Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 24/175 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2014 жылғы 15 қазандағы № 32/261 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 қарашада № 2807 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 24/175 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2503 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 4-5 "Балқаш өңірі", 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 4-5 "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 5 765 724 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 526 783 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22 680 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 41 792 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 174 469 мың теңге;
2) шығындар – 5 790 553 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 28 736 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 28 736 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 42 312 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 42 921 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 609 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 95 877 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 95 877 мың теңге:
қарыздар түсімі – 62 203 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 33 674 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 2, 3 және 5 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Қалалық мәслихаттың хатшысы
Б. Сейсембеков
Қ. Рахимберлина
Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы
15 қазандағы №32/261 шешіміне
1 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы
24 желтоқсандағы №24/175 шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 24/175 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 15 октября 2014 года № 32/261. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 ноября 2014 года № 2807. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 24/175 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2503, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 17 января 2014 года № 4-5, "Северное Прибалхашье" от 17 января 2014 года № 4-5) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 765 724 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 526 783 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 22 680 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 41 792 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 174 469 тысяч тенге;
2) затраты – 5 790 553 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 28 736 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 28 736 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 42 312 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 42 921 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 609 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 95 877 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 95 877 тысяч тенге:
поступление займов – 62 203 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 33 674 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 2, 3 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Секретарь городского маслихата
Б. Сейсембеков
К. Рахимберлина
Приложение 1
к решению городского
маслихата
от 15 октября 2014 года
№ 32/261
Приложение 1
к решению городского
маслихата
от 24 декабря 2013 года
№ 24/175
Городской бюджет на 2014 год
Категория
Сумма, (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

2182358
004
Жалпы білім беру
1993813
005
Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру
188545
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
127940
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
127940
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
21400
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3285
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
50136
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1342
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
51777
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
225701
2
Әлеуметтiк көмек
188003
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2067
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2067
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
175427
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
36410
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
603
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5485
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
60401
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2027
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
37964
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2406
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
30131
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
10509
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында және тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
10509
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
37698
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
37698
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36601
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

2182358
004
Общеобразовательное обучение
1993813
005
Дополнительное образование для детей и юношества
188545
9
Прочие услуги в области образования
127940
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
127940
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
21400
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3285
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
50136
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1342
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
51777
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
225701
2
Социальная помощь
188003
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2067
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2067
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
175427
002
Программа занятости
36410
005
Государственная адресная социальная помощь
603
006
Оказание жилищной помощи
5485
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
60401
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2027
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
37964
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2406
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
30131
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
10509
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
10509
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
37698
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
37698
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
36601
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат