Бұқар жырау ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімінің 2014 жылғы 5 ақпандағы № 2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 наурызда № 2553 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімінің 2015 жылғы 5 қарашадағы № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімінің 05.11.2015 № 5 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағының негізінде және аудандық сайлау комиссиясымен келісе отырып, ШЕШЕМІН:
1. Осы шешімге қосымшаға сәйкес Бұқар жырау ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының жетекшісі Айғаным Жолшоровна Ақпановаға жүктелсін.
3. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н. Кобжанов
Аудан әкімінің
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 2 шешіміне
қосымша
Бұқар жырау ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді – Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімінің 20.03.2015 N 2 (алғашқы ресми жарияланғаннан күннен бастап қолданысқа енгізіледі); 15.04.2015 N 4 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Р/с №
Аудан атауы
Сайлау учаскесінің №
Учаске орналасқан мекенжай
Орналасқан жері
Учаскенің қызмет көрсету аумағы
1
Бұқар жырау

Об образовании избирательных участков на территории Бухар-Жырауского района
Решение акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 5 февраля 2014 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 марта 2014 года № 2553. Утратило силу решением акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 5 ноября 2015 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 05.11.2015 № 5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании пункта 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", и по согласованию с районной избирательной комиссией РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Бухар-Жырауского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Акпанову Айганым Жолшоровну.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Н. Кобжанов
Приложение
к решению акима района
от 5 февраля 2014 года № 2
Избирательные участки на территории Бухар-Жырауского района
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решениями акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 20.03.2015 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 15.04.2015 № 4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование района
№ избира
тельного участка
Адрес местонахождения участка
Место расположения
Обслуживаемая территория участка
1
Бухар-Жырауский

255
Ботақара кенті
Мәдениет үйі, Қазыбек би көшесі, 52
Н.Әбдіров көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14; Қазыбек би көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 56, 56а, 58, 60, 62, 62а, 64, 66, 68, 86, 88, 90; Подгорная көшесі 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22; Әуезов көшесі 1а, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 4б, 5а, 5б, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 13, 13а, 14а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; Жамбыл көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; Мұстафин көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Молодежная көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22; Юбилейная көшесі 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 15, 16, 17, 19; Механизаторская көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 8б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 40а, 41, 41а, 44, 45, 46, Қазақстанның 40 жылдығы көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33; Әйтеке би көшесі 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19; Төле би көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; К.Черняев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 17, 19, 21, 23; Доскей көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Абылай хан көшесі 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17,19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29,32, 33, 35, 37, 39б, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, Ботақара станциясы.
2.
Бұқар жырау
256
Петровка ауылы
Орта мектеп, Школьная көшесі, 12
Ленин көшесі 1, 2, 2а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 99, 100,101, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128; Школьная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 50, 52, 101, 103, 105, 108, 109; Корнеев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, Бытовая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Н.Әбдіров көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53; Мостовая көшесі 1, 2, 3, 4.
3.
Бұқар жырау

255
поселок Ботакара
Дом культуры, улица Казыбек би, 52
Улица Н. Абдирова 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14; улица Казыбек би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 56, 56а, 58, 60, 62, 62а, 64, 66, 68, 86, 88, 90; улица Подгорная 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22; улица Ауэзова 1а, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 4б, 5а,5б, 6, 7, 7а, 8,8а, 9, 10, 11, 13, 13а, 14а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; улица Джамбула 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; улица Мустафина 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, улица Молодежная 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22; улица Юбилейная 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 15, 16, 17, 19; улица Механизаторская 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 8б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 40а, 41, 41а, 44, 45, 46; улица 40 лет Казахстана 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33; улица Айтеке би 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19; Толе би 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица К. Черняева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 17, 19, 21, 23; улица Доскей 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 28, 30, 32, 34, 36, 38; улица Абылай хана 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17,19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29,32, 33, 35, 37, 39б, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54; станция Ботакара.
2
Бухар-Жырауский
256
село Петровка
Средняя школа, улица Школьная, 12
Улица Ленина 1, 2, 2а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128; улица Школьная 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 50, 52, 101, 103, 105, 108, 109, улица Корнеева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; улица Бытовая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; улица Н. Абдирова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39,40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53; улица Мостовая 1, 2, 3, 4.
3
Бухар-Жырауский

257
Ботақара ауылы
Клуб, Горький көшесі, 1
Абай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Горький көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19 а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Киров көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42; Молодежная көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Степная көшесі 1, 2, 3, 4; Юбилейная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
4.
Бұқар жырау
258
Көкпекті ауылы
Орта мектеп, Шоссейная көшесі, 30
Северная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39; Верхняя көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; Степная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25; Средняя көшесі 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 50, 52; Шоссейнаякөшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63; Нижняя көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15; Школьная көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Торговая көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38; Набережная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, Подгорная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Пионерская көшесі 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27; Садовая көшесі 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Клубная көшесі 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15; Восточная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 19; Новостройка көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Первомайская көшесі 1, 2, 3, 4, 5,6; Пролетарская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15; Молодежная көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Коммунистическая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Силовая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6; Луговая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; Заречная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29; Водительская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23; Новая көшесі 1,2; ДРП 1, 2.
5.
Бұқар жырау

257
село Ботакара
клуб, улица Горького, 1
Улица Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; улица Горького 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19 а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; улица Кирова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42; улица Молодежная 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; улица Степная 1, 2, 3, 4; улица Юбилейная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
4
Бухар-Жырауский
258
село Кокпекты
Средняя школа, улица Шоссейная, 30
Улица Северная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39; улица Верхняя 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; улица Степная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25; улица Средняя 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40,50,52; улица Шоссейная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63; улица Нижняя 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15; улица Школьная 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; улица Торговая 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38; улица Набережная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Подгорная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица Пионерская 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27; улица Садовая 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; улица Клубная 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15; улица Восточная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 19; улица Новостройка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; улица Первомайская 1, 2, 3, 4, 5, 6; улица Пролетарская 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15; улица Молодежная 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; улица Коммунистическая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица Силовая 1, 2, 3, 4, 5, 6; улица Луговая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; улица Заречная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29; улица Водительская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23; улица Новая 1, 2; ДРП 1, 2
5
Бухар-Жырауский

