Ақтоғай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы 20 сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 179 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 желтоқсандағы 29 сессиясының № 262 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 желтоқсанда № 2884 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 179 20 сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2498 болып тіркелген, 2014 жылғы 22 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2014 жылғы 24 қаңтардағы "Тоқырауын тынысы" № 3-4 (7424) газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3073702 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1010748 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 5409 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8155 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2049390 мың теңге;
2) шығындар – 3079741 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 24109 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 33755 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9646 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 30148 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30148 мың теңге:
қарыздар түсімі – 33755 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 9646 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6039 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы, аудандық
мәслихаттың хатшысы
М. Оңғарқұлов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақтоғай ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысының
міндетін уақытша атқарушы
П. Темирбек
2014 жылғы 18 желтоқсан
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2014 жылғы 18 желтоқсандағы
29 сессиясының № 262 шешіміне
1 қосымша
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
20 сессиясының № 179 шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер:

О внесении изменений в решение 20 сессии Актогайского районного маслихата от 25 декабря 2013 года N 179 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение 29 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 18 декабря 2014 года N 262. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 декабря 2014 года N 2884. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 20 сессии Актогайского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 179 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2498, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 22 января 2014 года, в газете "Тоқырауын тынысы" от 24 января 2014 года № 3-4 (7424)), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы -3073702 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1010748 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5409 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8155 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2049390 тысяч тенге;
2) затраты – 3079741 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24109 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 33755 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9646 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 30148 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 30148 тысяч тенге:
поступление займов – 33755 тысяч тенге;
погашение займов – 9646 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6039 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии, секретарь
районного маслихата
М. Онгаркулов
СОГЛАСОВАНО:
Временно исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов Актогайского района"
П. Темирбек
18 декабря 2014 года
Приложение 1
к решению 29 сессии
Актогайского районного маслихата
от 18 декабря 2014 года № 262
Приложение 1
к решению 20 сессии
Актогайского районного маслихата
от 25 декабря 2013 года № 179
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы:

702529
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
181987
Нысаналы даму трансферттер
486787
Бюджеттік кредиттер
33755
Ағымдағы нысаналы трансферттер
181987
оның ішінде:
республикалық бюджеттен:
167961
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
20356
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
14735
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
40737
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
1700
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыларды төлеуге
1200
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
73260
Білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық және ғылыми-әдістемелік қамтамасыз етуге
15973
облыстық бюджеттен:
14026
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге
5166
Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға
8860
Нысаналы даму трансферттері:
486787
оның ішінде:
республикалық бюджеттен:
415802
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
37738
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға және жайластыруға және (немесе) сатып алуға
14641
Сумен қамтамасыз ету жүйесін дамытуға
363423
облыстық бюджеттен:
70985
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
1918
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға және жайластыруға және (немесе) сатып алуға
889
Сумен қамтамасыз ету жүйесін дамытуға
68178
Бюджеттік кредиттер:
33755
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
33755

702529
в том числе:
Целевые текущие трансферты
181987
Целевые трансферты на развитие
486787
Бюджетные кредиты
33755
Целевые текущие трансферты
181987
в том числе:
из республиканского бюджета:
167961
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
20356
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
14735
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных учреждениях образования
40737
На выплату государственной адресной социальной помощи
1700
На выплату государственных пособий на детей до 18 лет
1200
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
73260
На материально-техническое и научно-методическое обеспечение организаций образования
15973
из областного бюджета:
14026
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
5166
На поддержку использования возобновляемых источников энергии
8860
Целевые трансферты на развитие
486787
в том числе:
из республиканского бюджета:
415802
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
37738
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
14641
На развитие системы водоснабжения
363423
из областного бюджета:
70985
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1918
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
889
На развитие системы водоснабжения
68178
Бюджетные кредиты:
33755
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
33755