Абай ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне 1997 жылы туған ер азаматтарды тіркеуді өткізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы әкімінің 2014 жылғы 6 қаңтардағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 ақпанда № 2534 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Заңының 16 бабын , Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабына, Абай ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне 1997 жылы туған ер азаматтарды тіркеуді өткізу және оларды әскери есепке алу мақсатында, Абай ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Абай ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне 1997 жылы туған ер азаматтарды тіркеу 2014 жылдың қаңтарынан наурызына дейін кезеңде ұйымдастырылсын.
2. Абай ауданының кент, ауылдық округтар және ауыл әкімдері 1997 жылы туған жасөспірімдердің Абай ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру комиссиясына келуін қамтамасыз етсін.
3. Абай ауданы әкімінің 2012 жылғы 19 желтоқсандағы "Абай ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне 1996 жылы туған ер жынысты азаматтарды тіркеуді өткізу туралы" № 2 шешімі (2013 жылғы 26 қаңтардағы № 4 "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған) жойылсын.
Ескерту. Қарағанды облысы Абай ауданы әкімінің 19.12.2012 № 2 шешімі РҚАО-ға түскен жоқ.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Абай ауданы әкімінің орынбасары Әсем Айтжанқызы Жүніспековаға жүктелсін.
5. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі                       А. Елжасов

О проведении приписки граждан мужского пола, 1997 года рождения к призывному участку отдела по делам обороны Абайского района
Решение акима Абайского района Карагандинской области от 6 января 2014 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 февраля 2014 года № 2534
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях проведения приписки граждан мужского пола 1997 года рождения к призывному участку отдела по делам обороны Абайского района и принятия их на воинский учет, аким Абайского района РЕШИЛ:
1. Организовать приписку граждан мужского пола, 1997 года рождения к призывному участку отдела по делам обороны Абайского района в период с января по март 2014 года.
2. Акимам поселков, сельских округов и сел Абайского района обеспечить явку юношей 1997 года на комиссию в призывной участок отдела по делам обороны Абайского района.
3. Отменить решение акима Абайского района от 19 декабря 2012 года № 2 "О проведении приписки граждан мужского пола, 1996 года рождения к призывному участку отдела по делам обороны Абайского района" (опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 26 января 2013 года № 4).
Сноска. Решение акима Абайского района от 19.12.2012 № 2 в РЦПИ не поступало.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Абайского района Джунуспекову Асем Айтжановну.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования.
Аким района                                А. Елжасов