259
Тоғызқұдық ауылы
Мәдениет үйі, Ленин көшесі, 12
Целинная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, Школьная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, Парковая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, Парковый қиылысы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, Набережная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, Ленин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, Механическая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, Заречная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, Советская көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 42, Октябрьская көшесі 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, Амангелді көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, Степная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Плотинное көшесі 14, Тасшоқы ауылы.
6.
Бұқар жырау
260
Қарақұдық ауылы
Клуб, Центральная көшесі, 20
Жұматаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33; Центральная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 26; Молодежная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24; Набережная көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 48, 50, 52, 54; Күміс-Құдық 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11; Жалғыз-Құдық 1, 3, 4, 5; Верхний Сокур 2, 3, 5, 6.
7.
Бұқар жырау
261
Доскей ауылы
Саз мектебінің ғимараты, Доскей көшесі, 34-1
Степная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22а; Фабричная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63; Садовая көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 37а, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67а, 68, 69, 70; Гагарин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 28б, 29, 30, 32, 34, 36; Доскей атындағы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 а, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61; Қазақстанның 50 жылдығы көшесі 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 52, 69, 72, 73, 74, 74а, 75а; Мира көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; Титов көшесі 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20б, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92; Асылбекова көшесі 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21а, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51; Абилхасен көшесі 1, 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 32а, 33, 34, 36а, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48а,50, 54, 54а, 58, 60; Школьная көшесі 1, 1а, 2, 2б, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15а, 16, 16а, 17, 18, 27, 36, 37, 38, 39, 40; Набережная көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 12, 14, 15, 18, 20, 24; Трудовое ауылы; Верхняя көшесі 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 13а, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 25, 26, 28, 29, 38, 39, 40, 40а, 41; Нижняя көшесі 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 14, Аққұдық.
8.
Бұқар жырау

259
село Тогызкудук
Дом культуры, улица Ленина, 12
Улица Целинная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26; улица Школьная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; улица Парковая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24; переулок Парковый 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; улица Набережная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Ленина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23; улица Механическая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; улица Заречная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица Советская 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 42; улица Октябрьская 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23; улица Амангельдинская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 78, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; улица Степная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; улица Плотинное 14; село Тасшоки.
6
Бухар-Жырауский
260
село Каракудук
Клуб, улица Центральная,20
Улица Жуматаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33; улица Центральная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 26; улица Молодежная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24; улица Набережная 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 48, 50, 52, 54; Кумыс-Кудук 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11; Жалгыз-Кудук 1, 3, 4, 5; Верхний Сокур 2, 3, 5, 6.
7
Бухар-Жырауский
261
село Доскей
Здание музыкальной школы, улица Доскея, 34-1
Улица Степная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22а; улица Фабричная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63; улица Садовая 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 37а, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67а, 68, 69, 70; улица Гагарина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28,28 а, 28б, 29, 30, 32, 34, 36; улица Доскея 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 а, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61; улица 50 лет Казахстана 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 52, 69, 72, 73, 74, 74а, 75 а; улица Мира 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; улица Титова 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20б, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92; улица Асылбековой 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21а, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51; улица Абилхасена 1, 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 32а, 33, 34, 36а, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48а,50, 54, 54а, 58, 60; улица Школьная 1, 1а, 2, 2б, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15а, 16, 16а, 17, 18, 27, 36, 37, 38, 39, 40; улица Набережная 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 12, 14, 15, 18, 20, 24; село Трудовое: улица Верхняя 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 13а, 14,14а, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 25, 26, 28, 29, 38, 39, 40, 40а, 41; улица Нижняя 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 14; Аккудук.
8
Бухар-Жырауский

262
Үштөбе ауылы
Орта мектеп, Октябрьская көшесі, 31
Садовая көшесі 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101; Камская көшесі 2, 4; Шоссейный тупик № 1: 1, 2, 3, 4, 5; Центральная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29а, 30, 31, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79; Октябрьская көшесі 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 92, 92а, 96, 98; Ленинградская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79а, 81, 87, 89, 91, 93, 95; Юбилейная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; Мир көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 6а, 7, 8а, 9а, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 24, 25, 27, 27а, 28, 29, 31, 33, 101, 102, 104; Шоссейная көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 47, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 80, 83, 85; Шоссейный тупик № 2: 28, 29, 30, 31, 32; Карл Маркс көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 27, 42, 45; Тельман көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 32, 34, 36; Сокурская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 46, 73, 74, 75; Участок МТФ - 5: 1, 2, 3.
9.
Бұқар жырау
263
Суықсу ауылы
Орта мектеп, Ленин көшесі, 5
Ленин көшесі 3, 4, 7, 8, 9, 12, 14, 16, 18, 23, 25, 27, 29, 31; Школьная көшесі 3, 14, 17; Гагарин көшесі 1, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; Энгельс көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Заречная көшесі 1, 3; Строительная көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Октябрьский қиылысы 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 13.
10.
Бұқар жырау

262
село Уштобе
Средняя школа, улица Октябрьская,31
Улица Садовая 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101; улица Камская 2, 4; Шоссейный тупик № 1: 1, 2, 3, 4, 5; улица Центральная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29а, 30, 31, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79; улица Октябрьская 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 92, 92а, 96, 98; улица Ленинградская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79а, 81, 87, 89, 91, 93, 95; улица Юбилейная д. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; улица Мира 1, 2, 3, 4, 6, 6а, 7, 8а, 9а, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 24, 25, 27, 27а, 28, 29, 31, 33, 101, 102, 104; улица Шоссейная 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 47, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 80, 83, 85; Шоссейный тупик № 2: 28, 29, 30, 31, 32; улица Карла Маркса дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а,7, 7а, 8, 8а, 9, 27, 42, 45; улица Тельмана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 32, 34, 36; улица Сокурская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 46, 73, 74, 75; участок МТФ – 5: 1, 2, 3.
9
Бухар-Жырауский
263
cело Суыксу
Средняя школа, улица Ленина, 5
Улица Ленина 3, 4, 7, 8, 9, 12, 14, 16, 18, 23, 25, 27, 29, 31; улица Школьная 3, 14, 17; улица Гагарина 1, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; улица Энгельса 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; улица Заречная 1, 3; улица Строительная 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; переулок Октябрьский 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 13.
10
Бухар-Жырауский

