2015 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 25/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 қаңтарда № 2948 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес жұмыссыз азаматтарды әлеуметтік пайдалы бағыты бар жұмыстарға тарту мақсатында, оларды уақытша жұмыспен қамтамасыз ету үшін, Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласы бойынша 2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 700 адам есебінде айқындалсын (1 қосымша).

Об организации общественных работ на 2015 год
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 29 декабря 2014 года № 25/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 января 2015 года № 2948.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях привлечения безработных граждан к трудовой деятельности, имеющей социально-полезную направленность, для обеспечения их временной занятости, акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы на 2015 год по городу Сатпаев в количестве 700 человек (приложение 1).

2. 2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Сәтбаев қаласы ұйымдары, кәсіпорындары және мекемелерінің тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары және қаржыландыру көздері бекітілсін (2 қосымша).
3. Қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыссыздардың жалақысы Қазақстан Республикасының заңнамасымен 2015 жылға белгіленген жалақының айына бір ең төменгі мөлшерінде бекітілсін.
4. "Сәтбаев қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Б.Т.Әпеков) жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындау үшін шарттар жасалсын.

2. Утвердить перечень организаций, предприятий и учреждений города Сатпаев, организующих общественные работы в 2015 году, виды, объемы, конкретные условия общественных работ и источники их финансирования (приложение 2).
3. Утвердить размер оплаты труда безработных занятых на общественных работах в сумме одного минимального размера заработной платы в месяц, установленной законодательством Республики Казахстан на 2015 год.
4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Сатпаев" (Апеков Б.Т.) заключить договора с работодателями на выполнение общественных работ.

5. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды жергілікті бюджеттен бекітілген қаражат шамасында "Сәтбаев қаласының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Е.Х.Сакеев) қаржыландыруды жүргізсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Сәтбаев қаласы әкімінің орынбасары С.С. Имамбайға жүктелсін.
7. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 қаңтарынан пайда болған құқық қатынастарына таралады.
Қала әкімі
Ә.С. Омар
2014 жылғы 29 желтоқсанындағы
№ 25/03 Сәтбаев қаласы
әкімдігінің қаулысына
1 қосымша
Сәтбаев қаласы бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдардың, кәсіпорындардың және мекемелердің атауы
Сұраныс
(адам)
Ұсыныс
(адам)
1
"Сәтбаев қаласының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
20
2
"Жезқазған кентінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
126
126
3
"Сәтбаев қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
4
4
"Сәтбаев қаласының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
9
9
5
"Сәтбаев қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
9
9
6
"Сәтбаев қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
9
9
7
"Сәтбаев қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
9
9
8
"Сәтбаев қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
90
90
9
"Сәтбаев қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
10
10
10
"Сәтбаев қаласының кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі" мемлекеттік мекемесі
16
16
11
"Сәтбаев қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
90
90
12
"Сәтбаев қаласының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
40
40
13
"Сәтбаев қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
24
24
14
"Сәтбаев қаласының мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік мекемесі
8
8
15
"Сәтбаев қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
20
20
16
"Сәтбаев қаласының жұмыспен қамту орталығы" мемлекеттік мекемесі
8
8
17
"Сәтбаев қаласының тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
9
9
18
"Сәтбаев қаласы жастары бастамашылдығының орталығы" мемлекеттік мекемесі
8
8
19
"Нұр Отан" халықтық демократиялық партиясының Сәтбаев қалалық филиалы
16
16
20
"Сәтбаев қалалық соты" мемлекеттік мекемесі
24
24
21
"Сәтбаев қаласының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
34
34
22
"Сәтбаев қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
40
40
23
"Сәтбаев қаласы бойынша салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
30
30
24
"Сәтбаев қаласының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
29
29
25
"Сәтбаев қаласының мәдени - сауықтыру спорт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
8
8
26
"Сәтбаев қаласының мәдени – сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
10
10
Барлығы
700
700
2014 жылғы 29 желтоқсанындағы
№ 25/03 Сәтбаев қаласы
әкімдігінің қаулысына
2 қосымша
2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Сәтбаев қаласы ұйымдары, кәсіпорындары және мекемелерінің тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемi мен нақты жағдайлары және қаржыландыру көздері
Ұйымдардың, кәсіпорындардың және мекемелердің атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
Қаржыландыру көздері
Қоғамдық жұмыстардың
көлемі
1
"Сәтбаев қаласының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті
бюджет
күн сайын 25 құжат
2
"Жезқазған кентінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу, кентті абаттандыру және көгалдандыру
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті
бюджет
күн сайын 25 құжат. Көшелер мен кварталдарды жинау, жасыл желектерді күту
3
"Сәтбаев қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті
бюджет
күн сайын 25 құжат
4
"Сәтбаев қаласының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті
бюджет
күн сайын 25 құжат
5
"Сәтбаев қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті
бюджет
күн сайын 25 құжат
6
"Сәтбаев қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті
бюджет
күн сайын 25 құжат
7
"Сәтбаев қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу.
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті
бюджет
күн сайын 25 құжат
8
"Сәтбаев қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу, қаланы абаттандыру мен көгалдандыру
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті
бюджет
күн сайын 25 құжат. Көшелер мен кварталдарды жинау, жасыл желектерді күту
9
"Сәтбаев қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті
бюджет
күн сайын 25 құжат
10
"Сәтбаев қаласының кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті
бюджет
күн сайын 25 құжат
11
"Сәтбаев қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әлеуметтік төлем алуға құқығы бар азаматтарды анықтау мақсатында аулаларды аралауға, қаланың әлеуметтік картасын нақтылауға және құжаттарды өңдеуге көмектесу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті
бюджет
күн сайын 25 құжат
12
"Сәтбаев қаласының білім, дене
шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу.
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті
бюджет
күн сайын 25 құжат
13
"Сәтбаев қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, қалалық іс-шараларды ұйымдастыруға көмектесу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті
бюджет
күн сайын 25 құжат
14
"Сәтбаев қаласының мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті
бюджет
күн сайын 25 құжат
15
"Сәтбаев қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті
бюджет
күн сайын 25 құжат
16
"Сәтбаев қаласының жұмыспен қамту орталығы" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті
бюджет
күн сайын 25 құжат
17
"Сәтбаев қаласының тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті
бюджет
күн сайын 25 құжат
18
"Сәтбаев қаласы жастары бастамашылдығының орталығы" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті
бюджет
күн сайын 25 құжат
19
"Сәтбаев қалалық соты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу,
шақыру қағаздарын жеткізу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті
бюджет
күн сайын 25 құжат
20
"Нұр Отан" халықтық демократиялық партиясының Сәтбаев қалалық филиалы
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті
бюджет
күн сайын 25 құжат
21
"Сәтбаев қаласының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу жұмысы
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті
бюджет
күн сайын 25 құжат
22
"Сәтбаев қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қарулы Күштер қатарына шақыруда, шақыру қағазын халыққа жеткізу жөнінде жұмыс жүргізуге көмектесу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті
бюджет
күн сайын 25 құжат
23
"Сәтбаев қаласы бойынша салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Халықпен жұмыс істеуде көмектесу, мүлік салықтарын төлеу бойынша хабарламаларды жеткізу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті
бюджет
күн сайын 25 құжат
24
"Сәтбаев қаласының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу, халықпен жұмыс істеу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті
бюджет
күн сайын 25 құжат
25
"Сәтбаев қаласының спорттық мәдени-сауықтыру орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Құжаттарды өңдеу және жіберу,
аула клубтарымен жұмыс
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті
бюджет
күн сайын 25 құжат
26
"Сәтбаев қаласының мәдени – сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті
бюджет
күн сайын 25 құжат

5. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов города Сатпаев" (Сакеев Е.Х.) производить финансирование организации общественных работ из местного бюджета в пределах утвержденных средств.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатпаев Имамбай С.С.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Аким города
Ә.С. Омар
Приложение 1
к постановлению акимата
города Сатпаев 25/03
от 29 декабря 2014 года
Спрос и предложение на общественные работы на 2015 год
по городу Сатпаев
Наименование организаций, предприятий и учреждений
Спрос (человек)
Предложение
(человек)
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Сатпаев"
20
20
2
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Жезказган"
126
126
3
Государственное учреждение "Аппарат Сатпаевского городского маслихата"
4
4
4
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов города Сатпаев"
9
9
5
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики города Сатпаев"
9
9
6
Государственное учреждение "Отдел строительства города Сатпаев"
9
9
7
Государственное учреждение "Отдел архитектуры и градостроительства города Сатпаев"
9
9
8
Государственное учреждение "Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автодорог города Сатпаев"
90
90
9
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Сатпаев"
10
10
10
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и промышленности города Сатпаев"
16
16
11
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Сатпаев"
90
90
12
Государственное учреждение "Отдел образования, физической культуры и спорта города Сатпаев"
40
40
13
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков города Сатпаев"
24
24
14
Государственное учреждение "Государственный архив города Сатпаев"
8
8
15
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии города Сатпаев"
20
20
16
Государственное учреждение "Центр занятости города Сатпаев"
8
8
17
Государственное учреждение "Отдел жилищной инспекции города Сатпаев"
9
9
18
Государственное учреждение "Центр молодежных инициатив города Сатпаев"
8
8
19
Сатпаевский городской филиал народно- демократической партии "Нур Отан"
16
16
20
Государственное учреждение "Сатпаевский городской суд"
24
24
21
Государственное учреждение "Управление юстиции города Сатпаев"
34
34
22
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Сатпаев"
40
40
23
Государственное учреждение "Налоговое управление по городу Сатпаев"
30
30
24
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел города Сатпаев"
29
29
25
Коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-оздоровительный спортивный центр города Сатпаев"
8
8
26
Коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр города Сатпаев"
10
10
Итого:
700
700
Приложение 2
к постановлению акимата
города Сатпаев № 25/03
от "29" декабря 2014 года
Перечень
организаций, предприятий и учреждений города Сатпаев, организующих общественные работы в 2015 году
виды, объемы, конкретные условия общественных работ и источники их финансирования
Наименование организаций, предприятий и учреждений
Виды общественных работ
Конкретные условия общественных работ
Источники финансирования
Объемы общественных работ
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
2
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Жезказган"
Обработка документов, копирование и рассылка документов, благоустройство и озеленение поселка
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно.
Уборка по улицам и кварталам, уход за зелеными насаждениями
3
Государственное учреждение "Аппарат Сатпаевского городского маслихата"
Обработка и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
4
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
5
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
6
Государственное учреждение "Отдел строительства города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
7
Государственное учреждение "Отдел архитектуры и градостроительства города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
8
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автодорог города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов, благоустройство и озеленение города
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно.
Уборка по улицам и кварталам, уход за зелеными насаждениями
9
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Сатпаев"
Обработка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
10
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и промышленности города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
11
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Сатпаев"
Помощь в подворном обходе с целью выявления граждан, имеющих право на социальную помощь, уточнении социальной карты города и обработка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
12
Государственное учреждение "Отдел образования, физической культуры и спорта города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
13
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков города Сатпаев"
Обработка документов, помощь в организации городских мероприятий
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
14
Государственное учреждение "Государственный архив города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
15
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
16
Государственное учреждение "Центр занятости города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
17
Государственное учреждение "Отдел жилищной инспекции города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
18
Государственное учреждение "Центр молодежных инициатив города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
19
Государственное учреждение "Сатпаевский городской суд"
Обработка и рассылка документов, доставка повесток
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
20
Сатпаевский городской филиал народно-демократической партии "Нур Отан"
Обработка и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
21
Государственное учреждение "Управление юстиции города Сатпаев"
Работа по обработке документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
22
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Сатпаев"
Помощь в работе с населением по призыву в ряды Вооруженных Сил, доставка повесток
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
23
Государственное учреждение "Налоговое управление по городу Сатпаев"
Помощь в работе с населением, доставка уведомлений по уплате налогов на имущество
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
24
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов, работа с населением
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
25
Коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-оздоровительный спортивный центр города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов,
работа с дворовыми клубами
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
26
Коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно