Сәтбаев қалалық мәслихатының "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 198 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 220 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 сәуірде № 2581 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 198 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2490 болып тіркелген және 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 1 (2088) "Шарайна" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"4 643 415" сандары "4 855 985" сандарымен ауыстырылсын;
"1 737 627" сандары "1 950 197" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"4 632 084" сандары "4 940 121" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 30 000" сандары "алу 125 467" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "30 000" сандары "125 467" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "0" саны "95 467" сандарымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 1, 4 қосымшалары осы шешімге 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2013 года № 198 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 31 марта 2014 года № 220. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 апреля 2014 года № 2581. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2013 года № 198 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2490 и опубликовано в газете "Шарайна" от 10 января 2014 года № 1 (2088)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 643 415" заменить цифрами "4 855 985";
цифры "1 737 627" заменить цифрами "1 950 197";
в подпункте 2):
цифры "4 632 084" заменить цифрами "4 940 121";
в подпункте 5):
цифры "минус 30 000" заменить цифрами "минус 125 467";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифры "30 000" заменить цифрами "125 467";
в абзаце четвертом цифру "0" заменить цифрами "95 467";
2) приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

31090
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
779
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
33452
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
47833
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
111
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
237345
2
Әлеуметтiк көмек
201052
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
188816
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
48913
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4308
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
601
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
44672
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2522
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
41546
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5117
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
41113
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
12236
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында және тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
12236
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
36293
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36293
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29155
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
484
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6654
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1425688
1
Тұрғын үй шаруашылығы
830461
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4212
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4212
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

31090
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
779
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
33452
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
47833
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
111
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
237345
2
Социальная помощь
201052
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
188816
002
Программа занятости
48913
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24
005
Государственная адресная социальная помощь
4308
006
Оказание жилищной помощи
601
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44672
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2522
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
41546
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5117
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
41113
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
12236
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
12236
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
36293
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36293
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29155
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
484
021
Капитальные расходы государственного органа
6654
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1425688
1
Жилищное хозяйство
830461
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4212
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4212
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)