264
Шешенқара ауылы
Мәдениет үйі, Пискунов көшесі, 57/2
Пискунова көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99; Т.Аубакиров көшесі 1, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 59, 61, 63, 67; Фатеев көшесі 2, 7, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; Набережная көшесі 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Новостройка көшесі 13, 15, 26, 27, 28; Үштау көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Ащысу станциясы.
11.
Бұқар жырау
265
Белағаш ауылы
Орта мектеп, Школьная көшесі, 9
Заречная көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12а, 13, 15, 16, 18, 19, 22, 23, 24, 26, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 44,45, 46, 52, 56, 58, 60,64; Хорошевская көшесі 2, 5, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 28, 30, 31, 32, 35, 39, 42, 43, 45, 49, 51, 56, 60, 66, 70, 76; Больничная көшесі 3, 4, 5, 6, 9, 14, 16, 21, 21а, 22, 24, 34, 35, 38а, 42, 50, 54; Новая көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 22, 25, 31, 33, 35, 36, 37, 39; Молодежная көшесі 2, 4, 14, 15, 16; Степная көшесі 1, 2, 3, 4, 4а, 6, 9, 10, 11, 14, 15, 18, 19; Березка көшесі 1, 2, 4, 5, 12, 13, 16, 20, 22, 24, 28; Школьная көшесі 1, 3, 4, 6; Набережная көшесі 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11; Аюлы ауылы.
12.
Бұқар жырау
266
Ақбел ауылы
Клуб, Юбилейная көшесі, 11
Гагарин көшесі 2, 5, 8; Юбилейная көшесі 1, 2, 5, 7, 8, 9; Сатбаев көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11; Маметов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 28, 29; Абай көшесі 1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20; Джамбул көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45; Құрама ауылы, Алабас ауылы.
13.
Бұқар жырау
267
Үміткер ауылы
Клуб, Центральная көшесі, 7-1
Центральная көшесі 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Заречная көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20; Мостовая көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 31; Степная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30; Абай көшесі 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13; Амангельды көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28; Төрткөл ауылы.
14.
Бұқар жырау

264
село Шешенкара
Дом культуры, улица Пискунова, 57/2
Улица Пискунова 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39,40, 41, 42, 43, 44, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99; улица Аубакирова 1, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 59, 61, 63, 67; улица Фатеева 2, 7, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; улица Набережная 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; улица Новостройка 13, 15, 26, 27, 28; улица Уштау 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; станция Ащису.
11
Бухар-Жырауский
265
село Белагаш
Средняя школа, улица Школьная, 9
Улица Заречная 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12а, 13, 15, 16, 18, 19, 22, 23, 24, 26, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 44, 45, 46, 52, 56, 58, 60, 64; улица Хорошевская 2, 5, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 28, 30, 31, 32, 35, 39, 42, 43, 45, 49, 51, 56, 60, 66, 70, 76; улица Больничная 3, 4, 5, 6, 9, 14, 16, 21, 21а, 22, 24, 34, 35, 38а, 42, 50, 54; улица Новая 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 22, 25, 31, 33, 35, 36, 37, 39; улица Молодежная 2, 4, 14, 15, 16; улица Степная 1, 2, 3, 4, 4а, 6, 9, 10, 11, 14, 15, 18, 19; Березка 1, 2, 4, 5, 12, 13, 16, 20, 22, 24, 28; улица Школьная 1, 3, 4, 6; улица Набережная 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11; село Аюлы.
12
Бухар-Жырауский
266
село Акбел
Клуб, улица Юбилейная, 11
Улица Гагарина 2, 5, 8; улица Юбилейная 1, 2, 5, 7, 8, 9; улица Сатбаева 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11; улица Маметова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12,13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 28, 29; улица Абая 1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20; улица Джамбула 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45; село Курама; село Алабас.
13
Бухар-Жырауский
267
село Умуткер
Клуб, улица Центральная,7-1
Улиц Центральная 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; улица Заречная 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20; улица Мостовая 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 31; улица Степная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30; улица Абая 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13; улица Амангельды 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28; село Торткол.
14
Бухар-Жырауский

268
Корнеевка ауылы
Ауылдық клуб, Первомайская көшесі, 17
Первомайская көшесі 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 46, 47, 49, 50, 52, 54, 58, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 87, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 108, 114, 116, 118, 128; Первомайская 2 көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13; Калинин көшесі 2, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 33, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51; Заречная көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Тракторная көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 24, 27, 28, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 62; Бабаев көшесі 1, 3, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41; Целинная көшесі 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 5а, 7, 10, 12, 15, 15а, 16, 16а, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 29а, 30, 31, 33, 34, 35, 40, 63; Строительная көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 13, 21, 22, 23, 33, 37, 38, 40, 41; Студенческая көшесі 31; Тракторная көшесі уч. ДЭУ 1, 2, 3, 4, 62а, 62в;
Димитрова көшесі 1б, 2, 2а, 2б, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17; Буденный көшесі 1, 2, 3, 6, 8; Абай көшесі 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 16а, 17, 17а, 17б, 18.
15.
Бұқар жырау

268
село Корнеевка
Сельский клуб, улица Первомайская, 17
Улица Первомайская 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 46, 47, 49, 50, 52, 54, 58, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 87, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 108, 114, 116, 118, 128; улица Первомайская 2: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13; улица Калинина 2, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 33, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51; улица Заречная 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; улица Тракторная 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 24, 27, 28, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 54, 53, 56, 57, 58, 59, 61, 62; улица Бабаева 1, 3, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41; улица Целинная 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 5а, 7, 10, 12, 15, 15а, 16, 16а, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 29а, 30, 31, 33, 34, 35, 40, 63; улица Строительная 1, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 13, 21, 22, 23, 33, 37, 38, 40, 41; улица Студенческая 31; Тракторная уч. ДЭУ 1, 2, 3, 4, 62а, 62в; Димитрова 1б, 2, 2а, 2б, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17; улица Буденного 1, 2, 3, 6, 8; улица Абая 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 16а, 17, 17а, 17б, 18.
15
Бухар-Жырауский

269
Бұқар жырау ауылы
Орта мектеп, Школьная көшесі, 14
Юбилейная көшесі 1, 1а, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 12, 13, 14; Степная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13; Центральная көшесі 1, 2, 3, 4, 4а, 5; Школьная көшесі 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Семіз-бұға ауылы; Шалқар ауылы.
16.
Бұқар жырау
270
Ақөре ауылы
Клуб, Первомайская көшесі, 7
Целинная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Школьная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49; Центральная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; Первомайская көшесі 2, 4, 5; Октябрьская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Шатан.
17.
Бұқар жырау
271
Ғ.Мұстафин кенті
Орта мектеп, Мира көшесі, 13
Набережная көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 34а, 38, 39, 40, 42, 45, 48, 49, 50; Центральная көшесі 1, 2, 3, 5, 7, 9, 13, 16, 18, 25, 29, 31, 35, 36, 39, 47, 48, 49, 51, 53, 56, 58, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77; Корниенко көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 6а, 11, 16, 19, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 55, 58, 58а, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 76, 78; Октябрьская көшесі 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65; Гагарина көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Альмагамбетов көшесі 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68; Футбольная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 46/1, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 58, 60; Мира көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 26, 28, 30; Юбилейная көшесі 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25; Ахметов көшесі 1, 2, 3, 3а, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37; Майская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Советская көшесі 1а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Механизаторов көшесі 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15; Участок Ветстанция 1, 2, 3, 4, 5; Верхняя көшесі 1, 1а, 5, 7, 8.
18.
Бұқар жырау

269
село Бухар-Жырау
Средняя школа, улица Школьная, 14
Улица Юбилейная 1, 1а, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 12, 13, 14; улица Степная 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13; улица Центральная 1, 2, 3, 4, 4а, 5; улица Школьная 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; село Семиз-буга; село Шалкар.
16
Бухар-Жырауский
270
село Акоре
Клуб, улица Первомайская, 7
Улица Целинная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; улица Школьная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49; улица Центральная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; улица Первомайская 2, 4, 5; улица Октябрьская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Шатан.
17
Бухар-Жырауский район
271
поселок Г. Мустафина
Средняя школа, улица Мира, 13
Улица Набережная 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 34а, 38, 39, 40, 42, 45, 48, 49, 50; улица Центральная 1, 2, 3, 5, 7, 9, 13, 16, 18, 25, 29, 31, 35, 36, 39, 47, 48, 49, 51, 53, 56, 58, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77; улица Корниенко 1, 2, 4, 5, 6, 6а, 11, 16, 19, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 55, 58, 58а, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 76, 78; улица Октябрьская 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65; улица Гагарина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; улица Альмагамбетова 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68; улица Футбольная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 46/1, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 58, 60; улица Мира 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 26, 28, 30; Юбилейная көшесі 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25; улица Ахметова 1, 2, 3, 3а, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37; улица Майская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; улица Советская 1а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47; улица Механизаторов 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15; Участок Ветстанция 1, 2, 3, 4, 5; улица Верхняя 1, 1а, 5, 7, 8.
18
Бухар-Жырауский

272
Нуринская станциясы
Орта мектеп, Пионерская көшесі, 20а
Озерная көшесі 3, 5, 9, 10, 12, 19, 20, 22, 23, 23а, 27, 29, 32, 35, 38, 40, 42, 43, 50, 50а, 53, 53а, 54, 58; Элеваторная көшесі 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 25а, 29, 32, 33, 34, 39, 40, 48, 56, 56а, 62; Шоссейная көшесі 1, 3, 5, 6, 8, 11, 13, 15, 17, 19, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 75, 78, 80, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 102, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124; Привокзальная көшесі 1, 2, 2а,3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 41, 43, 47, 49, 50, 53, 54, 61, 64, 66, 69, 70, 72, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 87, 89, 90, 92, 94, 95, 96, 98, 98а, 99, 100, 101, 101а, 102, 102а, 103, 105, 106, 108, 109, 110, 110а, 112; Крайняя көшесі 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27; Первомайская көшесі 1, 1а, 2, 5, 6, 8, 9, 12, 12а, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 43; Весовая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 12; Средняя көшесі 1, 1а, 2, 4, 6а, 6б, 7, 8, 9а, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 27, 28, 29, 29а, 30, 32, 34; Центральный қиылысы 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 19, 20; Пионерская көшесі 1, 5а, 7а, 7б, 8, 8а, 8б, 9, 11, 13, 14, 16, 17б, 18, 20, 21, 23, 2527, 29; Шахтинская көшесі 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3б, 4, 4б, 5, 6а, 7, 7а, 8,9, 11, 12, 13; Пристанционная көшесі 1, 1а, 1б, 1в, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 6б, 7, 8.
19.
Бұқар жырау
273
Қушоқы кенті
Мәдениет үйі, Горняцкая көшесі, 14
Искандер Искаков көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Горняцкая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Кольцевая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Асфальтная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14,15, 16; Косманавтов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Транспортная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Кенжина көшесі 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15; Первое мая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14; Молодежная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6; Мира көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; Абай көшесі 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Тенистая көшесі 1, 2, 4; 40 лет Победы көшесі 1, 2, 3, 7, 5; Юбилейная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Гагарин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13; Степная көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Садовая көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21; Амангельды көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Хоздвор 1, 2, 3; Углесборочная көшесі 1, 2, 3, 4; Школьная көшесі 3, 13, 15, 17, 18, 20, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; Разрезовская көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17а; Пионерский қиылысы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Разведочная көшесі д. 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 49"А", 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; 8 квартал 1, 2, 3, 4, 5; Микрорайон көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 38, 42; Цветочная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14; Тупик көшесі 1, 5, 10, 10а, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 28, 29.
20.
Бұқар жырау

272
станция Нуринская
Средняя школа, улица Пионерская, 20а
Улица Озерная 3, 5, 9, 10, 12, 19, 20, 22, 23, 23а, 27, 29, 32, 35, 38, 40, 42, 43, 50, 50а, 53, 53а, 54, 58; улица Элеваторная 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 25а, 29, 32, 33, 34, 39, 40, 48, 56, 56а, 62; улица Шоссейная 1, 3, 5, 6, 8, 11, 13, 15, 17, 19, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 75, 78, 80, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 102, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124; улица Привокзальная 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 41, 43, 47, 49, 50, 53, 54, 61, 64, 66, 69, 70, 72, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 87, 89, 90, 92, 94, 95, 96, 98, 98а, 99, 100, 101, 101а, 102, 102а, 103, 105, 106, 108, 109, 110, 110а, 112; улица Крайняя 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27; улица Первомайская 1, 1а, 2, 5, 6, 8, 9, 12, 12а, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 43; улица Весовая 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 12; улица Средняя 1, 1а, 2, 4, 6а, 6б, 7, 8, 9а, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 27, 28, 29, 29а, 30, 32, 34; пер. Центральный 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 19, 20; улица Пионерская 1, 5а, 7а, 7б, 8, 8а, 8б, 9, 11, 13, 14, 16, 17б, 18, 20, 21, 23, 2527, 29; улица Шахтинская 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3б, 4, 4б, 5, 6а, 7, 7а, 8, 9, 11, 12, 13; улица Пристанционная 1, 1а, 1б, 1в, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 6б, 7, 8.
19
Бухар-Жырауский
273
поселок Кушокы
Дом культуры, улица Горняцкая, 14
Улица Искандера Искакова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; улица Горняцкая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; улица Кольцевая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица Асфальтная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16; улица Космонавтов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; улица Транспортная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица Кенжина 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15; улица Первое мая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14; улица Молодежная 1, 2, 3, 4, 5, 6; улица Мира 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; улица Абая 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; улица Тенистая 1, 2, 4; улица 40 лет Победы 1, 2, 3, 7, 5; улица Юбилейная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; улица Гагарина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13; улица Степная 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; улица Садовая 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21; улица Амангельды 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Хоздвор 1, 2, 3; улица Углесборочная 1, 2, 3, 4; улица Школьная 3, 13, 15, 17, 18, 20, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; улица Разрезовская 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17а; переулок Пионерский 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица Разведочная 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 49"А", 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; 8 квартал 1, 2, 3, 4, 5; улица Микрорайон 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 38, 42; улица Цветочная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14; улица Тупик 1, 5, 10, 10а, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 28, 29.
20
Бухар-Жырауский

