Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 222 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Сәтбаев қаласы мен Жезқазған кентінің мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 7 қарашадағы № 282 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 желтоқсанда № 2844 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2015 жылғы 30 маусымдағы № 355 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 30.06.2015 № 355 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 «Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы» қаулысына сәйкес Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 222 «Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Сәтбаев қаласы мен Жезқазған кентінің мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2600 болып тіркелген және 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 16(2103) «Шарайна» газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген мемлекеттік тілдегі Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Сәтбаев қаласы мен Жезқазған кентінің мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
қағидалардың 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Қалалық
мәслихат хатшысы
И. Бралин
Т. Хмилярчук
КЕЛІСІЛДІ:
«Сәтбаев қаласының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б. Әпеков
2014 жылғы 7 қараша
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2014 жылғы 7 қарашадағы
33 сессиясының № 282 шешіміне
қосымша
Әлеуметтiк көмек көрсетудiң, оның мөлшерлерiн
белгiлеудiң және Сәтбаев қаласы мен Жезқазған кентінің
мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының
тiзбесiн айқындаудың қағидаларына
1 қосымша
Отбасыны тiркеу нөмiрi _________
Өтiнiш берушiнiң отбасы құрамы туралы мәлiметтер
_____________________________ ____________________________
(Өтініш берушінің Т.А.Ә.) (үйінің мекенжайы, тел.)
Р/с №
Отбасы мүшелерiнiң Т.А.Ә.
Өтiнiш берушiге туыстық қатынасы
Туған жылы
Өтiнiш берушiнiң қолы ____________________ Күні _____________
Отбасының құрамы туралы
мәлiметтердi куәландыруға уәкiлеттi
органның лауазымды адамының Т.А.Ә. _____________________
(қолы)

О внесении изменения в решение Сатпаевского городского маслихата от 31 марта 2014 года № 222 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Сатпаев и поселка Жезказган"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 7 ноября 2014 года № 282. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 декабря 2014 года № 2844. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 30 июня 2015 года № 355
Сноска. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 30.06.2015 № 355 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 «Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан» Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 31 марта 2014 года № 222 «Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Сатпаев и поселка Жезказган» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2600 и официально опубликовано 25 апреля 2014 года в № 16 (2103) газеты «Шарайна») следующее изменение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Сатпаев и поселка Жезказган, утвержденных указанным решением на государственном языке:
приложение 1 Правил изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии
Секретарь
городского маслихата
И. Бралин
Т. Хмилярчук
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
«Отдел занятости и социальных
программ города Сатпаев»
Б. Апеков
7 ноября 2014 года
Приложение
к решению 33 сессии
Сатпаевского городского
маслихата
от 7 ноября 2014 года № 282
Әлеуметтiк көмек көрсетудiң,
оның мөлшерлерiн
белгiлеудiң және Сәтбаев қаласы
мен Жезқазған кентінің
мұқтаж азаматтарының
жекелеген санаттарының
тiзбесiн айқындаудың
қағидаларына
1 қосымша
Отбасыны тiркеу нөмiрi _________
Өтiнiш берушiнiң отбасы құрамы туралы мәлiметтер
_____________________________       ____________________________
(Өтініш берушінің Т.А.Ә.)             (үйінің мекенжайы, тел.)
Р/с №
Отбасы мүшелерiнiң Т.А.Ә.
Өтiнiш берушiге туыстық қатынасы
Туған жылы
Өтiнiш берушiнiң қолы ____________________ Күні _____________
Отбасының құрамы туралы
мәлiметтердi куәландыруға уәкiлеттi
органның лауазымды адамының Т.А.Ә. _____________________
(қолы)