Сәтбаев қалалық мәслихатының "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 198 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 12 қыркүйектегі № 271 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 қыркүйекте № 2767 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 198 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2490 болып тіркелген және 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 1 (2088) "Шарайна" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"5 537 983" сандары "5 531 214" сандарымен ауыстырылсын;
"1 950 197" сандары "1 942 746" сандарымен ауыстырылсын;
"11 267" сандары "12 067" сандарымен ауыстырылсын;
"14 352" сандары "21 003" сандарымен ауыстырылсын;
"3 562 167" сандары "3 555 398" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"5 622 119" сандары "5 615 350" сандарымен ауыстырылсын;
2) 3 тармақта:
1) тармақшадағы:
"572 474" сандары "571 574" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"261 014" сандары "255 145" сандарымен ауыстырылсын;
3) 4 тармақта:
он бірінші абзацтағы "1 300" сандары "400" сандарымен ауыстырылсын;
4) 6 тармақта:
екінші абзацтағы "29 750" сандары "23 881" сандарымен ауыстырылсын;
5) 8 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"8. 2014 жылға қалалық бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринарияның ауылдық жерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілерінің осындай қызмет түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілерінің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда лауазымдық айлықақылары мен тарифтік мөлшерлемелерін жиырма бес пайызға ұлғайту белгіленсін.";
6) 9 тармақта:
"15 000" сандары "12 881" сандарымен ауыстырылсын;
7) көрсетілген шешімге 1, 4 қосымшалары осы шешімге 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2013 года № 198 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 12 сентября 2014 года № 271. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 сентября 2014 года № 2767. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2013 года № 198 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2490 и опубликовано в газете "Шарайна" от 10 января 2014 года № 1(2088)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 537 983" заменить цифрами "5 531 214";
цифры "1 950 197" заменить цифрами "1 942 746";
цифры "11 267" заменить цифрами "12 067";
цифры "14 352" заменить цифрами "21 003";
цифры "3 562 167" заменить цифрами "3 555 398";
в подпункте 2):
цифры "5 622 119" заменить цифрами "5 615 350";
2) в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "572 474" заменить цифрами "571 574";
в подпункте 3):
цифры "261 014" заменить цифрами "255 145";
3) в пункте 4:
в абзаце одиннадцатом цифры "1 300" заменить цифрами "400";
4) в пункте 6:
в абзаце втором цифры "29 750" заменить цифрами "23 881";
5) пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Установить на 2014 год гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, финансируемым из городского бюджета, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
6) в пункте 9:
цифры "15 000" заменить цифрами "12 881";
7) приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

779
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
33452
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
47833
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
111
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
248258
2
Әлеуметтiк көмек
211884
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
199648
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
48505
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7609
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
601
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
55345
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2522
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
44098
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5517
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
35427
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
12236
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында және тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
12236
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
36374
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36374
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30318
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
484
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5572
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1532492
1
Тұрғын үй шаруашылығы
968648
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
6012
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
6012
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

779
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
33452
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
47833
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
111
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
248258
2
Социальная помощь
211884
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
199648
002
Программа занятости
48505
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24
005
Государственная адресная социальная помощь
7609
006
Оказание жилищной помощи
601
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
55345
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2522
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
44098
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5517
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
35427
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
12236
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
12236
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
36374
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36374
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30318
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
484
021
Капитальные расходы государственного органа
5572
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1532492
1
Жилищное хозяйство
968648
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
6012
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6012
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)