274
Тұзды ауылы
Орта мектеп, Школьная көшесі, 10а
Гагарина көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17; Мустафин көшесі 1, 2, 4, 6, 7, 8, 11; Школьная көшесі 3, 9, 12, 13а, 14, 15, 16, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34; Припарковая көшесі 1, 2, 3; Профсоюзная көшесі 1, 2; Бауман көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10; Мичурин көшесі 1, 2, 4, 8, 17, 18, 19, 20, 21; Первый квартал 1, 9; Ленин көшесі 1, 2, 3, 7, 19, 20, 21, 22, 23; Цветочный қиылысы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Строителей көшесі 1, 3, 4; Второй квартал 8, 9; Металлургов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 18; Горький көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 21, 24, 25, 30; Старая Тузда ауылы: Центральная көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 15, 16, 18, 20, 22; Озерная көшесі 1, 11, 12, 13; Первое Мая селосы: Берлинская көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15; Сергиопольская көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Пришкольная көшесі 1, 2, 3, 5, 7, 8, Складская көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Участок Западный 1, 2, 3, 8, 9,13, 14; Придорожная көшесі 1, 2, 3, 6, 8, 10; Железнодорожная көшесі 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 35.
21.
Бұқар жырау
275
Баймырза ауылы
Мәдениет үйі, Клубная көшесі, 1
Клубный қиылысы 2, 4; Северная көшесі 1; Новая көшесі 1, 2, 4; Гагарин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17; Калинин көшесі 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 90; Асфальтная көшесі 2, 4, 5, 7, 10, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34; Фабричная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; 50 лет СССР көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Ленин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52; Набережная көшесі 1, 2, 5, 6, 8, 11, 13, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, Мир көшесі 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 44, 46; Молодежная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Юбилейная көшесі 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; Степная көшесі 1, 3; Ленина қиылысы 1: 1, 2, 3; Ленина қиылысы 2: 2, 4; Ленина қиылысы 3: 1, 2, 3, 4.
22.
Бұқар жырау

274
село Тузды
Средняя школа, улица Школьная, 10а
Улица Гагарина 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17; улица Мустафина 1, 2, 4, 6, 7, 8, 11; улица Школьная 3, 9, 12, 13а, 14, 15, 16, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34; улица Припарковая 1, 2, 3; улица Профсоюзная 1, 2; улица Баумана 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10; улица Мичурина 1, 2, 4, 8, 17, 18, 19, 20, 21; улица Первый квартал 1, 9; улица Ленина 1, 2, 3, 7, 19, 20, 21, 22, 23; перулок Цветочный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Строителей 1, 3, 4; Второй квартал 8, 9; улица Металлургов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 18; улица Горького 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 21, 24, 25, 30; село Старая Тузда: улица Центральная 2, 4, 6, 8, 10, 15, 16, 18, 20, 22; улица Озерная 1, 11, 12, 13; село Первое Мая: улица Берлинская 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15; улица Сергиопольская 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10; улица Пришкольная 1, 2, 3, 5, 7, 8; улица Складская 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; участок Западный 1, 2, 3, 8, 9, 13, 14; Придорожная 1, 2, 3, 6, 8, 10; улица Железнодорожная 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 35.
21
Бухар-Жырауский
275
село Баймырза
Дом культуры, улица Клубная, 1
Переулок Клубный 2, 4; улица Северная 1; улица Новая 1, 2, 4; улица Гагарина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17; улица Калинина 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 90; улица Асфальтная 2, 4, 5, 7, 10, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34; улица Фабричная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; 50 лет СССР 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица Ленина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52; улица Набережная 1, 2, 5, 6, 8, 11, 13, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27; улица Мира 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 44, 46; улица Молодежная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; улица Юбилейная 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; улица Степная 1, 3; переулок Ленина 1: 1, 2, 3; переулок Ленина 2: 2, 4; переулок Ленина 3: 1, 2, 3, 4.
22
Бухар-Жырауский

276
Центральное ауылы
Клуб, Садовая көшесі, 16
Речная көшесі 1, 2, 3, 4, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 19а, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 29а, 29б, 30, 30а, 30б, 30в, 31а, 31б, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 60, 62; Садовая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 23, 25, 28, 36, 37, 38, 39, 40, 41; Ленин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 17, 22; Советская көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9а, 12, 13, 19, 20, 21, 22, 26, 30; Мира көшесі 1, 1а, 2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45; Степная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 43; Вавилов көшесі 4, 6, 11, 13, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Пустовойт көшесі 5, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23; Новая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Торговый қиылысы 3, 5, 11, 12; Школьный қиылысы 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 26; Юбилейный қиылысы 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 25.
23.
Бұқар жырау
277
Гагаринское ауылы
Клуб, Гагарин көшесі, 9а
Зеленая көшесі 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 17, 18, 20, 22; Гагарин көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23; Молодежная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 24; Новая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Октябрьская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; Юбилейная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Садовое селосы; Набережная көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18; Пионерская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13; Садовая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 13.
24.
Бұқар жырау
278
Самарқанд ауылы
Мәдениет үйі, Ленинская көшесі, 34а
Ленинская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60; Гагарин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58; Октябрьская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 62, 65; Садовая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Новостройка көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Тольяти қиылысы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Ленин-жол көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Стадионная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Комарова қиылысы 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Комсомольский қиылысы 1; Комплекс 1, 2, 3; Тегіс-жол селосы.
25.
Бұқар жырау

