Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы ХХVI сессиясының № 190 "2014-2016 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 15 қыркүйектегі ХХХІІ сессиясының № 254 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 қыркүйекте № 2755 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтіп кетуіне байланысты тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы ХХVI сессиясының № 190 "2014-2016 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2489 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтардағы № 1 (673) "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"1 309 878" сандары "1 309 617" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2 100 731" сандары "2 100 470" сандарымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
XXXII сессияның төрағасы
Қ. Тәттімбеков
Қалалық мәслихаттың хатшысы
З. Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2014 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 254 шешіміне
1-қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 190 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті
Санаты
сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение ХХVI сессии Каражалского городского маслихата от 26 декабря 2013 года № 190 "О бюджете города на 2014-2016 годы"
Решение ХXXII сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 15 сентября 2014 года № 254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 сентября 2014 года № 2755. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVI сессии Каражалского городского маслихата от 26 декабря 2013 года № 190 "О бюджете города на 2014 - 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2489, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 11 января 2014 года № 1 (673)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 309 878" заменить цифрами "1 309 617";
в подпункте 2):
цифры "2 100 731" заменить цифрами "2 100 470";
2) приложении 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель XXXII сессии
К. Таттимбеков
Секретарь городского маслихата
З. Оспанова
Приложение 1
к решению Каражалского
городского маслихата
от 15 сентября 2014 года № 254
Приложение 1
к решению Каражалского
городского маслихата
от 26 декабря 2013 года № 190
Бюджет города Каражал на 2014 год
Категория
сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

674475
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
244501
Нысаналы даму трансферттері
429974
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
244501
оның ішінде:
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
38850
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай - ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
38850
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
48000
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
48000
Облыстың білім басқармасы
70433
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
58336
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
8000
Жалпы және орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтау
4097
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5841
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3841
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2000
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
1039
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1039
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
80338
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
77328
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
3010
Нысаналы даму трансферттері
429974
оның ішінде:
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
111202
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
111202
Облыстың құрылыс басқармасы
318772

674475
в том числе:
Целевые текущие трансферты
244501
Целевые трансферты на развитие
429974
в том числе:
Целевые текущие трансферты
244501
в том числе:
Управления экономики и фианансов области
38850
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
38850
Управление предпринимательства и промышленности области
48000
На реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
48000
Управление образования области
70433
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
58336
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
8000
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного и среднего и общего среднего образования
4097
Управление координации занятости и социальных программ области
5841
Государственная адресная социальная помощь
3841
Государственные пособия на детей до 18 лет
2000
Управление сельского хозяйства области
1039
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1039
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
80338
На реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
77328
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
3010
Целевые трансферты на развитие
429974
в том числе:
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
111202
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
111202
Управление строительства области
318772

Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
142740
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
126885
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
49147
Қаражал қалалық мәслихатының
2014 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 254 шешіміне
3-қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 190 шешіміне
5-қосымша
2014 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар әкімшіліктері бойынша нысаналы трансферттердің бөлінуі
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы

На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
142740
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
126885
На проектирование, строительство и (или) приобретение инженерно - коммуникационной инфраструктуры
49147
Приложение 3
к решению Каражалского
городского маслихата
от 15 сентября 2014 года № 254
Приложение 5
к решению Каражалского
городского маслихата
от 26 декабря 2013 года № 190
Распределение целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ на 2014 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего

674475
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
244501
Нысаналы даму трансферттері
429974
оның ішінде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
63
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
63
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
530
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
530
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
582
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
582
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
256
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
256
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
6670
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
829
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3841
18 жасқа дейіні балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
48030
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
48000
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
30
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
102826
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
58336
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге

674475
в том числе:
Целевые текущие трансферты
244501
Целевые трансферты на развитие
429974
в том числе:
Аппарат маслихата района (города областного значения)
63
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
63
Аппарат акима района (города областного значения)
530
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
530
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
582
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
582
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
256
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
256
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
6670
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
829
Государственная адресная социальная помощь
3841
Государственные пособия на детей до 18 лет
2000
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
48030
На реализацию текущих меропрятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
48000
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
30
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
102826
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
58336
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов