Абай ауданы мәслихатының 26 сессиясының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 26/254 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі 29 сессиясының № 29/294 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 сәуірде № 2609 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай ауданы мәслихатының 26 сессиясының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 26/254 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2502 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы № 2-3 (4006) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"4 560267" сандары "5 371 113" сандарымен ауыстырылсын;
"1 375 329" сандары "1 389 847" сандарымен ауыстырылсын;
"3 150 916" сандары "3 947 244" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"4 527 166" сандары "5 339 331" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"33 101" сандары "59 552" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"79 322" сандары "107 092" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"79 322" сандары "107 092" сандарымен ауыстырылсын;
"4 438" сандары "4 439" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "27 771" сандарымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 1, 4 және 6 қосымшалары осы шешімге 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері Абай аудандық мәслихатының қабылдаған шешіміне сәйкес бюджеттік қаражаттарды жұмсауды жүргізсін.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы
Қ. Әлдебергенова
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Цай
КЕЛІСІЛДІ
"Абай ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
А. Әлімбаева

О внесении изменений в решение 26 сессии Абайского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 26/254 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение 29 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 17 апреля 2014 года № 29/294. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 апреля 2014 года № 2609. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 26 сессии Абайского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 26/254 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2502, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 18 января 2014 года № 2-3 (4006)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 560 267" заменить цифрами "5 371 113";
цифры "1 375 329" заменить цифрами "1 389 847";
цифры "3 150 916" заменить цифрами "3 947 244";
в подпункте 2):
цифры "4 527 166" заменить цифрами "5 339 331";
в подпункте 4):
цифры "33 101" заменить цифрами "59 552";
в подпункте 5):
цифры "79 322" заменить цифрами "107 092";
в подпункте 6):
цифры "79 322" заменить цифрами "107 092";
цифры "4 438" заменить цифрами "4 439";
цифру "0" заменить цифрами "27 771";
2) приложения 1, 4 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Администраторам бюджетных программ производить расходование бюджетных средств в соответствии с принятым решением Абайского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
К. Альдебергенова
Секретарь Абайского
районного маслихата
Б. Цай
СОГЛАСОВАНО
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов Абайского района"
А. Алимбаева