276
село Центральное
Клуб, улица Ленина, 17
Улица Речная 1, 2, 3, 4, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 19а, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 29а, 29б, 30, 30а, 30б, 30в, 31а, 31б, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 60, 62; улица Садовая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 23, 25, 28, 36, 37, 38, 39, 40, 41; улица Ленина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 17, 22; улица Советская 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9а, 12, 13, 19, 20, 21, 22, 26, 30; улица Мира 1, 1а, 2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45; улица Степная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 43; улица Вавилова 4, 6, 11, 13, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; улица Пустовойта 5, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23; улица Новая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; переулок Торговый 3, 5, 11, 12; улица Школьный 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 26; улица Юбилейный 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9,10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 25.
23
Бухар-Жырауский
277
село Гагаринское
Клуб, улица Гагарина, 9а
Улица Зеленая 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 17, 18, 20, 22; улица Гагарина 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23; улица Молодежная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 24; улица Новая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; улица Октябрьская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; улица Юбилейная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; село Садовое: улица Набережная 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18; улица Пионерская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13; улица Садовая 1, 2, 3, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 13.
24
Бухар-Жырауский
278
село Самарканд
Дом культуры, улица Ленинская, 34а
Улица Ленинская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60; улица Гагарина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58; улица Октябрьская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 62, 65; улица Садовая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; улица Новостройка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; переулок Тольяти 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; улица Ленин-жолы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; улица Стадионная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; переулок Комарова 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; переулок Комсомольский 1; Комплекс 1, 2, 3; село Тегиз-жол.
25
Бухар-Жырауский

279
Қызылқайың ауылы
Мәдениет үйі, Лесная көшесі, 2
Лесная көшесі 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а; Центральная көшесі 13, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31; Старый поселок көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Совхозная көшесі 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 23; Степная көшесі 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Ленин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 24, 26; Юбилейная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23; Саратовка селосы.
26.
Бұқар жырау
280
Ростовка ауылы
Мәдениет үйі, Центральная көшесі, 29
Центральная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; Корниенко көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69; Победа көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; Советская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; Казахстан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21; Колхозная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18; Караузекская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Школьная көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10; Нуринская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42; Руссу көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28.
27.
Бұқар жырау
281
Молодецкое ауылы
Орта мектеп, Школьная көшесі, 21
Амангельды көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22; Строительная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6; Центральная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13; Жамбыл көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; Абай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Аубакиров көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Школьная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Мұстафин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Новая көшесі 1, 2, 3, 4; Заречная көшесі 1, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 17, 18; Огородная көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 21, 21а, 23, 24; Нуринская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
28.
Бұқар жырау

279
село Кызылкайын
Дом культуры, улица Лесная, 2
Улица Лесная 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а; улица Центральная 13, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31; улица Старый поселок 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; улица Совхозная 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 23; улица Степная 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; улица Ленина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 24, 26; улица Юбилейная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23; село Саратовка.
26
Бухар-Жырауский
280
село Ростовка
Дом культуры, улица Центральная,29
Улица Центральная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; улица Корниенко 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69; улица Победы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; улица Советская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; улица Казахстанская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21; Колхозная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18; улица Караузекская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; улица Школьная 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10; улица Нуринская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42; улица Руссу 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28.
27
Бухар-Жырауский
281
село Молодецкое
средняя школа, улица Школьная, 21
Улица Амангельды 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22; улица Строительная 1, 2, 3, 4, 5, 6; улица Центральная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13; улица Жамбыла 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; улица Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица Аубакирова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; улица Школьная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Мустафина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; улица Новая 1, 2, 3, 4; улица Заречная 1, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 17, 18; улица Огородная 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 21, 21а, 23, 24; улица Нуринская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
28
Бухар-Жырауский

282
Қаражар ауылы
Жастардың мәдени бос уақыт орталығы, Зеленая көшесі, 40
Луговая көшесі 1, 2, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 31, 33, 35, 37; Манжи Батыр көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23; Степная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 27, 28, 29, 30а, 31, 32, 23, 34, 35, 36, 38; Гагарин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Больничная көшесі 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; Зеленая көшесі 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 93; Молодежная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 22; Геологическое ауылы, Молодежная көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Центральная көшесі 1, 5, 8, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 30, 31, 33, 37, 43, 45, 47, 49, 51; Геологическая көшесі 1, 2, 4, 7, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 23, 25, 28, 29, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 56; Набережная көшесі 4, 5, 7, 9, 17, 19, 20, 26, 28; Огородная көшесі 2, 6.
29.
Бұқар жырау
283
Ақтөбе ауылы
Клуб, Центральная көшесі, 1/1
Центральная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 23, 24, 25, 26, 27; Амангельды көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12; Интернациональная көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24; Торговая көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10; 70 лет Октября көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; О.Сулейменов атындағы көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Молодежная көшесі 8, 9, 10, 11; Жанаталапская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Набережная көшесі 2, 4, 5, 7, 8, 11, 12; Школьная көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 14.
30.
Бұқар жырау
284
Дубовка ауылы
Мәдениет үйі, Юбилейная көшесі. 37в
Ленин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6; Юбилейная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 36, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70; Юбилейная "А" көшесі 1а, 2а, 3а, 4а, 6а, 7а, 8а, 9а, 10а, 11а, 13а, 37а, 37б; Волынская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34; 50 лет Казахстана көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; 50 лет Казахстана "А" көшесі 1а, 2а, 3а, 5а, 7а, 9а; Олимпийская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Новостройка көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; Сабурханская көшесі 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 11а, 13, 13а, 14, 15, 16, 16а, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 49, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 59, 65, 67, 72, 74, 77, 79, 81, 85, 86, 87, 88, 88а, 89, 90, 92, 94, 95, 96, 100, 109, 111, 119, 121; Мира көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Молодежная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11; Степная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6; Октябрьская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18; 30 лет Победы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 21; Коммунальная көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Космонавтов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,9, 10, 11, 14, 15, 16; Школьная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12; Геофизическая көшесі 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; Каражатная көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12; Детсадовская көшесі 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14; Алабасская көшесі 1, 1а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 24, 27, 29; Строительная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Сатпаева көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16; Сокурская көшесі 1, 1а, 2, 4, 8, 8а, 10,18, 20, 21, 23, 38, 39, 41; Ковыльная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17; Фестивальная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 28; Гидрогеологическая көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23; 60 лет СССР көшесі 1, 2, 3, 4; Советская көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
31.
Бұқар жырау

