247. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 августа 2014 года № 2722. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 24/175 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2503, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 17 января 2014 года № 4-5, "Северное Прибалхашье" от 17 января 2014 года № 4-5) следующие изменения:
1) в пункте 13:
цифры "10000" заменить цифрами "6 400";
2) приложения 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
А. Сартаев
Секретарь городского маслихата
К. Рахимберлина
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 06 августа 2014 года № 31/247
Приложение 1
к решению городского маслихата