282
село Каражар
Центр культурного досуга молодежи, улица Зеленая, 40
Улица Луговая 1, 2, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 31, 33, 35, 37; улица Манжи Батыра 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23; улица Степная 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 27, 28, 29, 30а, 31, 32, 23, 34, 35, 36, 38; улица Гагарина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; улица Больничная 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; улица Зеленая 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 82, 83, 84, 85, 87,89, 93; улица Молодежная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 22; село Геологическое: улица Молодежная 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Центральная 1, 5, 8, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 30, 31, 33, 37, 43, 45, 47, 49, 51; улица Геологическая 1, 2, 4, 7, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 23, 25, 28, 29, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 56; улица Набережная 4, 5, 7, 9, 17, 19, 20, 26, 28; улица Огородная 2, 6.
29
Бухар-Жырауский
283
село Актобе
Клуб, улица Центральная, 1/1
Улица Центральная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 23, 24, 25, 26, 27; Амангельды 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12; улица Интернациональная 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24; улица Торговая 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10; улица 70 лет Октября 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; улица имени О.Сулейменова 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; улица Молодежная 8, 9, 10, 11; улица Жанаталапская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; улица Набережная 2, 4, 5, 7, 8, 11, 12; улица Школьная 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 14;
30
Бухар-Жырауский
284
село Дубовка
Дом культуры, улица Юбилейная, 37в
Улица Ленина 1, 2, 3, 4, 5, 6; улица Юбилейная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 36, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70; улица Юбилейная "А" 1а, 2а, 3а, 4а, 6а, 7а, 8а, 9а, 10а, 11а, 13а, 37а, 37б; улица Волынская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34; улица 50 лет Казахстана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; улица 50 лет Казахстана "А" 1а, 2а, 3а, 5а, 7а, 9а; улица Олимпийская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; улица Новостройка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; улица Сабурханская 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 11а, 13, 13а, 14, 15, 16, 16а, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 49, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 59, 65, 67, 72, 74, 77, 79, 81, 85, 86, 87, 88, 88а, 89, 90, 92, 94, 95, 96, 100, 109, 111, 119, 121; улица Мира 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Молодежная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11; Степная 1, 2, 3, 4, 5, 6; улица Октябрьская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица 30 лет Победы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 21; улица Коммунальная 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Космонавтов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,9, 10, 11, 14, 15, 16; улица Школьная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12; улица Геофизическая 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; улица Каражатная 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12; улица Детсадовская 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14; улица Алабасская 1, 1а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 24, 27, 29; улица Строительная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица Сатпаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16; улица Сокурская 1, 1а, 2, 4, 8, 8а, 10,18, 20, 21, 23, 38, 39, 41; улица Ковыльная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17; улица Фестивальная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 28; улица Гидрогеологическая 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23; улица 60 лет СССР 1, 2, 3, 4; улица Советская 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
31
Бухар-Жырауский

285
Новоузенка ауылы
Ауылдық клуб, Новоузенская көшесі, 40
Новоузенская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82; Володарский көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70; Володарский қиылысы 1, 2, 3, 4, 5, 6; Тбилисская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 63, 65, 65а; Ангарская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47; Саперная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40; Атасуйская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 29а, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; Шукушев атындағы көше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28; Степная көшесі 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, Стан селосы; Севан селосы.
32.
Бұқар жырау
286
Ботақара кенті
Ю.А.Гагарин атындағы ОМ, Энергетиков көшесі, 7
Құрманғазы көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68; Амангельды көшесі 1, 2а, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 37а, 37б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 51а, 53, 55; Энергетиков көшесі 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24; Нуринская көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8; Шопанай көшесі 2, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 24; Бауржан Момышұлы көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 23, 25; Сейфулин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35; Абай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39; Березюков көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83; Сатпаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 63, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 79, 80; Торегожин көшесі 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14; Күләш Байсейітова көшесі 1, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Бұқар жырау көшесі 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 67, 74, 76, 78, 80, 81, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 117а, 118, 119, 120, 121, 123, 126, 130, 131, 132, 134, 135, 137, 138, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183.
33.
Бұқар жырау

285
село Новоузенка
Сельский клуб, улица Новоузенская, 40
Улица Новоузенская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82; улица Володарского 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70; переулок Володарского 1, 2, 3, 4, 5, 6; улица Тбилисская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 63, 65, 65а; улица Ангарская 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47; улица Саперная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40; улица Атасуйская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 29а, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; улица имени Шукушева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28; улица Степная 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8; село Стан; село Севан.
32
Бухар-Жырауский
286
поселок Ботакара
средняя школа им. Гагарина, улица Энергетиков,7
Улица Курмангазы 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68; улица Амангельды 1, 2а, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 37а, 37б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 51а, 53, 55; улица Энергетиков 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24; улица Нуринская 3, 4, 5, 6, 7, 8; улица Шопанай 2, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 24; улица Бауржан Момышулы 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 23, 25; улица Сейфулина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35; улица Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39; улица Березюкова 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83; улица Сатпаева 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 63, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 79, 80; улица Торегожина 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14; улица Куляш Байсеитовой 1, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; улица Бухар-Жырау 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 67, 74, 76, 78, 80, 81, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 117а, 118, 119, 120, 121, 123, 126, 130, 131, 132, 134, 135, 137, 138, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183.
33
Бухар-Жырауский

287
Жаңақала селосы
Мектеп, 10 үй
Жастілек ауылының шекарасында; Жастілек ауылы.
34.
Бұқар жырау
288
Байқадам селосы
Мектеп, Школьная көшесі, 14а
Центральная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46а, 48; Торговая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 27, 31; Школьная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28; Новостройка көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, Луговая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 5б, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17; Степная көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9.
35.
Бұқар жырау
289
Сарытөбе селосы
Негізгі мектеп, Школьная көшесі, 4а
Торговая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16; Школьная көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33; Новостройка көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Нуринская көшесі 1, 2, 3, 4, 5; Набережная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Садовая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
36.
Бұқар жырау
290
Құрлұс селосы
Мектеп, 44 үй
Құрлұс ауылы Үштөбе ауылдық округі
37.
Бұқар жырау
291
Заречное селосы
Мәдениет үйі, Центральная көшесі, 6
Ленин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 23; Садовая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11; Мира көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19; Новосел көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 26; Степная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13; Центральная көшесі 1, 3, 4, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27.
38.
Бұқар жырау
292
Үлгі селосы
Мектеп, 40 үй
Үлгі ауылының шекарасында Үміткер ауылдық округі
39.
Бұқар жырау
293
Ақжар селосы
Мектеп, Школьная көшесі, 4 үй
Центральная көшесі 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 38, 40, 42, 44; Школьная көшесі 1, 2, 3; Заречная көшесі 1, 2, 3, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22; Клубная көшесі 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15.
40.
Бұқар жырау
294
Андренниковка селосы
Мектеп, Школьная көшесі, 22
Школьная көшесі 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 27, 28, 28а, 30, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 37, 39, 41; Мичурин көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 27, 34; Огородная көшесі 1, 3, 5, 9, 13, 15, 17, 19; Курченко қиылысы 3, 5; Центральный қиылысы 3, 5; Набережная көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11; Гагарин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
41.
Бұқар жырау

287
село Жанакала
Школа, дом 10
В границах села Жанакала; села Жастлек
34
Бухар-Жырауский
288
село Байкадам
Школа, улица Школьная, 14а
Улица Центральная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46а, 48; улица Торговая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 27, 31; улица Школьная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28; улица Новостройка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14; улица Луговая 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 5б, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17; улица Степная 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9.
35
Бухар-Жырауский
289
село Сартюбе
Основная школа, улица Школьная, 4а
Улица Торговая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16; улица Школьная 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33; улица Новостройка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; улица Нуринская 1, 2, 3, 4, 5; улица Набережная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; улица Садовая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
36
Бухар-Жырауский
290
село Курлус
Школа, дом 44
Село Курлус Уштобинского сельского округа.
37
Бухар-Жырауский
291
село Заречное
Дом культуры, улица Центральная, 6
Улица Ленина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 23; улица Садовая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11; улица Мира 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19; улица Новосел 1, 2, 3, 4, 5, 7, 26; улица Степная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13; улица Центральная 1, 3, 4, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27.
38
Бухар-Жырауский
292
село Ульга
Школа, дом 40
В границах села Ульга Умуткерского сельского округа
39
Бухар-Жырауский
293
село Акжар
Школа, улица Школьная, 4
Улица Центральная 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 38, 40, 42, 44; улица Школьная 1, 2, 3; улица Заречная 1, 2, 3, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22; улица Клубная 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15.
40
Бухар-Жырауский
294
село Андренниковка
школа, улица Школьная, 22
Улица Школьная 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 27, 28, 28а, 30, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 37, 39, 41; улица Мичурина 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 27, 34; улица Огородная 1, 3, 5, 9, 13, 15, 17, 19; переулок Курченко 3, 5, переулок Центральный 3, 5; улица Набережная 1, 3, 5, 7, 9, 11; переулок Гагарина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
41
Бухар-Жырауский

295
Қызылжар селосы
«Киров атындағы ӨК» ЖШС кеңшесі, Школьная көшесі, 18
Асфальтная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; Огородная көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50. 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71; Озерная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 16; Школьная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24.
42.
Бұқар жырау
296
Красная Нива селосы
Мектеп, Школьная көшесі, 1а
Центральная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; Озерная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Школьная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34.
43.
Бұқар жырау
297
Ынтымақ селосы
Мектеп, 14 үй
Ынтымақ ауылының шекарасында Ақтөбе ауылдық округі
44.
Бұқар жырау
298
Новостройка селосы
Мектеп, Мұстафин көшесі, 12/1
Новостройка ауылының Дубовка ауылдық округі
45.
Бұқар жырау
299
Алғабас селосы
Клуб, Заречная көшесі, 18
Алғабас ауылының шекарасында Корнеевка ауылдық округі
46.
Бұқар жырау
300
Астаховка селосы
Мектеп, 18 үй
Астаховка ауылының шекарасында, Астаховка станциясы
47.
Бұқар жырау
301
Асыл селосы
"Асыл" ӨК әкімшілік ғимараты, Тепличная көшесі, 4/1
Металлургов көшесі 1, 3, 4, 5, 6; Садовая көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Тепличная көшесі 1, 2, 3, 5, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 23, 24; Береговая көшесі 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 27, 29, 32, 33, 37, 40, 41.
48.
Бұқар жырау
302
Волховское селосы
Мектеп, 18 үй
Волховское ауылының шекарасында Қаражар ауылдық округі
49.
Бұқар жырау
303
Чкалов селосы

295
село Кызыл Жар
Контора ТОО «ПК имени Кирова», улица Школьная, 18.
Улица Асфальтная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; улица Огородная 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50. 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71; улица Озерная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 16; улица Школьная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24.
42
Бухар-Жырауский
296
село Красная Нива
Школа, улица Школьная, 1а
Улица Центральная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; улица Озерная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; улица Школьная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34.
43
Бухар-Жырауский
297
село Интумак
Школа, дом 14
В границах села Интумак Актобинского сельского округа
44
Бухар-Жырауский
298
село Новостройка
Школа, улица Мустафина, 12/1
В границах села Новостройка Дубовского сельского округа
45
Бухар-Жырауский
299
село Алгабас
Клуб, улица Заречная, 18
В границах села Алгабас Корнеевского сельского округа
46
Бухар-Жырауский
300
село Астаховка
Школа, дом 18
В границах села Астаховка, станция Астаховка
47
Бухар-Жырауский
301
с. Асыл
Административное здание ПК "Асыл", улица Тепличная, 4/1
Улица Металлургов 1,3, 4, 5, 6; улица Садовая 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Тепличная 1, 2, 3, 5, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 23, 24; улица Береговая 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 27, 29, 32, 33, 37, 40, 41.
48
Бухар-Жырауский
302
село Волховское
Школа, дом 18
В границах села Волховское Каражарского сельского округа
49
Бухар-Жырауский
303
село Чкалова

"Айхан" ШҚ контора ғимараты, 7-4 үй
Чкалов ауылының шекарасында Самарқанд ауылдық округі
50.
Бұқар жырау
304
Майөзек селосы
Қонақ үй кешені, 28а үй
Майөзек ауылының шекарасында
51.
Бұқар жырау
305
Тасаул селосы
Бастауыш мектеп ғимараты (жаңа)
Тасаул ауылының шекарасында

здание конторы КХ "Айхан, дом 7-4"
В границах села Чкалова Самаркандского сельского округа
50
Бухар-Жырауский
304
село Майозек
гостиничный комплекс, дом 28а
В границах села Майозек
51
Бухар-Жырауский
305
село Тасаул
здание начальной школы
В границах села Тасаул